Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
19. aug 2009

michelle, ty mas novu fotku, alebo je to dcera? 😕

michelle
19. aug 2009

fazulka to sa niekto ma, ked je doma 🙂
luci ved o tom nam cely cas ide! 😎 ..a co dobre varis?
rhodosbb tak to bude tzv. greecke babo 😵

katy1979
19. aug 2009

luci kvoli konovi ti prihorí este vela vecí 😉
to je dobra motivacia otiehotniet rychlo nech nadenka nemusi prerabat tabulku

moj drahý bol vcera dobrý. pri robeni vecere zahlasil ze co hlasil ovu test 😀 . tak som mu to doniesla na porovnanie ze pondelok bol lepsí ale ze snad aj utorok nebude stratený.
a neviem ci uz ma toho plne zuby ze co ked uz som tehu. optimista snazi sa prvý mesiac a mysli si ze to vyjde na prvý sup.

katy1979
19. aug 2009

rhodosbb len aby ste pri tom keksovani stihli spoznat aj krasu grecka 😅 nie ze budete celý týžden zatvorený na izbe a snazit sa

lucialen
19. aug 2009

Inak dohodnime sa, ze testovat budeme, az ked bude meskat mrcha, napr. jeden den meskania = test, a usetrime si sklamania a peniaze pre baby 🙂 kedze vsetky mame odlisne cykl. Ved Minke ci Malalady vysiel pozit test velmi skoro, a ja som este v ten den ani ovulku nemala

luludi
19. aug 2009

rhodos prudko pracovne zdeformovana otazka: kam idete na dovolenku?

rhodosbb
19. aug 2009

michelle, tak to neviem, co je greecke babo 😀, no mozem za to, ze vyzeras tak mlado? 😀

lucialen
19. aug 2009

Veru Rhodos, suhlasim s Katy a idete na Rhodos? 😀

rhodosbb
19. aug 2009

joj baby, tak ste ma teraz doplietli, ved my ideme do bulharska, nie do grecka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michelle
19. aug 2009

bris ja viem ako si to myslela, dobre si to myslela 🙂 ..ja sa tiez kazdej "pozitivnej" hned pytam, ze ktory DC jej vysiel // 🙂
rhodosbb to som ja... aj so segrinym zajacom, ktory je teraz 3x taky velky (je to fotka z vianoc 2007)
katy 😀 ....a sebi vam vysiel na prvy sup?

lucialen
19. aug 2009

Uz sme trochu zmagorene z toho snazilkovania 😀
Michelle, len prazenicu na ranajky a ani to som nezvladla 😀

michelle
19. aug 2009

rhodosbb jezisi a preco som si ja myslela, ze idete do grecka? 😕 ...tak bulharskee, no 😀 ....no za to, co sa pytas, ci mozes, tak za to teda nemozes 😅 ..ale zase neni to take idealne... fotka skresluje 😎

michelle
19. aug 2009

luci treba si dat notebook vedla sporaka 😀

brisilda
19. aug 2009

luci tak terab ranajkovat cerealie 🙂))))
alebo bude prazenica bez cibulky 😀 inak mas pravdu testovat az v den mrchy nemrchy alebo den po ja testnem bud, tyzden v stredu 😒 aj ked teraz viem, ze mrcha pride no chcem skusit ten novy test 😉 co je zac 😅

brisilda
19. aug 2009

michel tak nie kazda frci na wificku 😀 co ak kabel nedosiahne ako v mojom pripade??? 😢

lucialen
19. aug 2009

Michelle, to by moj priatel asi nezvladol. Minule som si na natebook polozila pohar, lebo stolik bol daleka a to si mala vidiet ten pohlad 😠 😀

rhodosbb
19. aug 2009

Katy, Lucialen, na Rhodos nejdeme, ideme do Szozopolu a ideme autami, tak si viete predstavit tu streku...

Inac nick rhodos mam po mojom muzovi, nie po ostrove 😀 , lebo on sa vola radoslav a jeho spoluziak africky z vysky nevedel povedat jeho meno ale volal ho rodos, tak mu to prischlo a ja som zneuzila jeho prezyvku 😀

luludi
19. aug 2009

bris: odpoved znie: predlzovacka

katy1979
19. aug 2009

to nas poplietol asi ten rhodos 😀 to je jedno len hlavne aj more chodte pozriet 😉

michelle ano sebi vysiel na prvý sup. lenze vtedy som o ovulke vedela akurat ja a nie drahý. takze on je optimista a mysli si ze to vyjde aj teraz. aj ja budem verit ale vysledok uvidim az po 30.08.

dnes idem konecne po 2 rokoch na preventivku tak budem z dokiho tahat rozumy, mozno da nejaku tajnu osvedcenu fintu.

lucialen
19. aug 2009

Rhodos, konecne si vysvetlila tu prezyvku 😉 Na ako dlho odhadujete cestu?

luludi
19. aug 2009

Lucka: tie vystrazne pohlady dobre poznam 🙂) ale zeby na mna nejako posobili sa neda povedat

brisilda
19. aug 2009

lulu ale ako das predlzovak na kabel od netu ????ha??? mne nejde o elektriku ved mam baterku a zastrcku aj v kuchyni ale kabel od netu je kratky 😠 musim kupit to cuna na bezdrotovy net

rhodosbb
19. aug 2009

michelle, neviem preco si si myslela, ze ideme do grecka...grecko som nikdy nespominala 😅

Lucialen, aj moj muz, ked vidi, ze nieco jem pri PC, tak vravi, ze nemam dolepit klavesnicu a ja mu poviem, ze aj tak ja utieram prach z obrazovky aj z klavesnice, tak ticho 😀 😀

katy1979
19. aug 2009

ja mam momentalne doma len klasika pocitac to by som do kuchyne tazko tahala ale ja mam vyhlad na sporak takze to nemam daleko. ale dnes som leniva takze asi budeme o hlade. malý dostane vyzivu a bude vybavený. mne sa nechce varit. no mozno hodim akurat cestoviny do vody.

brisilda
19. aug 2009

lulu aj ten moj maval vrazebne pohlady 😠 uz ho to preslo lebo zistil, ze to namna nijako neposobi 😀 😀 😀 😀

brisilda
19. aug 2009

katy uvar mu polievocku z mrazenej zeleninky a mas ppokoj 😎 ja tak odbavujem svojho 🙂)))

katy1979
19. aug 2009

inac ja som pri sebim testla ked mi 3.den meskala mrcha ale to som mala uz tusaka. ja som mala nepravidelnu mrchu takze v podstate som mohla byt kludna ako vzdy, ale nejaký 11 zmysel mi hovoril testnut.

pici
19. aug 2009

ahojte babule.. co nove?? idem trochu pocitat co ste popisali.... 😀

petafr
19. aug 2009

michelle, a nabuduce jej prihori aj ten notebook 😀
inac, keksikovat sa da aj inde ako na izbe v posteli... my sme raz aj v kabinke na prezliekanie na jednej plavarni... no bolo to trosku divne, hlavne ze musis byt potichu, aby ti z vedla nepoculi, ale sranda, esteze je tam vzdy plno vyskajucich deciek, takze si to nikto nevsimol...hihihi, a raz sme aj na plazi po zotmeni, to bolo fajn... takze rhodosbb, mozno to vyjde v nejakom zaujimavom momente...
Baby mne treba robit prezentaciu prieskumu trhu, brrr, tak sa mi do toho nechce... Ja uz chcem nedelu, budem testovat!!! Luci, hanba mi, dnes som porusila moju zasadu netestovat, rano som testovala, lebo som asi chcela mat blbu naladu, aj ked som dopredu vedela, ze tam nic nebude, no fakt nemam ziadnu volu...

katy1979
19. aug 2009

bris v mrazaku mam akurat cinsku z toho vela nenavarim. mame aj cerstvu keby sa mi chcelo. asi fakt hodim akurat cestoviny do vody, a urobim nam paradajkovu omacku to je za chvilku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre