Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
30. júl 2009

mas recht ale tak ma napadlo ze za chvilu nas v tych lekarnach budu aj osobne poznat ked tam budeme chodit casto v pripade ze sa nam to tak lahko nepodari 😀

sisa2
30. júl 2009

tea - my sme mali danielka dlho v spalni. v noci toho vela nenaspal, takze som bola rada, ze som nemusela chodit za nim. ono to urcite zavisi aj od drobceka, aky bude. ale minimalne zo zaciatku, ked budes kojit, bude tebe lepsie, ked bude s vami.

knizky su aj celkom dobre - mne sa paci 9 mesiacov otazok a odpovedi, taka oranzova. a este jednu mam, ale nepamatam si nazov. vecer pozriem doma a napisem.

sisa2
30. júl 2009

jaj, teraz pozeram, ze som zle citala, ze ty nechces o vyvoji plodu ... hm, tak potom neviem. ja som ine v podstate ani nehladala.

letim domov, pekny vecer vsetkym!

nadenkaaa
30. júl 2009

Baute baby nejak ste sa dnes snazili 😉 nieco nove? 😉 tea ja som robila na antolskej na JIS novorodencov a antolska ma vyhodu pericentraa v konecnom dosledku aj tak vsetkly deti ktore maju nejaky problem zvazaju na antolsku 😉 ale samozrejme je to na cloveku co si vyberie.Ja pokial budem rodit pravdepodobne pojdem do CA -mam tam byv. spoluziacku a je to zrekonstruovane a moj gynekolog tam chodi rodit 🙂

kkatkaa
30. júl 2009

sisa pekny vecer aj tebe coskoro sa tu dufam stretneme

kkatkaa
30. júl 2009

tea na tie knizky sa tesim aj ja mna take veci hrozne bavia pred svadbou som si zohnala taku svadobnu a pri babetku to nebude inak budem zhanat vselico typu moj prvy album a tak a samozrejme si budem zhanat vselijaku zaujimavu aj odbornu literaturu lebo podla mna su to vsetko hrozne zaujimave veci

malalady
30. júl 2009

ahojte bábiky hovoríte,že krčok by mal byt tvrdy????? 😉 🙂 😀

cicimon
30. júl 2009

malalady -mas tvrdy? a vies si ho aj nahmatat? tu "gulicku"?

malalady
30. júl 2009

cicimon jj taká gulička čo to je??

brisilda
30. júl 2009

kocky knihy o detoch existuju a je ich dost vela napr. bystre dieta batola pise sa tam co by dieta v urcitom veku malo vediat cize je tam vsestranny rozvoj diatata ja mam doma predskolaka cize som si kupila knihu prebudte gania vo svojom dietati su tam zabavne cinnosti , rozvijajuce myslenia pre deti od 0 do 11 rokov

malalady
30. júl 2009

a inakšie citim jaká som horúca zo spodku

malalady
30. júl 2009

brisilda ahoj zlatičko🙂 juj ty máš pubošku doma 🙂)) moja segra tiež🙂)) xixi 😀 😀 😀

brisilda
30. júl 2009

malalady no a co ten krcok???tvrdy? 😉

brisilda
30. júl 2009

co za pubosku??? 😀

malalady
30. júl 2009

brisilda jj tvrdý je.. a aj tá gulička jak mi cicimon písala aj tá je tvrdá čo to teda je?

brisilda
30. júl 2009

ja neviem ja som nahmatala ale makke fnuq

lucialen
30. júl 2009

Skusate krcky? 😀 😀 Ja som sa este neodhodlala? A ako rychlo od oplodnenia stvrdne? 😀

malalady
30. júl 2009

jáááj zle som čítala tam je od 0-11 😀 😀 😀 😀 heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee som ja trdlo 😀 😀 😀 ty máš predškoláka prepáč xixi 😀 😀 😀 😀

brisilda
30. júl 2009

no veru veru hotoveho zbojnika 😀 😀 😀 inak podla mna si tehotna ked je tvrde ja vraj dobre a kolko dni od oplodnenia neviem Luci a ty ho mas aky??tvrdy???ak ano tak ani test ti uz netreba a mas to iste

malalady
30. júl 2009

lucialen ja neviem ja som to dneska čítala a dneska mi bolo fajne zle na bléééé mi bolo 😖 😖 už mi je konečne lepšie 😉 no a nahmatala som niečo tvrdé a presne aj tá gulka tvrdá tak ja nevím no čo to má byt.. 😅 😕

malalady
30. júl 2009

tak už ani test netreba? a čo ak to ono stvrdne a potom zmakne?? hm?? na to ste nemysleli?? 😀 😀 😀

brisilda
30. júl 2009

no tak to sa mozes zacat tesit ze 1 test ta neklamal 🙂)zatial neblahozelam to budem az ked budes mat potvrdenie od lekara az nezariekneme

brisilda
30. júl 2009

moja to o tom tvrdnuti a maknuti pises ako keby o penise 😀 😀 😀

malalady
30. júl 2009

heeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 a čo ty vieš?? 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
30. júl 2009

možno krčok je ako penis :D raz stvrdne potom zmakne heeeeee 😀 😀 😀 😀

brisilda
30. júl 2009

no ved som si aj myslela a chcela napisat, ze raz aj zmaknut musi 😎

katka1704
30. júl 2009

Ahojte chcela by som Vas poprosit o radu..... som tu nova... 🙂 mam 30 rokov a vyse roka nemozem otehotnieť, chcela by som Vasu radu ako postupovat lebo moj lekar mi na to povedal ze by z toho vedu nerobil ze treba cakat a na ziadne vysetrenia ma neposlal, len ma vystrasil ze jedine co sa da hned ist na laparoskopiu, tak chcem vediet co vsetko by sa predtym dalo urobit aby som zistila aka moze byt pricina priatel bol na spermiograme a ma to uplne v poriadku. Dakujem za radu.

malalady
30. júl 2009

katka skúste sexovat každý den bez 😀 a uvidíš.. 😀 😀 😀

brisilda
30. júl 2009

Katka v prvom rade si najdi forum kde sa tym zaoberaju na rady citateliek by som nedala isto najdes na nete aj rady gynekologov oni ti budu vediet poradit najlepsie kedze sa tym zaoberaju citatelky ti mozu dat jedine rady s vlastnych skusenosti co taktiez neni na skodu 😉 drzim palce

cicimon
30. júl 2009

toto je debata 🙂)

skuste toto a budte mudre 🙂

http://www.rodina.cz/clanek3775.htm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre