Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
22. dec 2009

Caute 🙂 Ach, dnes je tu tak veselo 😀 A bris sa neukazala co? Ze ci uz reklamovala cd s fotkami pipika 😀

janulka04
22. dec 2009

hahahaha....luci..to sa teda neukazala....ze reklamovala cd s fotkami pipika... 😀 ze take si neprosim? 😀 😀 😀

janulka04
22. dec 2009

taaak a mne uz mladez spi...aka pohoda... 🙂

tea333
22. dec 2009

ja by som reklamovala pipika 😀 😀 😝 😀
ale nie, pomaly sa zmierujem s tym ze deti mozu byt aj chlapec 😀

jeeejo ved vam odfotim tie papucky zlate a dam do albumu 😉

janulka04
22. dec 2009

jeeeeee, tei, to je chutne...fakt milenucke... 😉

lucialen
22. dec 2009

Tea, zlatucke su 😵

sharmana
22. dec 2009

ale kočky, môj mm je Panna a je úplne iný, vôbec nie je puntičkár, je pohoďák, v niečom bordelár, vôbec si nerobí z vecí hlavu... puntičkár je len na seba, ked niečo prerába tak sa snaží to urobiť perfektne a v práci je pracovitý... ja mám asi tú lepšiu tvár znamenia Panna... a dieťa bol vraj velmi zlatý, aj ked živý 🙂

sharmana
22. dec 2009

aj ja xceem cd s pipikom 😀 a nebudem ani reklamovať 😀

sharmana
22. dec 2009

práve som dorobila rumové gulky obalené kokosom, beriem dve škatule ,jednu svokre a jednu mamine, ved aj tak to budem vyjedat len ja a môj mm 😀
inač zajtra cestujeme ku svokre, neviem či budem na nete, tak Vám všetkým kočky prajem KRASNE A POKOJNE VIANOCE 😉
*********************************************************************************
*********************************************************************************

sharmana
22. dec 2009

tea. zlateeee aj môj mm sa dobre zasmial 🙂

tea333
22. dec 2009

uz to tam mam cele, ako bude ten darcek vyzerat 😉
shami uz asi videla aj to podla smiechu 🙂 my sme doma dvaja vtipkari, no nemoze to byt nevtipne 😝

tea333
22. dec 2009

bude to prilepene, je tam pod tym tvrdy papier aby to drzalo ako zaramovane 😎 uz len ten test 😀

xena1
22. dec 2009

babulky vy mi robite radost....juuuj ako sa tesim tolko tehuliek.... 😀 😀 😀
luci tak budem drzat palceky nech sa folik chyti a mame dalsiu tehulku....

janulka04
22. dec 2009

tei, co je tam napisane tym drobnym? ja som slepa...vidim len ahoj Ocko... 😀
xeni, ahoj, ty ako?

dzou
22. dec 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mm ma svoj notebook naspeeeeeeeeeeeeeeeeeeet 😀

tea333
22. dec 2009

je tam:

Prvy pozdrav z bruska:

AHOJ OCKO

tvoja omrvinka

😝 😝

janulka04
22. dec 2009

no hura, dzou, uz bolo nacase... 😀

dzou
22. dec 2009

no sak 😀 😀 😀 😀 som citala ze male ta uz riadne kope 😵

sharmana
22. dec 2009

ahoj jani, ahoj dzou, tak sa tu asi častejšie ukážeš...

dzou
22. dec 2009

no duuuuuuuuufam 😉

lucialen
22. dec 2009

Xeni co nove v iscare? 🙂

xena1
22. dec 2009

jani,my sme dnes boli v iscare a bolo super,dokladne nas oboch vysetrili,znova mam dva foliky,dnes 11mm..kazdy z ineho vajecnika 😀.....potvrdili mi PCO na sone,ale som nespecificky pripad bez priznakov ktore su typicke pre tuto diagnozu,tak ma len zastimuluju a ak to nevyjde a budeme mat dobre vysledky spermii a mojich protilatok,pojdeme na IUI ak nie tak na IVF...cize tento cyklus veget,viem ze foliky su a buduci mesiac clostylbegit,pregnyl a utrogestan...

dzou
22. dec 2009

hej xeni vidis ani neviem ako si dopadla 😕

xena1
22. dec 2009

no luci sme na tom rovnako .... 😀

xena1
22. dec 2009

dzou...myslim ze to bude mat dlhsi priebeh ale ten pocit ze s nami konecne nieco robia odbornici je uzasny a na psychiku uvolnujuci...

janulka04
22. dec 2009

xeni, ty mas raz iste dvojicky, ver mi... 😀
a je dobre, ze si to zacala riesit a ze si natrafila na prijemny personal 😉

no, tei, kraaasne...
dzou, hej, neviem, ci ma kope, ci boxuje, ale beriem to tak, ze ma taaak intenzivne lubi 😀

dzou
22. dec 2009

xeni tak mooooooooooc drzim palce 😉 urcite coskoro budes tehula 😵

tea333
22. dec 2009

Xeni je super ze s tym hybete 😀 a urcite dostanete aspon jednu odmenu 🙂

lucialen
22. dec 2009

Xeni, ved ty si mala vlastne 3 foliky, len jeden si poslala mne 😀 A teraz PCO co zapricinuje? V tom je chyba? Kolky DC si dnes? Inak ty si fakt koledujes o dvojicky 😀

xena1
22. dec 2009

jani,ktovie,nieco na tom bude a mozno by som aj brala...lebo uz viac potom deti mat nebudem tak keby naraz dve...no budme realisti,aspon jedno keby sa zadarilo...no po dnesnom dni sa nam fakt ulavilo a napriek tomu ze este si pockame,sme kludni a spokojni...a nejako to vsetko pocnuc spermiogramom upevnilo nas vztah...
dzou dakujem...momentalne vsetko nechavame na odbornikov a stastie...uzivame si klud a venujeme sa sebe...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre