Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
12. sep 2009

baby ja ked zajtra stupnem minimalne o 1 stupen hore,otvaram sampano,ale to akoze len tak ze mam chut 😀 lebo mne este nikdy nestupla po meskani mrchy,ja uz chcem rano 😵

dzou
12. sep 2009

groka 😀 aj ja jazdy den uz len cakam na rano 😉 a teraz ked som vecer mala ten tahavy vytok tak som zvedava ale este sa mi zda skoro na ovulku tak neviem 😒

petafr
12. sep 2009

dzou velmi pekny...
groka, aj ja mam chut na kolac 😅
mne sa este inac vobec nechce riesit kociky... skor by som riesila nejaky nabytok, postielky a prebalovacie stoliky a tak... vo stvrtok som bola strazit 8mesacnu dcerku jednej kamaratke a na kojenie ma kupene take super kreslo aj s podnoznikom, uplna parada, davala som malej jest z flasky, strasne to bolo pohodlne... skusim pozriet na nete ci nenajdem...

janulka04
12. sep 2009

dzou...ja som tento mesiac tyzden nemerala, som bola na SK na dovoske, shony so svadbou svagrinej a vybavovacky a navyse som si ani ziadny hlien nenasla, ako zvcajne...co si mam od tohto cyklu 🙄 slubovat...
a pravdepodobne asi ovulka bola medzi 10DC a 23DC...mi FF napisalo....neviem...tazko ☹
juuuuuj, babule, ani neviete, ako mi pomahate...obrovske dakujeeeeeem 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

dzou
12. sep 2009

peti viem co myslis tu v uk sa to pouziva bezne.. ja akoze este neriesi kociky ale davnejsie som kukala a vcera mi baby dali po drzke 😀 ze je nemoderny tak len kukam a vlastne aj dobre sparvili lebo som teda zitila ze moznosti je ovela ovela viac...

dzou
12. sep 2009

no tak jani vobec este nezufaj... to bolenie brucha ako na mrchu tu opisuje takmer kazda tehula tak uvidis ci to nie je to 😉

janulka04
12. sep 2009

tak dajme nejaku temu.... 😉
no kociky....mne sa pacil ten ruzovy, co sem vcera niektora dala link....a potom tie X.landery, co mam v albume 🙂

dzou
12. sep 2009

pekneeee no ja mam ten oranzovy v albume no a teda vcera mi tu dali sprda ze je nemoderny 😒 ale tak je pekny ale asi naozaj dost velky tak stale hladam... no nasla som este jeden super ale je cerveny a ja som chcela taky neutralny lebo si necheme dat povedat pohlavie babetka tak tu je http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv... no a v inej farbe ho asi nemaju 😒 a tiez nechapem vcera sisa pisala ze do pol roka musim mat vanicku a tento nma pokila som pochopila a pritom pisu ze je od narodenia...tak neviem ale aj tento je pekny ale zase cerveny 😒 http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

janulka04
12. sep 2009

ten druhy sa mi dzou paci viac...i ked neviem...tie male kolieska...niesu udrkotane? Vies, co myslim, ci to babo nevytrasie....? 😖 Ja som v tych kocikoch tiez uz stratena.... 😀

cheerlady
12. sep 2009

dzou ja som uz videla,ze aj pre chlapcov mali cerveno-cierny kocik 😉

dzou
12. sep 2009

noooo vyzeraju dost male 😅 no neviem aj ja som stratena 😕 ale tak neviem nastastie tu skoro na kazdej stranke pisu ludia referencie ze ako su spokojny s tymi kocikmy tak ked uz budem tehu tak urcite nejaky ten tyzden stravim kym sa nakonoec rozhodnema ze aky

groka
12. sep 2009

baby je mi luto ale dnes vas opusatam,je mi strasne zle od zaludka,ked sispomeniem na chlebicky,ci zakusky alebo tortu,fuj

dzou
12. sep 2009

cherr no mne sa to nahodou aj paci 😉 moj pes je pes 😀 a ma cierno cerveny oboj a je strasnyyyyyyy fesaaaaaak no ale kuknite co som teraz nasla to vidim prvykrat http://www.pramcentreonline.co.uk/shop/product....
groka a my ti zavidime 😀

janulka04
12. sep 2009

juuj, groka..tak utekaj...dopismenkovania....a BT nech stupa 😉

cheerlady
12. sep 2009

inak mm chce strasne sportovy kocik Ferrari - mame totiz predajnu s tovarom F1 a hlavne Ferrari,takze uz teraz viem,ze ked bude vsetko v poriadku,tak male bude mat vsetky bodynka a dupacky a tricecka ferrari,co mame 😀 no a on chce aj ten kocik,ale ja hovorim,ze je to zbytocne,lebo ked uz budeme kupovat kocik,tak kombinovany a tam sportova cast bude 😒 no uvidime ako to nakoniec dopadne 😉

groka bru nocku 🙂

sisa oneskorene vsetko naj danielkovi 😉

groka
12. sep 2009

tak papa babulky moje,idem do postele 😔

sharmana
12. sep 2009

dzou. najlepsie ked nabehnes do obchodov a pozries sa osobne, porovnás ich, povozíš si ich, aby si zistila, ako sa s nimi manipuluje, co je dôležité, ked budes vystupovat s kočíkom na chodníky, ci sa dá otocit aj na mieste.. v tom sú dobré tie otocné kolieska... atd...

dzou
12. sep 2009

groka tak bubkaj chudatko arano referuj teplotu 😉

cheerlady
12. sep 2009

baby inak je tu tema na co davat pozor pri vybere kocika a su tam celkom dobre rady 😎

dzou
12. sep 2009

aha tak kuknem cheer no ja som si nikdy nemyslela ze vyber kocika je taka zlozita zalezitost 😀 ale taka prijemna 😀 😀

dzou
12. sep 2009

no nic babulky aj ja vas uz opustam tak dobru

janulka04
12. sep 2009

asi aj ja idem, nejaka som rozbita....
majte sa tu nadherne a dopismenkovania

michelle
12. sep 2009

ahojteeee dievcata, zostal tu este niekto? 😕

cheerlady
12. sep 2009

michelle ja som tu 🙂 pozeram jojku jednym okom 😎

cheerlady
12. sep 2009

no teda - sobota vecer a vsetky sme hotove 😀 pojdem aj ja asi pomaly...

michelle
12. sep 2009

jeej cheer, supis... potrebujem prehodit par slov.. mam PMS, do dvoch dni som "red", tak mam taku... ako sa povie melancholicku naladu ☹
ty sa mas ako? citala som, ze ti uz prestavs byt zle, no supis sprava 🙂

cheerlady
12. sep 2009

michelle no to uz nie je aktualne,kedze vcera som hodila prvu tycku 😝 a to som sa uz tesila,ze bude koniec 😀 a ako vies,ze je to pms? 😉 ja inak hladam den,kedy to pojdeme konecne oznamit nasim,len ja robim,mm robi a este k tomu ocino je teraz na lieceni a chodi domov len na weekend 😒 som myslela,ze im to povieme dnes,lenze mm musel vziat v praci 24-ku,lebo kolega ma dovolenku 😖

michelle
12. sep 2009

viem, citim to, poznam sa. navyse som skusila ovu test ako tehotensky a vysiel mi negativny... a aj ostatne "telesne zmeny" tomu nasvedcuju.
hmm este ste to neoznamili? fuu mate riadnu trpezlivost 🙂 netusia nic? ...mozno vam to vyjde na uduci vikend... a ta tycka, mozno ola prva a zaroven posledna - ako vykricnik za tehunevolnostami 😉

cheerlady
12. sep 2009

no bodaj by si mala s tym vykricnikom pravdu 😀 no neviem,mama mozno nieco tusi,chvilami mam taky pocit a chvilami nie 😀 no buduci weekend tu mame vinobranie,tak hadam si najdeme na to cas - nemozeme to na nich len tak vyhrknut 😀
no tak hadam toto bude tvoja posledna mrcha tento rok 😉

michelle
12. sep 2009

urcite si najdete, verim tomu 😉
aj ja dufam, ze posledna... uvidiiiime 🙂
minuly rok sme boli v pk na vinobrani, bolo tam priiserne vela ludi, museli sme sa normalne predierat davom.. ale medovinka, burciacik a makove lokse boli mnam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre