Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
31. okt 2009

Dobry vecer 🙂 , dnes sme boli pozerat koberce, jeden sa mi strasne pacil v svete kobercov, mali uvodne veeelke zlavy, ale kusovy a sa nedal rezat, takze by to do izby nesedelo 😖 a boli sme aj inde, ale to su brutal ceny za koberce 😲 , idem citat 🙂

janulka04
31. okt 2009

no ja som si dala kompot, cheerly a hotovo dnes...uz mm hlasil, ze ide domov, tak mne staci, ked vidim, ze mu chuti...keby bol castejsie doma 😖

lucialen
31. okt 2009

Miska, tebe dnes riadne vyletela teplota 😕 🙂

janulka04
31. okt 2009

aj ja som pozerala, kam az miska leti s tou teplotou... 😵

janulka04
31. okt 2009

oki, babulky, idem sa venovat uz rodinke....a hlavne mm, mozno s a este zastavim, zatial sa tu majte 😉

cheerlady
31. okt 2009

jani vidis to,mam tu este broskyne 😀 idem si asi spravit puding 😅

miskahryzka8
31. okt 2009

tea, aj moja kamoska ma sofinku, ale 5 mesacnu 🙂

no moja "svokra" je super, my byvame v dvojgeneracnom dome, dnes bola s nami pozerat tie koberce 😅

jani, ja budem chytat buduci mesiac 🙂

tea, ides merat s nami 🙂?

dzou, ved to je dobre, ze mrcha nic, nie 🙂?

jani super, ze uz ti nie je zle 😵

inak aj na slovensku uz zacina byt dost mladych bab baculiek 😒

baby a kolko meriate k vahe? Ja mam 175 a mala som tak 59 - 60 ako som zumbovala, ale ako som prestala fajcit mam 65 - 66 a nejde to dole, slak ma triafa a nejem pri tom viac 😠

luci aj ja tak 11,5 az 16 kil, ukazuje to aj nieco ine 😲 😀?, ukazalo mi to rovnako, ci som dala pred otehu 59 ci 66 kil 😲 a furt to iste aj ked som dala vysku 165 cm 😀 😀

veru aj moj graf zumbuje a lieta 😀 😀, ono by ta teplotka bola super, len ked tento mesiac sme si museli dat pozor 😅

brisilda
31. okt 2009

ahojte kocky 🙂 ako sa mate? a ako pokracujete v snazeni ? dufam, ze den co den sa nam tu ovjavi dalsia tehulka 😉 Moje nevolnosti sa akosi odomna nevzdialuju ☹ takze preto tu vela casu netravim 😒 sem tam nakuknem co maju kde nove

cheerlady
31. okt 2009

jeeeeej,ahoj briiiiis 😀 waaaw,ze 14tt 😵 nic si z toho nerob,ja posledny tyzden ked sa rano zobudim,tak sa musim ist rychlo napit a nieco dzobnut,lebo mi je blbo 😖

brisilda
31. okt 2009

cheer ja som na tom tak, ze mi ani jest nechuti ☹ ☹ ale snazim sa aspin cosi zobnut tie nevolnosti ako som spominala mam celodenne teraz prezmenu zvraciam az pred vecerom ☹ inak ma len 😀 boli zaludok 😝 kiez by to uz skoncilo ale su dni kedy to je lepsie 😉 no a ani 14tt 🙂 ale ty mas predomnou naskok 5 tt 😀 takze ty si to teraz uzvas naplno vsak? citis uz aj pohyb babatka?

cheerlady
31. okt 2009

bris ja v pondelok zacinam 18tt,to len tu mi to ukazuje o tyzden viac. aj mne sa to inak neskor zmenilo,ze namiesto rana mi zacalo byvat zle vecer 😝 pohyby este necitim,aj ked v stredu som si myslela,ze to je uz ono,ale neviem,ci je to ono 😅 vraj prvorodicky az okolo 19,20tt zacnu citit pohyby 😉

lucialen
31. okt 2009

Tak som si po dlhom case pozrela smotanku 😒 Ta moderatorka sa zmenila z elegantej damy na ... 😝
Bris, tak nam chybas, ty si bola najaktivnejsia prispievatelka 😵

brisilda
31. okt 2009

cher no ja neviem ja som pri prvom citila niekedy zaciatkom 4 mesiaca 😉 take bublinky a boli to na 100% pohyby ani mama mi to neverila 😀 a odvtedy som to citila castejsie a pravidelnejsie az sa praskajuce bublinky zmenili na ozajstne pohyby 😀
citala som, ze mas uz tehu rifle tak ja tie mam uz dlhsie a su vazne pohodlne aj mimo tehu 😀 ja osobne som ich uprednostnovala na dlhsie cesty este predtym ako som otehotnela 😀 cize po porode mi budu robit dadalej spolocnost 😉

xena1
31. okt 2009

ahojte...ako sa mavate?

brisilda
31. okt 2009

ahoj lucka mne je len velmi luto, ze si ma vtedy nechala v stychu ☹ a tvoja mrcha prisla 😖 no hadam sa to coskoro zmeni uz by bolo aj na case 😉 a da sa povedat, ze vtedy so tu travila cele dni no teraz ked mi je blbo na zaludok som rada ked lezim aj teraz ma napina 😝 kiez by to uz skoncilo ja chcem uz rodit ! ale to mam za to, ze som sa 6 rokov rozhodovala 😀

cheerlady
31. okt 2009

luci to mas pravdu,ja ju uz ani citit nemozem,si mysli,ze je neviem co 😝
bris tak ja som bubinky necitila,ja som lezala vecer pred telkou a zrazu ma v bruchu tak nieco "stuchlo",ze som sa az zlakla - ale asi to este nebol teda kopancek ☹

brisilda
31. okt 2009

xena ahoj 😉 radsej sa pochal ako sa mas ty 😀

lucialen
31. okt 2009

Ahoj Xeni 🙂 Co nove?
Bris, aj mne je luto, ze som ta v tom nechala samu v auguste, ale ja mam byt asi najtucnejsia v lete, co som velmi nechcela 😀

brisilda
31. okt 2009

lucka no ja budem mat v lete tak jednine faldy ktore namne pribidnu pocas tehotenstva uz teraz som pribrala 2 kg + - 0,5 kg 😀 a ani neviem ako kedze skoro nic nejem 😠

brisilda
31. okt 2009

lucka a stale lepsie v lete ako nikdy 😉 cize drzim palce uz nech sa zadary kedykolvek zaklad aby sa zadarilo 😉
PS: mrkla som tvoje deticky v albume 😀 a su rozkosne 😉

brisilda
31. okt 2009

jaaaj zadari par don 😀

cheerlady
31. okt 2009

baby ani v zime to nebude vyhra,ja neviem ake zimne bundy budem nosit,ked budem jak slon 😒

xena1
31. okt 2009

ahojte....ja tu nejako nestiham....bola som v stredu u dokiho,na folikulometrii a idem aj v pondelok...tento mesiac ma posleduje a na buduci ma chce poslat na IUI,ovsem ak bude v pondelok vsetko ok-dostatocne vysoka sliznica a foliky a tak...ktovie kde to vazi....
bris,tebe tie tehu tyzdne tak letia....
luci,chodis este na folikulometriu?kolky DC si?

brisilda
31. okt 2009

cheerlady tak toto robi vrasky aj mne 😀 pri prvom mi to bolo jedno kedze som bola ako prutik no teraz ? hm...moju velkost kupim jedine medzi moletkami 😀 😀 😀 ale ved dako si poradime ved nesme prve ani posledne co budu mat v zime brusisko pred sebou 😉

lucialen
31. okt 2009

Dakujem Bris, tak namiesto dietatka som si zaobstarala maciatko, to je jednoduchsie 🙂 Aspon mi zlepsuju naladu, taki su zlati 🙂
Bris, ved nevadi ani v lete, budem len vykotena na lehatku cele leto 😀

brisilda
31. okt 2009

xena no leti ako leti na jednej strane leti na druhej vlecie 😉 ale uz asi zacnem s fotenim bruska kedze ma MK to tak leti 😉 no ked budem asi tak v 7 mes. planujeme ist cela rodinka k prof. fotografke az mame spomienku 😉 lebo tretie tehu uz nebude 😉

brisilda
31. okt 2009

ok kocky idem hodit sprchu a zalahnem akosi ma zase rozbolelo bruchoooooooo 😖 juuj stale sa najde nieco 🙄

cheerlady
31. okt 2009

tak bru noc bris,ja idem tiez zalahnut,v telke nic nie je a mm je dnes na nocnej 😖

xena1
31. okt 2009

to je mile Bris....a preco tretie tehu nebude?ale aj dve deti su dost...

lucialen
31. okt 2009

Xeni, zmenila som lekara, vcera som bola prvykrat na folikulometrii, a idem zase pondelok, to budem 15DC, vcera mal folikul len 13mm, tak myslim, ze zase bude ovulka 16DC 😒 A tento cyklus idem bez duphastonu 😒
Co ti vcera nameral? Tak na laparoskopiu nejdes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre