Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
21. jan 2010

bris pozerám že už máš košielku do pôrodnice, ja si musím tiež kúpit, ja nemám doma ani jednu nočnú košelu...
nemáš náhodou skúsenosti s kupovaním z tejto stránky, čo ju tu na konikovi reklamujú? http://kojenecke-obleceni.eu/
niečo by som si odtial možno objednala, len neviem či sú spolahliví..

sisi8881
21. jan 2010

brisilda, v pohode ja uz som aj zmierena ze ta hnusna mrch dorazi, na 7 den meskania by mi test uz ukazal ☹

kkatkaa
21. jan 2010

bris super vecicky - ta kosielka aj tehu tricko ta posledna fotka je nadherna taka krasne materska 😵 kde to vsetko kupujes? cez tie mimiaukcie?

na tie vitaminy si presla sama od seba alebo ti to odporucil doki? co su to tie nepasterizovane suroviny napriklad? ja viem ze sa pytam ako blba ale je to pre mna vsetko teraz take nove

brisilda
21. jan 2010

shami neviem nepoznam tu stranku ja kupujem veci cez MMA alebo MMB po vatsine nove tu pyzamku som natrafila nahodne ma ju aj kamoska mne osobne sa nepaci ale do porodnice predsa nepojdem v svojich satenovych kosielkach 😀 😀 😀 takze jednu som kupila a druhu kupim no inu tiez na ramienka lebo minimalne 2 mi bude treba ak nahodou jednu zaspinim co naisto zaspinim popripade mi bude tiect mlieko a budem mokra 😀 tricka kupujem u nas v obchode lebo su lacne a na tych par mesiacov mi stacia no mam aj nieco s GB co mi kupila mamina 😀

brisilda
21. jan 2010

katka nepasterilizovane su suroviny ktore nepresli tepelnou upravou takze napriklad bryndza ale ta je uz tusim tiez tepelne opracovana nakolko inak by sa do obchodu nedostala 😀 no salama sa najde zo suroveho maska cize citaj etiketu 😉

sharmana
21. jan 2010

katka. moj doki mi vôbec nič neodporúčal, žiadne vitamíny, ja som si naordinovala zo začiatku kyselinu listovú a calibrum to modré na prvý trimester, potom som prešla na femibion 800, a teraz užívam calibrum mami... ked si žena kúpi tehu vitamíny, tak je to len plus, ale samozrejme vela zeleniny a ovocia, mliečne výrobky a tekutiny...
vyhýbaj sa noseniu tažkých vecí, klasika a prudkým pohybom, akože aerobik podla mna či beh už nie sú vhodné športy... a nesmieš tonik 😉 niektorí tvrdia, že ani citrusy by sa velmi nemali, a ani rajčiny kvôli alergiám, ale ja si myslím že to skôr platí pri kojení... všetko s mierou je asi najlepšie...

kkatkaa
21. jan 2010

diky baby budem si to musiet vsetko pamatat a davat si trosku vacsi pozor dufam ze si zvyknem 😉

sharmana
21. jan 2010

ja si pôjdem niečo nakúpit do TO, tam sa nájdu také malé obchodíky aj s detským oblečením aj také klasické textily a galantérky... tu v BA musí človek dost hladat a väčšinou sa tie obchody rušia a stále vznikajú iné...

kkatkaa
21. jan 2010

ok babulky idem asi spinkat som uz na padnutie
zajtra asi zavolam tomu dokimu a objednam sa
tak pa pa zajtra

brisilda
21. jan 2010

sharmi tonic sa nesmie nakolko obsahuje chinin no ten obsahuje aj grapefruit a v tehu knihe je napisane ze ten mozem 😀 ved zeny ktore ziju napriklad v spanielsku sa takym tropickym ovocim napchavaju stale a nic im neni ale je jasne alergie sa vyskytuju mna po pomarancoch stale svrbela pokozka rovnako aj od orechov 😝 ale neodpustim si ich 😀 co uz ked mam na to chut tak si dam 😀

brisilda
21. jan 2010

ok kocky tak aj ja idem zalahnut hned ako dam do poriadku kuchynu 😀 a sprchu 🙂 a este ma caka vencenie psika 😀

sharmana
21. jan 2010

bris ty más psíka? a prečo mm nevyvenčí? ved je už dost hodín na to, aby si von chodila sama 😉
no všeličo sa nesmie, ale stojí to za to také malé vonavé v perinke 🙂
oki, ja idem teda tiež off, papa a dobrúú..

miskahryzka8
21. jan 2010

ahojte, vela ste dnes popisali, idem kuk 🙂 , tak ja som bola na prvej zumbe opatrna, potom som sice citila brusko - kyseliny, ale na druhej zumbe bola skvela atmoska, tak som to roztocila a vecer zbastila krabovu pomazanku a dala som si k tomu paradajku a por a pohoda 🙂 a dnes som si v DMke kupila masaznu rukavicu, krem pre tehulky enja proti celule a striam a objavila som aj tekanee cajik speci pre tehulky a aj ten probios bez kofeinu, niekto ho tu tusim radil a inak hlasim citlive bradavky uz 🙂 , ale cele vnady nebolia zatial 🙂

miskahryzka8
21. jan 2010

peti dik 😀 , ja som dufala, ze nebudem grckacia 😀

bris to s tym zelezom mam aj ja, dokonca mi pichali B12 a nic, nezabralo, este horsie vysledky, to asi 3 mesiace dozadu a som mala ist k obvodnej dokine, ale somsa na to vykaslala 😕, som zvedava co dokina gyn. zisiti... a bris beries este zelezo navyse?

bris a cierny cajik sa moze 😕 a inak uplna haluz, ja som nikdy nebola na sladke, ako som zacala aktivne precvicovat, tak mi sladke zacalo chutit a ako som teraz tehu, presla mi zatial chut na sladke ani nejaka hladna nie som, nie je to divne 😕 😕

vidite, idem si dat rovno pomaranc, aj ked nie som hladna, dnes som mala zeleninku a banan medzi zumbami, to sa nemozem najest normalne, leboby mi bolo zle pri skakani 😝

miskahryzka8
21. jan 2010

ja som sa pytala na rodenie 😀 , musim kuk, ale zatra 🙂

inak baby ja som tak spravne psycho, sa mi snivalo v noci o pieskovisku, tak hned ako som rano rozlepila oci, hovorim mm, ze musime na zahrade spravit pieskovisko 😀 , ja som sa v nom ako deco vyhrala veeela 🙂

ja som tiez pila len alcemikovy caj 🙂

dzou ja som nasla ciarku, tu slabu 11DPO 😉

kati, krasne silnie testik 🙂, kt. si dpo? Ja chcem ist k dokimu buducu stredu 🙂

uf, uz som len rpebehla, idem haji, papa 🙂

majuska7979
22. jan 2010

ahojte babule tak ja uz padam na dno 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 uz sa mi tiez vsetko odochcieva ☹

lucialen
22. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Maji, drzis sa pekne, ved nemusis ist s teplotou len hore 😉
Miska, ja tiez zboznujem sladke, ale teraz nemam vobec chut, sa musim nutit jest sladke. A tiez nie som vobec hladna, ale 3x za den sa donutim jest, z ovocia jem len pomarance alebo mandarinky, na ostatne nemam chut.
Ja beriem acidofolan, ten obsahuje kys listovu, zelezo a este nieco 😒 A je za prijatelnu cenu. Femibion je hrozne drahy

majuska7979
22. jan 2010

lucia ale ja viem ze z toho nic nebude 😒 nie ze by som bola pesimista, ale mam uz priznaky mchy dorazi presne za 4 dni, uz mam zravu nemoc, 😖

miskahryzka8
22. jan 2010

maji to je este len jedenstupnovy pokles a este je skoro 😉

ibak pozerala som ten caj per tehotne a obsahuje aj zihlavu aj alchemiku 😕 , ale je schvaleny ministerstvom skolstva a ked som mala vcera podrazdene brusko, tak pomohol 🙂 , inak co sme sa bavili o zeleze, vraj je aj v susenych marhulach, to som citala uz v dvoch knizkach, tak som dnes kupila 🙂

luci, sranda 😉 , ja si budem davt miesto toho sladkeho tie susene marhule, to zvladnem 🙂 a beriem calibrum baby plan, tak je vsetko pre tehulky na zaciatku 🙂 , acidoflan obsahuje este becko 😉

majuska, ja sm mala zravku ako pred mrchou a mrcha nedosla 😉

brisilda
22. jan 2010

luci ved presne to beriem aj ja 😀 obsahuje to aj B 12 -ku 😀 ale est k tomu beriem tehu vitaminky zelezo v tehotenstve by sme mali prijimat 30 mg cize je to akurat ked som si to spocitala s oboma doplnkami 😉
miska cierny caj by sa nemal ☹ ale ja ho pijem 😀 taktiez by som nejedla kraba a raka zda sa mi ze obsahuje ten chinin 😖 no aspon v prvom trimestri by som si to odpustila
inak pomarance a mandarinky chutili aj mne 😀 teda chutia a potom este jablka no musia byt kysle 😉
sharmi ano mam psika a vencim ho lebo manzel uz spi on ho venci zase rano 😀 a inak nase vencenie je take sekundove vybehneme pod vchod ona sa vycika a sup domov 😀 inteligentny to pes 😀

miskahryzka8
22. jan 2010

ozi a dnes som si spravila este testik, chcem vlepit do tehudenniku a este v utorok spravim 🙂 , uz je pekna dialnicka, nafotim 🙂 a su to tie woman secret a stoja len 1,9 Eura, som nevedela 😕 , ostatne su dost drahsie 😕 😕

lucialen
22. jan 2010

Miska a co vsetko je v tom tehotenskom kalendari?

miskahryzka8
22. jan 2010

tyzden po tyzdni ako sa meni babatko a zena a dobre rady 🙂 , je taky chutny a je tam aj miesto, kde si pises vahu a obvod bruska, poznamky a miesta na fotky z ultrazvuku 🙂 a pridala som fotku do albumiku na koniku dnesnu testikovu 🙂

fazulka1512
22. jan 2010

ahojte, moja ovu v nedohladne, dnesna teplota zasa 36,4, mam taky pocit ze moj teplomer asi ani viac neukaze, nemam ani vytok

fazulka1512
22. jan 2010

kde ste, hm?
asi ste v inych temach, ved ste uz tehulky, my snazilky sme uz asi nezaujimave 😉

brisilda
22. jan 2010

fazulka nemas pravdu 😀 ja som tu

brisilda
22. jan 2010

fazulka a nemoze ist o anovulak?

fazulka1512
22. jan 2010

mas stastie 😠 😉

brisilda
22. jan 2010

😀 😀 😀

miskahryzka8
22. jan 2010

neee ja som tu, a nikde nikoho 😕 , ale rozmyslam, ze predsa zalozim tehu temu kde vsade sa da v tehu cvicit a co 😀 a inak fazulka, niektore cykly mozu byt anovulacne, alebo jeden vajecnik pusta vajka a jeden nie, vsetko ej mozne 😉 a luci otehotnela, ked jej doki povedal, ez nemala ovulu 😀 , takze fazulka vsetky tieto metody su naozaj len pomocne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre