Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
16. sep 2009

katy - tak to fakt nasere 😖 mozno budes vecer milo prekvapena, ked pride domov 😉

janulka04
16. sep 2009

katy....juuj, to ma mrzi...toto som riesila tiez a neraz...i ked nie pri ovu, tak chapem, ako ta to vytocilo....a tvoj drahy...asi bol unaveny...ono to niekedy nejde na povel, ze mam ovu....neviem, ale my sme minuly mesiac cez ovu tiez nie....dufam, ze ked pride, si to predebatujete a bude dobre....viem, ako to je...cakat cely mesiac na den D...a potom...drzim palceky, katulka 😉

dzou
16. sep 2009

aj ja drzim palceky 😉 ja mozno tiez budem musiet toho mojho znsilnit ako kropackova 😀 😀 😀 😀 😀

janulka04
16. sep 2009

jaj, dzou...ty nepijes modru vodu..teba nejako navnadi modry konik, priznaj sa..... 😀 😀 😀

sisa2
16. sep 2009

vsak modra ako modra, no nie? 😀

sisa2
16. sep 2009

neboj dzou, vy ste to uz dokladne poistili, aj keby dnes nic nebolo. verim tomu, ze to tento mesiac vyjde 😵

dzou
16. sep 2009

priznaaaaaaavam 😀 😀 ale tak vies ja mam aj teraz tu dovcu tak mam asi kopec energie, len na pratanie a varenie u neviem najst 😉 tak uz aj za chvilu budem musiet zdvihnut moju cetnu prdel a ist nieco robit 😝

janulka04
16. sep 2009

no veru...ja sa na dzou stale pousmejem....hup na svojho, ze dzou? 😀 😀

dzou
16. sep 2009

joj no uvidim sis ci to teda je dnes ovu ci nie no dufam, ze ano...sak som aj rozmyslala ze mozno sa na to uz dnes vykaslem aked tak zajtra rano... sak ty jani ste to nerobili prene v den ovu,ze?

janulka04
16. sep 2009

😀 ne....my dva dni pred ovu...pockaj dzou, to skusim nahadzat do FF a hodit link....sa hanbim, snaha 0 bodov

dzou
16. sep 2009

joj ja sa hanbim sme jak sexualny maniaci 😀 (sak asi aj sme 😀 😀 😀 )no ja ked zacnem do nho.. ze tutumutu este sa mi nikdy nestalo, ze by odmietol... 😉

dzou
16. sep 2009

at eda jani sa nemas za co hanbit... sak to tiez ma kazdy inak 😉

katy1979
16. sep 2009

dzou zeby sme tie kropackove boli dnes dve?
😀

no ja dufam ze budem milo prekvapena vsak ani inu moznost nema.
my sme mali naposledy sexik na 12DC a ovu bola vcera 14DC takze teoreticky by to potapaci mali vydrzat.
mozno to s ním pohne ked som ho zdzubala

janulka04
16. sep 2009

pocuj, dzou...kde najdem link toho mojho grafu...graf mam...a nejako sa neviem vysomarit

dzou
16. sep 2009

a este k tomu sa to podarilo, tak to je najdolezitejsie... sak je 80% sanca ze aj napriek tomu mojmu measnazilkovaniu nic nebude kedze kazdy cyklus mam sancu len 15-20% no vy len parkrat a akurat ste sa trafili 😵

dzou
16. sep 2009

no to musis ist na sharing a potom homepagesetup a uz tam mas link a co chces ukzat na grafe..

dzou
16. sep 2009

katy tak sa nadopuj modreho konika a potom hups 😀

sisa2
16. sep 2009

katy - vsak tie dva dni pred su super - to mas ako janka a kuki ju, uz je zelena 😉

janulka04
16. sep 2009

www.fertilityfriend.com/home/2985ec dik, dzou...no snad to ide...moc to nerozoberajte...ja som s meranim BT len zacala 😉

dzou
16. sep 2009

no teda aby som to pochopila ty si myslis ze ovu bola na 12dc alebo 14dc...podla toho co hovori ze dva dni pred ovu tak si myslis ze 12dc?

janulka04
16. sep 2009

😀 😀 😀 a tusim som tam tie kekse dala zle, sa mi zda, ze bolo 6krat az

dzou
16. sep 2009

lebo ked na 14 dc co by som asi aj skorej povedala, tak vten den ste tutumutu 😀

katy1979
16. sep 2009

ale vsak podla grafu je tam ovulka14Dc a aj sexik bol vtedy? ci nie janka?

sisa vsak ja si z janky beriem vzorný priklad 😀

janulka04
16. sep 2009

tak by to vychadzalo dzou, lebo predtym som si kontrolovala iba hlien...a bolo to na 12 DC....ale tento mesiac neviem, ako som spominala...tento mesiac nebol zaden hlien...som bola dobre mimo...

dzou
16. sep 2009

aj ja si beriem z janky priklad a uz mi to je jedno ci dnes je ovu alebo nie... uvidim co mm ci bude chciet.. ak nebude dnes vecer tak nic, zajtra rano urcite uz bude chcietna to ho poznam mooooc dobre 😉 a sak aj spermijky mu uz treba nejake nove 😉

sisa2
16. sep 2009

jani - si si tam vyznacila, ze ste 2x denne 😀 sa nezdas! a budes tu o dzou hovorit, ze je kropackova 😀 😀 😀

dzou
16. sep 2009

tak tak sis 😀 jani ja si ale aj tak myslim ze ta ovu bola na 14dc

janulka04
16. sep 2009

no ja neviem, mne ju FF vobec nedeteklo....ze by ovu vobec bola...ja som asi mimon.... 😀 😀 no, hlavne ze sa vobec stalo...
katy: veru isti to asi len to, keksovat ako dzou 😀 😀 😀

sisa2
16. sep 2009

no u nas by musela motyka vystrelit, lebo u nas bolo len v den ovu tutumutu, inak v okoli ovu nic 😔
ale pozerala som galerku na FF a je tam vela takych grafov, kde bolo len v den ovu a su tehu. tak stale verim a dufam. nadej umiera posledna 😀

dzou
16. sep 2009

no sak baby dufajte dufajte... jani pri takom grafe ti ff urcite ovu nedektuje...potrebuje viac teplot...ale naozaj...momentalne je to uz jedno hlavne ze si tehu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre