Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
13. nov 2009

nadenka ahoj

janulka04
13. nov 2009

ja som male balila do 5.mesiaca, kedze lekar nas objednal a potom mal dovolenku...tak sme sa museli preobjednat...ale myslim ze to neuskodilo...

groka
13. nov 2009

my sme sa tusim balili do 6 mesiacov,potom uz nie,mali sme pekne nozicky a novinka mi je ze kamoska ide s malym na noznick v 3 rokoch zivota,mne nic take nekazali 😕

brisilda
13. nov 2009

jani ja som maleho balila len cca 6 tyzdnou bolo horuco a malemu sa to nepacilo 😀 tak som ho prestala trapit 😉
groka tvoj hlien je velmi nadejny tfuj tfuj 😉

groka
13. nov 2009

bris no ja neviem,preco myslis?nebudem mat zapal?ked tu mam minihrudky?

groka
13. nov 2009

a krcok ma otvoreny,ale tvrdy a je tak ako potiahnuty teda taky dlhy?neviem to opisat

janulka04
13. nov 2009

mne to bris nevadilo, mm depkovl, kedze som tak balila neskor len v noci a on prebaloval, kedze ja som kojila, ale stal sa z neho expert v baleni nasiroko, 😀 😀 😀
groka.... 😵

groka
13. nov 2009

mna z vas slahne,kde ste?ved ja dnes nepojdem tak skoro spat...toto obsahuje kofein 😀

xena1
13. nov 2009

groka v poho.....
uz aby bolo rano....ty budes mat krasny testik a mne sa zacne rozbiehat PMS

groka
13. nov 2009

xeni netrep a povedz kedy nemas dostat mrchu?

lenka2112
13. nov 2009

bris-ďakujeeem.dúfam,že sa to ujme. 😵

groka-tak ja mám rovnaký hlien ako ty.tiež taký žlto-biely,nie moc ťahavý a trošku hrudkový.tiež som rozmýšlala či to nie je zápal.taký nezvyčajný je. 😉

aj ja pôjdem k mm prisadnúť.šampáňo odložíme na zajtra 😵

my sme tiež balili na šikroko,ale ani si nepamätám.asi tiež nejaké 4 mes.

sharmana
13. nov 2009

no to máte babule ktoré ste už mamičky pekné skúsenosti.. moja sestra musela tiež balit naširoko až do 6. mesiaca, kamoška čo žije v taliansku tak nebalila vôbec, taliani na nu pozerali jak v praveku, ked sa na to spýtala, že oni to už dávno nerobia... tak neviem...

lenka2112
13. nov 2009

groka-ty si veštica? 😀 😉

sharmana
13. nov 2009

jani. ja mám tiež fobiu z pavúkov, hrozne sa ich bojím a sa mi hnusia... na mna ked spadne pavúk tak vrieskam, mykám rukami, pistím... a ešte hodinu citim toho pavúka na sebe aj keby bol už v záchode spláchnutý 😀 😀
groka. a čo si si dala za nápoj, že dnes nepôjdeš tak skoro spat? 😀 😀

groka
13. nov 2009

lenka,no mam k tomu asi predpoklady 🙂
rozmyslam rozmyslam aky som mala minule,ale nechcem klamat,no tahavy bol urcite a bolo ho vela,tak ale neviem presne

groka
13. nov 2009

sharmana,lipton caj citronovy teda prichut,cim dlhsie sa luhuje tym je to horsie

sharmana
13. nov 2009

groka. ahaaaa 🙂 to je asi čierny čaj s citronovou príchutou, že? takže nejaký tein, koefin atd...
no ja som raz vypila trištvrte litra coca coly večer a nemohla som do 3 rána zaspat... ale to som už skoro plakala od únavy... teraz už nepijem takéto nápoje pred spaním.. a ani zelený čaj sa nemá pit večer, má tiež povzbudzujúce účinky, takže je určený skôr na ráno... ale raz ked som takto kupovala sypané čaje, tak tam boli dve študentky a tie si pýtali vyslovene takýto povzbudzujúci čaj, mali totiž skúškové a potrebovali vydržat celú noc svieže 😀 😀

lenka2112
13. nov 2009

ja som práve popíjaka COcu,na mňa to má tieť echt nespavé účinky.

idem kuk Sex v meste.ešte vás mrk a budeme tu do rána a potom sa hneď z fleku testneme. 😀

lenka2112
13. nov 2009

preboha 😲 nie Cocu,ale Colu 😉 😅

groka
13. nov 2009

lenka ja som tu,takze dofrc 😀

ja aspon o pol noci musim ist spat,musim absolvovat 6 hodinovy spanok

sharmana
13. nov 2009

groka. ráno teda testuješ? aký máš test?

groka
13. nov 2009

mamatest

baby ja mam maleho na jednej stranke vyfoteneho,teraz som to nasla naaaaaahodne,je to mozne?ved ja som ani ziadnu foto nedavala tam 😀

groka
13. nov 2009

jaaaaaaaaj jasne,je tam jeden detail,meno autra nesedi 😀

lenka2112
13. nov 2009

groka-a koľko má malý? 🙂

ja mám tiež mamatest. 😉

dzou
13. nov 2009

babulky moje len na skok... s mm sme si dali trosku vinka tak som v nalade 😀 mozno sa takto lepsie spriateli moje vajko s nejakou tou spermijkou 😀
no ja nenakupujem nic... ja mam vazne strach ze sa nam nic nepodari... ja nemam hak vyse 4rokov a nepouzivali sme nic len sme prerusovali teraz uz 6.kolo naostro a nic a pritom sexikujeme ked je ovula tak asi nieco nebude v poriadku 😔 tak nechcem nakupovat aby mi z toho nehrablo 😅 ale o tom som nechcela....
len vam chcem napisat ze vas mam strasne rada aj ked sa nazivo nepozname a je mi u r...i co si moj chlap o tom mysli ...ale aj jeho teda milujem strasne moc ale to uz placam nezmysli 😀 to to vinko no vidis groka ja som to nejak predbehla tu tvoju ozran party 😀 😀 😀 😀 ale nie som iba v dobrej nalade som kukala dnes aj nase fotky no za tych par rockov sa ich nazbieralo tak mam aj taku sentimentalnu naladu... ze teda som strasne rada ze som vas spoznala aj ked len takto cez net a dyfam ze sa raz stretneme aj nazivo (co moj chap urcite zase bude protestovat 😀 )ale ja verim ze raz so dame take brutalne velke stretko 😉
tak uz tu asi ani nik tak sa majte krasne vsetkym testovatelkam moc drzim palceky na zajtra 😵

groka
13. nov 2009

lenka mal 3 roky 🙂 velky skolkar uz 😀

dzou,moja zlata,daj si aj za mna,kasli na muza,aj mojmu sa nepacia nejake veci,co sa tyka pc,akoze vam pisem nieco o com este ani on nevie a podobne...a jasne ze aj my teba mame radi

groka
13. nov 2009

rady

sharmana
13. nov 2009

groka. mamatest je super 😉 držím palce a teším sa na zajtra..
dzou. aj my ta máme radi a dobre sa s mm zabav a nerob si hlavu, určite teraz otehu 😉
idem hajat, ale babule budem nejako bosorovat, aby ste zajtra mali na tých testoch // 😀 dobrúúúú

groka
13. nov 2009

sharmana dakujeme

groka
13. nov 2009

mna asi rachne ked zas ochoriem,rano sa zobudim urcite s bolestou hrdla,nemala som kde ochoriet,ved som nepila nic studene 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre