Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
10. dec 2009

sorry ze mi nejake pismenka usli ☹ nemalo byt kyretiu ale kyretaze 😖 🙄 😢 😢 😢 a placem spolui s tebou 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

janulka04
10. dec 2009

je to zvlastne, sme sa nestretli...ani jedna, ja tu revem tiez....lebo to prezivame vsetko spolu...od snazenia, po sklamania z mrch, po //... a potom toto....ale ja tak verim, ze raz sa vsetky dockame...

sisa2
10. dec 2009

dakujem babule, ste moc zlate. ja viem, ze vsetko bude dobre, ze to dobre dopadne, ze casom to preboli, ze sa neskor na to budem pozerat inak, ze je lepsie, ked je to teraz, ako neskor, ze radsej teraz, ako mat napr. postihnute babo .... len mam pocit, ze sa mi zrutil svet. viem, ze musim byt silna, lebo mam danielka, no pripadam si tak mala a bezmocna. neviem, ako tomu drobcekovi vysvetlim, ze uz nema hladkat a bozkavat brusko, lebo tam uz babatko nie je 😢 chce sa mi zakopat sa, neviem to ani vyjadrit.

lucialen
10. dec 2009

Sisus,je mi to strasne luto ☹ Ale neboj, ono to preboli, skor ci neskor a coskoro sa pustite do snazenia. No najskor si budes musiet vybavit predoperacne vysetrenia a ked ta rano zoberu, poobede ta pustia domov. Ja som v nemocnici ani plakat nemohla, po dvoch dnoch vedomia, ze je to vo mne a nezije, som bola rada, ze idem na kyret Aj ja sa stale bojim, co ak sa to zase zopakuje a budem tym musiet zase prejst, neviem, ci by som to zvladla, ale clovek sa s tym vzdy nejako vyrovna. Takze vela sil prajem a ukaz sa niekedy, my snazilky tu urcite budeme

sisa2
10. dec 2009

luci - dakujem. myslela som na teba, viem, ze si si tym tiez presla ☹ ja mam prist zajtra na 8:30 k mojmu lekarovi, chce ma este poriadne pozriet, no vzhladom k tomu, ze mi kleslo HCG, tak nie je o com ☹ ja sa strasne bojim narkozy. pustaju este ten isty den domov? to by bolo fajn, doma by mi bolo urcite lepsie. a to som zajtra mala ist z firmy na vikend do tatier...

lucialen
10. dec 2009

Ja som bola tak isto este raz u dokiho ci sa stav nezmenil, hned ma poslala povybavovat anesteziologa a tam kde robia ekg, ci ma mozu uspat, potom som isla do nemocnici a tam mi povedali, ze kludne este mozem ist domov a prist rano o 6h Tak druhy den som tam bola, este ma doki zase vysetril a isla som hned prva, trvalo to len chvilu, len si pamatam, ako mi dala sestricka facku vo vytahu. A potom som len spala, dali mi obed a myslim ze okolo 15.- 16h som uz isla domov. Ja uz som v nemocke bola s tym zmierena, ale potom som este asi 10 dni revala a potom som to uz brala, tak ze to nezmenim a na to malicke nikdy nezabudnem, ved bolo prve. Nebudu to pre teba pekne sviatky ale posunies sa dalej a uvidis, ze za chvilu budes snazilkovat o 106 😉

sisa2
10. dec 2009

dakujem luci. viem, ze to nezmenim. mozno casom sa na to budem pozerat inak, asi to tak malo byt.

drzte sa babule, nechcem vam tu uz kazit naladu. pridem vas niekedy pozriet. hlavne nech sa vam vsetkym dari.

motylek17
10. dec 2009

sisuska moja krasna ☹ ... myslim, ze slova sa teraz tazko hladaju.... prajem ti len aby si sa dala opat dohromady a hlavne aby si sa pokusila na vsetko zabudnut... dufam, ze v blizkej buducnosti vsetko dopadne co najlepsie... viem, ze v tomto momente uz deti nechces, ale nebojkaj, ani sa nenazdas a budes v tom ani o tom nebudes vediet.... moc moc ti drzim palecky.... mas krasne syna, treba sa upjat na neho a na manzela.... oni budu pre teba v tejto chvili to najlepsie.... 😉 mate ta tu vsetci moc radi.... drz sa nam sisuska...

sisa2
10. dec 2009

majka dakujem. snad sa podari zabudnut, ono to chce len cas. snazim sa s tym zmierit, neviem, kolko to potrva. fakt najhorsie je, ked sa uz konecne podari a potom to takto dopadne. to radsej neotehotniet, ako sa takto trapit.

v kazdom pripade drzim palceky, aby si si uz coskoro nasla na teste // so stastnym koncom.

brisilda
10. dec 2009

sisa ak sa bojis narkozi tak sa pytaj na epiduralku ved ak mozu robit cisarske tak karetaz naistio spravia drzim palce ja sa inak tiez bojim narkozi ☹ takze viem co to je no bolest ktoru citis si tako dokazem predstavit 😔

petafr
10. dec 2009

ahojte, siska narkozy sa neboj, uspia ta len na par minut, to nie je ako nejaka operacia, ide to rychlo...aspon co som si o tom citala ja predtym...

groka
10. dec 2009

Ahojte

my po obendajsom spanku 😅

siska ja na kyret nemam dobre spomienky,nakolko som to znasala velmi tazko,tak preberanie pre mna bolo tiez hrozne a museli mi davat na upokojenie cosi...doslova som plakala ,kricala ...ale samotny kyret trva 5 minut zhruba,teda ta narkoza je taka,ak bude vsetko v poriadku a povies ze mam doma male dieta pustia ta pobede len nemozes teplotovat a mat velke bolesti
presne viem co pises,ake mas pocity,akurat ja som chcela mat dieta nadalej a potom sa nam vlastne podaril maly ,ale trvalo to dlho,len nas neopustaj,my ta potrebujeme vsetky,kludne prid vtedy kedy budes potrebovat nas,vykecat sa,drz sa zajtra a prajem ti skore zotavenie po psychickej a aj zdravotnej stranke 😔

tea333
10. dec 2009

Siska myslim ze vsetky na teba myslime a budeme mysliet,aj ked sem chvilu chodit nebudes, radi ta zas uvidime, verim ze ta bolest prejde a budes sa zas citit lepsie ☹ ☹ Je mi to naozaj velmi luto ☹ 😢 😢

brisilda
10. dec 2009

kocky co ste robili na druhej strane? akosi uz tu pomenej chodite

janulka04
10. dec 2009

baby, i ked je tu dnes nalada pod psa, tak ja som teda vybrala nejakych par chlapcenskym mien...presnejsie 9 😀 , tak cakam na mm, nech ich zase skritizuje a mozem zajtra hladat nanovo...jeho predstava je Michael...a to uz sme tu raz rozoberali, tak sa vola jeho tato...a to akoze neprejde zase cezo mna 😠
a vybrate mam Jacob, Simon, Tobias, Boris, Florian, Marcus, Fabian, zvazujem toho Damiana este a Darien 😵

janulka04
10. dec 2009

tak poradte aj vy...mate domacu ulohu..kedze, ako pise bris, sem nikto moc nechodi....Priezvisko vam Ipnem, ak niekto bude chciet, nechcem to tu tak verejne 😉

janulka04
10. dec 2009

😲 bris, ty maniak, ved ty mas uz komplet novu vybavu!!! 😲 😲 😲 😀 😀 😀
ale pekne ides, aj mam nove len sestoro ponoziek, deku, tie flase Tommy Tippee, ale cakaju ma na SVK...a to tak vse...momentalne strikujem pulovriky...jeden biely mam, teraz robim taky fialkovy

lucialen
10. dec 2009

Jani, ja hlasujem za Tobiasa, to by som chcela aj ja, ale moj je proti a za Marcusa 🙂 Fabian je priezvisko mojho byvaleho kolegu 😀 Ale aj Darien je pekne 🙂

brisilda
10. dec 2009

janka no a to este stale neni vsetko 😀 vecicky mam aj u svokrovcov + medzi sviatkami idem na nakup so svokrov takze nam pribudnu dalsie vecicky 😉 tie flase su uzasne len aby ich malinke chcelo lebo inak ma klepne 😀 cumliky planujem kupit Avent
co sa tyka mena tak mne sa paci Marcus 🙂 len neviem ci pasuje k tvojmu priezvisku to musis posudit sama 🙂

janulka04
10. dec 2009

bris, ved vravim, maniak...a ty nebudes mat veci po malom? komplet vsetko nove? Lebo to nema mrnus sancu vynosit...
dakujem lucka 😉

brisilda
10. dec 2009

janka mam po malom nejake veci no ja som ich popoziciavala a nevratila sa mi ani polka a ked tak znicene no nieco mi dala aj sestra ale minimum ☹ zato moje mi nevratila vobec 😠 cize musim nanovo kupovat plienkove osusky a latkove plienky 😒 po novom roku budeme uz aj izbycku mrnuskovi zariadovat zalezi od toho ake hniezdo si vyberiem zatial mam iba modre no rada by som hraskovo zelene 😉 popripade oranzove vibracne lehatko mam a taktiez aj hojdacka je objednana 🙂 vraj zajzra pride tak som zvedava no a to ci to male vynosi alebo nie je jedno po vatsine su to letne veci ktore sa teraz v zime daju kupit o 50% lacnejsie cize ich nebudem mat problem predat podcenu 😀

brisilda
10. dec 2009

no a maniak nesom ja sa len strasne tesim a chcem aby malinke malo vsetko 😉 no zaklad je aby bolo zdrave ostatne neni dolezite nejak bolo nejak bude 🙂

janulka04
10. dec 2009

jaaaj...tak to mas na prd, ze sa ti nevratili...ja som nepozicala nikomu, aj ked chodili a havne svagrine sa na mna nasr... za to, ale je mi to fuk....lebo moja mama ma varovala, ze jej sa tiez nevracali vecicky...ale zase vidis, ja mam a uz je moda uplne ina, takze asi tiez plno pokupim, ölen uz vediet, co to bude 😵

janulka04
10. dec 2009

ne v zlom, bris 😉 , mne sa to praveze velmi paci, ja si rada take albumceky obzeram...zatial len to mozem, kedze momentalne nam najviac zerie byt a zariadovanie...ja az vo februari zacinam 😀

groka
10. dec 2009

haloo 😅
akoze odkedy pisala tea som kukala chodit ci uz niekto napise viac ako len 1 prispevok a zrazu som tu chvilu neni a vy tukate o 106 😨

brisilda
10. dec 2009

janka inak ja som prekvapena ze mojmu muzickovi to neprekaza 😉 asi to bude tym, ze aj on sa velmi tesi neraz sa stane ze mi na brucho da pusu a mne nic ☹ hnusak jeden vraj to je preto, ze male pocuva a ja nie 😀

janulka04
10. dec 2009

groka, aj ja som nakukala a ne sa nejako nechcelo zacinat, ale potom reku napisem a kym som odoslal, ubehla ma bris so svojim prispevkom 😀

dzou
10. dec 2009

caute kocky no idem vas pomaly docitat ale zase som ty len chvilku 😉

no ja som strasne rada ze sa mm tak rozdhodol a jani mas presne pravdu ked sme susedovi oznamili ze sa chceme odpojit tak chodil tyzden ako keby sme mu z nosa odkusli ale uz je lepsie 😉 ae tak mm tusim zase nieco zacina vymyslat ale tak po novom roku mu robotu najdem ja ked ma nase...e sak konecne by sme zase normalne zili a nie cakali ze co a ako bude ...

groka teplotka super drzim moc palce 😉 a nechces preistotu pockat na testovnie na 14dpo? predsa len 10dpo je skoro a zase mat stresy 😒

miska aj tebe drzim palce 😉 nech zajra je teplota hore a // 😵

siska 😔 uz tu asi bolo vsetko povedane ale je mi to velmi luto moc na teba budem mysliet a dufam, ze to coskoro preboli 😔

brisilda
10. dec 2009

groka preberame detske mena a vybavicku 😀

lucialen
10. dec 2009

Ja som pozerala serial a teraz by som chcela ozdovovat medovniky, ale nechce sa mi 😀 A akurat som dostala statnicove otazky, zatial len na cierno a som hrozne stastna, len 64 otazok 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre