Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
28. jan 2010

jaaaaaaaaj tak to ma nenapdlo ze to asi bude padat na zem... ze ano 😀
a aj ja pozuvam len morsku sol 😉

brisilda
28. jan 2010

😀 inak bola som teraz so psom von a napadalo 30 cm snehu juuj hroza a ja na nohach iba botasky 😀

dzou
28. jan 2010

bris ty ake rychlovky s tym psom 😀 😀 😀

dzou
28. jan 2010

jaj a furt sa zabudnem spytat ze co to mate za rasu...

brisilda
28. jan 2010

dzou mame maltezaka a ta slecna je zvyknuta ist von vycikat a sup domov no teraz chcela aj kakat 😀 vtedy nechce ist domov takze s nou musim byt dlhsie von co bol aj tento pripad 😀 inak to je psik ktory nama rad zimu 😀

dzou
28. jan 2010

hej si viem predstavit 😀
no ja uz idem hodit spchu a spat ale zajtra uz piatooooooooooook tento tyzden celkom rychlo ubehol... tak bru bru

brisilda
28. jan 2010

ok bruuuu

xena1
29. jan 2010

bre ranko,vecer som odpadla...neviem co sa deje ,nevydrzim....
dzou...este neviem ako som dopadla....na IUI...trocha to bolelo,nevedel sa mi dostat cez krcok,tym ze mam maternicu naopak,aj krcok je inak....potom som citila podbrusko ako na mrchu ale v pohodke...odvtedy kazdy den citim podbrusko...vyplasila som sa lebo som si v podbrusku nahmatala male hrcky,tak som vcera v ramci pracovnej navstevy ukecala gyndosa z heliku nech mi to pozrie,vravel ze to sposobili hormony...ale ze je to ok...potom ma vypalsil gyndos ze mam na stehne divne znamienko,tak som letela na kozne...nastastie,sice ho treba vybrat nie je to take zle....tak som pri tychto stresoch ani nemala cas a chut mysliet na tehu....ach jo...
tei pekny kocik....mne s apaci aj atlantic espiro....pride mi velmi prakticky...
baby ved vy ste tu skoro vsetky tehu....
tak prajem krasny dnik a snad vecer...

tea333
29. jan 2010

Idem do tn na otocku, dobre ranko vsetkym a pekny den 🙂
Verim ze ziadne mrchy nedorazili!!!

majuska7979
29. jan 2010

dobre ranko babeny, tak ja som dnes padla na ritku 😠 😉 ale mala som vankusik tak nebolelo 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

groka
29. jan 2010

Ahojte prisla som vas kuk na skok,lebo idem varit,vcera som robila palacinky,dnes idem robit za chvilku polievocku z lupaneho hrasku takeho zlteho mixovanu kremovu so zeleninou

dnes som dostala poloinfarkt na vahe 😖

groka
29. jan 2010

majus teplotka ma mrzi
dzou u teba to vyzera dobre,teploty je stale ok,ty si mala dostat dnes alebo uz si mala dostat?
gratulkujem vsetkym k dobrym vyslekdom a uspechom...nechce sa mi rozpisovat,som zamrznuta,citim ze lezie na mna choroba,mam stale zimnicu,sople,kycham

fazulka1512
29. jan 2010

ahojte dievcence
mam taky problemik malunky dnes rano som merala teplotu o 6, lebo mi trebalo strasne cikat, a mala som merat o pol 7, a potom som zaspala, zobudila som sa o pol 9 a merala zasa, ktora plati,hm

groka
29. jan 2010

fazulka ta o siestej

lucialen
29. jan 2010

Ahojte kocky 🙂
Tak uz som doma od dokiho, mame jedno mimi, 6+0 a bije nam srdiecko, meriame asi 6,7mm, to som od radosti zabudla a vyfasovala som aj knizku 😵 Termin mame 24.9. 😵

fazulka1512
29. jan 2010

lucialnem suuuppppeeeeerrrrr, juj tesim sa velmi 🙂

lucialen
29. jan 2010

A zabudla som dostala som utrogestan, od pondelka som pn a mam aj fotku, hodim neskor 😵

fazulka1512
29. jan 2010

ok tak som zaznacila tu o 6 rano a moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 hadica pokracuje 😉

brisilda
29. jan 2010

lucka blahozelam k mrnuskovi a k srdiecku 😉
maji toho padu mi je luto ☹
xena tak to mas teda riadne stresi juuj dufam, ze sa aspom male uhniezdi 😉
groka na teba stale cosi lezie to je hrozne 🙄 konecne posli tu chorobu niekde to pekla az ti da pokoj ja si preventivne striekam do nosa quix a teplotu v byte mame maximalne 20 C 😀 ja pobehujem iba v triku na ramienka a gatkach 😀 obcas si dam aj teplaky 😀 a musim poklopkat takisto aj maly nohy ma ako lad ale ponosky si neda 😠 no pokial nesopli som rada 😀

brisilda
29. jan 2010

fazulka ty mas ten graf ako ze ide vlacis su su su prinesie nam fazulku 😀

groka
29. jan 2010

luci ja som mala s malym termin na 22.9,prisiel na zaciatku mesiaca 😀

bris,z vasti aj hormony to robia a vies,raz mi je zima,potom mi je teplo,v spalni zo mna tecie,v kuchyni idem zamrznut,v obyvke sa da,lenze nam prefukuje,dnes rano to mm zistil,d vonkajsie dvere nemame dobre istene,takze spodkom fuka nam dnu a v kuchni v spajzi je zima a odtial ide tiez zima,ale neviem z kade ked sajzu mam zavretu,asi cez klucku

miskahryzka8
29. jan 2010

ahojte, tak ja som sa zase moc nevyspala ☹ , teda mala som divoke sny 😕

tak s tou solou, no obmedzim 🙂 , ale ked mam nizky tlak, tak aspon mi ho trosku dvyhne 🙂

dufam, ze luci pride a hned da info, nie ako ja 😅

xeni, tak mas to divoke 😕 , a kedy budes vediet, ci sa vajicka ujali 🙂 ?

majuska 😒 , tak ides do dalsieho uspesneho kola 😉

luci super gratulujem 😵 😵 😵 , no ale teraz som nervozna uz totalne ☹

fazul, tak to vyzera uplne super 😵

idem varit a chystat sa, ideme s kamoskou na 14:00 na twighlight,lebo sme sa chystali dlho a uz to hraju len takto divne 🙂

brisilda
29. jan 2010

misi namiesto soli si daj radsej slabu kavu 😉 alebo cierny caj inak lucka tu uz bola a dala info ze je vsetko OK 😀
groka a to byvate v dome?

groka
29. jan 2010

miska sol by sa nemala pre opuchy zadrziava to vodu,ale si na zaciatku tehu a solit este mozes,v poslednom trimetri to treba vylucit radsej uplne

a inak mam fintu,potom pit zihlavu,cez leto my tehotne vela vody na litre a voda z tela odide a opuchy by nemali byt

brisilda
29. jan 2010

groka ja som v jednej teme citala ze kocke co opuchaju nohy poradili nepit vodu no zdalo sa mi to absurdne 😠 co uz inak mne pri prvom tiez nohy opuchli ale to bolo horucavov 😉 teraz sa modlim aby nepuchli lebo budem musiet do nemocnice 😝

rhodosbb
29. jan 2010

lucy, gratulujem 😵 😵 😵 tebe uz dali aj tehu knizku? ja som bola na sone 7tt+1 mali sme 1 cm a knizku mi este nedali 😒
miska, hodnotu hcg mi do telefonu nepovedala, opytam sa, ked pojdem nabuduce a neviem preco vysledky z krvy trvali az jeden a pol tyzdna...

lucy a aj si dokymu povedala, preco chces ist na pn? nerobil problemy?

majuska7979
29. jan 2010

babule, to neva ide sa do valentinskeho kola aj tak som to tusila 😉
dzou drzkam ti palceky aj tebe fazulka 😉

kkatkaa
29. jan 2010

ahjte konecne viiiiiiiiikeeeeeeeeeeend

majuska 😠 ale vidim ze to beries sportovo

luciiiiiiiiiiiiiiiii hrozne moc ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeem to je krasna sprava tak sa drzkajte a nech pekne rastiete
🙂
ten utrogestan je co a na co?

tak teraz som na rade ja v pondelok som velmi zvedava co bude, ale ako sa poznam budem v nedelu taka nervozna ze co sa u dokiho dozvieem a tak - ale dufam ze len same dobre spravy 😉

ja som mala dalsiu sialenu noc - tak hrozne ma boleli prsia az sa mi plakat chcelo, a musela som vstat na zachod co sa mne teda nestava o 3.17 😠 taka som bola nevyspata, cely den mam taky tazky zaludok a prsia - no comment - bolia a svrbia zaroven na zblaznenie - je to normalne? teda normalne asi nie ale ok?

majuska7979
29. jan 2010

katka treba to brat sportovo inak sa to neda 😉 a aj tak som citila ze ju dostanem 😉
valentinske kolo zacina 😉

dzou
29. jan 2010

caute zienky... teda dnes ste tomu moc nedali..ja uz doma joj milujem piatky 😀
jeeeeeeeej luci to je super uz sa tesim na fotecku 😵 gratulujem 😵
fazulka no krasny graf moc drzim palceky... ty asi merias 1x ze? takze nevies aku dlhu lf mas....
no a majuska do kelu 😠 a tak pekne to vyzeralo... no potesim ta idem s tebou 😀 dnes som mala uz len 36.7...mrcha zatial nikde ale tak cakam kazdu chvilu max zajtra ... i ked pravdupovediac sa na nu vobec necitim az na tie prsia.... no zase budeme mat narovnako cyklus 😉 to asi tym anglickym vzduchom 😀
kati je to normalne... vsetko sposobuju rozbujacene hormony nic sa neboj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre