Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
28. jan 2010

tea a to sa ti zmesti do takmer ziadneho kufra? ved to ma velku konstrukciu

dzou
28. jan 2010

no xeni mrcha zatial nic dnes som 30dc zajtra by mala dojst...a ty ako si vlastne dopadla na tom IUI? ani si sa nepochvalila 😉

dzou
28. jan 2010

tea a ake mas auto?...

sharmana
28. jan 2010

tea. pekný kočík, túto značku nepoznám, ale vyzerá dobre 😉

tea333
28. jan 2010

bris ale zmesti, merala som to 🙂 a mam toyotu yaris 🙂
sharmi to je americka znacka, mama hovorila ze vacsina americaniek ma podobne kociky.. 😀
aj moja mama taky mala, len dvojickovy, velmi podobny ked mala braskov 🙂

sharmana
28. jan 2010

no super a ako ho budeš kupovať, cez net? alebo dá sa kúpit aj v našich obchodoch?

tea333
28. jan 2010

maju ho aj u nas, ale drahsi, najlacnejsi je asi v tej akcii na mmb.. 😉

brisilda
28. jan 2010

tea to co spominas som nasla aj na jednej stranke za taku cenu 😉 inak je super pekny ale co som si vsimla je ze nanicka je otocena do opacneho smeru ci sa mi to iba zdalo???

brisilda
28. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6121084 a takto sa kombinuje http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5488791 no tea mas dobry vkus je krasny a v tej rozovej je neodolatelny 😀

kkatkaa
28. jan 2010

bris diky moc za tip 😉 ale mne sa tento nepaci, ja som skor na klasiku 🙂 ale ak by si este nieco vedela posli link aby som sa ked tak inspirovala diky

dzou
28. jan 2010

jaj baby zaujimavy horoskop som si nasla na dnes na wanda.sk az jedna veta ale zaujimavaa 😀

Nechajte sa viesť citmi a svoj cieľ iste nájdete..........dobre nie?

miskahryzka8
28. jan 2010

ahojte, dozumbovane 🙂 , nasla som jednu kocku, kt.chodi k tej istej dokine a tiez jej videla v siestom len dutinku, potom jej brala krv a dalsie sono az v jedenastom tyzdni 😕 a pred tym ta kocka potratila..., takze asi neda dokina skorsi termin na dalsie sono 😒

miskahryzka8
28. jan 2010

idem citat, tesim sa na zajtra na info od lucky 😵 , drzim palceky 😵 😵

kkatkaa
28. jan 2010

tea ten vyzera lepsie ako stokke

kkatkaa
28. jan 2010

keby som uz nahodou isla spat tak lucka na zajtra ti drzim moc palceky aby si mala len dobre spravicky tfuj tfuj 😵

cheerlady
28. jan 2010

caute babuleeee 🙂 co mame noveho?? ja som nemala vela casu citat vas,lebo som sa ucila na skusku,ale uz ju mam za sebou a to bola posledna,takze sa vytesujem-zimny semester za mnou 😀
ako sa maju nase tehulky a snazilky? 🙂

dzou
28. jan 2010

teda ten ruzovy je kraaaaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyyy
ahoj miska .. uz nestreseuj neboj sa urcite je vsetko v poriadku a ak nie si spokojna s dr tak vymen 😉

brisilda
28. jan 2010

katka kocikov je vela moj favorit je v albume a nedam nanho dopustit aj ked uz som chcela vymenit loolu za casualplay 😀 aj to len pre ich autosedacku polohovatelnu 😉
miska men lekarku podla mna doki ma davat pozor ten moj ma objednaval na sono kazdy tyzden az kym neuvidel srdiecko 😉 a nebol si isty ze je vsetko OK

brisilda
28. jan 2010

dzpu super veta 😉 idem kuknut aj svoj horoskop 🙂 a mimochodom co som vam spominala tu ciganku vesticu na ulici tak povedala ze do 14 dni budem mat stastie tak som zvedava ci ma neprejde auto 😝

brisilda
28. jan 2010

no ja kebyze cakam slecnu tak predavam obe kociky a kupujem ten ruzovy 😀 😀 😀

dzou
28. jan 2010

hej pekna veta 😵
no bris o takych cigankach som uz pocula a ze potom nakoniec chcu nejake prachy 😒

miskahryzka8
28. jan 2010

monika, pekne 😵

nadenka ahoooj 🙂 😵

katii, teba boli zaludok aj v noci 😕 ? Ja som dosla na to, ze mna najviac poobede, teda mam kyselinu...

janulka, to az takto sa presuva v brusku 😕 😅

kati, luci mna orsia stale nebolia, ken tie bradavky mam citlive 😕

bris, mne sa hrozne pacia tie spacie vaky, minule som niekde obdivovala, uz neviem kde 😅

brisilda
28. jan 2010

no jasne 😀 😀 😀 ale dala som jej len 3 € inak v penazenke som mala cez 300€ lebo som sla platit seky takze som radsej otvorila iba priehradku s drobnymi 😀 😀 😀

dzou
28. jan 2010

no tak to sa dalo cakat bris ze daco bude chciet 😀 este ze ta neokradla....

brisilda
28. jan 2010

dzou tak ja som mala vraj obdarit moju polovicku a moja polovicka mala v horoskope ze sa nema uskromnit len s bizuteriou lebo jeho hodnota je vyssia 😀 😀 😀 tak nic nedostal 🙂 ale dala som mu uz pusu a to sa ceni 😀

miskahryzka8
28. jan 2010

cheer gratulujem k ukonceniu skusok 🙂

dzou, no este neviem, ako to bude riesit dalej 🙂

bris fakt 😕 , tak to si skusim vybojovat 🙂 , inak dokina je mamina spoluziacka z vysky a aj mamina k nej chodila, ked mala v bŕusku mna 🙂

aky kocik, kde 🙂, uz nejdem citat spatne, vela sta napisali 😅

dzou
28. jan 2010

je ja kukam ze co to miska pise ze cheer... ze sak ta tu dlho nebola a az teraz kukam ze je tuuu
ahoj cheer tak aj ja gratulujem a ale aj k 31tt 😲 😲 😲 ty kokso sak ty uz zachvilu si mamina 😀

brisilda
28. jan 2010

misi kuk hore dala som par stranok 😉 je to tein favorit

brisilda
28. jan 2010

cher no a co? brusko uz podrastlo? lebo to moje ide prasknut v noci citim ako mi trha vazivo to budu strie 😝 😝 😝

cheerlady
28. jan 2010

miska dakujem 🙂
dzou aj tebe 😀
no hej,uteka to,cez weekend uz zacnem 32tt,cize 8.mesiac 😵 inak konecne som sa rozhybala a boli sme v metre kupit postielku aj s matracom a objednala som do postielky ten baldachyn a navliecky - tie sady,co byvaju 🙂 a v utorok som bola na sone a dr.mi potvrdil chlapceka 🙂 a v pondelok idem do poradne a uz sa asi vypytam na matersku,sak od 32tt uz moze byt,tak som zvedava,co povie,uz sa mi nechce do tej roboty 😖 a ozaj,od nedele uz byvame v domceku,tak sa s mm vytesujeme 😀
inak zajtra ide kamoska na kyret.. sme chceli byt naraz tehotne,ona uz ma dcerku,tak chcela druhe,ale dnes jej dr.povedala,ze sa plod nevyvija ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre