Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
14. dec 2009

ja, moc nie, luci, len zacinam pripravovat zoznam, vytiahla so si balik, co som si naposled priviezla a idem skrtat, co mi netreba...sa nudim 😀
a ked pojdeme na Vianoce ku mame, doveziem tie zvysne mechy a potom uz budem iba dokupovat 😀

janulka04
14. dec 2009

ale ved nekup to, inac, ja ked pofotim, co mam, tak si budete mysliet asi, ze mi sibe, ked este dokupujem.. 😔

groka
14. dec 2009

ahojte

sme doma,v skolke to bolo superske predstavenie,prave ukoncujem dvd na kamere a ideme si to pustit,strasne nam chvalili maleho,ze ma toho vela v hlavicke,ze je velmi mudry,vraj ked sa ucia pesnicky,basnicky on nikdy sa nezapaja,beha lieta kade tade ale ked ho zavolaju nech sa ide aj on ucit tak im vsetko odrecituje a nechapu 😅 no mam z neho velku radost

tea mam od vcera pozitivne testy,mam aj v albume

bris ja ani neviem ako to bude s tou stitnou zlazou,nechce sa mi nad tym rozmyslat,viem ze musim nieco podniknut,ale az po tom 28 a ked endokrinolog nebude uz ordinovat tak proste pojdem inde,k niekomu inemu,prinajhorsom poprosim gyndosa nech mi spravi odbery ako je na tom ta stitna len hodnoty budem musiet vediet,co to nestupa,ja ani sama neviem

ja prave robim pecienku na kyslo s knedlou,baby ja som taka hladna,aj by som si dala,ale viem ze mi bude zle,tak az zajtra

lucialen
14. dec 2009

Ja sa pojdem kupat, musim sa trochu zohriat, lebo dnes ma pocasie trochu soklo 😀

sharmana
14. dec 2009

ahojte kočky 🙂
cheer. tak ti srdečne gratulujem, určite musíš byť velmi šťastná.. ja idem na 3D asi koncom januára, ale 7. januára mám ešte jedno sono, tak tiež potichučku dúfam, že už bude vidieť, čo to je 🙂
janulka. no tak možno sa to naraz dozvieme, ked ideš znovu o 3 týždne k dr 😉

janulka04
14. dec 2009

tak babule, nasupala som to do albumu, ale ako vravim, to je len stvrtina veci co mam, no silno uvazujem, ze kupovat budem len ozaj take moderne na babulo, kedze plno veci mam
sharmi, vidis to..no ja dufam, ze uz dlhsie ma trapit nebude... 😠

sharmana
14. dec 2009

jani. ani mi nehovor, mne už z toho šibe, tiež dúfam, že sa mimi ukáže, okrem toho už ma aj mamina bombarduje, že či bude mať vnučku alebo vnuka 😀

janulka04
14. dec 2009

inac, sharmi, ams tusaka? sa vravi, ze mama vyciti a ja necitim nic 😀

lucialen
14. dec 2009

Jani, tvoje by sa uz mohlo aj narodit 😀 Ty to mas vo vsetkych moznych farbach 😀

janulka04
14. dec 2009

lucka, neee, nestras, este take fesi veci treba 😉
len nech tam este caka 😉

sharmana
14. dec 2009

ja som zameraná nejako na chlapčeka, ale neviem či mám ten správny inštinkt...a nechcem na to už velmi mysliet, lebo by som si potom vyčítala, že som na dievčatko nepomyslela 🙂 práve preto by som to chcela mať potvrdené zo sona a už budem zase kludnejšia... a ešte rozmýšlam, že budem natahovat mamu aj svokru až do pôrodu, nech si milé babičky užijú prekvapko 😀 ale to by ma minimálne moja mama zaškrtila, ona by mi neuverila, že mimi sa nechcelo ukázať 😀
ahoj luci..

lucialen
14. dec 2009

Tak jasne nech este pekne rastie, ale urcite by si mal maly co obliect 😉

janulka04
14. dec 2009

tak o tom nepochybujem, luci...inac, tebe kedy sa vrati mm?
moj je len dnes prec a ja uz tu smutim a kde je este sobota vecer? ☹ 😢
jasne, sharmi, chapem, ja som sa tiez nejako sustredila na chlapca ale teraz neviem, ze vraj, ked zavries oci a predstavis si dve babatka, jedno v modrom a jedno v ruzovon, ze ti instinkt napovie..mne nic... 😀 😀

janulka04
14. dec 2009

a luci, ja mam preto taky mixfarieb, lebo u malych som si bola stopercentne ista, ze su to chlapci a nakupovala a strikovala som pre chapcov a potom posledne dva mesiace som sa z toho snazila spamatat...takze uz sa nakupovalo len pre baby 😀

petafr
14. dec 2009

Ahojte kocky, tak som vas prisla trosku kuknut, mam posledne dni strasne blbu naladu, ale co sa uz budem vkuse stazovat...
Cheer, Groka, som rada, ze mate dobre spravy. jarka, tentokrat to bude urcite dobre, my sme vam tu so Sisou uz vychytali vsetky negativy, takze uz len pozitivne spravy tu budu, nie?
Siska vas tiez pozdravuje, pisala mi z nemocky, krvaca, tak je na rizikovom a nakoniec ju budu robit az zajtra, tak si viete predstavit ako sa citi... a domov ma ist az v stredu... tak nech jej to utecie co najrychlejsie...
Jani a tvoje malicke je zlate, kedy ides nabuduce? uz hadam uvidite, co si tam tak skryva...
Takze tak, ja som dnes bola v robote, aspon ma to prinutilo ist kus medzi ludi, tak som sa trosku mohla odreagovat z tychty styroch stien.

janulka04
14. dec 2009

ahoj, Peti, velmi rada ta vidim....
dakujem za info o siske...chudatko, bozinku, ja na nu myslim cely den, co si ta babula musi vytrpiet, tak velmi dufam, ze to aspon rychlo prekona, i ked jazvy na srdiecku sa liecia tazko, myslime tu na nu a urcite budeme rady, ked sa ozve...casom
inac, blba nalada...tu mam aj ja, nic si z toho nerob...ja ani nemam tu spravnu sviatocnu naladu, tento rok mi to nejako nejde...
a nabuduce idem 4.1. tak budem dufat aj ja 😀

sharmana
14. dec 2009

no ja budem mat jani tiež kopec vecičiek pre chlapčeka, po mojom synovcovi, takžeš by sa mi taký malý chlapček zišiel 🙂 ale aj ked bude malá bambulka, tak to nevadí, kopec vecičiek je univerzálnej farby, takže v pohodke...

sharmana
14. dec 2009

ahoj peti. tak dúfam že ta blbá nálada čoskoro prejde.. ideš na sviatky za rodinou?
jani. ja mám tiež poradnu 4.1., ale sono až 7.1.... juj, ja sa už neviem dočkaaaaať...
a ináč malé ma dnes šteklí celý deň v brušku 😀

janulka04
14. dec 2009

inac, ty mas termin kusok predo mnou...a som velmi zvedava, ktora "pojde" skor.... 😀 ja si myslim, ze ty...ja budem isto prenasat, aby som ho nemala k narodeninam 😠 😀 😀

sharmana
14. dec 2009

jani. no bodaj si mala pravdu, ja by som prenášanie asi psychicky nevydržala 😀

janulka04
14. dec 2009

no neviem, ja mam tusaka, ze moj mrnus je darebak, ze sa mu nebude chciet von 😀
inac, sharmiii, ty uz tam mas 18tt...paaani, este 2tt a si v polke...ale ja som hned za tebou!!! 😀
petka, luci, vy ste akoze kam zdrhli? 😕

lucialen
14. dec 2009

Jani, moj pride v nedelu a ideme do velkeho snazenia 😀 Mne to zase rychlo ubieha, uz je tyzden prec a ani som si to riadne neuvedomila 🙂 Ale urcite mi chyba, len sa snazim stale nieco robit, aby som nesmutila 🙂
Petka, som rada, ze si sa trochu ukazala 😉 Mozno ti robota trochu pomoze, mne pomohla, tak som sa dobre vyziapala na ziakov, az sa mi ulovilo 😉 😀
Chudiatko Siska, nechapem, preco jej to neurobili dnes, tak ci tak bude krvacat, tak ju zbytocne natahuju chudiatko ☹

janulka04
14. dec 2009

veru, sisky je aj mne velmi luto...uz len tie cyly, potom sa nechcelo mrna ukazat a teraz ju takto trapia 😔 ..ja dufam, ze uz bude mat len stastie, pri tolkej smole... ☹ 😔

lucialen
14. dec 2009

Baby, inak tie medovnicky super zmakli a vcera mi ich vsetci pochvalili 😵
Inak Dzou mi tu uz chyba 😒 Uz by mohol jej mm ist pracovat 😀

sharmana
14. dec 2009

jani. ano no už som skoro v polovici, ale teraz bude vraj tá dlhšia polovica, lebo brusko bude ešte len riadne rást a tým aj tažkosti s tým spojené.. ale nevadiííííí... a ved my sme skoro úplne rovnako tehu, ten rozdiel pár dní vôbec nie je podstatný 😉

janulka04
14. dec 2009

lucka, aj ja som na nu myslela, hze do kelu aj s jej mm, ved ona je tu staly inventar, 😀 😀
alebo nech ide stahovat 😀 ...ale ne, dzou je isto rad, ze ho ma doma

sharmana
14. dec 2009

luci. super, tak medovnícky más mäkké, supeeer... ja som si teraz rozsvietila stromček... proste sa ho neviem nabažit 😀

sharmana
14. dec 2009

baby ja som tiež pozerala, že kde je naša dzou, ved ona tu večer vždy býva 😢
a samozrejme je mi lúto sisky, aj petulky, obe si museli prejst teraz tažkými chvílami... velmi im prajem, aby ich to prebolelo čo najskôr 🙂
ale aj nadenka tu už vela nebýva, hm?

fomarik
14. dec 2009

tak ...po dlhej, dlhej dobe som opäť na koníkovi - s nádejou, že po absolvovaní možného aj nemožného sa nám s manželom po prebolení všetkých bolestí podarí šťastne otehotnieť.
Novým tehulkám zo srdca gratulujem a želám, aby ste tehulkovstvo úspešne dotiahli do vytúženého konca! 😉

janulka04
14. dec 2009

ahoj fomarik, vitaj spat, drzim palce do snazilkovania...inac, baby, ja uz som dlho nevirusila... 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre