Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
16. dec 2009

potrebujem duphik

sharmana
16. dec 2009

ahoj dzou. vitaj, tak si si našla čas? kde máš mm?

no ja som pribrala cca 5,5 kg, ale brucho mám velmi velké... už mi to niekedy lezie na nervy, ako mi niektoré kolegyne hovoria, že "ale ty máš velmi velké brucho", bože ako keby iné tehotné také nemali... áno, sú niektoré, ktoré nemajú aj do 20tt nič, ale to sú tie chudulinké....

dzou
16. dec 2009

no robi kachlicky v kuchyni 😉

janulka04
16. dec 2009

sharmi, to nieje pravda, ja som pri malych nosila svoje veci, aj nohavice do 5.mesiaca a to boli dve...
a teraz mi brucho vystartovalo vpred a dnes kukam na vahe, ze mam o 500g menej...a aj brusko je nejake mensie posledne dni...no uvidim zajtra...ale male sa mrvi, tak dufam, ze mu nic nieje 😒

brisilda
16. dec 2009

kocky ja sa niektorim ludom necudujem ze kradnu 😉 dnesna doba je zla a ked su sikovny a maju na to nech premna zamna vykradaju aj banky 😀 je to len ich sikovnost
groka ty svoju skusenost ber sportovo nic sa nestalo nesi prva a ni posledna ktora pri takom strese na to zabudla 🙂 mne sa napriklad maly pokakal pred stankom s obcerstvenim v lete ked bol bez plienky ja som to ponom upratala no hodila som to do kosa ktory bol hned pri okienku s platenim ludia namna cemeli ze coi mi sibe no co som mala robit? hodit to do krasne pokosenej zelenej travicky ? 😀 uz sa nad dnesnym zazitkom nestresuj zivost ide dalej 🙂
janka hanbis sa za svoj pupcek? ja nie nech rasti hned od zaciatku aspon srie nebudu 🙂 teda dufam inak ma klepne lebo pokozka na bruchu ma uz svrbi
ahoj dzou tentoraz to musi vyjst ako groke jasne? !!!

dzou
16. dec 2009

bris ako to myslis?
no ako chapem ze mozno tomu dievcatku nemaju za co rodicia kupit ale tak da so vysvtetlit..... inac aj moje segry kradli ked boli male keksiky 😀 ale to len preto lebo este nechapali zmysel penazi 😀

janulka04
16. dec 2009

nie, len ze som najedena a ani nevstanem zo stolicky, bris, iba ak spat 😀
a ja uz strie mam po malych, tak ja sa nebojim 😀 😀 , ale na brusku pekne vybledli... 😉 ani to moc nieje vidno...

brisilda
16. dec 2009

janka a co sa tyka tych triciek tehu tak kupujem len preto ze som na ne natrafila neraz som zavahala a ked som nieco potrebovala uz to nemali teraz kupim hned ako vidim a mam pokoj 😀 inak su uzasne pohodlne a take mile zlate juuuj rozkosne 😀 to s rucickymi je nadherne ked si ho obleciem 😀 brusko v nom doslova svieti 😉

dzou
16. dec 2009

jezis mm akurat reze kachlicky ja to nemozem ani pocut az na zvracanie my je pri tom zvuku 😝 😖

brisilda
16. dec 2009

dzou rodicia si to niekedy nevsimnu 😉 moj maly chape co su peniaze a ajtak mi prebehne cez pokladnu s kexikom v ruke 😀 no ja ho stale vymaknem 😀 dnes som ho nastrasila ze ak este raz to nevedomky urobi ze pani predavacka da jeho fotku na dvere 😀

dzou
16. dec 2009

bris 😀 a teda chnapem ze my to ma vysjt ako groke ale ja vlastne co si mam mysliet...

dzou
16. dec 2009

no malo byt vlastne NEViEM... co si mam mysliet to neviem my nejak vypadlo 😅

janulka04
16. dec 2009

jee, bris, sa tesim za teba, aj ja chceem...ale ja az po Novom roku...lebo mam taky speci napis vyhliadnuty, takze az budem vediet, co mame, dam si spravit 😉

brisilda
16. dec 2009

dzou ja som nevedela ze som tehu a zacalo ma napinat pri umyvani zubou no vtedy som to prikladala psychike ze chcem babo 😀 teraz viem ze to tak nebolo lebo som vlastne uz tehu bola 😀
janka ja kupujem len co vidim vymyslat nad napisom nemozem 😀 ale tie rucky su ako Samkove otlacky 😀

lucialen
16. dec 2009

Groka, 😕 Akoze trapni, koli rozkom a acidku 😕 Nemam slov 😒
Ale zase gratulujem k tym krasnym ciarkam 😵
Ja som minule tak slohla kinderko v lidli, som si nevsimla a zabudla som ho vylozit z kosika na pas a predavacka skontrolovala kosik a ani ona si nevsimla 😀
Prisla som domov vyhladovana, urobila som si chleba vo vajci, teraz mi je zle a este aj olej hrozne smrdi, tak vetram a mrznem 😝
Idem sa osprchovat a pozerat film, som si stiahla 🙂

dzou
16. dec 2009

no mna obcas napina ked si umyvam zuby teda hlavne jazyk 😖 a ani tehu nie som 😀

brisilda
16. dec 2009

luci to neva obcas sa to stava kazdemu 😀 a chlebik vo vajicku treba robit pri zapnutom digestore 😀 potom byt nesmrdi 😎 uz s tym mam skusenosti 😉
dzu a kedze to mas dostat mrchu?

groka
16. dec 2009

luci smrdi ti olej?mne smrida ludia,dnes ked som prisla do prace som myslela ze ma vykoti zenska taka navonana jak drogeria keby isla okolo a ked mi chodia platit starí ludia to je este horsie,u chlapov cotom take tie kolinske cudne a babaky smrdia starobou a citim na nich take tie vonavosmrdiace ruze co su take kriklave,fuj,neviem co myslite,ja som tam inak riadne preychvavam,ale sa tesim ked uz skoncim a budem len doma,starat sa o rodinku a oddychovat a uzivat si tehu,verim ze bude vsetko dobre,aj peniazky budu,ved sa praca a rozbieha,konecne

dzou
16. dec 2009

jeeeeeeeezi ja som len 2-3dpo 😀 a lf mam az 16dni takze az 1.1 😀 ja nehovorim o tom zvuku ako tehu priznak ja to neznasam celkovo 😀

janulka04
16. dec 2009

baby, mna to vytocilo za Groku...a ze v obchodoch okradaju, ako sa da, to uz je v poriadku?
my sme malym isli kupovat vtedy Mikulasske a mali tam akciu...velkym pismom, ze balenie 3+1 kinderko zadarmo a cena 1,69€...tak sme kupili po 4 balenia, kedze mam este tri krstniatka, ze nejako sa to rozdeli...a doma zistime, ze nam nablokovali za jedno balenie 2,39---sila, ze?

groka
16. dec 2009

ja baby varim gulas,ja budem isto jest este 😅
no a potom musim ist do vane rychlovka a pojdem testovat,musim ,dnes asi aj neskor pojdem spat,ale chcela som uz s vami popisat

brisilda
16. dec 2009

dzou notak som tu tvoju mrchu prehliadla ale nesmies groku nechat samu 😀 niektora z vas sa musi obetovat a otehotniet cim skor 😉
groka ja mam od leta problem s deodorantom proste ak si ho dam hned sa vyhadzem 😖 cize teraz ked sa potim smrdim ☹ skusala som to ked sa mi to dalo do poriadku no svrbenie sa vratilo takze som sa deo musela vzdat uplne no ak mi to do porodu neprejde idem s tym na kozne lebo v lete neprezijem

dzou
16. dec 2009

bris ja sa kludne obetujem 😀 ale ak otehu TP uz aj tak bude september a nie august ako groka 😉

groka
16. dec 2009

bris skus tuhy a rexonu,odporcam,na skusku si kupi taku mini malinku

dzou
16. dec 2009

no mm ma uz skoro hotovo na dnes tak prajem prijemny vecer 😉

sharmana
16. dec 2009

jani ved určite sa to netýka len chudulinkých, ale moje chudé kamošky, tak tie nemali velmi dlho brusko... a kamoška, ktorá bola pri tele a mala už deti, tak tej vyšlo brucho ako mne, hned v 3. mesiaci... ale je to individuálne..., no uvidím, pokial mi bude rást 😀 ale dúfam že je to v norme 🙂

brisilda
16. dec 2009

groka dik za radu ja rexonu mam nepomohla aj niveu a nepomohla ako keby som bola alergicka na latku ktoru obsahuju vsetke deo. ☹ zacalo mi to ked som si kupila tu gulicku rexona ☹ odvtedy sa vyhadzem od vsetkeho 😔 a priserne to svrbi scervena no hrozne nieco

majuska7979
16. dec 2009

baby kuknite co som nasla na nete, normalne moj pripad 😉 😉
Nemůžu být těhotná, mé teploty ani jednou nepřesáhly 37 stupňů
Ono magické číslo 37 je ve skutečnosti docela bezvýznamné. Pokud se Vám teploty před ovulací pohybují poměrně vysoko, pravděpodobně teplotu 37 překročíte i v běžném ovulačním cyklu. Pokud máte naopak teploty nízké, dost možná se nad 37 nedostanete ani při těhotenství.

brisilda
16. dec 2009

shami nezeby si bola hrda na nase pupiky ale ty sa hanbis 😀 ved sa kochaj ne? ja to svoje ukazujem kde sa len da uz ani vetrovku nemozem zapnut 😀

sharmana
16. dec 2009

bris 😀 ale nie, ved ja som rada, že má mimi miesto, ja len nechápem reakcie druhých... a nevadí mi ani keby som pribrala 30 kíl, hlavné je zdravé bábätko 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre