Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
12. nov 2009

nadenka nejde mi to otvorit teda ide,ale ze zly link co co

lucialen
12. nov 2009

Sisa, dva cykly som brala duphaston, ale novy doki povedal, ze cyklus bol dobry, tak tento bude bez duphastonu. A bez duph nemavam az 37, takze som spokojna 🙂 Ci mi ho da ked budem tehu, to neviem, ale rozhodne uz chcem byt PN 😉 Viem ze som uz citala ze nietore beru 2x1 a niektore 4naraz 😒 Ja som brala 2x1, ale na upravu cyklu. Skus mrknut do temy duhaston, mozno tam nieco bude 🙂

motylek17
12. nov 2009

sisa ty si aky optimista 😀

nadenkaaa
12. nov 2009

nerozumiem jarka

sisa2
12. nov 2009

nadi - posli tieto vnutorne pocity niekam prec, ja tu chcem spolubojovnicky! 😵

maji - uz si sem hod tu fotku, ma to pletie, ked si bez 😀
no optimista ... ostava mi nieco ine v momentalnom stave? zajtra tu budem stresovat cele doobedie. i ked asi nebude moc casu, lebo kolegyna bude mat dovolenku, tak budem musiet robit aj za nu 😠

nadenkaaa
12. nov 2009

sia podla krcka pride v sobotu mrcha -teda spinenie vystupil vyssie takze pocity mam opravnene 😔 ak by sa stalo volaco ine tak sa asi zblaznim od radosti a od prekvapenia 😀
sisa nebojkaj sa ty to zvladnes ved mas v brusku fazulku 😵

sisa2
12. nov 2009

nadi - tak to sa mi teda vobec nepaci ☹

fazulka sa teda riadne schovava 😀 ale danielko ju kazde rano hladka a dava jej pusu 😵 strasne je podareny. vzdy rano, ked lezime v posteli, tak zacne s tym, ze bude velky bracek a potom mi hovori "maminka, povedz mi, ako to bude, ked budem velky bracek, ja som to uz zabudol" 😀 tak mu vzdy hovorim, aky bude super, ako mi bude pomahat a tak a on je blahom v siedmom nebi 😀 😀 😀

motylek17
12. nov 2009

sisus krasne.... 🙂

lucialen
12. nov 2009

Motylek, dobra fotka 😉
Sisa, vsetko bude zajtra ok, ved falosne kolajnice nebyvaju 🙂

sisa2
12. nov 2009

maji - super fotka! kde ste boli? jaj, by som privitala leto a teplo 🙂

luci - dik, dufam, ze bude. mam z toho nejaky stres, kedze vcera nebolo vobec nic vidiet. sa mi to nezda, vsak nieco by uz hadam malo byt, aspon dutinku, nie?

tea333
12. nov 2009

Sisa maly je podareny..ja sedim na hodine forenznej psychologie,ale ta pani je nudna,hehe.ja som si kontrolova krcok posledne dni,a naozaj prvykrat v zivote bol iny, obycajne tam hrozne zavaddzia a teraz bol makky,ustupil,a cervikalny vytok bol vodovy a trochu lepkavy,takze skutocne verim ze ovula bola vcera,aj v pondelok aj vcera sme snazilkovali tak si tento mesiac davam vacsiu nadej 🙂

janulka04
12. nov 2009

Ahojte babule....my sme si dnes pospali....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Peti, este nieje nic stratene...
Nadejne tehulky...tfuj tfuj tfuuuuuuuj....
groka....tebe bolo vcera veselo...

Moja Linda dnes pri ranajkach vyhlasila, ze az bude velka, ci jej najdem princa? A Ze ci aj Laurinke? A Laura na to, ze ona princa nechce, ze jej staci prstienok!!! 😀 😀 😀 Boze, sme sa nasmiali zase...

motylek17
12. nov 2009

sisus, to je z minulorocnej dovolenky (egypt)....
jani ty mas strasne podarene deti, uz sa aj ja tesim kedy budem zazivat tieto veci...
ale predsa musim vam daco povedat, sesterka ma 4-rocneho chlapca a 12-rocnu dceru.... a ten maly (videl sestru nahu) ze "leni ty odkial curas ked tam mas vlasy????" 😀 ako sme nechapali ked to sesterka hovorila a navyse on povedal, ze ja ked budem velky, tak tam dole mi narosnu fuzy 😀
ako fakt nechapem, odkial to tie deti beru....

tea333
12. nov 2009

Janka to je strasne mile,ako su tie deti uprimne 😉 ja by som tak chcela baby-dvojicky! 😉

lucialen
12. nov 2009

Maji 😀 😀 😀

janulka04
12. nov 2009

ja som vdacna, ze mi boli dvojicky dopriate, vzdy som tarala, ze jedno je malo, dve su moc a ze dvojicky nechcem, ale ked mi to lekar hovoril, normalne ma roztriaslo a plakala som....
a stale tomu niekedy neverim, hlavne v dnesnej dobe....som stastna, ze su zdrave obe 😉
majka....dobreeeee...
mne male oznamili, ze ak to bude dievcatko, budu jej kremovat ritulu, ale ak chlapec, tak ze to nehrozi...a tvarili sa pritom ze bleeeeee.... 😀 😀

janulka04
12. nov 2009

baby, co dnes varite...? mm si zmyslel majonezovy salat a gordon bleu....

sisa2
12. nov 2009

jani - nemaju chybu 😀 😀 😀 strasne su podarene. hold, o chlapa sa budes musiet postarat sama 😀

maji 😀 😀 😀 som sa obliala cajom!

tea moc moc drzim vsetko, co sa da 😵 ozi, vy ste tu svadbu zatial nechali plavat?

sisa2
12. nov 2009

jani - ja nevarim, kedze robim 😀 ale si mi narobila chute s tym majonezovym salatom. uz som ho strasne dlho nemala 😔

janulka04
12. nov 2009

jaaaj, chudatko, siska...esteze zajtra uz mame piatok...

lucialen
12. nov 2009

Baby, stres a panika u nas v meste, mame prvy pripad prasacej chripky 😒
Mama hned vymyslela, nech sa rychlo idem dat ockovat, ako keby to pomoze 😀 Ale ja byvam na dedine, zdravy vzduch nicoho sa nebojim 🙂
Inak cheerlady, my mame tiez stary dedinsky dom s takou skaredou verandou a mame aj striesku 😀

lucialen
12. nov 2009

Jani, diky za radu, aj ja urobim gordon bleu, uz som mala nervy, co budem zase varit 🙂

sisa2
12. nov 2009

luci - no ja som doteraz tuto chripku nejako bojkotovala ... ale tusim to zacina byt az moc aktualne aj u nas 😖 nemyslim si, ze ockovanie pomoze. tak uz len dufat, ze sa nam vyhne 😔

janulka04
12. nov 2009

luci, s tou prasacou chripkou bola u nas panika pred tyzdnom, ci kedy som to tu pisala, ako ludia behali s tymi ruskami...a ja, ze co sa deje???? 😀 ...inac, moja mama sa pytala na ockovanie u lekara, ona sa dava kazdy rok a on sam jej povedal, ze to uz je strasne, co sa robi za paniku, ze kolko ludi zomrelo a pritom, ze kolko ich rocne zomrie na obycajnu chripku, ze by sa az cudovala, ze o tom sa mlci, ze je to ovela vyssie cislo....

sisa2
12. nov 2009

jani - ani nehovor, strasne sa tesim, ze je zajtra piatok. dufala som, ze budem mat volno aj v pondelok, no mozem zabudnut, dovolenku si berie kolegyna, kedze ma choru malu. uz ma neskutocne sere, lebo v septembri ked boli sviatky, vzdy si na ten jeden den vzala volno, teraz zasa ... a ja by som si tak rada vylozila nohy a oddychovala 😅

miskahryzka8
12. nov 2009

ahojte 🙂 , tak ja vas uz vobec nestiham citat poriadne 😕 , ale dnes je take krasne pocasie vdaka mne, vcera mi dazd a vietor polamal dazdnik tak som ho ako nastvane zmoknute kura hodila do kontajnera a v prvom obchode kupila taky pevny a fesacky no a o pat minut prestalo prsat a dnes uz svieti slniecko 😕 , takze uz nikdy nebude prsat a ja sa s nim nebudem moct promenadovat ☹ 😀 , idem aspon pozriet grafiky 😉

motylek17
12. nov 2009

a ja v pondelok dovcu maaaaaaaaaaaaaam 😀
inak vy sa tady radite co varit, vcera som spala u svokry a ta ma nabalila (kacka a loksie) 😀, pritom sme to mali v sobotu a aj tuto sobotu to budeme mat... cize keby som v nedelu kvakala, tak sa nedivte 😀

cheerlady
12. nov 2009

caute baby,ako sa dnes mate? 🙂 mm ma vcera vecer zaklincoval dalsim svojim "genialnym" napadom 🙄 on ma hned oproti nas ako budeme byvat kamarata a on cely zivot chova bykov,prasiatka a potom robieva zabijacky.no a mm vcera vyhlasil,ze si vzadu za garazou spravi taku miestnost,kde bude robievat zabijacky!!!! 😠 😠 😠 tak to uz ma zdvihlo zo stolicky,som mu povedala,ze ziadne sedlakovo z toho robit nebude,nech si chodi kukat na zabijacky k tomu kamaratovi! 😠 tak my tam chceme pekne sedenie,travnik,tuje a on mi potom povie toto! 😠 len cez moju mrtvolu 😠 😠 😠 😠

lucialen
12. nov 2009

Ja tiez myslim, ze to s tou chripkou prehanaju 😒 Ja sa snazim vyhybat chorim, a priestorom, kde je vela ludi a ked budem tehu, tak prve tri mesiace asi nepojdem nikam 🙂

motylek17
12. nov 2009

cheeeeeerly 😠 normalne citim s tebou... to by aj mna nastvalo.... 😠 len sa nedaj, ved aj ty tam budes byvat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre