Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
15. jan 2010

ja som uz aj rozmyslala ze ako mu poviem ze som tehu(ak teda raz budem).... vsetky tu maju povymyslane vselico.... ja to asi spraviim tak ze rano ked pojdem do roboty tak mu necham v obalke testy a nejaky list.... uz ho poznam ze reakcia v tom momente bude u nho urcite nie taka aku by som cakala lebo bude zaskoceny.... tak bude mat cas si to prejst hlavou ze co sa vlastne stalo.... kedze si to otvori sam... a potom uz to bude ok 😉

majuska7979
15. jan 2010

dzou ty to uz mas vsetko premyslene 😉

dzou
15. jan 2010

hej mam lebo uz ho vidim aka bude prva reakcia .... a aha tak uz sa TI to konecne poidarilo a ha ha no si stastna.... 😖 no viete si predstavit... ked nebude vediet nejak ze co vlastne povedat 😀 tak si porozmysla......... a potom uz dobre bude 🙂

brisilda
15. jan 2010

dzou citala som to a som rada ze som ti ukazala pohlad aj z ineho uhla 😉 moj mm ked ho nieco trapi tiez mi to nepovie 😀 a s tym psom mas pravdu ja som chcela psika tak mi ho kupil maly sa s nim mojka a hraje su zlaty no a manzel? tak s neho som v soku lebo on ma nasho psika radsej ako ja 😀 😀 😀 santia spolu vencia sa cese ho a nakoniec po cesani ju naucil hrat sa takze ak ju cesem ja tak potom pomne od radosti skace ako diva 😀 😀 😀 a musim povedat ze ked bol samko male babo tak mu manzel nevenoval taku pozornost ako ked bol vacsi 😀 hned ako sme zacali chodit ho vzal manzel do parady 😀 kazdy den chodia spolu na prechadzky a hovoria si tajnosti 😀 😀 😀

majuska7979
15. jan 2010

dzou ja by som sa nezdivila ak by si ostala prekvapena a by bol stastny ako blcha 😉
chlapi su divny dakedy a v niektorych situaciach, je viem ze ten moj to by ma asi tak vystiskal ze by som ledva dychala 😀 😵

dzou
15. jan 2010

bris 😀 to musi byt krasne 🙂 ved prave preto si aj viac prajem pipika.... aby bol s nim tak viac spriazneny.... no ked bude pisulka tak nevadi dufam ze ju zase bude brat ako jeho malu princeznu 😉

kkatkaa
15. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee konecne som domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a idem citat

nadenka ta ms ma mrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😒 sme tu na teba moc mysleli ze ako si asi dopadla. a neboj temu nebudes uzatvarat ved je nas tu este dost snaziliek a v poslednej dobe nasa temicka nabrala svoju povodnu tendenciu a smer ved kratko po sebe 5 tehuliek - tak snad to tak pojde dalej a dockame sa uz konecne aj my 😉

dzou
15. jan 2010

ako to co som pisala je extrem.... ale inac ak poznate film marley a ja .... tak to je presne o nas.... najprv sme si kupili dom.... potom mi kupil psa aby som sa mala o co starat... a teraz sa snazime o babo o ked on o tom nie je az tak vnutorne presvedceny(presne ako ten vo filme) ... a tiez viem ze nakoniec bude stastny ze ma (bude mat) taku rodinku..... ja ked som videla ten film to ako keby som na nas kukala 😀 😀 asi preto ho tak zboznujem

kkatkaa
15. jan 2010

fazulka 🙂 ja som na tom ako ty takze ja sa tiez nebudem tesit na velke prsia lebo ich uz mam 😒

luci krasne testiky 🙂

sisus mozno este stihas 🙂

kkatkaa
15. jan 2010

cheer to je super ze sa uz budete stahovat, zavidim ti ale v dobrom, lebo nam sa to zasa oddialilo 😠

dzou to ma mrzi ze to berie takto a ze ti to tak aj povedal mna by tym asi dost znechutil ked ti mam pravdu povedat ☹ ale este ze ho poznas a vies ze to v podstate tak ani nemysli a ze za tym moze byt fakt to co povedala bris

dzou
15. jan 2010

kati sak aj mna dost nasral a cele to posral.....no uz neriesim ked otehotniem ( co aj tak bovie kedy bude) tak potom to budem riesit........

cheerlady
15. jan 2010

dzou ja si tiez myslim,ze to povedal preto,ze ho sameho trapi,ze sa vam nedari..ale uvidis potom tu radost,ked sa to podari 😉 aj ked ju mozno neprejavi hned,lebo ani ten moj si to na zaciatku vobec neuvedomoval,aj sa mi priznal,on si to zacina tak naplno uvedomovat az teraz,ked mam brusko 😵

katka a na kedy sa vam to oddialilo? 😕 😖 no ja si to neviem predstavit,ze by som sa mala neskor stahovat,chcem uz aby sme boli zabyvani,ked pride drobec 😵 hoci zahrada vyzera este otrasne,ani fasada neni spravena,ale hlavne,ze vnutri je to vsetko novucke a cistucke 🙂

dzou
15. jan 2010

cheer... sak to ze chlapi to cele uplne inak prezivaju ako my.... a ako tu niekto podotkol keby nechcel tak sa nesnazime .... zas to by povedal na to ho poznam tiez moc dobre.... a ani by nebral vitaminiky co do nho pcham poctivo 😀 😀
jej a nemas fotky na streche?myslim domceka....

nadenkaaa
15. jan 2010

dzou aj moj mm obcas nepochopitelne reaguje a tiez ho trapi ze kazdy mesiac dojdu partizani dnes mi povedal ze ty mas aspon konika 😅 a komu to mozem povedat ja? 🤐
takze si myslim ze aj chlapov to trapi len to davaju inak najavo niektori to povedia priamo niektori to povedia skor prave len v naznakoch ..a mozno to ze ti povedal ze jemu sa vlastne nai tehotne nepacia je len taky obranny mechanizmus aby si sa aj ty tolko netrapila ked este nie si tehu..

nadenkaaa
15. jan 2010

kati dakujem si zlata 🙂 ja viem ze je nas tu este dost len cloveka obcas prepadnu take cierne myslienky 😅

dzou
15. jan 2010

babule strasne moc vam vsetkym moc dakujem za rozne nazory... moc ste mi pomohli a mozno ho nezabijem 😀

nadenkaaa
15. jan 2010

dzou inak ja som od mm dostala ja knihu Marly a ja a napisal mi tam venovanie: od tvojich dvoch chlponov 😵 (jeden je akoze mm a druhy je Soyer-nas labrador 😀 ))

sharmana
15. jan 2010

no tak som späť, zdravím všetky kočky...
skriňu vymerali, samozrejme sa to vnútri trošku zmenilo oproti mojim predstavám, lebo som nedomyslela velkost dverí atd... trošku technické veci, ale v pohode..chlapíci boli velmi milí, ešte som zvedavá na cenu.. dúfam že potom neodpadnem 🙂
idem prečítat, čo ste tu popísali zatial

dzou
15. jan 2010

no ja si chcem precitat aj knihu....ja sa strasne v tom filme vidim... aj s mm 😉 a aj so psom 😀

nadenkaaa
15. jan 2010

nezabijaj ho 😀 ved kto by ta v tej anglickej zime zahrieval v postielke? 😵 😉

nadenkaaa
15. jan 2010

ja som to najskor citala az potm videla a uplne to bolo ako o nas aj s nasim havkacom 😀

dzou
15. jan 2010

no sak nejak to s nim musim prezit kym to prejde 😉
a inac dnes mas volno?... a ako sa maju deticky?

dzou
15. jan 2010

nadi v tom filme sa asi viacej z nas najde 😉

nadenkaaa
15. jan 2010

dzou dala som si nasho "marleyho" do albumu 😉 ked bol malinky a kde odpadol tam spal 😀

dzou
15. jan 2010

idem pozriet 😵

nadenkaaa
15. jan 2010

dnes mam volno zajtra nocnu 😉

dzou
15. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aky bol kraaaaaaaaaaaasny presne ako marlie 😵 😵 aj nas ked bol stena bol strasny drichmos... potom sa to zhorsilo... a teraz zase uz bubecka cez den dost vela... je zvyknuty ze sme v robote 😉

dzou
15. jan 2010

a ako to berie mm ze uz nie si stale doma?

nadenkaaa
15. jan 2010

no on je uplne uzasny a ked som videla aj film tak to akoby som videla toho nasho 😅 a inak je strasne presibany on si prdne napriklad v spalni v noci a odide a nam tam necha ten smrad 😀 😀

dzou
15. jan 2010

no to robi aj nas 😀 a kolko ma rokov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre