Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
23. sep 2009

baby dnes mi ide Dr. house a už sa mi zyva.. tak sa držkajte, a posielam virusiky, nech ste rychlo tehulkyTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
papa

dzou
23. sep 2009

halo je tu niekto?

janulka04
23. sep 2009

dzou...neni... 😀
my sme sa s mm a detmi prave vratili z vecere...bleeee, som prezrata a idem spat asi...
a ozaj, kde ma koniec petafr
ahoooj tea, uz som na teba myslela, ze kedy dojdes.... 😉

dzou
23. sep 2009

no ja som tu az teraz zase bola tu suseda a mm pride az zajtra 😠

janulka04
23. sep 2009

😀 juuuj, to kde sa flaka, ha?

dzou
23. sep 2009

no to oni robia jednu kuchynu ... tak dalej od domu a domaci su na dovolenke tak tam spia...ale aj tak nestihaju, lebo nejaky debil pred nimi dal na kachlicky dalsie kachlicky a skoro po celej kuchyni to tak bolo..tak sa to predlzilo 😠 ale suseda mi to prisla povedat(zena toho co snim robi)...tak sme kecali.... a asi o do uz sms ze co nevolam 😀 a dokonca mi asi po pol rku sam od seba povedal ze ma lubi 😀 😀 no pokrok...uz mu musi but smutn, lebo on na take velke citove vyvali nie je 🙂

dzou
23. sep 2009

a ty co? daco som citala ze idete zajtra na svk?

janulka04
23. sep 2009

heej, zajtra vyrazame...uvidime, ako to cele dopadne, kedze sa nam to riadne sype na hlavu, ale ja sa tesim, ze mi doki kukne baby a dufam, ze budem odchadzat s usmevom, lebo dnes ma zase depky prepadli....ale tak mm sa snazi a ubezpecuje ma, ze to ok bude 😉
to co za profesionalov robilo tie obklady? 😀 😀 😀

dzou
23. sep 2009

no sak anglani 😀 😀
tak drzim palceky 😉 neboj sa ... mozno uvidis aj dve gulicky 😀 ale nie uz ta nestrasim 😵
a kedy sa vratis? aby sme cakali na spravicky od teba...
inac videla si dnes ten moj graf...no nuda 🙄

janulka04
23. sep 2009

😀 😀 videla videla....nuda...no mne skakal po ovu hore dole hore dole a ako to dopadlo...nuda ne, skor iny napinak 😀
juuuj, dzou, info bude v nedelu poobede asi 😉
ze anglani 😀 😀 😀

dzou
23. sep 2009

tak budem na teba mysliet 😉 😉 a potom nezabudni hned podat spravicku...
no je to napinak...ale keby sa aspon daco dialo 🙄
nooo to si este nevidela ze aku ''kvalitnu'' robotu oni dokazu urobit... ke sme robili podlahu tak sme potrebovali odrazat a proste celkom zrusit jednu ruruku od plynu...lebo mame openplan a posrak sme davali inde...tak sme zavolali plynarov a on ze sak to len hodte dole po podlahu 😕 a my ze neee ze chceme mat istotu sak predsa je to len plyn, a este k tomu sme aj tak nemohli lebo sme davali podlahove vykurovanie...ale on ze sak kopni do toho a smar to tam..no skoro nas slahlo, ale nakoniec to urobili...a velmi lacno,nastastie 😀

dzou
23. sep 2009

to co som napisala ze posrak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to mal by sporak 🙂 🙂

janulka04
23. sep 2009

posrak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale zasmiala som sa fest 😀 😀 😀
jasne, info bude

dzou
23. sep 2009

aj ja 😀 uz sa mi asi oci zatvaraju...tak idem spat...uz je zo mna zase pracujuci clovek 🙄 tak prajem prijemnu cestu a zatial dobru noc 😉

janulka04
23. sep 2009

papapa dzou....a bazalnu horucku prajem 😉

dzou
24. sep 2009

bre ramko... az som tu este pred robotou lebo ma porazi...ziadna horucka sa nekonala...kuk 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/297b92

rhodosbb
24. sep 2009

dobre 🙂

dzou, sak to nevadi, teplotka sa stale drzi, nie?

a tu je moj

http://www.fertilityfriend.com/home/29b10b

este stale mi nevyznacilo ovu 😒

sharmana
24. sep 2009

ahojte dzou, rodoshbb, ale ved to je v pohodke, mate dobre grafy, to ešte stupne, nebojte 😉
jani držim palce, určite to bude v pohodke, som zvedaváááá, tak hned napíš..
veru a kde je ta nasa petafr? cakam že co nove a nepise 🙂

groka
24. sep 2009

ahojte baby

tu mam graf,nejako cudne mi to pada a stupa,mohlo by to teoreticky znamenat,ze ovulacia bude skor ako na ten 18DC alebo to este stupne raz a potom bude este jeden pad a ovulka bude predsa len na 18DC ale mam bolesti na ovulaciu,ovu test nemam doma ani jeden,ale ani nechcem testovat zbytocne
http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

groka
24. sep 2009

mne na chvilu funguje net a tu nik,tak idem umyt riady a potom sa stavim ak mi pojde net

sharmana
24. sep 2009

ahoj groka, ja mam teraz tiez taky nanič comp, že čakam kedy ma to vypne, mm si zobral ten lepsi do prace..
no mas to zvlastne, tak pad, znova vystup, a znova pad... môže byt, že ti to teraz stupne a ak sa udrži hore, tak bude ovulka teraz... a prečo si myslis že ovulku musis mat 18DC? to sa môže menit.. ake dlhe mas cykly?

groka
24. sep 2009

sharmana od minuleho roka mavam ovu na 17,18,19DC teraz som mala uz asi 3 krat na 18DC

janulka04
24. sep 2009

dzou, grafik dobry...len nech neklesne....
sharmi, dam vediet, neboj....
inac, mm sa dnes snivalo, ze sme mali patorcata 😀 😀 😀

sharmana
24. sep 2009

groka. a to vies podla BT alebo podla ovu testov?

jani. patorcata? 😀 to akože by som potrebovala normalne 3 pomocnikov 😀 kedy vyrazate?

janulka04
24. sep 2009

nejako navecer, aby sme rano prisli, sharmi...

groka
24. sep 2009

sharmana podla BT na 100 perc. a podla folikumetrie ciastocne,lebo na 16DC som mala pred 2 mesiacmi 18mm vajko + 2 dni a prska zvycajne

groka
24. sep 2009

a este podla velkych bolesti najvacsich na 18DC a na 19Dc ma uz nic neboli,cize u mna to vypukne bolestou na ten den ina zeba by dala neviem co za to aby to takto citila,nepotrebuje ani ovu testy ani Bt merat ale ja pri tom velmi trpim krutenim sa v posteli

sharmana
24. sep 2009

fíha groka, to je zaujímavé... je ale pravda, že ja som tento mesiac ovu cítila, lebo ma pichalo v oboch vajecníkoch, čo ma nikdy nepichávalo.. a asi mi dozrievalo aj viacej vajíčok, lebo z jedného sa stala cysta a druhé oplodnil potápač..
juj ja som taká nervozna z toho utorka, normálne tam dostanem asi infarkt v tej cakárni.. ak mi na tom sone toho krpca neuvidia, tak tam asi skolabujem...

groka
24. sep 2009

sharmana ja by som radsej uvitala pichanie,ale mna boli cele podbrusko vsade a je to bolest ako pri prvom druhom dni mrchy

groka
24. sep 2009

zas tu nik neni,tak idem poupratovat pozehlene veci do skrin a potom do obchodu,moj manzel ma dnes chut na nezdrave jedlo vysmazany syr+hranolky+tatarka,maly papa v skolke a na veceru bude rajcinova polievka aj vcera papal a chutila mu,tak ja idem zatial,papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre