Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
13. jan 2010

no zlakla 😀

janulka04
13. jan 2010

tu je ale mrtvo dnes...ja si idem umyt vlasy, nech vecer vyzeram ako clovek

brisilda
13. jan 2010

groka mne doki druhe mimi hladal do 15tt 😀 no nenasiel iba jedno 😀 inak gratulujem k srdiecku konecne ty padol kamen zo srdca tesim sa spolu stebou 😉 ja varim hrstkovu polievku maly sa napchava chlebikom a salamkov je to prenho lepsie ako cokolada tak to miluje . inak jedenie mi ostalo eset od vcera tak dojedame 😀

kkatkaa
13. jan 2010

ahojte idem citat

dzou dobre si to vysvetlila ale neboj on sa do toho dostane a ked budes tehu bude moc stastny

kkatkaa
13. jan 2010

baby urcite ste to tu uz pisali ale na co je dobry ten sarapis? ja mam sklerozu (na to to nie je? 😀 )

luci krasne kolajnice gratulujeeeeeeeeeeeeeem

peti uzi si prahu. a uz kujes plany na svadbu? 😉 a nech je mm coskoro v poriadku

kkatkaa
13. jan 2010

janulka tak musis byt asi raznejsia a povedat toto teraz nie a basta! aka som mudra ze? ak to nezaberie tak ti aspon zelam pevne nervy. a uzi si dnes tu pripravu potom napis zazitky

miska nebojkaj ciarocka tam stale je a je krasna

siska a ako to preziva manzel, zvlada to? ak ano to je super ze mas pri sebe takeho chlapa, ktory to chape a bere to. ja viem o tom sice prd ale myslim si ze je vela bab ktore sa na to dali hned po tom zakroku, tak si myslim ze sa asi nemas coho bat a mohla by si sa pomaly osmelovat - to som ale pokusitel co? ale jasne ze ked sa na to necitis tak sa do toho nebudes silit ja len ze si myslim ze sa nemusis bat - dufam ze si pochopila co som chcela povedat 😵

lucialen
13. jan 2010

Ale som nasrata 😠 Zase mi to nepridalo prispevok 😠 😠 😠
Teraz som sa dotrepala domov z nakupov, bola som s nasimi, vycerpavajuce. Dnes som bola u kamosky, vyfasovala som od nej jeden test women secret a isla som hladat mamatest, ale nedostala som, tak mam este gravitest 😀 To uz je 5ty druh testu 😕
Katka, ako si dopadla u dokiho? Bola si? 🙂

kkatkaa
13. jan 2010

bris je mi luto tych tvojich vratenych nevolnosti

kiez by si mala pravdu a ostavali by sme tehu trebars aj v tom poradi co si napisala hlavne nech uz to je

kkatkaa
13. jan 2010

ahoj groka no to je super gratulujem no vidis ze nebol dovod stresovat
si sa zlakla ze cakas dvojicky? 😀

kkatkaa
13. jan 2010

ahoj luci ty uz velmi ani testovat nemusis ved mas jasne krasne kolajnice

jj bola som a dopadla som asi takto - kedze som 30dc tak mi urobil klasicku preventivnu prehliadku a vsetko je nastastie ok, robil mi aj cyto a o vysledky si mam zavolat o mesiac. nemohol mi nic ine robit a pozriet vzhladom na fazu cyklu v ktorej sa nachadzam (blbo mi to vyslo ale inak sa mi to nedalo dohodnut). ale dohodli sme sa, ze ked dostanem ms hned v ten den si mam zavolat (ak to nebude vikend jasne) a objednat sa asi tak na 13ty den a zacne ma sledovat a urobi folikulometriu - konecne nieco. takze sa na jednu stranu tesim ze je vsetko ok a na druhu ma mrzi ze teraz musim cakat na ms a nebodaj sa na nu aj tesit aby som sa mohla posunut kusok dalej.

luci ty si chodila na foliku - ako to vlastne prebieha a ako casto sa chodi a tak - keby si mi mohla dat nejake info prosim ta pekne. diky

idem do sprchy a potom docitam

kkatkaa
13. jan 2010

a tehu nie som ☹ 😠 😢 🙄 fnuq

lucialen
13. jan 2010

Kati, len bude robit vnutorne sono, zisti ci mas dominantny folikul, zmeria a uvidi. Mal by kontrolovat ci rastie a ci praskne. Ak mavas ovu na 14dc, tak 13dc by si uz mohla mat folik 18mm a prakne pri 20-21mm. A potom skontroluje ci praskol. Ak to bude vsetko ok, tak tam chyba nebude 😉

groka
13. jan 2010

katka ale bolo preco stresovat,zena nesmie krvacat,spinit,znaci to nieco co nema byt,ale u mna to je zo zapalu,ale je samozrejmé,ze som sa zlakla a v tej chvili dostala zachvat placu

jaj baby ale mne uz neni az tak zle teraz,klop,klop,klop,no ale som sa najedla moc a urcite mi nieco nezapasuje 😀

sharmana
13. jan 2010

ahojte kočky, ako sa máte?
my sme dnes stihli nejaké úradné veci a teraz večer sme sa filmovali s mm, aby mimi videlo ten brajgel a stavenisko v akom žijeme teraz 😀 sme sa dobre narehotali 🙂

sharmana
13. jan 2010

miska, lucka teším sa z vás, veeelmi 🙂

kkatkaa
13. jan 2010

diky luci. pochybujem ze mam ovu na 14dc ked mam take dlhe cykly ☹ a to tam budem chodit kazdy den alebo kazdy druhy alebo ako casto? a staci ze to odsleduje jeden cyklus a bude moct povedat ze som ok a ze tam chyba neni?

groka chapem jasne ze si bola vystrasena myslela som tym ze je super ze je vsetko ok so zubrienkou 🙂

ahoj sharmi ja po navsteve doktora ako si mozes precitat vyssie a najblizsie cakam na mrchu a potom na folikometriu. tak to ste malemu nachystali vzacny material 🙂

sharmana
13. jan 2010

katka. a prečo čakáš mrchu? myslíš, že sa nepodarilo? alebo ste sa nesnažili?

kkatkaa
13. jan 2010

aj sme sa snazili ale uz aj viem ze sa nepodarilo bola som dnes u dokiho a keby tam nieco videl tak by mi urcite povedal 😒 takze cakam ms a nemam ziadne tehu priznaky ani ziadny pocit

a vam sa ako ten bytik rysuje? lebo nam vobec nijako naposledy nam povedali ze uz urcite tento mesiac ale ja som uz skepticka a vyhlasila som ze nech su si isti ze tento mesiac sa stahujeme lebo ked nie tak uvidia co tam s nimi so vsetkymi narobim - zvlast ked som sa dozvedela ze nejake rodiny tam uz normalne byvaju ty brdo som taka nas...a ze az 😠

sharmana
13. jan 2010

katka, dr tam ešte nemusel nič vidieť, lebo ak ti má ešte len príst ms, tak je vajko ešte niekde na ceste...

no my sme nemali na výber, jeden mesiac sme si platili ešte prenájom, aby sme mohli prerobit hlavne elektriku a vymenit okná a dvere, ale potom sme sa už museli stahovat, lebo to by boli zbytočne vyhodené peniaze... no mm bolel chrbát, teraz je už lepšie, takže cez víkend konečne vymalujeme a v piatok nám prídu vymerat vstavanú skrinu, takže aspon spálna bude hotová... ostatné priebežne... ale zo začiatku sa to zdá nekonečné 🙂

dzou
13. jan 2010

ahojte babenky moje .... no ja som bola dnes konecne na teabo... zase sice snezilo ale s tymi novymi gumami je ti uplne o inom super ovela lepsie sa jazdi... no som znicena 😅 ale tak dobre... no chcela som chodit len raz do tyzdna a raz plavat ale asi budem chodit na teabo 2x je to super a verim ze faaaaaaaaaakt sa pritom super chudne 😀 sak tieklo zo mna jak zo slona 😅
no ked som predtym bola doma som stihla precitat asi 2 strany...
tak miska a lucka super testiky joj mooooooooooooooc tesim s vami 😵
ja neviem ci bola ovula vcera alebo je dnes ale dnes som viac citila podbrusko tak mozno je dnes no dnes uz asi nic nebude lebo uz 5dni za sebou 😅 tak neviem zase ci este mm bude mat chut...
majka(motylek) super ovula moz drzim palceky aby ten sarapis pomohol
a siska som rada ze zase takto aktivne pises 😵 a hej mala som problemy s mykozou tak mozno to bude tym 😕 teda ze mam suchsie tam dole....

lucialen
13. jan 2010

Katka on uvidi ake velke je vajko, ak bude male objedna ta mozno o tri dni, ak uz bude okolo 18mm, znamena, ze by mohlo prasknut na dalsi den, tak mozno bude treba prist hned dalsi, moze zistit, ze ti rastie pomaly, je tam viac moznosti. Ked pojdes prvy krat tak napis a poradim 😉 A mal by odsledovat aspon 2 cykly. Neznamena ze ked budes mat prvy ovulku, ze bude aj dalsi mesiac. Ja som bola u starej dokine jeden mesiac, ked folik prerastol do cysty a povedala , ze treba prist dalsi mesiac, vtedy uz folik pekne praskol tak myslela, ze vsetko je ok a ze ak sa pol roka nepodari otehu, nech pridem. Vtedy som zmenila doktora, ktory ma sledovat a hned dalsi mesiac vajko sice bolo ale prestalo rast. Tak som isla dalsi, a vtedy nebolo ziadne vajko. A cele tieto mesiace mi vobec neprodukoval lavy vajecnik, tomu sa nechcelo. Tak mi nasadil ten clostyl na vyvolanie ovulky, aj ked vajko rastlo pomalicky, nakoniec dorastlo a dokonca aj prasklo a dokonca som aj otehotnela 🙂 Ak chces, mam doma este pol flasky femi kvapiek, mozem ti poslat, posobia priaznivo na cinnost vajecnikov, upravuju cyklus, atd. Su len na bylinnej baze.

dzou
13. jan 2010

groka 😀 si sa teda zlakla co?.,.. ale super ze je vsetko ok 😉
luci no ja som velmi zvedava ako sa zatvari tvoj dr ked prides ze si tehu? 😀 a kedy vlastne ides?

dzou
13. jan 2010

no vidim ze tu asi nikoho... 😒akurat som este dovarila tu brokol. polievku... vidis jani uz si skusala?
no idem sa osprsat a potom tu budem este do takej 22.45 kym pride mm (vasho casu 😀 )tak ak tu niekto bude pocakjteeeeeeeeeeee na mnaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

lucialen
13. jan 2010

Ahoj dzou 🙂 Pojdem k dokimu o 2 tyzdne, nech uz na uzv nieco vidim 😉 Tento cyklus vobec nemerias?

kkatkaa
13. jan 2010

sharmi si zlata a diky za info ale skratka si to nechcem pripustit ze by nieco mohlo byt a neverim tomu som hrozna ja viem, ale doki mi len povedal ze ms zrejme nepride tento mesiac tak ako cakam ale neskor lebo mam sliznicu nizsie nez by mala byt - ja ze no super ze sa mi predlzi moj uz aj tak dlhy cyklus. ale teraz sa upinam na to aby som ju cim skor dostala a mohla sa objednat na tu folikumetriu
ale ved ste s manzelom neskutocne sikulky ved co si pamatam uz ste tam porobili tolko veci ze az, ked si predstavim ze to bude cakat aj nas az sa mi z toho hlava toci, mas fakt sikovneho manzelika

dzou alebo siska kedy ste mali tie problemy s mykozou - niekedy nedavno ze vam to ovplyvnilo hlien?

luci ty si moj zlaty informator - super ze to mas este v cerstvej pamati. s radostou ti urcite napisem ked pojdem prvykrat. takze ten clostyl je na vyvolanie ovulky? to su lieky? a duphaston je potom na upravenie cyklu a na co este?
luci bola by som rada keby si mi tie kvapky mohla poslat (jasne ze kupim 😉 ) a keby sa dokonca vdaka nim zadarilo a nieco mi zostalo a ja by som ich ponukla dalsej snazilke atd a boli by z nich putovne uspesne kvapky 😀 😀 😀 trochu mi sibe som sa nechala trochu uniest 🙂 tak mi daj vediet a dohodneme sa

dzou si sikulka aktivna, ja som to tiez nechala zajst az tak ze ledva fucim a brucho ma tlaci ked sedim tak som sa nasrala a zacala som aspon chodit peso do roboty a z roboty - mam to asi tak na 25 - 30 min. (zavisi od poveternostnych podmienok 😀 ) sviznej chodze - reku tak na rozbeh lebo keby som rovno zacala s nejakym cvicenim by som dostala infarkt hned prvykrat tak ze sa idem trochu rozhybat. ale citim ze je to super oproti cestovaniu v buse, pustim si hudbu a ficim...

kkatkaa
13. jan 2010

luci super myslis ze budes mat aj fotecku? ak ano potom sem s nou budeme sa tesit

kkatkaa
13. jan 2010

co je zasa s konoooooooooom??????????????????? 😒 😠

dzou
13. jan 2010

no luci hej vobec nemeriam... i ked ma to trooooooooosku napadlo tak predvcerom ze ci neodmeriam ale nie.... som pisala ze vlastne toto bude rpvy cyklus od snazenia co vlastne nebudem mat nejak potvrdenu ovulku testom alebo meranim... ze vlastne ani raz som to nenechala len tak tak uvidim 😉
kati sak aj ja som zacala najprv riadne prechadzky a teraz toto a tiez uz som skoro kolabovala na kocnia 😀 s tou mykozou hej moze ti to pokazit hlien co sa mne asi stalo 😒 teraz ju sice nemam ale niekedy ked vela sexikujeme a uz je dnu asi moc vela potapacov tak ma tam potom svrbi 😒 tak dufam ze nebudem mat aj nejaku alergiu na spermose alebo co

kkatkaa
13. jan 2010

dzou snad to nebude tvoj pripad ale uz som o niecom takom pocula i ked by ma to dovtedy ani vo sne nenapadlo ze by take nieco mohlo existovat 😲

dzou
13. jan 2010

hej viem ze moze take existovat... no nesvrsbi ma to vzdy len ked uz to prezenieme 😀 tak snad to nebude to.... 😉
jaj a super ze dr bude nieco robit s tebou a ako pise sharmi este nemusel nic vidiet sak tehulkam co su v 5-6tt nic nevidno skoro 😉 tak este nestracaj nadej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre