Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
12. okt 2009

ozaj nase tehulky...uz ste aj nieco kupovali? Ja som neodolala a v sobotu som kupila tie rukavicky proti poskriabaniu sa, 4ks za 0,50€...to sa oplatilo...ale krotim sa...ale tazko sa mi odolava...

lucialen
12. okt 2009

Janulka, ked sa oplati, tak kupuj 😀 Nebudes mat take vydavky na konci tehu 😉

janulka04
12. okt 2009

vsak, luci 😀
a ty co porabas?

brisilda
12. okt 2009

janka tak to ano mame stastie, ze mame mm ktory nam pomahaju 😀 podla mna vit. C teraz nieje nikdy vela kedze tu coskoro mame chripkovu epidemiu ☹ musim sa informovat o ockovani lebo pri prvom bolo zakazane tehule ockovat ale to bolo pred 7 rokmi 😀
co sa tyka kupovania ja uz mam vsetko 😉 poveri nepoveri co sa ma stat sa stane tak ci tak v spanielsku som kupila to hryzatko do ktoreho vlozis kusky ovocia aby sa babo neudusilo 😉 a tak isto aj klokanku ktoru mozes pouzivat uz od narodenia lebo sa da dat aj na lezmo 🙂 co uz 😀 bola super cena na slovensku by som to tak lacno nekupila 😉

lucialen
12. okt 2009

Ja nic, hladam dobre miesto na gauci 😀 Krize dnes uz lepsie, ale uz tyzden ma boli krcna chrbtica a z toho hlava ☹ Tak rozmyslam, ze zbehnem k doktorke, nech mi povie co mam robit 😒

groka
12. okt 2009

nadi ja som tiez povedala mm ze dostanem mrchu,tipujem zajtra,boli ma brucho ale velmi jemne nie az tak mrchovo ale boli no s pichanim,ked som isla po maleho do skolky aj mi slzy vyhrkli neviem preco,asi to pocasie to robi a to pst ja sa tym neriadim,mala som uz aj 80 a nic isla som dole,a tehu graf toto nie je vobec,lebo mam nizke teploty za to ty nadenka si stupla na kolky den zvyknes klesnut a kolky den dostavas mrchu?

janulka04
12. okt 2009

tak a luci, havkac ti tam miesto uvolni?
veru, bris, nejake veci mam aj ja, ale zistujem, ze asi to dlho nevydrzim a nabehnem do 10 tyzdnov nakupovat 😀 ...ved je tolko krasnych veci.... tie capacky napriklad....ked boli moje male...taky vyber nebol...teraz od vymyslu sveta 😀

brisilda
12. okt 2009

janka ja hned ako budem vediet pohlavie tak budem nakupovat v plnom prude ale iba take malickosti lebo tie hlavne vecicky uz mam 😉 detske autosedacky az 3 😀 neviem naco mi budu 😀 asi budem musiet nieco popredat 😉 lebo uz som rozhodnuta pre loolu bebeconfort idealny kocik na nakup alebo k doktorke ci cestovanie 😉

nadenkaaa
12. okt 2009

jarka ja som dnes 12 dpo a kedze lf mavam 14 dni tak to este klesne u mna teplota.ale uz som s tym zmierena lebo sa ani tehu necitim a preto ani nechcem testovat

janulka04
12. okt 2009

bris, to je ten, co mas v albume? Videla som hoaj nazivo v Cechach a vyzeral dobre 😉
aj ja by som rada vedela, co to bude, mm prisiel zase s tym, ze on nie 😀 ...dievcenskych veci mam more...ak to bude chlapatko, tak prepadnem obchod 😀

brisilda
12. okt 2009

janka nie to co mam v albume bude ale iba taky na prechadzky 😉 inak ma velku konstrukciu 😒 na nakup je idealny tento http://cgi.ebay.co.uk/Bebe-Confort-Loola-Umbrel...
v takej farbe sa mi paci ktoho vie kolko stoji na slovensku 😉

janulka04
12. okt 2009

ahaaa, lebo mne sa zdal tiez velky, ale ma napadlo vtedy, ze ai ste vyssi...my sme krpci, pri nas by vyzeral smiesne...a ten favorit tvoj vyzera dobre...ale skor do mesta...ozaj, aku mas skusenost s tymi malymi kolieskami? Ja neviem preco..mne hned vyvstane na rozum, ze ci to babo tam nebude vytrasene...ale ja som mala predtym nafukovacie, tak preto

janulka04
12. okt 2009

ozaj, baby, ta kocka co zakladala temu, gajana1, si pridala novu fotku dvojiciek...zlate su tam 😅 😵

brisilda
12. okt 2009

janka ja som pri prvom vystriedala 4 kociky a najviac som bola spokojna s golfkami 😀 podla mna deti maju radi ak to s nimi natrasa 😀 aspon ich netreba hajkat 😉 co je male to je sikovne v nasom pripade musim uprednostnit kocierik s mini konstrukciou kedze casto cestujeme a lola sa mi zda idealna ABC desing 3 tec je len na prechadzky ak pojdeme niekam peso cize bez auta 😉 je velky a pristranny 😀 idealny aj do snehu 😉 kdezto loola je idealna na nakup, cestovanie alebo k lekarke 🙂 je mala a sikovna nieco ako pegpereo 😀

janulka04
12. okt 2009

ono vela zalezi bris od narokov na kocik... 😀 styri pri malom? my sme mali jeden do 1,5roka a potom uz tam nechceli sediet a iba autom alebo pesi 😀 😀
my tiez potrebujeme kocik na cestovanie, kedze sme tu a rodina na slovensku, tak budeme pendlovat...ale aj do mesta aj do terenu..Alpy, turistika,vyslapy...to mi mozeme...takze to bude este zaujimave
a dik za nazor...ja som ich tiez moc nehyncikala, ale pamatam, ze ked sa jazdilo po malych kamienkoch, akoby priadli, boli spokojne 😀

miskahryzka8
12. okt 2009

nadenka 😒 , ale kym mrcha neni, tak tu neni, no nie 😉
janulka, bris, juuj uz ake dobre temy mate, aj ja som kuk na kocky, ale zatial len ockom, to ja si nebudem vediet vobec vybrat, ale udrel mi tam farebne do oka ciernotyrkysovy, ale zatial nejdem kociky pozerat z povercivosti 😉
gajana ma dvojicky 🙂 , to ma fotky z ultrazvuku, kde sa daju pozriet 🙂 ?

dzou
12. okt 2009

caute babublky tak uz som sp5t... uz navarene hmmm moc sa mi to podarilo 😵
vidim ze zase tema kocikov ja uz som si povedala ze to budem roesit az ked budem tehu a potom nabehnem do ohbch.poskusam ze aky my vyhvuje a potom kupim cez net 😀 joj a inac vcera sme strihali psa hodim fotky na chvilu, lebo neviem ci ich nevymazu

miskahryzka8
12. okt 2009

uz som nasla gajaninu fotku 🙂 , vidite aj vy tu mate fotky, musim potom pokukat 🙂

dzou
12. okt 2009

uz som dala hafana 😀 keby ste vedeli ako s vcera ksichtil ked sme ho strihali on to moc nema rad, ale tak co uz.... my ho vzdy takto(susedia sa smeju ze je holy 😀 ) a potom z neho nie su vobec chlpy 😉

lucialen
12. okt 2009

Dzou, taky ostrihany je z neho este vacsi fesak 🙂 Ja chcem nasu dnes okupat, to budu tiez ksichty 😀

dzou
12. okt 2009

hej hej je krasny ked je ostrihany a hlavne nikde nie su chlpy, ale co sa nam stalo v lete 😀 isli sme na vylrt ku moru ze tak ho ostrihame den predtym aby sa na neho ten piesok nelepil... no tak sme sli sedeli sa na lehatkach..on si pekne hrabal pod mojim lehatkom zadok mu len trcal z jamy...ideme ti domv a ze co furt knuci a normalne sa mu ti spiekol zadok 😅 normalne ho mal cerveny chudacik... tak ked sme sli druhy krat sme ho strihali par dni predtym 😀

miskahryzka8
12. okt 2009

baby, tak mrcha v plnej parade, ani do zajtra nepockala ☹ , no neva..., utekam zumbovat, vecer si vas precitam aj foto pozriem a dam to na FF, asi mi to hodi novy cyklus..., zatial caute 🙂

lucialen
12. okt 2009

Akurat som nasla moju novu oblubenu pesnicku 😵 A spevacka je nemka, neobvykle 😉

lucialen
12. okt 2009

Dzou, to som sa pobavila 😀 😀 😀 Ale jemu asi do smiechu nebolo 😀

dzou
12. okt 2009

no to urcite nie 😉 ale prezil to ale potom sa mu normalne supali gulky 😅 😀

lucialen
12. okt 2009

Jooooj chudacik 😅 😀

dzou
12. okt 2009

noo to bol tak sme ho lutovali....
no ja na dnes uz mam hotove vsetko a konecne vegetim takze ak tu niekto je mozme popismenkovat 😉

dzou
12. okt 2009

no asi tu uz nikto nie je kde steeeeeeeeeeee 😕 😕 😕 😕

sharmana
12. okt 2009

ahojte, ja som tu, len som citala prispevky a hodila sprsku 😉

dzou
12. okt 2009

ahoj sharmi 🙂 ako sa inac mas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre