Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
30. sep 2009

luci, podla mna mi ju vyznaci na 15DC, ale ja viem, ze bola 14DC. veronika, dobre sa to vyvija nastastie... ale je tam ta dilema, kedy bola ovula 😖
andzi, tak bud bola ovula 7DC, alebo 11DC... skoda, ze si vtedy netestovala...
luci, si pisala, ze studujes na VS sv. alzbety, ktory rocnik ak smiem vediet?

lucialen
30. sep 2009

Andzi a nemohla byt ovula uz 11DC? 🙂
Michell, 5ty ale neodporucam 😉 Bakalara som robila na UMB v BB a dva roky v BA, ale to sa neda porovnat s urovnou 😉

michelle
30. sep 2009

luci, ja mam SP uz vystudovanu, na UKF v NR 😉 ..len sa pytam, lebo mi tam chodi kolegyna... mne sa ta skola tiez velmi nepozdava....

andzi
30. sep 2009

baby, ja som bola 11.DC na folikulometrii a lekár povedal, že vidí dominantný folikul ktorý má 13mm takže na 11.Dc nemohla byť ovula ale ja lekárovi v tomto neverím. Neviem, čo videl, ale mne to s tými teplotami nesedí. Testovať som začala až od 11.DC.

michelle
30. sep 2009

andzi, to by sedelo, ak bola 11DC, test uz bol negativny... len neviem, preco ti ju ff neoznacil...?

rhodosbb
30. sep 2009

andzi, zaujimavy graf, este som taky asi nevidela... 😕

dnes idem na obed so sofiou na ockovanie, to bude zase panika, boji sa ihly ako certa 😖

lucialen
30. sep 2009

A odvtedy si bola u dokiho, povedal ze praskol ci ako?

nadenkaaa
30. sep 2009

motylek tehu vdaka nam? 😀 😀 snad budemat na tom podiel hlavne tvoj mm 😀 😉
michelle no ja neviem tento mesiac je to nejake posahane 😅
inak babule moze ma boliet aj pravy aj lavy vajecnik? 😕 lebo dnes citim oba vcera viac v pravo inak v noci som nemohla spat co ma to tak bolelo 😖
andzi ja nechapem z tvojho grafu 😕 inak nieco aj beries nejake lieky?
luci uz ti ine neostava len to uspesne prezit 😀 😀

lucialen
30. sep 2009

Takze ovu mala byt nejaky 15DC 😒 Zaujimave, ale s teplotami to nesedi 🙂
Andzi ja som minuly mesiac chodila na folikulometriu, mala som anovulacny, lebo vajko prerastlo do cysty a pozri na teploty http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6 tiez je to nejake divne, ze teploty tak vyskocili ale ovula vlastne nebola 😒

andzi
30. sep 2009

michelle: prečo myslíš na 11.DC? Vtedy som mala nižšiu teplotu kvôli tomu, že som vstávala o hodinu a pol skôr a mám to aj v grafe zaznačené bielym krúžkom. Veď práve na 11.DC som bola na folikulometrii a folikul mal vtedy len 13mm, tak ovula v ten deň nemohla byť.

nadenkaaa
30. sep 2009

veronika tovje teploty su uplne ukazkove ziaden strach myslim ze tento mesiac sa pripojis k junovkam 😀 😵 drzim prsty 😵

andzi
30. sep 2009

luci: no nič, budúci mesiac znovu nabehnem k lekárovi, nech mi urobí folikulometriu. Nechápem to.
nadi, nie neberiem žiadne lieky.

michelle
30. sep 2009

nadi, mozno sa ti liahnu vajka dve... a bude aj zara, aj noel naraz 😵 ..tie posahane cykly su mozno na "zmateni soupere"...akoze myslime, ze nieco nefunguje a ono to moze praveze velmi dobre fungovat... ci? 😕 😎 😵
veronika, tak to nejako vydrzte... to ockovanie... hehe si spominam, ako sa ma dcera, ked bola mala a mali sme ist na ockovanie, pytala, ze preco sa to vola ockovanie? ze ci preto, lebo sa to robi do ocka? 😀 😀

lucialen
30. sep 2009

Andzi a nebola si odvtedy u dokiho ako rastlo to vajko a ci prasklo?
Mozno ovula niekedy bola a najdes // 😉 🙂

michelle
30. sep 2009

andzi myslim si to preto, lebo ovu byva den pred vacsim vzostupom teploty, ak sa po tom vzostupe drzi teplota hore... a take je v tvojom grafe 7. a 11DC... ale ked tomu nezodpoveda vekost folikulu, tak asi nie... no... neviem... meraj dalej a uvidis...

lucialen
30. sep 2009

Nadi a teplota ako?

andzi
30. sep 2009

lucialen, nie potom som už nebola, doktor mi len napísal do kalendára kedy sa máme snažiť. Možno vajko vôbec neprasklo, ale je pravda, že ja som ho na sone tiež videla. Bodaj by si mala pravdu s tými //, to si predsa želáme všetky.

janulka04
30. sep 2009

Ahojte koculky,
nieco nove? No u nas ano....volal ten pan za byt, ze si to rozmyslel, takze i ked sme dtrzali papiere v ruke a podpisovali, nakoniec nas aj tak nevybral...tu to tak funguje, tak mam nervy, pretoze som mala uz aj istu pracu od 1.10., no takto sa to neda, by sa vela precestovalo...a aj male by som mala v inom meste v skolke... ☹
No musime holt hladat dalej....ale ide to tazko, kedze mm chodi na tyzdnovky... 😖
veronika a dzou: grafy mate skvele...veru dzou...intenzivne som na teba myslela....dnes budem aj na veroniku, vyzerate na nadejne tehu...len nezakriknut...
krasny dnicek aj vam ostatnym tehulkam a snazilkam 😉 🙂

janulka04
30. sep 2009

nadi: ono ze vraj po uzivani HAK su dvojicky bezny jav...aspon tak mi hovoril moj lekar...i ked mi ich mame aj v rodine....ale moze byt....ze budu dve vajka 😉

motylek17
30. sep 2009

jani cize do prace nenastupujes???

janulka04
30. sep 2009

motylek, cize musim hladat byt a az potom sa mozem zamestnat....ale mam na to len tak mesiac dva

rhodosbb
30. sep 2009

michelle, tie deti maju aku fantaziu 😀 mna za cely moj zivot ani raz nenapadlo, ze ockovanie moze mat nieco spolocne s ockom 😀

jani, to co? akoze si vas nevybral? to ste si chceli prenajat cez realitku alebo od sukromnika? to je riadne jednanie, a tak si sa na ten byt tesila, mrzi ma to ☹

motylek17
30. sep 2009

tak to ma mrzi, viem aka si bola z neho nadsena.... ☹

janulka04
30. sep 2009

no, veronika, tu to tak funguje, ze najomca si pozve tych ludi, pripravi sa zmluva, ty, ak suhlasis, podpises, no a potom je to na najomcovi, ci si vyberie prave teba...je to ako dotaznik, kde pracujes, kolko, deti,zvierata a tak....
a nehladame cez realitku, toto bol inzerat, ktory dal najemca...realitky su neskutocne drahe tu....

janulka04
30. sep 2009

V pohode, nebolo to prvykrat...nic sa nedeje....trosku ma to mrzi, kvoli tej praci, ze sa mi to posuva a uz som sa tesila, ze budem medzi ludmi, no nadej zomiera posledna, ten pravy bytik na nas niekde caka... 😉

lucialen
30. sep 2009

Ale Jani, ber to tak, ze budes mat viac casu na nas 😀

janulka04
30. sep 2009

LUCIIIII 😀 😀 😀
Tak tak. Budem vam tu dlhsie pit krv 😀 😀

rhodosbb
30. sep 2009

jani, tak to je teda riadna loteria...prenajimatelia su teda riadne na koni, ked si mozu vyberat z tolkych zaujemcov 😒 neboj, najdete si lepsi bytik 😉

nadenkaaa
30. sep 2009

no baby ak by to boli dvojicky vobec by som sa nenahnevala 😀 😀 vsak uvidime ci sa vobec volaco podari 😉
jani ved to ze to nevyslo s bytom musis brat tak ze to nebol ten pravy 😉 okrem toho toho praveho 😉 mrnuska mas uz v brusku 😉 😉
luci dnes sa drzi 36,5 vcera vysiel pozitivny ovu test tak dnes asi bude ak uz nebola 😉 zajtra by mal byt vystup na tatry 😀 😀

janulka04
30. sep 2009

juuj, dakujem vam za utechu....aj ja verim, ze bude lepsiii 😉
nadi...podari sa... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre