Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
1. dec 2009

Sisa, no ja myslim ze ta ovula je spravna, keby si otehu neskor, tak ti neukazuju testy take ciarky 😉

lucialen
1. dec 2009

Ja dnes vobec neviem aky mam hlien 😒 Niekedy citim sucho, niekedy mokro. Je priesvitny, nenatahuje sa a nieje ho vela 😒 Co si mam zaznacit?

janulka04
1. dec 2009

to sa daju na pech take zabalene miesky z alobalu a v nich su zemiaky, predpecene masko a co dom dal..zabalis to a pecies, potom si kazdy vyberie jeden a papa sa to 😵
ja davam do kazdeho ine, niekam vajicko, niekam sunku, obyc salamu, slaninu, parky, cibulu, hriby, papriku, uhorky...a co ja viem..a je to mnaaaam...a hlavne, neni s tym roboty 😀 😀

groka
1. dec 2009

lucia ja som ho natiahla nie na 10 ale na 15cm 😀 wau akoze
daj si len sticky

sisa2
1. dec 2009

groka - dnes by som mala byt 8+1tt .. ale to by uz na utz bolo podla mna nieco vidiet. neviem, nerozumiem tomu 😖
a si ma potesila tou kamoskou 🙂

luci - ved prave, keby som bola o 2 tyzdne menej tehu, tak by som vlastne musela otehu v case, ked mi vysiel pozitivny test ... a to by nehrozilo. a hlavne vtedy nic nebolo, tak nehrozi. jedine mi to este vychadza, ze ked som mala az na 6DPO IP, tak sa uhniezdilo neskor. no uvidime.

sisa2
1. dec 2009

luci - ja som v takych pripadoch davala sticky.
groka - wow! inak ja mam taky este aj teraz niekedy 😕
jani - mnamky, to moze byt dobre, niekedy vyskusam. kolko to pecies?

lucialen
1. dec 2009

Inak dobre kombinujeme jedlo a hlien 😀 😀
Diky, sticky som este nedavala, lebo ten neviem, aky je 🙂

janulka04
1. dec 2009

a zle som to napisala. Jasne, ze v jednom balicku je krom masa a zemiakov viac veci...myslela som, ze rozne kombinacie 😀

janulka04
1. dec 2009

luci, to ano 😀
siska, jeden skusobny balicek otvaram a testujem zemiaky..ked su upecene, hotovo 😉

sisa2
1. dec 2009

luci - ja som prave mala vacsinou sticky. taky husty a malo natahovaci, bud biely alebo trochu dozlta. egg som mala teraz ked to vyslo tusim prvykrat, pozerala som nanho ako puk, lebo tiez sa tahaaaaaal 😀
a veru, kombinacie mame dobre 😀 😀 😀

sisa2
1. dec 2009

jani - mnaaaam, si mi narobila chutky, asi zajtra skusim.

dala som do albumu testy, co som nasla este doma, pre porovnanie.

lucialen
1. dec 2009

Ja tento mesiac mam velmi slaby hlien, von nevyde nic, len ked posmatram okolo krcku tak nieco najdem. A minuly mesiac to iste. Tak som vysadila tie protialergicke tabletky, lebo tie mozu branit hlienu 😒 Teraz som 5 dni bez nich a uz ma chyta alergia, tak neviem. Ale musim povedat, ze dnes ma trocha pobolieva v pravom vajeckniku, takze mozno to bude ovulka, aj ked velmi jemna bolest 🙂

janulka04
1. dec 2009

najlepsie na tom je, ze som sa komplet zbaviöa takych nedojedkov z chladnicky..ako jeden parok, dve kolieska salamy...skus...je to mnam, mne uz sa pecie...a trosku tam treba crcnut aj oleju, aby sa to neprilepilo k alobau...staci trosku 😵

brisilda
1. dec 2009

ahojte kocky ja som sa konecne vratila s malym od lekara 😒 ale nastastie nam netrebalo antibiotika a na moje prekvaenie nas vzala na prednostne neuveritelne skoro co u nej neni zvykom 😀
sisa zbytocne sa nestresuj ciarky mas krajsie ako ja 😉 mna funkciu srdiecka bolo vidno v 6+ 6tt no ale to preto, ze krpec vedel, ze musi ukazat aky je s neho chlap lebo inak by sme nesli na dovolenku 😀 no nechapem precoti doktor povedal, ze je tam len dutinka ved aj zltkovy vak tam musel byt !Podla mna o tyzden uz bude aj srdiecko 😉 nestresuj zbytocne dopredu 😉 inak robi ti doki vaginalne sono? alebo klasicke cez brucho?
kocky ja som teraz narychloo ukuchtila rybie file a zemiakovu kasu v prasku 😀 mnam je to velmi chutne len skoda, ze som nekupila aj salatove uhorky ☹
cerlady ja idem 21.12 na4D 😀 a 15,12 na klasicke vaginalne sono tak hadam aj pipika uvidime 😀

cheerlady
1. dec 2009

bris tebe este robieva doki vaginalne sono??? 😕 ja som pocula,ze to by sa malo maximalne do konca 1.trimestra 😒

brisilda
1. dec 2009

cherlady nevidim dovod preco by nemohol ved napriklad aj sex mas az do 9 mesiaca 😀 a podla mna sex moze viac uskodit ako sono 😀 moj doktor uz vie co a ako aj ked ma naposledy vysetril iba pohmatom tak ma to nebolelo vobec no pri prvom tehu som stale s toho mackania brucha pred doktorom mala strach lebo to bolo neprijemne

cheerlady
1. dec 2009

bris niekde som to tu citala,ze sa to uz neskor neodporuca,tak ja neviem 😀 mne napr.vaginalne nerobil ani raz-ani ten predchadzajuci dr.ani ten novy.ale uz asi ani nespravi kvoli tomu,ze babo je uz na to velke a na klasickom sone ho lepsie uvidi 🙂

jani mnamky,si mi narobila chutky! 😀 ja som teraz dojedla 2.pomaranc a asi zbehnem nieco na obed kupit,len sa mi nesce,dnes som jak mechom buchnuta,najradsej by som si lahla 😔

sisa2
1. dec 2009

bris - co je malemu? som to nejako nezachytila, prepac. dufam, ze bude rychlo ok!

mne robi lekvos vaginalne sono, vsak inak by asi nevidel vobec nic. okrem dutinky bolo samozrejme vidiet aj zltkovy vak, teda ten pozeral minuly tyzden, tento nie. ale tak hadam nezmizol 😕

jaj baby, mi tu robite stale chute s tym jedlom. ja som dnes este poriadne nejedla, ani nie som hladna. tak som vystresovana, ze furt len na wc-ko beham 😖

sisa2
1. dec 2009

cheer - mne v minulom tehu tiez nerobili vag. sono, len uplne prve, kedze som bola v CAR, tak tym potvrdili tehulkovstvo. ale aj v 10tt som uz bola na klasickom utz cez brucho.

janulka04
1. dec 2009

baby, mne ide zase hlavu rozpucit...uz mi je aj zle.... ☹
ahoj bris, tak mas doma maroda?

cheerlady
1. dec 2009

siska ja som v prvych mesiacoch tiez stale behala na wc-ko ani neviem preco,nervozna som nebola,ale prehanky boli kazdy den aj 2,3 krat 😅 no ale na druhej strane som si povedala-lepsie ako keby to nemalo ist vobec ako to vacsinou v tehu byva 😉

jani tak si lahni na chvilu,ved si doma 🙂 co by som ja za to dala,ale som v robote 🙄

lucialen
1. dec 2009

Ja idem robit kapustovy salat s majonezou, uz mam nan chut tyzden a nevedela som najst recept 🙂 A na obed som mala ten cottage pie zo vcera, celkom sa vydaril, az na to, ze nemam rada chut bobkoveho listu a ten tam bol 😒

sisa2
1. dec 2009

ach jani, to mi je luto. nech to prejde. i ked pri tomto pocasi sa clovek ani nemoze divit. ozi, ako je u vas? mate sneh?

lucialen
1. dec 2009

Som citala, ze v augustovych snazilkach je jedna baba objednala ten test na urcenie pohlavia 🙂 Som zvedava ci to fakt funguje, to by som skusila 😀

sisa2
1. dec 2009

cheer - to fakt? tak si ma dost upokojila. viem, ze v tehu vacsinou byva opacny problem.
dokedy dnes robis?

luci - co to je cottage pie?

sisa2
1. dec 2009

luci - to je to za tych 50eur? mne to pride sialena suma.

lucialen
1. dec 2009

Sisa, to je take anglicke jedlo asi, ale nasla som to v slovenskej kucharke 😀 Mlete maso s hribami sa udusi, potom sa to da do zapekacej misi, na to sa da zemiakova kasa a posype sa syrom a da sa zapiect 🙂 Nevyzera to najlepsie, ale chuti to dobre 😀

lucialen
1. dec 2009

Ona pisala, ze si to objednala za 27e 😒

lucialen
1. dec 2009

27e nieje az tak vela, ale 50e by som za to nedala 😉

sisa2
1. dec 2009

uaaaa, som hladnaaaaaa 😀 idem nieco pohladat do chladnicky.

to fakt za 27? ja som citala na nete, ze 50 ... tak neviem. dufam, ze im to vyjde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre