Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
29. sep 2009

mne je to uz tiez jedno 😀

janulka04
29. sep 2009

no ja mam jednu peknu bundu z cias mojich skoro 100kg, tak, ale ta mi treba nebude....luci...preco sa tolko bojis chripky a podobnej pliagy?

dzou
29. sep 2009

no ja kedze skoro vsade chodime na aute bundu urcite kupovat nebudem...ale jedno co ma trapi je ako budem soferovat s bruskom 😅 a tu sa mi zda ze ani nie je ten zakon ze tehu zena nemusi mat pas...no neviem ako si ho dam ked budem mat pupok jak hroch 😕 a mm ma nemoze vozit do roboty tak som zvedava ze ako to bude

janulka04
29. sep 2009

dzou, tusim su take zlepsovaky na to 😀 😀

dzou
29. sep 2009

hej? tak to musim pokukat 😉 by ma nenapadlo...

dzou
29. sep 2009

ale tu je zevraj taky zakon ze...ked je zena tehu a treba jej cikat a v okoli nie su ziadne verejne wecka a stretne policajta s tou jeho prilbickou(viete ake maju tu v uk nie?) tak on jej tu prilbu musi ponuknut aby sa mu do nej vycikala 😀 😀 😀 😀 to hovorila mm sestra a ona to ma vsetko prespehovane takze to asi bude pravda 😀

janulka04
29. sep 2009

dzou.....nieco sa mi take tiez mari...no ved vyskusaj 😀 😀 😀 😀

dzou
29. sep 2009

ze ked budem tehu tak budem vela pit a nahanta policajtov 😀 😀 😀 😀

dzou
29. sep 2009

baby akurat tu kukam ze co napisali baby co porodili. tu v uk... viete kedy ja tu pojdem prvykrat na utz? v 12tt!!!!!!!!!!!!!

janulka04
29. sep 2009

cooooo??????? dzou.... 😲

dzou
29. sep 2009

hej hej ze tu ho moc neuznavaju, lebo vyzaruje nejake ziarenie ci co a asi my ho budu robit AZ 2X za cele tehu 😲 😲 😲

dzou
29. sep 2009

no uz to radsej ani necitam.. budem to riesit vtedy ked to bude aktualne...

dzou
29. sep 2009

kam ste odisli 😕 😕

lucialen
29. sep 2009

Dzou, no v UK su divny doktori ale urcite to zvladnes 😉
Jani, chripky pretoze som potratila z nej, teda moje male ju nezvladlo a preto ju uz viac nechcem 😒 😉

lucialen
29. sep 2009

My tu v SR pozerame ordinaciu 😀

dzou
29. sep 2009

luci som ani nevedela ze si bola tehu to mi je luto 😔 a vktorom tt?

lucialen
29. sep 2009

Dzou to je v poho, uz som to tu viac krat spomenula, v 10tt MA

sharmana
29. sep 2009

ahojte kocky, no dnes som uz konecne bola na taliancine, bolo super, len ma po takej hodine sedenia tlacilo brucho, tak som bola trosku nesvoja...
vidim ze tu rozoberate dnes vselico...
jani, no ja sa bojim ze priberiem 100 kilov, aj ked zatial nie, lebo vobec sa neprejedam, ani mi nejako nechuti jest, len take sprostosti..
dzou. no ja ti prajem, aby si bola taka vyburana z toho, ked zbadas tie dve // 😀
no ja neviem kedy pojdem teraz k dr. lebo on zajtra nebude ordinovat, neviem ci len tento tyzden, a lekarka z nemocky mi povedala, ze nech k nemu ani nechodim skor ako v 10 tyzdni, pokial sa citim dobre...
a moj dr. chce, aby som zostala na pn do 12 tyzdna, ale to u mna nehorozi, vo stvrtok uz chcem ist do prace kazdopadne, som rada ze sa citim dobre, budem si na seba davat pozor a v praci aj tak sedim... a uplne zvolnim tempo...

lucialen
29. sep 2009

Akurat som prvy krat nakupovala cez Ebay 😀 Knizku z UK, 🙂

dzou
29. sep 2009

luci tak ja som nevedela 😔
sharmi... je super ze je vsetko ok a mas tu fotecku?...no// sa dockam asi o 100 rokov 🙄
tak si ale davaj na seba pozor... sak ked sa citis dobre a nemas namahavu pracu tak preco nie....

lucialen
29. sep 2009

Sharmi, ty tam chod radsej aj v 20tt, hadam uz ten tvoj nieco uvidi 😀 A setri sa v praci,to mas dobre ze len sedis 🙂

dzou
29. sep 2009

jezis ja milujem ebay 😀 tam sa da zohnat fakt vsetko...len ak nahodou nekupuj nic z honk-kongu a ciny... vsetko su smejdy 😅

janulka04
29. sep 2009

luci, prepac...nevedela som....
a ani som nevedela, ze take nieco sa moze stat...to je strasne, to aby sa clovek stale len bal....

lucialen
29. sep 2009

Ale nebojte sa, su aj horsie veci 🙂 ,Treba v tom najst aj nieco pozitivne , napr. dobre na tom je, ze to bolo dost skoro, su baby ktorym sa to stane aj neskor, alebo este nieco horsie 😒 Netreba na to mysliet 😉

lucialen
29. sep 2009

Ja som este nekupovala nic, ale knihy citame v anglictine a tam sa daju pouzite za dobre ceny zohnat 😵 Ale urcite sa mi zapaci toho viac 😀

janulka04
29. sep 2009

tak to mas teda pravdu luci..
ozaj, ako prace v zahradke? uz asi az zjari, nie?

dzou
29. sep 2009

baby ja som uz nejaka mrtva tak konci zajtra rano hodim graf tak som zvedava ako to dopadne...bru nocku

lucialen
29. sep 2009

Vcera som natrafila na akciu v baumaxe, mali tuje, take krasne asi 1,3m po 3eura 😀 Tak som sa tesila, som si zalozila zivy plot 😀 A este stale sadime novu travu, takze stale je co 🙂 Aspon sa nenudim a myslim len na tehu 🙂

janulka04
29. sep 2009

dobru, dzou...rannu bazalnu horucku.... 😉
teeeda luci, ty sa ozaj nezdas.... 😀

sharmana
29. sep 2009

no fotecku som chcela hodit, len som zistila, ze mam vybite baterky vo fotaku .. zajtra to sem hodim, ak zas nezabudnem nabit baterky😀
luci. no a mozno bude najlepsie, ked pojdem az do nemocnice, rovno rodit 😀
babulky vcera ma tu tyral moj mm s tym ze pozeral film do polnoci, som nemohla dovtedy spat a teraz je unaveny z toho a uz tu chrni vedla mna 😉 idem aj ja hajat... dobru nocku prajem a tesim sa na vase grafiky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre