Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
16. sep 2009

ahojte, tak hlasim ....
teplota sice isla zasa spat na 36,9 ... ale test brutalne negativny ☹ tak u nas zasa nic. snad aspon mrcha pride.

http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

sabiatko
16. sep 2009

ahoj sisa 🙂 som si kukla ten tvoj graf a ked porovnam s tym predtym, tak to vyzera uplne inak, podla mna dobre... ja sa v tom moc nevyznam, ale som rozmyslala, ci nemohla byt ovu pri tom druhom poklese teploty...? a ty mavas dlhsie cykly, tak by to nebolo ziadne prekvapko 😉 mne test ukazal az na 39 DC, ze som tehu, lebo mavam tiez dlhe cykly, tak podla mna este kludne pockaj. naozaj si myslim, ze to vyzera nadejne 😉

lucialen
16. sep 2009

Dobre ranko, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6 😒

petafr
16. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
ja to kaslem, idem dole a zacinam uz aj spinit, je to na houby...
Navyse sa buduci mesiac vobec s mm nevidime, takze musim cakat dva mesiace na najblizsi mozny pozitivny vysledok...
Je mi nanic ☹

lucialen
16. sep 2009

Peti, to je fakt na rit ☹ Ale urcite nebudes sama v oktobri, aj ja tam budem 😀 Tento mesiac anovulak, no mozno si ho buduci odkrutis aj ty a ideme dalej 😉

sisa2
16. sep 2009

sabiatko - ten prvy graf je tehu s danielkom 🙂 len mi tam neukazuje testovanie, idem to opravit vo FF.
ak by bola ovu az pri druhom poklese, tak tehu nehrozi, v tej dobe nic nebolo.

ale dik, si zlata, ze si na nas nezabudla. ty ako? ako sa mas, ako sa citis? uz je lepsie?

lucialen
16. sep 2009

Sisa to je na zlost, cakat 2mesiace a nakoniec nic z toho 😠 A nekupila si si ten vadny test 😅 Daj si zavazok, ze uz konecne pojdes k dokimu, ved to nie su dobre cykly 😉

sisa2
16. sep 2009

peti - sakra, to mi je luto ☹ a aj to, ze sa s mm neuvidite, na nalade ti to asi neprida 😖
dufam, ze aspon pohovor so sefom dopadol dobre.

sisa2
16. sep 2009

luci - no jasne, ja uz len cakam, co z tohto bude a idem k lekarke. cloveka to fakt nasere. ale co uz.

sabiatko
16. sep 2009

jejda sisa, ja ma v tych grafoch hokej 😀 ale vidim, ze teplota je hore, tak to by malo byt dobre 🙂 my sa inak mame dobre, v pondelok sme boli na prenatalnom skriningu a vsetko je ok a za 2 tyzdne ideme zas do poradne. to budem uz v 16 tt, tak sa opytam dokiho, ci nevie, ci je to chlapcek alebo dievcatko 🙂 inak na tom skriningu som dostala prenatal box, tak ma to potesilo 🙂 a vy ako? podla mna tomu daj par dni, vyzera to dobre.

janulka04
16. sep 2009

caute kocky....sisa, peti....boozinku...aaaaaaaach jaaj a vyzeralo to tak dobre
peti: to verim, ze ked tvoj drahy bude prec...to akurat na nervy... 😢
sisa: luci ma pravdu, sup sup k lekvarke
baby, ja verim, ze raz vam tato cesta za vytuzenym babatkom este vykuzli usmev...ked ho budete mat v naruci...drzim vam vsetkym moc palceky, nech nieje prilis tazka a dlha 😉 😉 😉 😉

janulka04
16. sep 2009

a ak nie september, tak oktober to isti...ved vravim, ze bude tema Koncime najneskor v juli, tak hlavky hore 🙂

sisa2
16. sep 2009

sabiatko - som rada, ze ti je uz ok. neskutocne to uteka, vsak ty si uz v druhom trimestri 😕 daj potom vediet, ked uz budete vediet, ci je to chlapcek alebo dievcatko. co je prenatal box? pred tromi rokmi take este nebolo 😀

sisa2
16. sep 2009

jani - ak mrcha do konca tyzdna nepride a test bude zasa len s jednou /, tak buduci tyzden idem na milion percent k lekarke. uz ma to fakt nebavi.

a nezabudni tu na nas pravidelne prskat, jasneeee? 😵

janulka04
16. sep 2009

sisa, iba pre teba:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ja idem dnes do lekarne, tu su testy neuveritelne drahe, tak nemam zasoby a chcem v piatok pretestovat...tu su ceny od 10€ vysssie, co je strasne moc 😒

sisa2
16. sep 2009

dakujeeeem 😵 bodaj by pomohli. ja uz fakt neviem, co si mam mysliet. nechce sa mi verit, ze ked aj FF aj wunschkinder oznacil ovu, ze by nebola. teplota tomu zodpoveda. tak neviem, co sa tomu testu nepaci. robila som si mamatest comfort (nie pruzkovy), vraj su na ne dobre ohlasi. tak si to potapac asi rozmyslel.
len ma stve, ze ma ta mrcha tolko natahuje.

fu, to su riadne palky za testy. ale zas u nas tie digitalne ani vobec nemaju. pozerala som ich na ebay, tento co si si ty robila, tam vychadza okolo 6,40€ aj s poslanim na SK. tak ked budem tehu, tak si ho kupim 😵

janulka04
16. sep 2009

to u nas konkretne je tak draho..mna stal 12,49€..sila....mohla som mat dva, ale my sme rekracna oblast , tak sa necudujem...a niesu zjednotene ceny liekov....ja teraz idem kupit pruzkovy, ten stoji okolo 10€

sabiatko
16. sep 2009

sisa, ten prenatal box je taky papierovy kufrik, ako krabica a v nom mas kadejake vecicky, vsade je to rozne, ja som tam mala vzorku kavy caro, cumlik, vzorku persilu a silanu, potom taku super knizku happy baby s peknymi obrazkami a vsetko tam bolo o tehotenstve vysvetlene, este casopis dieta a dake letaky a katalog kocikov a kadejakych takychto veci pre deti. v porodnici by som potom mala dostat klinik box, si myslim, ze tam aj dake plienky budu a tak. inak mam aj fotku toho kufrika v albume 😉 a sisa, nic sa neboj, nevzdavaj to, sak teplota je ok, tak pockaj par dni s testom a potom uvidis.

sabiatko
16. sep 2009

janulka, 10 eur za test je fakt vela, sak to je len kusok papierika. na tom pekne zarabaju... a ty si kde vlastne?

sisa2
16. sep 2009

jani - kokos, za pruzkovy test dat 10€, dakujem pekne. kde to prosim ta vlastne si? to su neskutocne palky.

janulka04
16. sep 2009

ja som v Bavorsku, sabi...no je...najhorsie je, ze v drogerii, kde je strasne lacny tovar, ho tu nekupis...iba v lekarni...cez e_bay je lacnejsi, viem, ale zase, mne sa nechce cakat 😀

sisa2
16. sep 2009

sabiatko - jej, to je pekne 😵 ten klinik box som dostala aj ja, bol to rovnaky kufrik, s kadejakymi papiermi a letakmi + myslim 1 pampers plienka, maly balik vlhcenych utierok, mala avent flaska a tusim tiez vzorka persilu.
ani som nevedela, ze aj pri tehu sa take dava.

dzou
16. sep 2009

bre ranko baby tak najprv sisa ☹ no ale este stale sa moze nieco zmenit...mozno ti este test neukazal...
peti no to je fakt jak na potvoru...
no a ja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 dnes rano ma skoro porazilo 😠 😠 😠 som nastastie nezaspala, ale teplotu som pre istotu merala 3x zasebou lebo sa mi tomu nechcelo verit 😠 tak kuknite http://www.fertilityfriend.com/home/297b92 taka som strasne nasranaaaa az som tu tu napisala 😀 no ako keby ma uz predtym nebolelo podbrusko tak by som aj pochybovala, ale fakt som si myslela ze ovu bola na 13dc ze sa posunula, ale v podstate ani necudo ak bude nahodou dnes(uz sa mi pomaly ani tomu nechce verit a bojim, ze bude anovulak ☹ )lebo dnes som 15DC co by vlastne sedelo kedze mam cca 29-30dc ale obcas mam aj 27dc tak preto som si bola taka ista ze bola ta ovu ale nieeeeeeeee rano ma skoro slahlo jak som cumela na ten teplomer 😠 😠 😠 😠

janulka04
16. sep 2009

veru, sisa, aj ja som take dostala len po prepustani z porodnice....v tehu nie 😒

lucialen
16. sep 2009

Dzou, viem ako sa citis 😉 M 😉 Mozno september bude anovulacny 😀

janulka04
16. sep 2009

dzou.... ☹ vravim, splachnut do WC....

sisa2
16. sep 2009

dzou to co je 😠 😠 😠 ani sa ti nedivim, ze si nasrana, velmi dobre viem, o com hovoris.
asi tie teplomery fakt pojdeme vsetky splachnut, ako janka 😀

dzou
16. sep 2009

no luci nesranduj.... ja teda dufam a modlim sa aby to teda bolo dnes co by podla mojich cyklov teda aj vychadzalo najcastejsie ma 29dc a lf je priblizne 14dni... tak sa modlite so mnou a este k tomu rano som mala pomaly krce ovela viac ako predtym, len dufam, ze co ma predtym boleli vakecniky ze niesom nejak chora alebo tak...

dzou
16. sep 2009

tak tak baby... ale teda asi mozem pekne skonstatovat podla tych dvoch bielych bodiek na grafe ako su hore ze nesmiem uz zaspat ze my vplyva ten cas na teplotu asi dost

dzou
16. sep 2009

este ze som vcera vecer mala chut a sme sexikovlai ale dnes so uz chcela dat pauzu ale zase asi nic..teda zase asi bude X 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre