Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
2. nov 2009

jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa2
2. nov 2009

babule nebojte, aj nam to vyjde! musi nam to vyjst. vsak sme si dali zavazok 😀

sisa2
2. nov 2009

jani 😀 😀 😀 to je dobreeeeeee 😀

motylek17
2. nov 2009

keby tie mesiace tak neutekali... moc casu nam nezostava.... ☹

sisa2
2. nov 2009

maji ani nehovor. ked si vezmem, ze od jula vlastne len 2x (ne)cakam mrchu, tak mi je z toho do placu ☹

motylek17
2. nov 2009

mi hovor... ☹ neviem co sa deje...

janulka04
2. nov 2009

ahoooj cheerly....pobavila som ta? Ved na zimu su ti chlapi nejaki pritulnejsi, ci uz nasi alebo cudzi...preco asi? 😀

janulka04
2. nov 2009

no ona to ta kamoska vravi tak, ze je zima a vsetci chlapi by sa vrazali..len som chcela byt slusna...z mojej hlavy to nieje, ale obcas som to pouzila na nejakeho vtieravca z prace a bol klud 😉

cheerlady
2. nov 2009

jani no jasne,ze pobavila 😀 ja si tu tak cucim v robote a cakam na fajront,ale ten je este daaaaalekoooo,tak aspon jednym okom citam 🙂

janulka04
2. nov 2009

a ako sa citis??? Ty si nechas zistit, co cakate, cheerly? A kedy mas padla?

cheerlady
2. nov 2009

jasne,jani,ja som strasne netrpezliva,ja by som to nevydrzala cakat do porodu! 🤐 😀 ale zatial mi viac ludi tipuje chlapceka,tak som zvedava,kedze my by sme velmi chceli dievcatko 😵

brisilda
2. nov 2009

ahojte kocky 😀
cherlady a to ti doki akoze este nerobil skrining? mne ho budu robit o 3 tyzdne

motylek17
2. nov 2009

.... to je zaujimave, ze vzdy chce clovek nejake to pohlavie a vyde mu opak.. len malokumu sa to podari.... 🙂 cheerly a pracu ako tehotna zvladas ako??? pohodka????

janulka04
2. nov 2009

vidim, ze mate mena len pre babu...ja mala pri malych tiez chlapcenske..dievcenske sa vyberali az v siedmom mesiaci a boli to nervy...

janulka04
2. nov 2009

jeee, ahoooj, briiis...ty ako???

brisilda
2. nov 2009

inak cherlady ty mas meno pre dievcatka ja pre chlapceka 😀 a bude sranda ked budem musiet na poslednu chvilu vymyslat dievcenske 😠 tym asi v takom pripade poverim rodinku 😀 lebo mne sa dievcenske mena pre zmenu akosi nepacia 😀 ☹

brisilda
2. nov 2009

janka ja sa mam na ........ 😀 slusen povedane dnes som bola s malym u doktorky a bolo kooopec ludi tak hadam na mna ziadna pliaga neskocila 😀 no a popritom som stihla aj kadernicku cize konecne sa podobam na cloveka 😀

cheerlady
2. nov 2009

ahoj bris,no jasne,ze robili,ale posledny utz som mala na zaciatku 13tt a tam este nebolo nic vidiet,teraz idem 10.11. k novemu dr.,tak on by mi uz mal robit sono,len neviem,ci to na 2D-cku uvidi 😒 ale nevadi,lebo tak o 3tyzdne chcem ist na 4D 🙂 a tebe budu aky robit?tiez len klasicky 2D,nie? 😕
motylek mas pravdu-skoro vzdy to vyjde naopak,ale mm ma vseugerovane este som ani tehotna nebola,ze to bude dievcatko,tak to som teda naaaramne zvedava 😀 no ja mam pracu nenarocnu-sedim na zadku pri pc,ale od januara by som chcela byt uz doma,lebo si chcem v klude porobit skusky na vyske v januari,no a potom vlastne uz len februar,marec a v prvej polovici aprila mam termin 😵
jani nad chlapcenskymi sme sa nejak extra nezamyslali,vzhladom na 100% presvedcenie mm 😀 😀 😀

janulka04
2. nov 2009

no supeeer...este ti byva zle tak moc? Juuj, ja uz to mam za sebou, aj preto si myslim, ze to bude chölapec, pri malych som tyckovala do 6 mesiaca naplno 😝 , aj moja mama pri mne a pri sestre, pri bratovi vobec....

brisilda
2. nov 2009

cherlady tak mne robi doktor na kazdej poradni ultrazvuk aspon doteraz to tak bolo 😉 Teraz pojdem na skrining + ultrazvuk citala som, ze cez ten by taktiez uz malo byt vidiet pripadne nedostatky 😖 no a popritom predpokladam, ze uz bude vidiet pindurika 😀 aj keby tam nemusel byt 😀 😉 a na 3 D sa vraj objednava az v nejakom 25 tt vtedy je to najidealnejsie tak ja neviem 😒

motylek17
2. nov 2009

cheerly treba si odpocinut.... ja som si povedala, ze ked ostanem tehu tak hned idem na pn-ku... uz ma to tu nebavi.... a aspon si vklude budem pomaly pripravovat veci... 😀

brisilda
2. nov 2009

janka no tak vidies to mna to drzi stale ak nezvraciam tak ma boli zaludok vcera vecer ma palila zaha 😔 proste stale nieco ☹ ale ako som uz pisala neni to tak drasticke ako to bolo prve 3 mesiace 😝
cherlady ja si neviem predstavit, ze by som mala chodit popritych nevolnostiach este do prace ☹ ja som to doma nemohla vydrzat neto v praci 🙄

janulka04
2. nov 2009

cheerly, chlapi...aj mne mm tvrdil, ze ved viem, co robim a aj teraz ma presviedca, ze to je stopro chlapec...ale on nam to tak aj vyvestil z ruk...tak ja neviem, ved sa dozviete 😀

cheerlady
2. nov 2009

bris no ten moj byvaly dr. sa drzal pravidla - utz 3x za cele tehotenstvo,preto mi ho uz tak dlho nerobil 😠 a inak to 3D je najlepsie v20-24tt,lebo neskor je uz babo na to dost velke a ma menej plodovej vody a uz sa da vacsinou vidiet len hlavicka 😒
motylek tak keby som teraz robila v mojej predchadzajucej robote,tak nevaham a idem na pn,tam som to nenavidela,ale teraz je to ine,tak aspon do toho januara zostanem.
jani ja chcem len vidiet ten jeho pohlad mm,ked uvidi na tom monitore pipika 😀 😀 😀

motylek17
2. nov 2009

tak ja si tiez nestazujem, ale uz ma to tu nebavi.... takze uvidime...

sisa2
2. nov 2009

mna to uz v praci tiez nebavi 😀 😀 😀 ale odrobim si pekne az do materskej, vdaka hypoteke. teda ak mi nebude byvat zle a nebudu ine komplikacie.

a ked budem tehu a vydrzim, tak si nechame prekvapko. mm chcel prekvapko aj danielka, len to okolie nevydrzalo a vykvakalo, takze teraz si nedam povedat ani ja a nech vsetkych roztrhne. hlavne moja mama to asi bude veeeelmi tazko niest 😀 ani teraz nevie rozdychat, ze brasko nevedia, co cakaju a dokonca ani meno nemaju vybrane (vsak TP maju az v piatok 😀 )

motylek17
2. nov 2009

aj ja by som to chcela udrzat co najviac v tajnosti.... aspon, pokial to nebude na mne vidiet... aj ked viem, ze u mna to bude problem.... ale tak mam vas, takze sa mozem podelit tuna... 😀

motylek17
2. nov 2009

inak, uz mam vybavene aj DNP, cize uz len otehotniet... 😀

cheerlady
2. nov 2009

sisa este,ze si mi to pripomenula-hypoteka! 😨 no tak ten januar budem musiet este zvazit 🙄
cooo??? 😀 no aspon mena by som mala vybrate,lebo v tom soku a strese by som asi dala nejake skarede 😅

sisa2
2. nov 2009

maji - no ako sa ja poznam, ja by som to povedala zasa aj rodine a to uz by sme boli na tom istom ako minule, co nechcem. kedze tretie zatial neplanujeme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre