Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
21. dec 2009

groka nebooooooj,ja ked som robila vodicak,tak zrovna v ten den zacalo tak snezit jak naschval,to som vlastne prvy krat soferovala v takom pocasi,tak som sa bala,ale pohodka 😉 a ked mas k dispozicii vsetky testy a z nich niektory bude na skuske,tak to je super,ja som sa na vodicak ucila 1,5dna 🙂 od nas su praveze vsetci mobilni az na bracha-este nema na to vek a je to o hubu,ked teraz byvame u nasich a parkujeme doma,tak to su 4auta - donutra schovame 3 a jedno musi byt vonku a to vzdy riesime ktore by bolo najmenej skody,kedze pred 2rokmi nam ukradli auto rovno spred domu ☹ 😠

janulka04
21. dec 2009

cheerly, ja taj´kisto, ja som robila v Cechach, na Vysocine...a celu jesen nic a akurat na skusky nam cez noc napadlo snehu, ze boli polomy a kalamitny stav 😀

brisilda
21. dec 2009

ahojte kocky tak je to chalan ako vysity 😀 😀 😀 len sa rozculujem lebo CD co nam dal doki nejde 😢 ani mne v notase ani mm v PC ☹ takze vam nemozem ukazat fotecky

janulka04
21. dec 2009

bris, tak som ta zle tipla...a je po Paulinke 😀 😀 😀
ale gratulujem oficialne k chlapcekovi....to co tam predtym nevideli zvoncek? 😲 😀

lucialen
21. dec 2009

Bris gratulujem k malemu Sebastianovi 😵 😵

brisilda
21. dec 2009

jani no asi ho niekam maly sarkan schoval 😉 no inak mame vsetko v poriadku male sa nam zo zaciatku nechcelo ukazat musela som sa tam povrtiet aby zmenilo poloho no serie ma ze DVD nejde 😖 skusali sme dokonca aj v mm sluzobnom notbooku a nic ☹ kebyze ten doki je tu za rohom tak mi to je jedno a zajtra tam zbehnem ale on je 30min. autom po dialnici takze som sklamane ze nemozem vidiet drobca kedykolvek

brisilda
21. dec 2009

inak kocky odteraz neverom ziadnej vestici 😀

janulka04
21. dec 2009

jaaj, vidis, som teraz myslela sebecky, ze nevadi, ze neuvidime my 😀 , ale ze to nemozete vidiet vy? asi v nejakom blbom formate to ma....no, to je radost... 😒

brisilda
21. dec 2009

janka ja neviem ale ved nemame zastaraly pocitac a kebyze to nejde len na jednom ale v troch? + ani na DVD v TV nem to nejde ☹

janulka04
21. dec 2009

preco...neverim ziadnej vestici...? 😲
ze schoval...hahahahaha 😀 😀

brisilda
21. dec 2009

jani tak lebo obe tvrdili ze bude dievca a nakoniec to ma pipika 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

janulka04
21. dec 2009

nechapem preco? pocuj a neni to na prepisovatelnom disku?
lebo ak ano a doki to zabudol zamknut, tak mozes ist za nim....ja teda neviem ako to robia...skus sa opytat v majovkach....alebo pohladaj v temach
mne moj bracho takto nahraval malych narodky a dal to na prepisovatelny diska nezamkol ho...a pocitac mu komplet odisiel a ja ze co mi to nejde a mm, macher na Pc na to dosiel, ale uz si nepomozem, kedze bracho to nemal ulozene a disk nezamkol 😖 😠 😠 😠

cheerlady
21. dec 2009

jani ja som vzdy kyslu kapustu mala rada,ale ked som si ju dala teraz jak som tehu,tak ma z nej zacalo zduvat a boliet brucho,takze uz sa jej vyhybam,len kapustnicu si dam na vianoce,skoda 😒

janulka04
21. dec 2009

tak sa tesim s tebou bris...ozi, tvoje virusy ma nakazili, nevies poslat nejake chlapcenske? 😀 mozno to pomoze 😀 😀

cheerlady
21. dec 2009

jeeej bris no supiiiiis,tak mame dalsieho chalan do partie 😀 este janka by mohla jedneho pridat 😀
no tak to je sila s tym dvd 😲 😠 kde ste boli na tom utz? nam to ide normalne cez windows media player akurat co nastvalo mna,ze na DVD nam dal len kratke videa a fotky len vytlacene,takze ked som ich chcela dat do pc,tak som ich musela odfotit,no a to uz nie je taka kvalita 😒

brisilda
21. dec 2009

janka je to mozne ze to neuzamkol 😢 ale serie ma to ze sme vysolili 55 € a nakoniec ani to DVD poriadne nemame ☹ zajtra rano tam zavolam a poviem ze to chcem stiahnut na usb kluc !

brisilda
21. dec 2009

cherlady nam nejde precitat disk a v dvd vypisuje ze je chybny 😒 do prcic aspon kebyze tie fotky mam ale nemam nic

dzou
21. dec 2009

ahojte kocky no idem trochu pocitat co ste napisali mm je v dielni tak mam chvilu cas na vas 😀

brisilda
21. dec 2009

jani chytaj chchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchhchchchhchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchhchchchhchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchhchchchhchchchchchchchchchchchchchchchchchchch
chchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchchhchchchhchchchchchchchchchchchchchchchchchchch

janulka04
21. dec 2009

bris, to akoby si sa smiala... 😀 😀 😀 , ale pochytala som si ich 😀 😉 😀
jasne, zajtra mu zavolaj a nech sa stara.... 😠 , asi by som to tiez ziadala na USB

cheerlady
21. dec 2009

bris neviem,ci mu to pojde stiahnut na usb,lebo my sme si to chceli dat nahrat rovno na nas usb a povedal nam,ze z toho utz to ide stiahnut len na dvd 😒

janulka04
21. dec 2009

cheerly, no uvidime, ci pridam jedneho..ci jednu...ale este aj sharmi to isti a dalsie a dalsie babule z temy 😵
a co je s nasou nadenkou? ☹

brisilda
21. dec 2009

juuuj normalne som s toho sklamana 😔 🙄 😢 😢 😢 a tak som sa tesila ze si to mrknem doma ☹ take nieco sa moze stat len mne 😔 no zaklad je ze male je zdravucke krasne mnam ukazal mozocek srdiecko pluca branicu oblicky moc. mechur 😉 a vazime cca 530 g 😀

dzou
21. dec 2009

tak tea hej mas pravdu ja ak klesnem na 12dpo tak uz je to v prd...i 😉
a teda tea tvoj graf je super moc drzim palceky 😵
veronika aj tvoj grafik je super 😵 joooooooj moc drzim palceky aby tu uz boli dalsie nove tehulky
janka krasne brusino a inac nechapem co furt vymyslas ze si pri sebe sak vyzeras super 😉
lucka drzim palce tvojmu folikulu aby praskol a ovula bola 😉
grokaaaaaaaaa moc gratulujem 😉 tak uz je to potrvdene 😵
bris gratulujem k chlapcekovi tak dalsi chlapak ale uz aj nejake dievca by sa zislo do partie nie 😉 😀

brisilda
21. dec 2009

groka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem super takze uz to mas oficialne super 😀

brisilda
21. dec 2009

dzou no len nech to dievcatko nepadne na janku ale na groku 😀

janulka04
21. dec 2009

nie, dzou, my zakladame futbalovu jedenastku 😀 😀

dzou
21. dec 2009

no tak narychlo som to prebehla... ja sa inac strasne smejem ze co bude robit mm ked budem tehu....
v sobotu co som varila perkelt my strasne smrdela ta kura ale jemu nie... no teraz to odmieta jest ze sa mu to hnusi ked som asi 10x povedala ze smrdi ale inac potom sa to dalo normalne jest tak som sa rehotala ze asi bude odmietat vsetko ked budem tehu a vsetko mi bude smrdiet 😀

dzou
21. dec 2009

jani jaaaaaj tak futbalova jedenastka chnapem 😵 sak aj my by sme si priali chlapca 😀

tea333
21. dec 2009

baby akurat som sa vratila od mamy, stale mam ten divny vytok slabunky a pichalo ma v brusku,
som nakupila testy takze mam 3..

teda uz len 2, lebo ma potom ako groka vyhlasila za tehotnu taaaak svrbeli prsty, ze som musela jeden uprostred dna minut namiesto cakania do rana 😅 😕 🙄

neuverite baby, ja tam vidim // ...nie akoze si to namyslam, ta ciarka je viditelna, len slabulinka..
neverim neverim neverim, som v panike, takej stastnej ale som, asi dnes nezaspim..
fotak sa uz nabija aby som vam mohla ukazat test 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre