Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
27. aug 2009

inak mne vyslo, ze som teraz v 3 tyzdni co moze byt kedzze 15 som fest citilo ako sa vajko zarivalo 😉 no myslela som, ze je to ovulka 😉

cheerlady
27. aug 2009

a kde ti to vyslo?ci si si to len pocitala? 😕

katy1979
27. aug 2009

dakujem za virusy uz su na mne nalepení tak teraz sa nebudem radsej ani umyvat 😀

bris to nie je ziaden tien ty si tehu a basta.

cheerlady
27. aug 2009

ja by som mala byt v skutocnosti asi o 1tt menej tehu,lebo som nemala ovulku v strede cyklu,som ju citila asi tak v 3.tyzdni 😉 inak zajtra uz musim brnknut tej druhej dr.,ci by ma vzala,lebo tomu chujovi uz nepojdem 😠

brisilda
27. aug 2009

katy testovat na 24 DC je skoro vek kukni co mne ukazalo na 28 😀 no verim, ze o 4 dni uz aj tebe bude svietit duchova palicka 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
charlady ja som si to vypocitala na baby-web.sk a dala som si vypocitat datum porodu skus aj ty co ti vyhodi ci sa zhoduje mne vyslo 7. maj

katy1979
27. aug 2009

bris ja viem ze je to skoro ale tak to dopadne ked mam v skrini tehu test. aj som to vedela ale cakala som zazraky. no nic musim verit ze mrcha nepride ani v pondelok, ani utorok, stredu, stvrtok a uz vobec nie v piatok. ja sa kludne aj na hlavu postavim ak to pomoze.

katy1979
27. aug 2009

ja ak som dobre pocitala tak pri malom som testovala 30DC alebo 31DC a mala som tam iba tiez taký tienik, ale za dva dni bol uz o nieco jasnejsí.

cheerlady
27. aug 2009

bris zhoduje sa mi to s tymto pasom - 10.4.2009 ale ja si myslim,ze to bude este neskor,no ved uvidim ak pojde vsetko dobre kedy to bude 😵 inak to by sa nam do rodiny narodil dalsi aprilovi blazon 😀 v aprili ma moj bracho narodky+meniny, moja mama nar+men, moja krstna nar+meniny, moja teta meniny, moja svokra narodky, moja svagrina narodky a neviem,ci som nahodou este na niekoho nezabudla 😀

cheerlady
27. aug 2009

teda 2010 som chcela napisat 😀

brisilda
27. aug 2009

😀 😀 😀 cherlady tak to mate doma veru vela blaznov 😀 😀 😀 a ktoho vie ci aj moje nebude aprilove ved 7 maj daleko neuteka to je iba tyzden skor 😉

cheerlady
27. aug 2009

bris no je to mozne 😀 ale maj je lasky cas,tak aj to by bolo pekne 😵 inak ja som rada,ze to bude na jar - nechcela by som rodit v lete ani mat velke brucho v lete,bleee 😝 takto uz pekne na jar mozme machrovat s kocikmi 😀

brisilda
27. aug 2009

cherlady to ano ale ja si zase neviem predstavit ako v zime vytiahnem sportovu cast kocika 😀 ale poradim si no inak ked sa clovek dlhsie pokusa o babo vtedy mu pride jedno kedy sa narodi ja som pisala, ze augustove by som nechcela no ak by nam to tak vyslo tak by som to prijala ved prezit sa da aj v horucavach hlavne je aby sa babtko zadarilo a aby bolo vcetko OK tak ako ma byt 😉 mne sa inak maj strasne paci 😎 Samko je majovca a aj surodenec hadam bude majovca ak bude vsetko OK

cheerlady
27. aug 2009

bris neboooj,nakupime fusaky a drobcom bude dobre 😀 ved to je jasne,je jedno,kedy sa podari,hlavne,ze sa podari 😵 ja mam narodky v novembri (brrr 😝 ) a mm v juli,tak aspon budeme kazdz inokedy 🙂

brisilda
27. aug 2009

tak to ano a budete mat dovod na oslavu castejsie 😀

sisa2
27. aug 2009

jaj babule, ja by som kludne brala aj augustove mimi 😵 mne je uplne jedno, kedy bude, len nech je. danielko je septembrovy, cize cele leto s bruskom ... ale dalo sa to prezit. ale keby som si mohla vybrat, chcela by som junovciatko 🙂

nadenkaaa
27. aug 2009

mysli mze je uplne jedno kedy sa babetko narodi hlavne ze je zdrave aj babo aj mamina 😉 ale je jasne ze clovek by radsej bral ak by nemusel tie posledne mesiace tehu prezit v horucavach teda rodit trebars august september oktober 😎 ja bysom najradsej brala april alebo maj pripadne jun 😉

cheerlady
27. aug 2009

nadenka tak sup sup na to,nech to stihnes! 😀

janulka04
27. aug 2009

to sme tu viacere, ktorym je jedno kedy sa narodi, len nech uz mame potapaca isteho 😉

brisilda
27. aug 2009

jani vidis to 😉 potapac je hlavny a kedy sa s vody vynory tak to neni podstatne len aby to bolo v 40 tyzdni tehotenstva 😉

brisilda
27. aug 2009

jaaaj nevsimajte si tu moju velku chybu prosim

brisilda
27. aug 2009

ja len pisem a necitam po sebe no a ake pismenko pride skor pod ruku to tam je 😢 😢 😢

cheerlady
27. aug 2009

he he bris,tak za toto mas odo mna pokarhanie 😀 😀 😀

janulka04
27. aug 2009

v pohode, ja som ta pochopila...mne je fuk, nech mam aj verejne kupalisko s viacerymii potapacmi.... 😀 😀 😀

brisilda
27. aug 2009

myslis si cherlady ze mne to neudrelo do oci???normalne sa uz aj hanbim 😒 ale to nebolo pisane tak, ze neviem ake I-cko tam ma ist ale to je tym ze rychlo nieco robim

janulka04
27. aug 2009

baby, neviete, co by to mohlo byt? Uz od rana ma pobolieva prava strana....pravy vajecnik....pritom som 9DC a podla teploty to tiez nevyzera na ovu....stupla o jednu desatinku oproti predchadzajucim nameranym hodnotam..sa trosku bojim, ci to cysta nejaka sa neozyva....kelu....take stresy mame my zeny, normalne mam krce, ako pred mrchou... 😢 😢 😢

brisilda
27. aug 2009

janka moze byt ze ti zacina ovulka 🙂 ja som ovulku necitila iba uhniezdovanie vajicka a myslela som, ze je to ta ovulka a nebola 🙂 ovu som zrejme mala hned po mrche co mi ukazoval aj mikroskop a toho 15 ako mala byt ovu mi ukazal zase no to muselo byt to uhniezdenie 😉
cize radim sexikovat 😉 az je to uz konecne ta OCU ako sa patri

janulka04
27. aug 2009

nooo,dam tabletku od bolesti a asi to riskneme dnes....ale ani hlien este nebol, bris....i ked som citala dnes pri praci na nete, ze niektore mali ovu hned po mrske....ze by si ma nakazilaaaa? 😕 Juuuj, daj ece aby si ma aj tym pokracovanim nakazila 😀 😀

brisilda
27. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
)TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nech sa paci 🙂)))))))))) hadam sa zadari hap-ci hap-ci hap-ci

janulka04
27. aug 2009

no vcera bolo tutu mutu, ale kvalita ziadna..... 😀 tak ho mam zase chudaka napadnut? 😀 😀

brisilda
27. aug 2009

jani ak chcete babo tak ano 🙂)))ja som asi 2 krat sexikovala len za ucelom plodenia nie pre chut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre