Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

mne sa paci aj Fabien ale to uz by znelo s nasim menom prilis exoticky tu na sr ale ak by som zila niekde mimo sr tak by to bol favorit 😀

sharmana
28. sep 2009

ahojte kočky, tak ako sa máme?
ahoj jani, takže bolo vidiet len dutinku, to si bola ktorý tt a deň? mne bolo tiež vidiet dutinku na 5+3tt a ten moj dr sa cudoval, pritom ako vidim, tak je to normalne, a len niektorym je už nieco okrem dutinky aj vidiet...
a Damianko je moje krsniatko 😉 to meno som mu vyberala ja..
dzou. presne, ešte nevešaj hlavu, môže to byt pokles pred riadnym vzostupom 😀
rodos. super graf, držím palčeky

nadenkaaa
28. sep 2009

ahoj sharmi 😉

michelle
28. sep 2009

nadi, ked my coromorujeme v noci.. a rano tam teda je vsetko ine ako moj ony.. CM 😎 ...takze to neotestujem 🙄 ..neva... nastastie ovu testy, teplota a aj ovu pain hovori jasne, aj sa vsetko zhoduje casovo, takze nemam pochybnosti.... takze veronika a nadi hovorite, ze tento cyklus ideme spolu? 😉

janulka04
28. sep 2009

sharmi, ako vravim, i podla UTZ mi doki potvril, ze to vyzera na nejaky 4tt.... 😀 😀 😀 ved viem, kedy sme co s mm pachali, nie? 😀 😀
ale akoze neriesim, pojdem tu, v Bavorsku o dva tri tyzdne, nech pozrie, ci je tam len jedno 😉 a ci je vsetko v poriadku 😉 ...uz sa asi nebudem na Svk trepat kvoli jednej prehliadke...

andzi
28. sep 2009

ahojte baby, ozývam sa po dlhšom čase, ani neviem čo máte nové...pamätáte sa na biancurv?

sharmana
28. sep 2009

ahoj nadi 😉
kočky, už nech vam to vyjde, pôjdem asi aj do kostola sa za vas pomodlit ak to pomôže, velmi sa chcem s vami tešit, ako tu napišete že mate na teste // 😀 ved už mena mate vybrate, tak šup šup, nech sa teda zadarí 🙂

nadenkaaa
28. sep 2009

no robim pre to vsetko 😉 aby sme boli tento mesiac na rade 😉 😀 😀 my praveze cez den my totiz robime doma takze kedy nas to napadne a je chut 😀
ale so mrada ze si to potvrdzujem aj ovu testom ci je ci nie je ovu 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

ahoj andzi co je sa biancourv?

nadenkaaa
28. sep 2009

jani to je jasne pokial si tu v sr treba toho vybavit co najviac vratane lekara aby si sa potm nemusela trepat tam 😉

michelle
28. sep 2009

ahojky sharmi, si zlata, ze na nas myslis 😵 ...dufam, ez aj tebe sa dari a okrem nechuti na cokoladu ta horsie nepostretne 😉 jaaaj aj ja by som chcela, aby mi cokina nechutila 😎
andzi, pamatame, co je s nou? 😕
nadi, ze je to fajn vediet presne co sa v tvojom tele deje? mna to fascinuje 😀

sharmana
28. sep 2009

jani. jasné, ved teraz si vlastne v 6 tt podla ms, takže babo ma asi 4tt... to len ten moj traposak ma vystrasil na smrt, truhlík.. ale ja som totalne v pohodke, jedine čo mi začalo pred dvoma dnami, vadit pachy, ale brutalne, ked otvaram chladnicku, tak sa vždy nadychnem.. nemôžem citit čokoladu, ktorú som inak milovala... začalo mi to vadit, od tej torty čo com spravila, vonala od nej cela chladnicka, neviem ci som sa jej prejedla, ale ked si spomeniem na vonu rumu, cokolady, tak mam až kyselinu a napína ma 😉
a musim sa pochvalit, dufam že to nezakríknem, od včera už nespiním, tak som hrozne štastná 😀

sharmana
28. sep 2009

michelle. dakujem, citim sa super, naozaj 😉

nadenkaaa
28. sep 2009

michelle mna teraz aj bavi si merat bt a tusim aj veronika-rodos to hovorila 😵 veru to by som aj ja potrebovala sharmi aby mi sladke nesmakovalo 😀 😀 ale to uz by som musela byt utrcite v druhom stave podla tohoto ked by mi nechutilo sladke to by som naisto vedela ze sa nieco deje 😀

janulka04
28. sep 2009

juuj, to je dobre sharmi...
To ja viem, ako o je s tt...to je stare pocitanie....a nejako neriesim, tlacim sa femibionom a cakam, ako to dopadne....
ved to, nadi....vybavene, on by si to tak predstavoval, ze budem tam chodit, ale co je na hlavu? Jedna cesta 300 €...a to z by bolo tento mesiac tretia cesta....ved nekradnem....pojdem uz tu...aspon mozem porovnat a dat vam info, ako je to tu, mozme porovnavat....tak nech sa len cim skor vsekym snazilkujucim parikom zadari 😉 🙂

rhodosbb
28. sep 2009

sharmi, dakujem 🙂

michelle, tento mesiac nam to vyjde, citim to v kostiach 😉 😀

andzi ahoj, teba som stretla na modrej streche 😀 tusim sa chystate tiez stavat 😎

nadenkaaa
28. sep 2009

janulka ved prave ze nemas na balkone oslika co ti otriasa eura 😀 a das nam spravy aka je starostlivoat in deutchland 😀

nadenkaaa
28. sep 2009

rhodos aj ja by som chcela mat take vestecke kosti 😉 😀 😀 😀

sharmana
28. sep 2009

jani. jasné, že lepšie to budeš mat tam, lekára po ruke, ved ta čakajú poradne a to nemôžeš predsa stále cestovat 😉 a ja si myslím že v nemecku je dobrá opatera, ved nemci sú takí poriadni a dôslední

nadenkaaa
28. sep 2009

sharmi ved napriklad 6plus 3 je uz 7 tt,ale ide o to ze plod zvycajne je mladsi o tie dva tyzdne kedze sa to rata od menzesu a normalne byva medzi menzesom a ovulkou 2 tyzdne 🙂

janulka04
28. sep 2009

nooo, uvidime....ako vravim ale, moja nemcina neni najlepsia...tak budem tam mat stale mm, chudak, uz teraz sa tesi 😀 😀 😀 😀...on na toto nikdy nebol, ze lekari a k tomu este, ze gynekolog 😀 😀 😀...normalne mam z toho skodoradost, babule 😝

nadenkaaa
28. sep 2009

😀 😀

sharmana
28. sep 2009

nadi. jasné, ja som dnes 6+2tt, ale to mi vlastne beží 7 tyzden podla ms samozrejme, podla ovu je to približne o 2 tyždne menej
jani. 😀 super, môj mm by tiež nechcel íst ku gynekologovi, som mu tým pohrozila a ked som mu povedala, že bude pri porode, takže " o tom sa ešte porozprávame", ale ja na tom trvám, sama nechcem byt pri porode, viem ako to pomohlo mojej sestre, ked som bola pri nej, lebo jej mm bol tiež taký srab 🙂

janulka04
28. sep 2009

ved ani mm am nemal na svk dovod is, bol tam so mnou asi trikrat...tak a teraz to ma... 😀 😀 😀
ved ale co si mysli, sharmi, ze vyrobi a hotovo? 😀 😀 😀

andzi
28. sep 2009

rhosobb: áno, ideme. Aj vy? Ako pokračujete? Ja som na streche už dobre dávno nebola.

janulka04
28. sep 2009

nooo, andzi....sila....nemam slov ☹

sharmana
28. sep 2009

jani. k tomu pôrodu, presne, vyrobit neznamená všetko 😉
andzi. jaj, tak to je v nepríjemnej situácii, bohužial častokrát je to realita, že sa ludia odcudzia a potom človek nechápe, ako sa ten jeden môže zmenit.... ale na takéto veci sa musí mysliet ešte pred manželstvom a pred založením si rodiny... každopádne je mi jej lúto

rhodosbb
28. sep 2009

andzi, tak to je sila s biancou, ved sa mohla vyzalovat aj nam...ale viem, ze to su velmi neprijemne zalezitosti a velmi tazko sa o nich hovori 😔

andzi, my pokracujeme so stavbou tak, ze sme este ani nezacali, stavebny urad nam vratil projekt, tak ho teraz prerabame, lebo nesuhlasili s nasou plochou strechou...skoda slov 😒 do konca roka sme chceli mat hrubu stavbu 😀 😀 😀 , ale sme boli vtipne naivni aj s mm 😀 zacneme az na jar 😎

sharmana
28. sep 2009

rhodos. no my síce nestaviame, ale prerábame byt, už nám došiel posudok od statika, tak mm behne na mestsky urad a davame ohlasenie, lebo otvarame a spajame kupelku s toaletou... už sa teším, ako tu budú vybuchovat susedia, nech sme ticho 🙂
ja mam zrazu také iné chute, dnes som si musela kupit sucháre, lebo mi nechutilo kuriatko a uvarila som zemiaky a spapala s maslom, co ja varené zemiaky akože vôbec nemusím... no asi na tom niečo bude pravda, že v tehu sa menia chute.. len som tomu neverila, ale už asi verím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre