Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
22. dec 2009

Ahoj Siska 😉 Nerobis ani tento tyzden?

sisa2
22. dec 2009

ahoj luci, robim. vcera a dnes. musela som ist po tyzdni do roboty, radsej nekomentujem, co vsetko ma tu pocaklo... len to je na ukor vianoc. akosi vobec nemam pocit, ze by nejake o 2 dni mali byt ☹ ani stromcek este nemame kupeny. no musim sa nejako nakopnut kvoli malemu. ten je zasa chory, ma 40C teploty, takze to je u nas cele tento rok nejake na ...
ty ako? dufam, ze foliku dohovaras, nech pekne rastie 😵

tea333
22. dec 2009

ahoj Siska 🙂

Veronika GRATULUJEM JA TEBE 😉 😉 Supeeeeer 😀 😀 😀 Tesim sa

janulka04
22. dec 2009

verim, siska....nic prijemne, ked sa to takto vracia 😔
prajem ti siska aj cez tu bolest, co v sebe mas, krasne sviatky, lebo neviem, ci tu teba konkretne stihnem...o dva dni cestujem na SVK a vratim sa az pred Troma kralmi... 😵
tak este raz Krasne Vianocne sviatky v kruhu tvojej rodiny a prajem, aby sa tvoje zlomene srdiecko davalo do poriadku kazdym novym dnom...a verim, ze coskoro ta tu mame spat, ved si nasa 😉

a teraz ku mne....mrnus nam vcera pokopkal aj tatina....konecne mohol citit pohyby aj on...tak sa vytesoval, truhlik a ze on chce tiez....a som zistila, ze male je po mne, nocny tvor, cez den sa ani nepomrvi, zato v noci, po polnoci ma disko show 😝

tea333
22. dec 2009

Janulka ze Disco show 😀 😀 😀

Siska mrzi ma ze mas take ciernejsie tieto sviatky,ale ja tiez verim ze sa k nam skoro vratis 🙂
Veronika to je sranda, ty si so mnou tak narovnako tehu, a groka je tiez, takze rodime spolu baby 😝

lucialen
22. dec 2009

Dik Sisa, no ja sa tu vytesujem z jedneho maleho foliku, ale to je zaklad 🙂
Ono sa to vsetko napravi buduci rok 😉 Budu to sice smutne vianoce, ale dalsi rok vam to vsetko vynahradi. Prestahujete sa do noveho domceku a zacnete odznova. Maly bude za chvilku zdravy a skakat od radosti 🙂
Inak my sme tiez stromcek postavili len vcera vecer 😒 A robota bude vzdy na prd 😀

janulka04
22. dec 2009

juj, Siska, s malym ma to mrzi..tak nech sa da drodcek cim skor do poriadku...a s tymi Vianocami..ani u nas to nieje bohvieco, mm stale na sluzobkach, sefova prava ruka a akoze nema narok mat rodinu, ja nemam ani jeden darcek, okrem pre muza, to musim aj krstniatkam kupit, kedze ideme na SVk, no a on sa mi vrati az zajtra neskoro v noci...tak kedy pojdeme nakupovat? Mam nervy...ale kvoli malym, lebo doteraz, ked som bola sama na Slovensku, som darceky mala do novembra...a mm stale, ze je cas...a tiez ani stromcek nemame, kedze najprv bol plan, ze sa ide ku svokre, zrazu, ze Stedry vecer tu a az potom na SLovensko a ja, Siska, nemam nic..je mi do placu hlavne kvoli detom a modlim sa, nech toho 24. este nieco zozenieme, tak mi drzte palceky, nech nemaju male pokazene sviatky... 😢
a veru, nadenka....kde sa tula? A petka?

janulka04
22. dec 2009

no veru, tea, Veronika a Jarka budu mozno rodit aj v rovnakej hodine a minute 😀 😀
a inac, ja som vedela , ze Veronika je, som mala takeho citaka...bol to moj tip na tehulku 😉

tea333
22. dec 2009

janulka neboj, 24 su obchody v pohode otvorene, jasne ze zozeniete, vobec sa neboj 😉

janulka04
22. dec 2009

hej, tei...ale je to take..o nicom....bleee 😝

tea333
22. dec 2009

jani no v ba sa mi zda ze maju pekne veci pre deti, ja som nahodne zasla do hrackarstva a som iba kukala 😕 😕
v hrackarstve som pekne dlho nebola, ale uz budeeeem 😀 😀 😀

groka
22. dec 2009

kuk rychlo album musim zmazat tie sladkosti

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

janulka04
22. dec 2009

len tei, my sme este tu, v Bayerne az do 26. 😅 ...tak sa vytesujem z tlacenic, lebo zacuinaju vypredaje a plus zhon 😝

janulka04
22. dec 2009

no sikula, si, Jarka 😉

sisa2
22. dec 2009

babule dakujem. ste vazne moc moc mile. uz je to ovela lepsie, ako pred tyzdnom, to som este len cakala, kedy sa so mnou nieco bude diat a strasne sa bala 😔 fu, radsej uz na to nemysliet.

hehe, to by bola sranda, keby rodili vsetky tri naraz. tesim sa na to, ked zacnete rodit a budete tu pisat a potom posielat fotky svojich pokladikov 😵

jani - ach, to mi je luto, ze to je u vas takto na prd. mala si objednat cez net a nespoliehat sa na chlapa. ja som si uz radsej vsetko zariadila sama, lebo by som sa inak nedockala. len stromcek mal ist kupit, to sama fakt nezvladnem a vidis to. mrzi ma, ze ma takeho sefa. niektori tusim fakt nevedia, kedy staci 😠 babule mas doma?
jaj, tatino musel mat radost, ked citil drobceka 😵 😵 😵

luci - dakujem. bodaj by si mala pravdu. mne to teraz vsetko pride take vzdialene. aj s tym domom sa to pototo, potom to tehu, teraz je zas krpec chory a ja neviem co skor v robote ... sa mi zda, ze niekto skusa, kolko zvladnem 😠
podarilo sa ti nakoniec zosmolit motivacny list? ja to tak nerada pisem. pride mi to take silene, nemozem si pomoct. skratka sa neviem predat 😀

sisa2
22. dec 2009

jarka - si sikulka!!! 🙂

ozi babule, nemate niekto recept na kremovu hribovu polievku??? nikdy som ju nerobila. dakujem.

janulka04
22. dec 2009

ved to, siska, ako vravim, prvy rok je podla neho a uz tu mam chaos...no uz to podla neho nebude....na to nech zabudne...a k praci mm, on uz aj uvazuje, ze buduci rok odtial pojde prec....lebo to sa neda...sef ho chcel dokonca aj na Stedry vecer a to mi mm len vcera tak medzi recou, ale sa pohadal, ze ma svoju rodinu... 😠

groka
22. dec 2009

ja sa poseriem

rhodooooooooooos tfuj,tfuj,pogratulujem neskor 😉

baby dakuejem,som strasne stastna ze nie som sama,sme vsetky 3 v rovnakom termine,budeme spolu predychvat 😀

groka
22. dec 2009

siska uvaris hriby,vo vode so solou,nejake korenie pridas,mozes bobkovy list,ked to je pridas mlieko,potom salhackovu smotanu s hladkou mukou bez glociek a mas to

ja robim tak kapustnicu,varim hriby s kapustou potom zalajem mliekom,potom slahackova smotana,je vyborna

tea333
22. dec 2009

baby volala som na svoju gyndu, sestricka bola strasne zlata mila, povedala ze ci nechcem prist az neskor, koly tomu aby na utz bolo nieco vidno, povedala ze by to bolo naj, tak sme sa dohodli na po 7. tyzdni, 14.januara, lebo doktorka ma aj tak plno cez sviatky, povedala ze sa mam tesit a uzivat si a nie ze prechladnem alebo budem zdvihat nieco tazke 😀 😀
tak sa tesim ze tam pojdem az v 8.tyzdni a uvidim male nieco 🙂 🙂

rhodosbb
22. dec 2009

tak ja tu vypisujem siahodly clanok a nakoniec mi ho nezobrazilo 😕

dakujem babky, ste strasne zlate 🙂 uz vcera ked som tu bola som mala na male, ze vam prezradim, ze som si v nedelu nasla //, ale vydrzala som to 😀

aj tak mam este malu dusicku, lebo regulernu mrchu mam dostat na vianoce a dovtedy sa to moze este zmenit 🤐 ale som pozitivne naladena 🙂

groka, inac s tebou sa mi dnes snivalo, boli sme spolu na dovolenke a ty si mi stale hovorila, aby som si merala BT, tak som chodila stale s teplomerom zastoknutym medzi nohami, na tom plavky a dufala som, ze to nikto nepozna, ze mi nieco vytrca z plaviek 😀 😀 😀

tea333
22. dec 2009

rhodos 😀 😀

groka
22. dec 2009

tea super

rhodos 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si cislo
a radim ti tiez,nebat sa nemysliet na zle a necitat debiliny na nete co sa moze stat,ja som testovala od 9DPO a mrchu sa mam dostat az za nejakych 5 dni ale ja som si bola na beton ista ze nedostanem,ale priprava s an to ze v case mrchy ta bude boliet brusko aj mna bolelo,ale uz je dobre

groka
22. dec 2009

rhodos kedy ti konik vypocitava TP?

janulka04
22. dec 2009

veronika.....ty co mas za sny 😀 😀

tea333
22. dec 2009

baby ja uz mam po mrche, to bolo to spinenie pred dvoma dnami 😉
tak sa tesim k doktorke, sestricka ma tak milo naladila aka bola zlata 🙂 ale aspon viem ze nieco uvidiiim a toho sa neviem dockat 😕 😵 😵

Inak po 12.tyzdni budem vediet aj pohlavie, lebo pojdem na tie geneticke testy, tie su 100 % 🙂
Tajne dufam v dievca, aj vestica povedala ze bude 😉

rhodosbb
22. dec 2009

tea, ti si uz volala dokimu? 😀 tea, tak drzim palce na dievcatko 😵
sestricka na gynde raz povedala, ze zeny ja sa vam cudujem preco si nechate do seba sparat dobreze nie v 2 tt 😀 vraj ked je vsetko ok a dobre sa citime, tak mozeme prist kludne okolo 12 tt prvykrat...ja sa objednam az koncom roka, co je buduci tyzden 😀

janulka, inac ten moj rozbity teplomer mi asi priniesol stastie 😵 a rozbila som ho po keksiku, kedy si myslim, ze sme drobca splodili 😀 a ked nie v tento vecer, tak potom o dva dni neskor na stojaka v kupelni 😀 🤐

rhodosbb
22. dec 2009

baby, ja otvaram uz september, moj TP je 1.9.2010 - zrovna ked mi Sofia nastupuje prvykrat do skoly 😒 ale to zvladneme 🙂
groka, a konik mi vypocita kde termin?

cheerlady
22. dec 2009

veronika no paradickaaaaaa,GRATULUJEM!!! 😵 😵 😵 no babule takto nejako si to predstavujem,sup sup aj ostatne medzi nas! 😀

janulka04
22. dec 2009

veronika, vazne? chichichi..takze ides v mojich slapajach? 😀
hlavne, ze sa zadarilo a ja ti prajem, aby si dalej nesla v mojich slapajach, kedze mne byvalo taaak zle, ze som myslela, ze zdochnem, sorry za vyraz.... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre