Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
22. dec 2009

dzou, tak ty si nam napisala aj cez pracovnu dobu, si zlata, ze si si bola za nas poplakat na zachode moja 😀 😉
takze tfuj tfuj, nech nas rychlo nasledujes 😉

rhodosbb
22. dec 2009

cheer, dakujem 🙂
jani, praveze ja sa zatial ako tehu vobec necitim...az na to spinenie vcera a to caste curanie 😀 mne ani pri sofii nebyvao zle, ale co nebolo, moze byt 😀

janulka04
22. dec 2009

som sa musela zasmiat na tom mojom tehu...keksik v kupelni na stojaka 5 minuta potom: Mamiiiiii, kde siiiii.....teplomer v zachode,mega pakel vloziek, testovanie o druhej rano....baby, cim viac sialene, tym viac sa asi podari... 😀 😀

janulka04
22. dec 2009

hej? to si mala dobre, mne pri malych do nejakeho 6.mesiaca nonstop cely den...fuuj, tak teraz si to uzivam...
idem ja pri vas robit parene buchty, kedze mm neni doma, tak budeme mat detsky obed, ja to moc nemusim...co som tehu, by som len maso jedla 😀 ...zeby mala nadenka pravdu?
ozaj, s tym lekarom, ja som bola tusim v 6tt a nic tam nebolo a z 9tt uz mam aj snimku....
takze rozbiehate panny, babule?

rhodosbb
22. dec 2009

jani, asi je to tak 😀 ja som tento mesiac mala strasne stresy v robote, nic som nestihala, prve jedlo som mala az doma veceru, rano som len stihla rychlo zapisat teplotu na ff a potom som uz cely den nemala cas mysliet na to, ze chcem otehotniet a vidis vysledok 😀

jeeej tea uz ma fotku v albume 🙂 ja som robila test Woman secret baby aj v nedelu aj dnes rano 😉

sisa2
22. dec 2009

groka dakujem, vyyskusam 🙂

janulka04
22. dec 2009

aj ja tak, ja som toho mesiaca stresovala so svadbou svagrinej...ze co dat do daru, co na seba...detom... 😀 😀
Veronika a kedy ty das fotku? Ozaj a ako to povies mm? 😕

janulka04
22. dec 2009

siska, ides varit hribovu? mnaaam, ja tieto kremove polievky milujem 😝

tea333
22. dec 2009

rhodos daj si tehulkovstvo do pasu, opyta sa na poslednu ms, a potom na dlzku cyklu a vypocita to same 😉

sisa2
22. dec 2009

jani hej, chcela by som vyskusat. este som ju nikdy nerobila. ja a varenie (resp. pecenie) sme dost rozdielne veci 😅

tea333
22. dec 2009

Uz mam album baby, kuk 😕
mam tam aj dnesny testik 😉

rhodos cakame na fotecku 🙂

majuska7979
22. dec 2009

tea super, ty si tehula 😵 😵 😵 😵 gratulujeeemmmm
to je nadherne 😵 😵 😵 😵 😵
inak babule ja dnes takto, padla som troska 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

janulka04
22. dec 2009

ale si mi spravila chute...mnaaaaaam....asi si naberiem od mamky susenych hribov.... 😝
a ak som rozumela maly je chory a je doma....s mm?

tea, uz som kukala 😉

sisa2
22. dec 2009

tea - krasny testik 😵

jani - ja neviem hriby zohnat, normalne su vsade vypredane. to mi vobec nenapadlo, ze este aj s tym bude problem. drobec je so svokrom, mm je tiez v robote ☹

janulka04
22. dec 2009

vidis a moja mama ma plne dozy, ona si chodi a nasusi a potom nas vsetkych zasobuje s hribami a bylinkami... 😵
jaaaj...moje male....a bola si s nim u lekarky? Co mu na to dala?

rhodosbb
22. dec 2009

tea, dik, uz som to zadala do pasu a tiez mi vysiel 1.9. 🙂
testy mam doma, skusim ich odfotit a pridat asi az zajtra 😉

rhodosbb
22. dec 2009

jani, dnes chcem ist kupit take malicke topanocky, najmensie cislo ake maju, pekne ich zabalim a dam ho mm na vianoce, ale az vecer, ked uz pojdeme spat, tak aby uz sofia nebola hore, jej to povieme ovela neskor, ked to bude na beton 🙂

janulka04
22. dec 2009

juuuj, Veronika, to bude radosti....mala sa bude isto velmi tesit, baby to maju ako babiku, moje stale, ze kedy budem mat uz uplne velke brusko? 😀

groka
22. dec 2009

rhodos par dni hore dolu,mame to spolocne vsetky 3

volala som o vysledky a nedosli,mam volat o 10 minut
riady umyte,pradlo vystrete,idem nieco este pokuki a idem sa vyvalit

sisa2
22. dec 2009

jani - lekvoska ma uz dovolenku, takze striedam nurofen a panadol + k tomu na kasel spirupent. dnes uz vyzeral lepsie, tak hadam bude ok. len do nosa si nenecha nakvapkat ani za svet 😠

janulka04
22. dec 2009

a sprej nosovy, siska? male kvapky nechcu, ale o sprej sa biju... 😀
a v krku ho neboli? Tak snad to prejde len teplota a nadcha...teraz vsade pliaga zase, kedze sa otepluje...mam uz teraz paniku behat po uradoch a vybavovat, do prcic...dufam, ze nic nechytnem

rhodosbb
22. dec 2009

sisa, mne mala posledne tri dni sofia vysoke horucky, aj teraz je doma s mm a ma aj sople a strieka si sama sprej, ja len asistujem 😀 a prave vcera som jej rozpravala, aka moze byt rada, ze lieky pre deti v dnesnej dobe chutia ako sladke sirupy, ze ked som ja bola mala, tak lieky boli horky humus a kolko sme narobili kriku, kym sme nejaky dostali do seba, blee 😝
siska, prajem drobcovi skore uzdravenie 🙂

rhodosbb
22. dec 2009

sisa a tebe kde zmizla fotka z pasu? 😕

nadenkaaa
22. dec 2009

ahoooojte dievcatkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 krasne spravicky tu citam zo srdiecka vam vsetkym gratulujem a tesim sa as vami normalne mi slzy vybehli ako sa to tu krasne rozbehlo 😵 😵 drzim palceky nech je ten august a september stastny 😵 😵 budem musiet aktualizovat tabulku 😉 🙂 😵 😵

tea333
22. dec 2009

jeee nadi kde si sa flakala ? 😀

rhodos presne aj ja planujem dat nejaky darcek pod stromcek ako prekvapko, idem do avionu, neviete kde tam kupim nieco pre mimi? je tam nejaky special obchod??

sisa2
22. dec 2009

jani + veronika - no on si do nosa nechce dat vobec nic, ani vysat odsavackou ... no citlivy chlap 😀 ale je pravda, ze ja to tiez nemam rada, vsetky tie kvapky a somarinky.

jani - nastastie ho nic neboli, stale sa ho pytam. je fajn, ze uz teraz vie povedat, ked nieco. tak sa spolieham, ze by hned krical, kde ho boli a picha 😀 ty sa pekne drz radsej od ludi dalej, fakt je toho teraz strasne vela.

veronika - dakujem, hadam bude rychlo ok. o tych vysokych teplotach som pocula od viacerych, snad to rychlo prejde.
fotku som zmazala .. malo o mne prehlad az moc vela ludi a teraz tomu nie som moc naklonena. tak som vymazala aj album.

groka
22. dec 2009

vysledky mi nedosli,vraj zajtra po8:00 uz budu,ale ja som na suskach,takze len tak budem volat kedy sa mi bude dat,no tesila som sa ake cislo to mame,ale nevadi

tea333
22. dec 2009

groka uz si videla fazulku tak je to jedno 😵 😵 😵

groka
22. dec 2009

tea no hej,videla ,ale tak vies,este krv chcem vediet,ale ok,neskoro mi vcera brali,takze neskoro budu aj vysledky,
idem sa ucit baby,ale asi skor zadrichem,taka som unavena z tych kosickov

nadenkaaa
22. dec 2009

no nebol nejak teraz cas sem chodit,pecenie pripravy na vianoce a okrem toho mala som mrchu takze co budem pisat 😅 😅 priblizne som sem chodila vas citat ale nie vsetko iba tak narychlo
ja som dnes 9 dc plodne dni mi zacinaju na moje narodeniny az k novemu roku tak uvidime 😀 mozno sa nam zadari tak bujaro oslavit silvestra ako sa vravi ako na novy rok tak po cely rok 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre