Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
12. jan 2010

😀 😀 😀 no ved v noci ho budem vidiet iba ja ne? 😀 😀 😀

dzou
12. jan 2010

no sak 😉 a kolko si za nho dala? som si nevsimla ...

brisilda
12. jan 2010

no iba 3 € 😀 😀 😀 cize ako zadara 😉

dzou
12. jan 2010

tak to je super 😉 a co ti este chyba do vybavicky?

brisilda
12. jan 2010

dzou vsetko co mi padne do oka 😀 dnes som kupila v tescu body s dlhym rukavom overaliky na spanie ponosticky Samkovi trencle 😉 a stale nieco kupujem uz som asi sisi na hlavu ak bude cas pofotim celu vybavicku co uz mam

brisilda
12. jan 2010

inak volala som s nasimi a vraj v GB to s tym snehom neni az take hrozne vraj tam ked napadne 5 cm snehu uz maju kalamitu a skoly zatvaraju 😀 proste hroza nasi sa s nich smeju 😀 😀 😀

dzou
12. jan 2010

no sak treba treba len ci to vynosi. 😉 a kupujes aj aspon rodielne velkosti? myslim ze ci mas vsetko pre male 0-3mesiace alebo aj viac

brisilda
12. jan 2010

no tak pravdu povediac vsetko je malinke 😀 ale najdu sa aj veci od 3-6 a 6-9 dokonca mam svetrik do 18 mes. lebo mensi nemali 😀 no v podstate mam vsetko prevalovaci pult vanicku to co aj v albume len kociky mam 2 😀

dzou
12. jan 2010

no tak uz mas vsetko... a mas aj nejaky zoznam podla coho sa riadis ci len tak nakupuje? no predsa ty si uz mamina... ja si budem musiet taky zoznam nastudovat ked bude treba...

brisilda
12. jan 2010

dzou ziaden zoznam nemam proste nieco sa mi paci tak to kupim a basta 😉 musi mi to padnut do oka inak pri samkovi som viac ako polku veci nemala co mam teraz 🙂 cize je to indi vindi som zvedava kolko veci nepouzijem 😀

dzou
12. jan 2010

no sak potom ty budes predavat na mmb 😀

brisilda
12. jan 2010

juuj ja predavam uz teraz 😀 ale napriklad krabicu od prebalovacieho pultu som mm zakazala vyhodit 🙂))

brisilda
12. jan 2010

dzou idem ja asi zalahnut do postele a zmeram tlak maly mi tu uz chrape 😀 on takto primne zaspava nakolko notas mame v jeho izbe

dzou
12. jan 2010

ok tak paaaa no ja este hodku a potom pride mm takze ak nietko zavita tak napiste este som tu...

kkatkaa
12. jan 2010

bris 😀 😀 😀 diky ver mi ze rada by som uz objimala misu z tohto dovodu

dzou
12. jan 2010

aj ja 😵 kati ... ty ides teraz k dr ze preco sa nedari? ci sa mi to len mari?

kkatkaa
12. jan 2010

dzou nemari mas prehlad idem zajtra tak ci tak som sa objednala na preventivku a hned si vybavim aj to nech ma prezrie ci je vsetko v poriadku nech mi nieco poradi a opytam sa aj na ten mm spermiogram, mam z toho take zmiesane pocity aj sa bojim ze ci je vsetko ok no ved uvidim zajtra drzte mi palce.

my sme tiez 8. kolo a po mrche ideme na 9. a to sa mi uz zda viac nez dost ☹

ale tak ostava nam verit nic ine 😉

kkatkaa
12. jan 2010

mm je v novej praci?

dzou
12. jan 2010

no tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo.... a vysetrenia nezistili nic zle...
no my tento 8.cyklus ...teda 8 ovulka je dnes asi 😀 ked si to tak clovek povie ze teraz je 8.ovulka tak sa to ani nezda az tak dlho nie?
ja uz neverim.... ja uz sa tiez budem poimaly chystat k dr

kkatkaa
12. jan 2010

diky moc dzou, dufam ze vsetko bude ok, ved doteraz vzdy bolo chodim poctivo kazdy rok a vzdy to bolo ukazkove tak potom tomu uz nerozumiem ze co je vo veci asi sa jednoducho nedari

ale tiez uz prestavam verit a stracam nadej tak snad sa zajtra dozviem nieco povzbudive 😵

a to som si hovorila ze mi v tom mozno brani stres z roboty (skola) a ze cez vianoce bude pokoj a ze budem uvolnena a zrelaxovana a prd z toho

kkatkaa
12. jan 2010

aj mas naplanovane kedy by si isla k dr, kolko este pockas? alebo uvidis a bude to take impulzivne rozhodnutie?

dzou
12. jan 2010

nooooo ja asi pockam do toho roka.... cize tak v juni pojdem asi....

kkatkaa
12. jan 2010

jasne ved hovoria baby ze to je tak zhruba doba kedy to treba zacat riesit

ale ja sa mu zajtra chystam povedat ze uz skusame skoro rok - lebo viem ze inak by mozno nebol ochotny so mnou nieco riesit tak si skusim tak pomoct ved za to nic nedam no nie?

tvoj mm to nejako riesi ze sa vam este nepodarilo? moj mi stale hovori ze aj jeho to trapi a tak ale skratka chlap je chlap a on to skratka az tak velmi nepreziva ako ja, to proste viem

dzou
12. jan 2010

nooo ja to preto nesilim lebo tu v uk nemaju zeny svojho gyndu tak ako na svk... tak pojdeme az potom spolu...
a akurat som dnes pisala ze mam pocit ze jeho to vobec netrapi aj vzdy ked dostanem mrchu sa tvari akokeby nic sa nedialo... no neviem co dusevne preziva zatial sa mi s tym nezdoveril 😒

kkatkaa
12. jan 2010

fuha dzou to s tymi lekarmi nie je teda nic moc to by som sa asi ani ja do toho neponahlala

presne viem co tym myslis ja to mam doma to iste, aj ked som si ista ze velmi chce aj on aj tvoj mm ale mozno keby to viac dali najavo ze? ach ti chlapi

kkatkaa
12. jan 2010

ok dzou diky za pokec ale idem uz spinkat

dobru noc a pekny a uspesny den zajtra prajem

dzou
12. jan 2010

no sak ja praveze niekedy mam pocti ze on ho vobec nechce ze to robi len kvoli mne 😒 ked sme si dupla ze chcem aby sme sa zacali snazit tak povedal ze dobre ze on chce dieta ( i ked chcel este rok-dva cakat) no povedal ze dobre a ze to robi preto aby ma nestratil a ja sa teraz neveim zbavit toho pocitu ze to vlastne nechce... neviem ci som to dobre vysvetlila... a aj vtedy som mu hovorila ze sak sa nam nemusi podarit hned ze to moze chvilu trvat a kuk uz je januar a furt nic... no co uz s nimi narobime 😖

miskahryzka8
12. jan 2010

ahojte, no ja som doteraz chodila cikat raz za pol hodku, som bola vela cikacia a teraz chodim kazdych patnast minut skoro 😕 a inak len citim podbrusko tak zvlastne, asi "pracuje" 🙂 a inak nic 😕 , ani prsia 😕 😕 , v noci este odmeriam a rano ciknem na testik 🙂

lem som zvedava, dokedy budem moct zumbovat, vladzem v pohode, len dufam, ze mimco sa dobre drzi a ho nevytrasiem 😅

idem kuk, kolko ste este popisali 🙂 a zajtra odchadzame na tu lyzovacku, tak ak by som uz nestihla nakuknut, drzim palce s ovulkami a nadenke a novej sise v nemrche 😵

miskahryzka8
12. jan 2010

siska, tak daj potom vediet ci doma chutilo 😉

fazulka dakujem a som zvedava na tvoj buduci grafik 🙂 , ja som zacala merat po 4 mesiacoch snazenia sa...

motylek obcas picha brusko bez tlacenia a ked tlacim je take nafuknut, tvrdsie 😕

luci, ja som testovala rano, to je najistejsie...

nadenkaa 😵 a kt. si den po ovu? Ja som mala na 10DPO bielo ako sneh 😉

kati, som rada, ze uz je lepsie a dakujem 🙂

nadi, tak nech ma to plodne prostredie vplyv aj an teba 😵

malalady gratulujem k princeznicke 😵 😵 😵

jaaaj uz som dalej len prebehla, dufam ze mi nic neuslo 😕 😅, musim sa ist este balit a rano reznovat 😠, dobru nocku 🙂

motylek17
13. jan 2010

dobre ranko, moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ....
malady gratulujem k dievcatko.... 🙂
katka ja mavam 12-dnovu LF (cykly som mavala 34-dnove, ovu na 22 den), teraz mam ovu na 17 den, cize by som mala mat aj kratsi cyklus????? alebo budem mat dlhsiu LF???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre