Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
11. sep 2009

ahoj sharmi no ja teraz pozeram nove albumy a co nevidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim???? 😵 😵 😵 gratulujeeeeeem!!!!! 😀 😀 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,mame novu tehulku 😀 😀 😀

sabiatko
11. sep 2009

jeeeee, sharmana, sak ty si normalne tehu 😵 gratulujem, musis byt strasne stastna 🙂 😵 😵

sharmana
11. sep 2009

jaj cheerlady ale ja tomu neverím.. ved spiním už tretí den, tak nechápem.. to bude nejaký blud ☹

nadenkaaa
11. sep 2009

shaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasaaaaaa blahozelam a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa strasneeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

janulka04
11. sep 2009

sharmana...ja tam vidim dve ciarky.....vravela som, ze bude baby boom 😀

sabiatko
11. sep 2009

to neva, ze spinis, to sa ti vycistuje maternica od zvyskov, aby tam malo babetko pekne prostredie na tu dlhu dobu 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

sharmana a kedy bola ovu? 😉

janulka04
11. sep 2009

a zabudla som zagratulovat...juuuuj, mam ozaj radooooooooooost......jupiiiii 😀 🙂 😀 🙂 😀 🙂

sharmana
11. sep 2009

jeeej baby dakujeeem... ale ja tomu fakt neverím... pozerám na to, že či si nenamýšlam tie ciarky.. no ale aj mm ma presviedča že ich tam vidí.. tak hádam nemám fatamorgánu... 🙂

sharmana
11. sep 2009

ovu som mala 30. alebo 31.9., teda podla teploty a posledny keksik bol 28.9....

cheerlady
11. sep 2009

jejda baby,tie tehu testy su taka super vec! 😀 ja si este aj teraz sem-tam vytiahnem tie moje a neviem sa vynadivat 😵 😵 😵

sharmana
11. sep 2009

co to pisem, OVU 30. alebo 31.8. ja trdlo xixi.. a keksik bol 28.8. 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

sharmi takze termin bude okolo 23.5? 😉 😵

sharmana
11. sep 2009

sabiatko. takže nevadí že špiním? ja som z toho nanervy trosku, lebo sa bojím že ako prisli ciarky tak sa aj vyplavia..

lucialen
11. sep 2009

Sharmi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😵 😵

sharmana
11. sep 2009

nadi. nech je to kedykoľvek, len nech je to pravda... jaj, ja tomu fakt neverím... ani sa ešte tešit neviem, lebo si myslím, že príde ešte ms... aj brucho ma tak pobolieva...

sharmana
11. sep 2009

luci dakujem.. ale zatial tak potichučky 🙂

nadenkaaa
11. sep 2009

sharmi v obdobi ms mozes spinit je to normalne 😉

sharmana
11. sep 2009

nadi. dakujem potrebujem pocut také slová, naozaj... este testnem v nedelu ráno, ak teda dovtedy nepríde ms... a k lekárovi potom pôjdem budúci týžden vo štvrtok a uvidíme.. ak by to bola teda realita, tak sa jeho spýtam, ako to riesit s tým špinením.. ale dúfam že mi to čoskoro prestane, aby som nebola nervozna z toho 🙂
no ale nadi, michele, groka.. a neviem koho som ešte zabudla, ja si myslím že sem hodíte zajtra pozajtra podobné fotečky do albumov 😀

janulka04
11. sep 2009

sharmi a ja dufam, ze aj my ostatne...i ked o par dni neskor, budeme mat take fotky vo svojom albume 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

neboj sharmi je to mittelschmitz-to je uhniezdovanie vajka ktore v prekrvenej sliznici maternice mozu popraskat vlasocnice ciev takze neboj sa je to viditelne tie ciarky takze podla mna uz sa mozes tesit zatial len potichucky ale tvoja fazulka je tam kde ma byt 😉 😉 😵

lucialen
11. sep 2009

Toto je riadne napinave 😀 Nadi si si ista ze este nechces testnut? 😵

nadenkaaa
11. sep 2009

predpokladam tak dva dni spinenia urcite to nebude trvat tak dlho ako mavas obvykle mrchu -toto spinenie je vzdy len slabe a kratsie ako mrcha 😉

nadenkaaa
11. sep 2009

luci este nie pockam do pondelka 😉 ak to vydrzim 😉

janulka04
11. sep 2009

xixi, luci 😀 😀 😀
pamatam, ako bris nestastne pisala, ze baby, nenechajte mav tom samu 😀 tomu sa hovori kolegialita 😀 😀 😀

sharmana
11. sep 2009

no ale ja už spinim od stredy, dnes je piatok... no tak neviem... hadam je to normalne, zajtra mam termin ms, takže by to sedelo... uf, neviem sa dockat štvrtku..
babenky určite sa to teraz rozbehne, ja tomu verím 🙂

janulka04
11. sep 2009

ako to vyzera, mrsky pojdu na dovolenky 9mesacne, ale po lete 😀 😀

nadenkaaa
11. sep 2009

sharmi ty si nasa dalsia majovka 😉 😵

sharmana
11. sep 2009

nadi 😉 no ale ak som ja otehotnela, tak ty nadi si istá... kolký si DPO, DC? a mas tam peknu teplotku

nadenkaaa
11. sep 2009

dnes 27DC no neviem boli sme spolu len v den ovu vecer a potom na druhy den rano takze vobec to nbevyzera tak ruzovo okrem toho ma strasne bolia prsia tak mrchovsky ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre