Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
15. sep 2009

dzou dnes som jedla ako misicka,keby som ti menovala,tak by si ma zabila 😀

sharmana
15. sep 2009

dzou. ale hádam v uk sú gynekologovia? tomu neverím, že tam ženy nemajú vlastných gynekologov, ved musia chodit na prehliadky aj tam...či mýlim sa?

dzou
15. sep 2009

no sharmi ved prave toto nechapem ze ako to zlahcuju, ale tak tiez je mozne ze ja som v inom meste, pri inom dr tak mozno sa to bude riesit inak?vazne neviem no sak teda uvidim...

dzou
15. sep 2009

no su tu gyndovia to je jasne... ale to nie ako na svk ze mas svojeho... na prehiladky sa tu NECHODI!!!!skoro som aj ja odpadla ked som sa to dozvedela... akurat zena po 25 chodi kazde 3roky na vysetrenie krcka maternice...to je vsetko ak chces prehliadku treba ich popytat a oni povedia ze ak ti nic nie je , tak ju nepotrebujes....raz mejej kamoske bolo zle...mala nejake problemy so zaludkom..tak navrhla doktorke ze ci by jej nemohla zobrat krv a ona jej na to povedala, ze ona tam je od toho aby rozhodla ci jej krv zoberie lebo nie uz si nepametam ako to dopadlo, nakoniec jej ju samizda zobrali ale az o niekolko tyzdnov neskor

dzou
15. sep 2009

a ked som mala kvasinky tak ma akurat objednali na vyter ktory robila sestricka dr som raz tusim ani nevidela lebo recept ti potom daju na recepcii

dzou
15. sep 2009

coz znamena=ani nevies co s tebou je iba dostanes recept a hotovo 😒 ale ako pomohlo mi to...

sisa2
15. sep 2009

dzou - nevychadzam z udivu 😕 uz mi je jasne, preco kamoska ked pride na SK obehava vsetkych lekarov.

sisa2
15. sep 2009

sharmi - kde v BA sa kupuju testy, co ukazuju //???

janulka04
15. sep 2009

hlasim prichod 😀

dzou
15. sep 2009

nooo ale ja chodim na svk tak raz za rok teda odkedy som tu tento tyzden to bude 3. rok som bola 3 x takze ja tu musim chodit ku doktorom si nemozem dovolit chodit domov...takze si tu budem musiet na to zvyknut 😒

dzou
15. sep 2009

ahoj jani uz ste boli na tej veceri?

sisa2
15. sep 2009

jani - teda vy ste rychli 😀
som sa chcela spytat na ten test, co si si robila, to ti ukazuje 1-2 tyzden tehu od ovu? cize si v podstate v 4tt (ked sa rata od prveho dna mrchy)?

janulka04
15. sep 2009

hej, ale bola to taka hodinovka....strasne mi tam prislo zle, som skoro odpadla...nejaka unava, asi z tej noci...pojdem dnes skor spat

cheerlady
15. sep 2009

ellit no rada by som u neho aj rodila - on je tam prednosta,ale co som citala,tak vsetci lekari su tam dobri,su na nich len same chvaly,tak mi to bude asi jedno,kto konkretne ma odrodi...

sharmi ja som uvazovala,ze si nikoho nezaplatim,ale ak by nebol na dovolenke a nerobilo by mu to problem,tak by som prijala,keby ma odrodil taky,co som k nemu chodila a poznal ma a ja jeho 😉

jani no ako bolo???co si si dala,sprav nam chutky 😀

groka ajoooj 🙂

dzou
15. sep 2009

ale ked nad tym tak premyslam tak najblizsie ked pojdem skocim ku svojej dr na prehlaidku ak ma este zoberie kedze som tam tak dlho nebola...
a zase ak budem tehu tak najblizsie 3 roky na svk asi nepojdem nechcem cestovat s akym malym babetkom

sisa2
15. sep 2009

dzou - ona chodi tiez raz za rok ca. na tri tyzdne, aby to stihla obehnut. ale predpokladam, ze keby jej nieco bolo, tak ide k lekarovi aj tam 😉

janulka04
15. sep 2009

cheerly, ja len take kuracie maso v syrovej omacke a cestovinu, bolo to dobre, ale vela, som ledva polku dojedla 😖
a tusim ze Holoman nerodi...mala som na izbe jednu babu, ked som rodila male a on bol jej gynekolog uz par rokov a aj tak mala pri porode ineho...ze aj keby si ho chcela zaplatit, ze on toho mavela, ze jej moze niekoho odporucit...ale predsa to bolo pred 5 rokmi, takze sa to mohlo zmenit
ja som chodila ku Drabovi a ten ma aj odrodil, bol skvely 😉

sharmana
15. sep 2009

sisa. treba ist len do lekarne a ocikat, určite natrafis aj ty na taky test s //

dzou
15. sep 2009

no ja som vzdy bola len na tyzden a to som pomaly nesthihl obehnut ani rodinu...a raz som bola tak ze som si vybavovala novy OP a pas.. no ja uz budem chodit tu...i ked nie som moc spokojna 😒 ale co uz

sharmana
15. sep 2009

dzou. som normálne sokovaná, ved tu sa vsade propaguje, že treba chodit raz rocne na prehliadky a na cytologiu a ultrazvuk, ved ak by mala nejaka žena papilomavirus, tak o 3 roky už môže byt zle...

dzou
15. sep 2009

aj ja chcem taky test 😀

dzou
15. sep 2009

no bohuzial je to tak... pokial mas nejake problemy tak mozes ist ale o niecom urcite ani nevies a presne ako pises uz potom je neskoro ...

cheerlady
15. sep 2009

jani no ved preto som pisala,ze aj keby ma odrodil niekto druhy,tak som citala na vsetkych lekarov len same chvaly,takze si myslim,ze to je podstate jedno 🙂
no moje ranne nevolnosti sa zmenili na celodenne,zaludok mam ako na vode 😒 a zajtra do roboty,ach jaj 🙄

janulka04
15. sep 2009

a siska, k tvojmu testovaniu...bojis sa, ze uvidis len \? ten test clearblue ciarky neukazuje, iba napise tehotna...a potom cakas, ci sa hore objavi nie, alebo dole tyzdne 😅 😅
ale nie, chapem tvoje obavy, testni, az sa na to budes citit 🙂 a drzim palce, vsetky, co mam, aby vysledok bol pozitivny 😉

janulka04
15. sep 2009

no cheerly, poznam, ja cestovala do prace s balikom igelitovych vreciek pri malych 😀 😀
nech ti to cim skor prejde 😉

dzou
15. sep 2009

tu vlastne aj ked som mala tie kvasinky tak som sla normalne k obvodakovi... aj to nemate furt jedneho a toho isteho, ako mam jednu pridelenu ale ked pridem ze som chora tak sa musim najprv objednat a potom ma zoberie ten kto je volny...co mne az tak nevadi lebo ta co ju mam je z nich asi najhorsia 😖
ooo cheer tak nech ti je coskoro lepsie

cheerlady
15. sep 2009

jani diky,som myslela,ze uz to konci,ale vidim,ze nie 😖
no o par tyzdnov sa uz hadam na tom budem bavit 😀

dzou
15. sep 2009

jani a teraz ma napadlo, ze este vcera si si myslela ze mas crevnu chripku 😀

cheerlady
15. sep 2009

no veru,este vcera si pisala,ze budes asi chora 😀 a cez den ti je ako,jani? 😕

janulka04
15. sep 2009

cez den ok, nejako mi prestalo ale chutit jest, nie zeby mi vadili vone, len nemam chut, ale nutim sa, sa nebojte
a crevnu chripku som asi mala, ved som mala aj hnacky...ale smecta to zahnala...takze mozem povedat, ze lepsie. Len keby sa ta maternica tak bolestivo nezvacsovala, potvorka.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre