Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
4. dec 2009

dakujem 😉 ja dufam, ze sa to podari lebo dalsia mrcha my vychadza okolo silvestra a ked budem mat na novy rok tak ze diki ze jak na novy rok tak po cely rok 😀

lucialen
4. dec 2009

Co robite vsetky? 😕

janulka04
4. dec 2009

jka uz som tu, som dorabala ten biskvit a snazila som sa najst tricko v tych kartonoch 😀 😀 😀
a co ty porabas? dzou...co spagety?

lucialen
4. dec 2009

Este mas veci v kartonoch? 😕 😀
Ja si akurat idem vypit kavu a nic zaujimave sa tu nedeje 😒

janulka04
4. dec 2009

mam, lucka, kedze spalna neni, kedze mm rozbil postel a ani detska...tu nam pre zmenu nedorucili 😠

lucialen
4. dec 2009

Aha, takze este nie ste uplne udomacneni 😉

janulka04
4. dec 2009

ono sa to tazko robi...mm je cele dni v praci a volno ma len vikendy a aj to robi aj soboty niekedy....takze sme radi, ze spravil tu kuchynu aspon, lebo to stravovanie bola hroza...
a inac, vtedy, ked som spominala tie pohyby..kratko po bris, tak odvtedy uz ich citim vazne kazdy den..nie intenzivne, ale je to ono, tak sa vytesujem

a ozaj, kde mame groku?
Groka, bola si kupit Mikulasa? Ja musim cakat na mm...a ak nepride po 20, lebo vtedy zatvaraju vsetky obchody, tak pojdeme dnes...

iinka
4. dec 2009

ahoj baby, včera som bola konečne u doktora, zorali mi krv, a v pondelok, utorok mám zavolať na výsledky a potom sa podla toho zariadi a uvidíme čo dalej.

lucialen
4. dec 2009

IInka a v com bol problem? 😕 Meska ti mrcha? 😕 Uz si nepamatam, prepac, musis sa tu ukazat castejsie 🙂 Teraz tu boli nove baby, ale ked napisete len par krat, tak zabudneme 😉

iinka
4. dec 2009

jáj sory, pripomínam🙂.....no mešká už 4.mesiac

lucialen
4. dec 2009

Teda uz 4 mesiace chodi neskoro? A zobrali ti krv na hcg, teda ci si tehu? Alebo zistuju, kde je problem? 🙂

iinka
4. dec 2009

no tehotná nie som, robila som si testy, takže zisťujú čo a ako, ale určite aj na to mi brali krv, lebo mi brali 6 ampuliek a každá bola na niečo iné, tak uvidíme, veľmi som zvedavá, lebo u dvoch lekároch som bola, nič mi nevedeli zistiť, tak som prešla k tretiemu, tak uvidíme, injekcie na ms nezaberajú, tablekty s hormonom tiež nie, tak ja neviem....len takto neviem kedy sa podarí bábo☹

lucialen
4. dec 2009

Aha, uz si spominam, 🙂 ked brali 6 ampuliek, tak hadam nieco zistia 😉 . A ake dlhe teda mavas cykly? To fakt nepotesi, ved aj babam s normalnymi cyklami sa nedari a nie este s takymi dlhymi cyklami. Ale aj nasa Sisa mala take cykly a uz je tehulka, 🙂 A vies kedy mavas ovulku?

iinka
4. dec 2009

popravde ja už v mojom prípade neviem nič 🙂 ja mám všetko totál rozhádzané a úplne nepravidelné.

lucialen
4. dec 2009

No tak to ta asi zacnu sledovat, mali by folikulometriu, aby si vedela kedy mas ovulku a kedy snazit. A hadam aj nejake lieky nech sa trochu popravis. Ach jaj, tie nase tela si robia co chcu 😒

iinka
4. dec 2009

len to je to, že lieky by som nechcela najradšej žiadne, lebo som už nenormálne pribrala☹

lucialen
4. dec 2009

Ved to ze z tych hormonov sa tolko pribera 😒 Teda ja som zatial brala len Duphaston a ten mal na mna opacne ucinky, mne nechutilo. Ale teraz mam zacat brat ine a ze z nich velmi chuti jest 😒 A ty si ake lieky brala?

sharmana
4. dec 2009

ahojte kočky, ako sa máte?
trošičku som si vás prečítala..
takže dzou všetko naaaaaaaaaaajlepšie k narodeninkám ti prajem, hlavne takú malú žubrienku v brušku čo najskôr 😉 😀
my sme prišli do TO, bola som u zubára, zapísal mi prvú preventívku v tehotenstve do knižky, ešte tam pár krát pôjdem, lebo mi vymiena blonby a v 8. mesiaci sa musí íst na druhú preventívku...
dnes som sa konečne strestla s kamoškou z Talianska, došla pozriet rodinu, to je tá, čo tiež otehotnela, snívalo sa mi o nej, že jeme spolu kyslé uhorky 😀 no a večer sme s mm behli ešte na pizzu, takže brusko je fajne napapané...
no a zajtra robíme Mikuláša pre synovca, bude sranda, lebo on recituje a spieva o život ked ide o darčeky 😀

brisilda
4. dec 2009

ahojte kocky prisla som vas kuk 😉
dzou vsetko naj naj a hlavne maleho votrelceka do bruska 😉
ako citam tak jednym ockom tak uz zhanate mikulasa 😀 ja som ho este ani nezacala kupovat 😔 lebo u nas by sa to davno uz pojedlo 🙂 no boli sme dnes na mikulasskej show a maly sa poriadne nasmiel s certov 😀 😀 😀 bolka sranda lebo aj ja som sa tam rehlila a ocividne uz aj male vnima lebo sa zacalo vrtiet 😀 najlepsie bolo, ze za nami sedela mamina asi s 8 mes. babom a to sa tak krasne rehotalo 😀 no krasa 😀 deti vedia co je dobre 😉
inak co mate nove? udialo sa tu nieco nove a zaujimave?

sharmana
4. dec 2009

ahoj bris. to je super, ked už cítiš mrnusa, ako sa ti vrtí v brusku... ja som niečo cítila, ale nie som si ešte istá... dnes mi asi dost spinkalo, lebo som necítila nič, ale minule som mala pocit, že sa mi tam nejako prevalilo 🙂
no ja som kúpila včera večer nejaké kinderká a fúkaného čokoládového čerta pre synovca, ale on už má balíčky prepravené od mojej mamy, teda jeho babky, ale dostane ich až v nedelu ráno, pekne do čižmičky 🙂
ináč pekné bruško už máš 😉

brisilda
4. dec 2009

shami dik ved aj tvoje rastie 😀 sorry ze odpisujem neskor no sledujem MMA 😀 da sa tam dobre nakupit 😉 ja si idem pohladat studensku pecat lebo mam chut na sladke len neviem kde ju manzel schoval 😢 a asdi ked nebude sex tak ani cocko 😢

groka
5. dec 2009

ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

ovu vcera bola nakoniec,ale tehotna nebudem,uz to viem

ja som vcera prisla domov z jazdy o 18:00 a lahla a spala do 20:30 potom som vstala kukli sme wasabi a isla som spat,ja som boal vcera strasne unavena,ale dali sme aj sexik,taky na silu 😖

groka
5. dec 2009

luci my este nemame ani dnes mikulasa pre maleho,co ti poviem,mm ho pojde kupit teraz isli k svokre,maly od rana pistal ze tam chce ist,ja idem do vane sa hodit,strasne ma bolia krize jak seknute keby som mala potom sa nahodim a dnes idem po obede do prace az do vecera

dnes je na jojke cars chcem aby maly kukal

brisilda
5. dec 2009

ahoj groka no ten sexik na silu poznam aj ja 😀 tak hadam bude aj uspesny 😉 U nas sa tiez bude pozerat cars a pretoze nam Mikulas oznamil, ze nebude stihat stavat stromcek a vyzdobu tak si ju musime spravit sami 😀 co uz ked prave dnes musi ist v telke zaujimava rozpravka 😀

janulka04
5. dec 2009

ahojte, babulky...
no groka, my vcera na posednu chvilu sme nakupovali, minuly rok som mala uz mesiac dopredu ich pobaickovane a poskovavane, kedze mam este aj tri krstniatka a teraz nestihame...
a stromcek sa u nas stavia par dni pred vianocami, lebo male stale odobavaju ozdoby a ak su tam salonky.tak dovi dopo...vydrzia tam 2 dni 😀

lucialen
5. dec 2009

Ahojte tehulky a netehulky 🙂 Zase som cely vikend sama doma 😠

malalady
5. dec 2009

baby neni ste tu niekto že londýnos?? abo také niečo tam okolo?? 😒 čo by ste mi vedeli toto poradit??? hm?

majuska7979
5. dec 2009

dobre ranko baby, 😉 tak dnes mi zacali merania, dufam ze tento mesiac budu teplotky vyssie a s vianocnou atmosferou prinesu skrupinku 😵 😵
u mna nemam komu robit mikulasa,??? 😒 moje krstnatko je na slovensku 😒 keby ste o tom nepisali to by som ani nevedela ze sa blizi mikulas ☹

lucialen
5. dec 2009

Malalady, to akoze londynos je niekto kto tu prispieva? 😒

malalady
5. dec 2009

nieeeeeeee.. že kto býva v zahraniči v Londýne xi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre