Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
24. jan 2010

no a ved majuska, ako sa tam dostal ten tvoj graf do anymedie, ked ani nevieš o čom to je?? 😕

dzou
24. jan 2010

jeeeeeeezis kazdy krat ked sa postavim prudkejsie z gauca tak ma pichne v podbrusku.... 😒 teraz zase 😖 som sla pustit psa von lebo sa pytal

sharmana
24. jan 2010

miska. takéto nakupovanie je pre mna typické, idem pre jednu vec a donesiem úplne inú 😀 ale väčšinou je to lepší nákup a tieto šatky sú fakt super..

dzou
24. jan 2010

to su grafy bab co chodia do temy grafy bt ... a potom ta tam supnu aby ta mohli spehovat 😀

majuska7979
24. jan 2010

aha, no vidis, to preto som tam 😉 ale ja som len rada pekne ma spehujte 😉

dzou
24. jan 2010

sak aj ja som tam... aj moj graf bez teplot si mozte pozriet 😉 😀

dzou
24. jan 2010

no ale uz som toho na nervy 😠 raz ma pichne na lavo raz na pravo... potom klud potom zase vrrrrrrrrrrr 😠 zajtra testujem a hotovo 😠

sharmana
24. jan 2010

dzou. pichanie môže byť dobré znamenie, mna pri ovu nikdy nejako nepichalo, ale v tom mesiaci ked som otehu, tak ma pichalo riadne, a tuším aj pár dní po ovu 😀

dzou
24. jan 2010

no mna boli klasicky cez ovu.... noooo takto pred mrchou ma obcas bolelo podbrusko.... ale nejak si nepametam ze by ma takto pichalo 😕 no nejak to neriesim ohladom tehu... snad nie som prechladnuta alebo tak.... 😒

miskahryzka8
24. jan 2010

dzou ved ked na to pride, tak to tam da, casu dost 😉

sharmi, to aj ja tak 😀 a skoro vzdy donesiem nieco tyrkysove 😀

fuuuha sme odspehovane 😀

dzou aj mna pichalo 😉

kkatkaa
24. jan 2010

baby diky ste ma upokojili 🙂 lebo som sa uz zacinala bat ked ma to tam pichalo tak dufam ze je to to co pisete

kkatkaa
24. jan 2010

dzou tak zajtra drzim palce a tesim sa na dobre spravy 😉

mna inak caka asi najdlhsi tyzden v zivote, lebo az buduci pondelok 1.2. idem k dokimu

zatial ale pojde miska aj lucka tak sa tesim co budu mat nove 🙂

sharmana
24. jan 2010

kočky, tak predsa som prehovorila mm a odfotil ma, tak som dala foto šatiek do albumu 🙂

brisilda
24. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeee dzou to pichanie mi je akesi povedome 😀 😀 😀

miskahryzka8
24. jan 2010

sharmi, pekne satocky oboje 🙂 , robia pekny dekolt 😅 , tie cierne sa mi zdaju take jemnejsie, dievcenskejsie a hnede take elegatnejsie, ale mne osobne sa pacia trosku viac tie cierne 😅 , viem si k nim predstavit vyraznejsie doplnky, co ich urobia dievcenskoelegantne 😅

kati ja mam v podvedomii, ze idem v stredu k dokine ale snazim sa na to moc nemysliet 😅 ,leti to rychlo 😉

kocky stalesa vas chcem opytat, ako je to s kupanim vo vani v tehu 😕 , asi moze byt kratsi kupel, ked nie je moc vrela voda, ci?

miskahryzka8
24. jan 2010

ahoj bris 🙂

sharmana
24. jan 2010

miska. tie čierne sú dobre odfotené, ale lepšie sú tie hnedé, okrem toho nemám aspon holé plecia, keby bolo leto, tak by som bola spokojná s tými čiernymi, ani by som nevymýšlala 😀 ale ďakujem, oboje budem samozrejme nosiť, v takom apríli býva už teplo, tak ich hádam znosím... a aj po pôrode sa zídu, ved tie šaty vlastne nie sú tehotenské, ale pre netehulky, len majú taký strih 😀

ahoj bris.

brisilda
24. jan 2010

miska kupel v tehu sa neodporuca no pokial sa budes kupat v 38 C vode tak neni problem 😀 ja som sa tak kupala spolu s detskym teplomerom a poviem ti ze premna to bola zimna voda ☹ ja sa sprchujem pri 40 C vode a minimalne 15 min. co tiez neni dobre ☹ ale som zmrznuta a kym sa moje telo nahreje tak to potrva
sharmi kukla som satky 😉 no videla som iba cierne 🙂 inak ako vidim vybavicka sa ti zaplna 😀

sharmana
24. jan 2010

bris. prvé sú čierne a tie tri dalsie fotky sú druhé šaty, sú hnedé, na dennom svetle je asi vidiet rozdiel.. 🙂

kkatkaa
24. jan 2010

sharmi krasne satocky, mne sa viac pacia tie hnede 😉

ahoj bris a tebe co pribudlo do vybavicky? alebo nejake nove oblecko pre teba?

brisilda
24. jan 2010

shami uz som kukla ja som si album mrkla asi ked si vkladala fotky 😀 preto tam bola iba jedna 😀 😀 😀
inak su pekne 😉 no ja nesom na saty ja kupujem iba tricka a rifle 😀 lebo mam tlste hohy 😝
dzou inak to pichanie som mala aj ja aj som si myslela ze je to slepak tak som sa na jednej stranke docitala ze ked podskocis a zaboli je to slepak no mna pri skoku nic nebolelo 😀 a nakoniec som bola tehu cize katka ani ty sa naznepokojuj to obcasne pichnutie je OK horsie by to bolo kebyze vas to drzi dlho 😒vtedy sup k dokimu

brisilda
24. jan 2010

katka ja mam nove cumliky avent a chranice bradaviek avent a musim povedat ze su uzasne 😀 z makkeho silikonu 😉 pre istotu som si ich kupila vraj su dobre na bolave a popraskane bradavky v case dojcenia 😉 no a uz aj vlozky som si kupila 🙂 kedze 7 mesiac klope na dvere

sharmana
24. jan 2010

bris. mne sa páčiš v tej blúzke alebo tunike šedej či aká je to farba, super 😵 a bruško máš pekné 😵
no ja vôbec nenosievam šaty, ked tak suknu a triško cez leto, alebo športové trištvrtové nohavice a rifle... ale idem na tú svadbu, tak som niečo musela vymyslieť 🙂

kati. hlavne musíš byť v pohodke, kludná a všetko bude ok... ja vás babule chápem, to čakanie na všetky tie vyšetrenia, odbery krvi... ja som si tým prešla a tie stresy, ked ma plašil môj dr že ešte nevidí mimi... no hlavne sa nenechajte znervoznit a odmietajte akékolvek pesimistické vízie 😉

brisilda
24. jan 2010

dzoooooou pocuj ked zajtra bude na testiku // dialnica tak to bude tym padom 😀 u mna to bolo kolotovanim sa 😀 cize obcas treba zamiesat vnutro aby sa spermijky dostali tam kam maju 😀 drzim ti palce 😉 tfuj tfuj tfuj

sharmana
24. jan 2010

babulky idem spinkat, tak dobrúú nocku vám prajem 🙂

miskahryzka8
24. jan 2010

scharmi, tak urcite vela robi aj fotka 🙂 a hlavne ty sa musis v nich citit dobre 😉

bris, no veru v tom by som mrzla 😠 aj ja sprchujem seba sa teplou 😅, tak si kupel ked uz tak az po prvom trimestry a potom v lete, ekd bude teplo, nebude vadit studensia voda 🙂

bris, co ej to kolotovanie 😕 , pozeram foto, krasne brusko 😵 a aj tie rifle su super, to su tehu 😕

dzou
24. jan 2010

dakujem baby za drzkanie palcekov... my sme sa akurat kupali a teda v dost teplej vode 😖 .. no a zase ked som vychadzala z vane ma pichlo trochu 😒 uz som z toho chora... no uvidime takto casto ma nepichalo urcite nikdy tak som zvedava ci si to pripisem ako dalsi PMS alebo nie...

dzou
24. jan 2010

miska bris chcela napisat kolotocovanie 😀

brisilda
24. jan 2010

miska to kolotocovanie znamena ze som v lete bola s malym na kolotococh 😀 a vystriedali sme vsetke ktore boli vhodne pre 6 rocne dieta 😀 takze to s nami poriadne ponahadzovalo 😉
dzou ano vidim ze citas zaciatocne a koncove pismenka 😀 😀 😀 takze sorry za preklep obcas sa mi to stane ☹
inak ked si mala teraz teply kupel a do zajtra nedostanes mrchu tak testuj lebo pokial viem tak horuca voda urychluje aj menstruaciu myslim tym ze pride skor ako za normalnych okolnosti 😉 kamosky sa tak kupali ked chceli aby mali mrchu o par dni posunutu dopredu 😀

brisilda
24. jan 2010

inak mne uz riadne natahuje brucho ☹ to budu strie ako vysite 😝 😔 len dufam ze kym pojdeme na fotenie ze ich este nebude velmi na fotkach vidno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre