Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
27. okt 2009

Sisa, ja mam az v stvrtok skusku 🙂 A skoro vobec sa neucim 🙂 Presne ako cheer, odvykla som si, len ten diplom za 5mesiacov ma posuva vopred 😀 Inak by som sa najradsej na vsetko vykaslala, ale nemozem 😒 Sem tam ma chyti stres a panika, ze nic nestiham 😅
Janka, je totalne super ten kocik, na obrazky vyzera vacsii, ale je supeeeeeeeeeeer 😵

groka
27. okt 2009

peta tie prazdne kruzky to si v akoom case merala?aky tam bol casovy odstup ?

sisa2
27. okt 2009

luci - hehe, som to doplietla, prepac. tak drzim palce na stvrtok!

cheer - viem si predstavit, ze rozmyslas nad vsetkym ostatnym. v ktorom si rocniku?

miskahryzka8
27. okt 2009

babyyy tak teraz bola na ovu testiku uz vyrazna ta druha ciarka, takze aj podla grafiku by mala byt ovu dnes v noci alebo zajtra, ze 🙂 ? http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 , to aby som bola uplne znala na buduci mesiac 😅 , juj ste sa rozpisali, neviem ci stihnem precitat, lebo mi ide za chvilku bus do mesta 🙂

miskahryzka8
27. okt 2009

ozi a "kamos" mikroskop mi furt ukazuje zacinajuce papradie a teraz ani "listocek" 😀 😀

groka
27. okt 2009

miska v kazdom pripade dajte sexik aj dnes aj zajtra napriklad rano 😉 a aj vecer zajtra 😀

groka
27. okt 2009

cheerlady ja som pocitila tak vela bubliniek v 16tt

sisa2
27. okt 2009

groka - miska tento mesiac nemoze kvoli liekom 😉

sisa2
27. okt 2009

miska - tak potom odhadujem ovu na zajtra, uvidis podla teploty.
tie mikroskopy su fakt divne 😠

groka
27. okt 2009

jaaaaaaaaj,tak potom nic,takze sa nesnazilkuje u vas teraz? 😕

groka
27. okt 2009

idem sa obliecť a idem po malého do škôlky...páááááááá

petafr
27. okt 2009

groka, to som merala asi o hodinu alebo aj viac neskor... dnes som tiez zabudla merat, medzitym som vstala a pobehala po byte, takze zato to tak vyskocilo... ja mam odskusane, ze mi teplota stupa s casom, teda ak meriam neskor, uz je vyssia...

petafr
27. okt 2009

Volal mi drahy, uz sa mu to krati do zajtra... 😀 a vraj si trenoval spermijky, tak som sa zlostila, ze mi ich takto zbytocne mina 😝 😀 no a on nato, ze ked o mesiac zase odide, tak mi spravi zasobu do mraznicky a budem sa moct zabavat sama... 😀 no si to viem predstavit, zamrazit ich do kociek, len aby som si ich potom nepomylila a nedala do nejakeho drinku, ale fuuuuj, co to rozpravam, uz mi z toho cakania svitori 😀 😀 😀

lucialen
27. okt 2009

Peti, dobreee 😀 😀 😀

dzou
27. okt 2009

ahojte kocky uz som doma 😝 idem vas docitat 😉 ako sa inac mate?

petafr
27. okt 2009

uz som naspat aj ja... bola som nakupovat, same vino, tak bude zajtra sranda... este by som mala poriadit a upravit sa, sa o seba pramalo staram, ked som sama... 😅

janulka04
27. okt 2009

bude romantikus vecer, peti? 😕

dzou
27. okt 2009

ahoj peti 😉 tak sa uz nevies dockat co? si viem predstavit mm isiel pol roka predomnou do UK a ked som za nim letela tak som bola uplne bez seba 😀 😀

lucialen
27. okt 2009

Ahojte, pripravovala som si tahaky na skusku, nejak mi to nejde do hlavy 😝
A nejaka blba alergia ma chyta, neviem na co 😠

miskahryzka8
27. okt 2009

groka, no len aj tento mesiac nemozem otehotniet, lebo beriem sporanox na pitiriazu z cvicenia a aj ked sa doberie, do dalsej menstruacie by zena nemala otehotniet, minule som sa tu s vami riesila, ze co teda a ze teda tento mesiac pre istotu nebude snazilkovanie, ale asi si nepostrehla... Teraz som ostala merat zo zvedavosti, lebo meriam prvy krat, takze taka skuska a buduci mesiac ideme na ostro 😵

aha, sisa ti uz napisala 🙂 , sisa veru, tie mikroskopy su betarske, ale nechapem preco to stale vyrabaju, ked este nikomu nefungoval 😲 , asi zeny nie su dost informivane a firma ma z toho kseft 😠

groka, no dnes sme nevydrzali, sme sa museli trosku pomojkat 🙂 , ale poloviciak si daval pozor 😅 a ja mam tusim cez ovu najvacsiu chut 😕 😀

hehe peti, to uz ti slape abstak od draheho 😉 , ale zajtra sa uz dockas 😵

dzou
27. okt 2009

jani kde je fotka? cakame... inac gratulujem k potapacovi 😉

groka
27. okt 2009

ahojte 🙂

dzou
27. okt 2009

ahoj groka om citala o tej vasej potope no hruuuuuza 😖 ...tak ako sa inac mas?
baby ja neviem co mam robit... strasne ma laka testnut zajtra ak bude teplotka hore, ale bojim sa ze zase bude len / ☹

dzou
27. okt 2009

luci aka alergia? ako sa to prejavuje?.. zeby aleriga na ucenie?? 😀

cheerlady
27. okt 2009

sisa v 4.rocniku - tento rok som mala statnice na Bc. a este chcem spravit Ing. to je na konci 5.r.,tak hadam to dobojujem 🙄
groka tak to bolo dost skoro na prvorodicku,aj ja uz chceeeeeem 😵

groka
27. okt 2009

dzou hod mi sem este ten grafik?ak ti zajtra stupne teplota,na beton ti rastie hcg a ja by som necakala a testla,mas doma aj nejaky testik?

no mam sa co ja viem ako?asi dobre,tesim sa na ovulku velmi a an to snaznie,inak babka nam dava zabrat,dnes teda riadne pobede

lucialen
27. okt 2009

Dzou, moze byt 😀 Hrozne ma svrbi nos a cele usta vnutri, kycham a tecie mi sopel ☹ Je to hrozne neprijemne, uz to mam par rokov, ale este som neprisla na to, z coho to mam 😒 A tento rok som mala aj nejaku jarnu alergiu, to som mala stale zapchaty nos a musela som si striekat sprej viac ako 2mesiace 😒 Uz som mala asi trosku rozleptanu sliznicu, ale lepsie ako nedychat 😀

lucialen
27. okt 2009

Jani aj ja velmi velmi gratulujem a hod fotku 😵

dzou
27. okt 2009

tak tu je dnes ta teplota nic nehovori... myslim ze je to take narozhrani http://www.fertilityfriend.com/home/dzou hej som citala co tvoja babka tak drzim palceky aby sa jej ten sen splnil 😉 cim skor

dzou
27. okt 2009

jaj a jasne ze mam doma test akurat som si ho pripravila do kupelky ak by som sa rano rozhodla aby som mm nebudila 😉 ale asi radsej vydrzim neviem ... nakoniec teplota klesne a bude po dyleme...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre