Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
17. sep 2009

ahoj,groka, tak drzim palce, nech to vyjde 😉

sisa2
17. sep 2009

ahojte. u nas nic noveho 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

sisa2
17. sep 2009

groka - drzim palce!!!
a malemu nech prejdu sopliky. uz v skolke aj spava?

janulka04
17. sep 2009

sisa, ahoj....ty si zahada....ten graf myslim, nepojdes predsa len k dokimu? 😉

sisa2
17. sep 2009

jani - waaaw, krasna druha ciarka! 😵 takze uz mozme oficialne gratulovat?

janulka04
17. sep 2009

nekricat, siska...samu ma to soklo, pri malych som mala do druheho mesiaca taku vyblednutu a teraz toto, mne skoro oci vypadli, k lekvosovi idem o tazden v piatok, tak az potom to bude oficialne 😉

groka
17. sep 2009

sisa ty si nasa nova tehulka?

dakujem baby

ano spava ale dnes ho beriem skor za tie sopliky

janulka04
17. sep 2009

no, groka, neviem, tiez sa mi zda, ze sisa nieje este stratena, i ked na teste jej ciarka vysla len jedna....mozno sa s nou mrnus natahuje....uvidime, stale je to nadejne....

lucialen
17. sep 2009

Dobre ranko, tak ja a moja mala cysta takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6 to akoze pri cyste je tiez ovulka ci co? 😒
Sisa, chod uz radsej k doktorke, ved lutealna faza by nemala byt viac ako 16dni 😒 A ked je test negativny . Nech ti da vyvolavacku alebo urobi test z krvi. Cim skor to budes mat za sebou, ty skor mozes zase snazit 😉

janulka04
17. sep 2009

ahoj, luci, ja mala cystu, velku...ale s tou ovulkou...neviem, neviem, ja som bola 3 mesiace po porode a mrchu som este nemala ☹

sisa2
17. sep 2009

jani - oki, tak este nekricim. ale teda ciarka je krasna. aj ja chcem takuuuu 😢

sisa2
17. sep 2009

groka - bodaj by si mala pravdu 🙂 uvidime, co mrcha. cakam do soboty, ak nepride a test bude negativny, v pondelok idem k lekarke. uz by mala byt spat z dovolenky.

na aky pohovor ides?

sisa2
17. sep 2009

luci - ja mam PCO a ovu mavam, takze vsetko je mozne. a z cysty moze byt kludne aj vajko 😉
k lekarke idem v pondelok, ak nepride mrcha a test bude negativny. stale ma este dovolenku.

lucialen
17. sep 2009

Dobre Sisa, budeme pokojnejsie 😀

groka
17. sep 2009

sisa na pracovny pohovor,som vyucena predavacka rozlicneho tovaru,ale nejdna sa o ziadne potraviny

groka
17. sep 2009

uz mam od 8:00 umyte vlasy a stale ich nemam suche,este asi hodinu budem musiet pockat,potom vyzehlit,potom pre maleho,potom namalovat,obliect a mozem ist,ale muzik ide so mnou,zanesu ma tam a potom pokukame obchody,chcem kupit malemu nejaku novu knizku,minule som zabudla na to

janulka04
17. sep 2009

siska a mozem otazocku? inac ta nic neboli,nemas ziaden pocit na mrsku...iba to, ze nechodi?

sisa2
17. sep 2009

groka - tak nech to vyjde!!!
ake knizky citate? danielko ma rad tomasa, uz mam pocit, ze ich vie naspamat 😀

sisa2
17. sep 2009

jani - vsetko ma boli, vsetko ma picha. mam hrozne citlive prsia, spat na bruchu nehrozi. bolia ma uz aj normalne, nie len pri dotyku. dalej ma boli brucho, stale mam pocit, ako by mrcha uz mala prist. bubloce to vo mne - neviem, ako to mam nazvat .. vytok nemam, resp. len trochu a sticky, ale stale mam pocit mokra. som zrava, zjedla by som aj kona, nervna - vytaca ma uplne vsetko, stale by som spala - chodim spat s malym, ale cely den zivam.
to vsetko mozu byt aj tehu priznaky, ale rovnako to moze byt aj PMS. nechapem, kade ta svinucha chodi a ked nema prist, preco bol test na 16DPO negativny ☹

groka
17. sep 2009

sisa tak my si citame take o zvieratkach na farme,v lese a podobne,o ktrtkovi ale chcela by som aj ja nejaku o tomasovi

janulka04
17. sep 2009

preto som sa pytala....juuuj, moja....tfuj, ftuj, kazdopadne myslim na teba, nech je to tehu, ci PMS....i ked to prve by som samozrejme tebe i vsetkym ostatnym snazilkam zo srdca priala 😉 🙂

sisa2
17. sep 2009

groka - zvieratkove su tiez krasne, krtka sme mali tiez radi. teraz len tomas a tomas. mame zatial diely 1-8, inak mi to pride stale o tom istom. a hlavne niektore rozpravky su napr. v dvoch knizkach, len trochu zmenene. za tie peniaze tie knizky podla mna nie su nic moc 😖

sisa2
17. sep 2009

jani - diiik 😵 no ja verim tomu, ze najneskor v sobotu uz budem vediet, na com som.

janulka04
17. sep 2009

sisa, daj adresu...poslem ti to rodinne balenie vloziek 😀 na odplasenie mrsky a teplomer moj novy, aby si uz ani merat nemusela 😀

janulka04
17. sep 2009

Pocujte, a kde je dzou s jej teplotou...? nezaspala ona zase? 😀

sisa2
17. sep 2009

jani 😀 😀 😀 vlozky uz mam aj ja zasobu, svokra mi doniesla 😀

sisa2
17. sep 2009

dzou je asi kropackova 😀

janulka04
17. sep 2009

sisa: 😀 😀 😀 😀

dzou
17. sep 2009

no baby 😀 😀 😀 😀 teda takto vy o mne?ale nie....nezaspala som... no rano som odmerala tak ako som mala a ked uz vcera nebola ovu tak neviem... tu je grafhttp://www.fertilityfriend.com/home/297b92 no a akurat aj my sme vcera zaspali ako mimina tak nic nebolo 😠 ale hned ako som rano odmerala tak som pre istotu urobila hups 😀 😀 😀 a potom aj tu prstikovu metodu a potom som este spinkala 🙂

dzou
17. sep 2009

nezabudnite ze my tu mame o hodku menej takz ja om len predchvilou vstala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre