Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
29. jan 2010

bru bru 😉

miskahryzka8
29. jan 2010

juuuj normalne som mala stres, mam automaticky prihlasenie na konika a zrazu to chcelo heslo 😕 a ja som dala vsetky mozne, co davam, lebo uz som zabudla a furt ma to nechcelo prihlasit 😠 😠 a potom som zistila ze nie som miskhryzka ale miskahryzka8 😀 😀

boli sme s kamoskou na tom twilighte o druhej 😅 , sama puberta okolo, ale svanda bola 🙂 , potom som bola marykayovat a poloviciak zlaty ma tam doviezol a o 3 hodky doviezol domov 😵 😵 , ale ma trosku najedoval, lebo som mu hovorila, ze sa trapim s tou dutinkou a tak a on ze mu to ani nemam rozpravat, lebo sa bude aj on stresovat a trapit a ze sa nemam stresovat 😠

idem citat 🙂

dzou
29. jan 2010

ahoj miska takto vecer si si asi este s nikym nepisala 😀 no ja som tu este...
a mm ma pravdu... uz sa nestresuj vsetko je ok uvidis 😉

miskahryzka8
30. jan 2010

bris, dnes som si tu kavu dala 😅

groka a tehotne mozu pit zihlavu 😕

rhodos, no zrejme tie vysledky z laboratoria celkove trvaju dlho, ale niekde som citala ze vysledky z krvy na hcg su v ten den 😕

kati, ty ides v pondelok na kolku dokimu 🙂 ?

juuuj maji tak to by aj mna nastvalo od mm, ale tak mozno on to neberie tak sportovo a preto to povedal bez rozmyslu..

luci vidim, ze aj ty si mala peripetie s prihlasenim 😀 , krasne vidno mimi 😵 , no v pondelok mi bude brat len krv, neviem kedy sono bude riesit 😒

petka drzim palce, nech sa to vyriesi 🙂

miskahryzka8
30. jan 2010

dzou, ale teraz tu uz asi nie si 😝 , odbehla som si na dlhsie wc 😀

miskahryzka8
30. jan 2010

fazul, to uz tusim luci spominala, ze tie femikvapky chutia ako vodka 😀

kati drzim palce, aby doki uz drobceka videl 😉

luci, na tom linku je vela opaskov 😕 😀

sisa skus to cervene plus teply kupel 😉

siska skuste hintertux na tu lyzovacku, tam je super 🙂

juuj, uz mi to nemysli, idem haji 🙂

xena1
30. jan 2010

bre ranko,
ste vcera hodne popisali,
luci krasny fotocka fazulky...
kati utrogestan je na podporu uhniezdenia,ale pouziva sa aj na upravu cyklu a PMS
dzou tak sa tesim s tebou ze mrcha nikde....nech ani nechodi
miska vediet budem okolo 7-8.2 ked si urobim tehu test lebo kym utros nevysadim nemala by som dostat mrchu prirodzene...
majuska,to je proste diagnoza chlap
siska horuci kupel a alkohol niekedy funguje..
vsetkym babam na rade drzim palce...
kocky ja som z tych hormonov cela zblbnuta,mm ma vola hormonik... 😀 vykyvy nalad,pazravost,brucho mam ako v druhom mesiaci,furt citim akoby vajecniky...je to sila..

fazulka1512
30. jan 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
dobre ranko, hlasivky mam v tahu, vcera som cely vecer slusne caj pila a cim viac som ho pila tak tym viac mi odchadzali hlasivky
som velmi zvedava ako moj graf dopadne, ci teplota vobec vystupi, alebo uz len klesne, mozno som na vrchole,prizanky ziadne, ani prsia, len sem tam podbrusko

xena1
30. jan 2010

fazulka,vyzera to nadejne....ake dlhe mavas cykly??

fazulka1512
30. jan 2010

30 dnove naposledy, tak uvidime 😉

xena1
30. jan 2010

tak dnes je den D....a testovala si??

fazulka1512
30. jan 2010

dnes este som len 8 dpo, takze ani nemam v hlave testovat este skoro 😉

sharmana
30. jan 2010

ahojte kočky, tak ja začínam 25tt 🙂
no včera sme tu mali hádku so susedou nad nami, to sú tí hluchí, čo im hučí telka... bože to bolo, tak muž zabúchal na radiator,ale dost silno, až nám odbúchal sused pod nami 😀 a potom vybehli dve babky a aj s tou susedou, tak sme sa do nej pustili... on jej totiž minule zvonil a cez tú telku nepočula ani zvonec... to bol jasný dôkaz toho, ako to má nahlas, ved mne keby niekto večer o pol deviatej zazvonil, tak mi srdce vyskočí od laku 😒 no a tá ťapa sa nasrala a samozrejme spmenula našu prerábku, lenže zabúda, že cez den sa prerábať môže, ale večer by si mal každý upravit hlasitost v domácnosti tak, aby to nepočuli susedia...
jej telka hučí tak, že ju počuť u nás v obývačke a bohužial aj v spálni, a tam budem mat zachvílku malé bábo, tak ma picne, ak bude uspávat mimi a budú mi hučať hlasy, hudba a reklama z jej telky 😠
zatial je ticho 😔

xena1
30. jan 2010

si mala neskor ovulku???som to zle videla ze si 30DC???

sisa2
30. jan 2010

fazulka - krasne hadikujes. drzim vsetko, co sa da 😵

xeni - fazulka je este len 26DC, si si to zle pozrela 😉 resp. ta asi pomylil datum hore, kedze je dnes 30-teho.
ty nemerias? ci pri utrosi nema vyznam?

sisa2
30. jan 2010

miska - nestresuj sa zbytocne. ja viem, nam sa lahko hovori. ale verim tomu, ze bude vsetko ok. dokina ma mozno len slabsie sono, preto nic nevidela. verim tomu, ze pri najblizsej kontrole (ides v pondelok???) bude vidiet, ze rastiete. myslim, ze s petkou sme uz smolu v tejto teme vychytali a teraz sa uz bude vsetkym len darit.
a teda mm ta moc nepovzbudil 😠 chlapi su v tomto skratka ini 😖

xena1
30. jan 2010

jaaj,siska ma spravdu...no to je vekom,uz poriadne nevidim.... 😀
ja nemeriam uz hooodne dlho,chodila som kazdy mesiac na folikulometriu tak nebolo nutne...ani ma to nelaka...
neviem ci ma utros na to vplyv ale kym ho nevysadim mrchu nedostanem...cize zistim len testom...ci ano alebo nie

sisa2
30. jan 2010

sharmi - so susedmi to je niekedy o hubu. snad to pochopili a budete mat uz klud. my tu mame vedla nas v garzonke strasnych fajciarov, ten byt je nastastie prenajati a vraj sa budu stahovat. ale to je grc, ked to citim. vsetko to mame v byte, lebo im netesnia dobre dvere, ide to na chodbu (tu mame spolocnu, zamykame si ju), takze mi staci otvorit dvere a dymova clona, citim sa ako v krcme 😠
ozaj, vy uz mate prerobene?

miska - som zabudla, dakujem za tip, idem to pohladat.

sisa2
30. jan 2010

xeni - tak drzim vsetko, co sa da!!! 😵 tento tyzden bude asi tazky

sharmana
30. jan 2010

sisa. tak s tými cigaretami to poznám, vedla tiež susedia fajčia a cez šachtu to ide k nám, chvalabohu, že mm to tam vymuroval, tak už to necítime...
no uvidíme či pochopili, niekedy sú tí starší lucia omnoho horší ako mladí... a ked je niekto hluchý tak nechápe že nám ten hluk vadí 🙂

sisa2
30. jan 2010

ach jo, pri hluchych si clovek nepomoze 😠 🙄 ale hadam pochopili.

idem off, idem na otocku do reichu. tak pekny den vsetkym!

majuska7979
30. jan 2010

baby, tak vcera ma tiez vytocil, povedala som mm ze preco to povedal, ze ako ho mohlo len nieco take napadnut a vyjst z ust, prisiel nejaky nastvaty z prace, tak to tomu nepomohlo a zhodnotil ze deti to budem urcite mat ale nie s nim 😕 skoro mi oci vypadli, ze on je stale v strese, ....atd,....takze podla toho co vravel myslim ze on si mysli ze problem je v nom 😖
musim chvilu pockat nech ho prejde ta zurivost alebo nastvanost na cely svet 😠 nema zmysel s nim teraz rozpravat 😠 a hlasim mrchu 😉

tea333
30. jan 2010

Bre ranko baby, kde je dzou?? nech uz pride, som zvedava 🙂
fazulka mas fakt super hadicku, uplne sa mi paci 😉 pockaj 3-4 dni, tie budu rozhodujuce..

majuska7979
30. jan 2010

fazulka moc moc moc ti drzkam palceky 😉

kkatkaa
30. jan 2010

ahojte pekny den

miska v pondelok som objednana k dokimu az na 11.00

sharmi supeeer 🙂 a aj ste nieco vyriesili so susedmi? nejaka dohoda? vyhrazky?

fazul tak len tak dalej hadikuj

majuska ☹ nic moc teda, tak ho nechaj trochu vychladnut a potom ale skus zistit ako to myslel

dzoooooooooou tak coooooooooooooooooooooooooooooo?

xena1
30. jan 2010

siska,dakujem....neboj ja mam tak hekticke dni ze ani neviem ako prejde... 🙂
majus,podla mna on to tak nemyslel,mozno sa sam tym trapi a nevie ako to povedat...on nema moznost ako my sa vyrozpravat na koni...a chlapi svoje neuspechy dusia v sebe a potom sa mozno navonok spravaju hlupo...najdi cesticku ako mu pomoct zbavit sa toho sebaobvinovania...porozpravajte sa o vsetkom,a skuste podniknut nejake vysetrenia oboch aj ke dje to tazke ale budete vediet na com ste a budete to moct riesit...budete obaja kludnejsi a mozno sa skor zadari...

fazulka1512
30. jan 2010

tea toho sa bojim najviac, ze co ak teplota nevystupi aj ked tajne dufam ze ano
dakjem ze ma podporujete
tea a od ktoreho dna cyklu si mala priznaky az ked ti vystupila teplota

majuska7979
30. jan 2010

no xena, dakujem aj to zamyslam urobit, len musim pockat kym sa troska ukludni 😉
proste ma blbe dni, v domckeku v ktorom byva jeho babka sa pokazilo kurenie, a to kurenie bude musiet on vymenit lebo je vlastnitel domu,a tie peniazky mal v plane dat na nas domcek, tak to ho vytocilo a myslilm ze ked som mu povedala ze mrcha je na ceste, to ho to este viac vytocilo 😠 ale vcera som mu hovorila ze peniaze niesu vsetko a proste co ma byt to bude 😉
takze dnes uvidime aku naladu bude mat 😠 sexik sme nemali uz dobre dlho a ani mu nedam, nech mu tie hormony a spermuse udieraju do hlavy 😠 😉

xena1
30. jan 2010

majuska,urcite je viac veci ktore ho stvu ,ale podla reakcie na to ze si dostala mrchu si myslim ze sa obvinuje..mozno aj preto dlho nebol sexik...vie schlapovi udieraju spermos edo hlavy hlavne ked je v pohode,ked preziva stres,maloktory ma chut...jasne nekuj za horuca...ale skus naozaj najst sposob lebo sa moze stat ze sa takot vzdialite a to nie je dobre...

miskahryzka8
30. jan 2010

ahojte, zase snezi 🙂 , dnes som sa zobudila a mam take naliate vnady a ci co 😕

xeni to rychlo ubehne, drzim palce 🙂

fazulka grafik vyzera velmi nadejne, kuk aj moj vitazny 😉

sharmi zli susedia je pohroma, my sme mali doma takych co 15 rokov kazdu nedelu zacali o deviatej vrtat, ci mali z bytu emental, alebo domacu dielnu neviem 😕 a jeden jedno obdobie cez den mal tak anhlas hudbu, ze ju bolo pocut z prveho na stvrte poschodie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je uz fakt sila. To je vyhoda domu 🙂, aj ked mna rano zobudil poloviciakov synovec ked tu bol krik 😠

siska, no mm sa boji tiez 🙂, on ze nech sa nebojim, nech to neprivolam 🙂 a v pondelok ekd idem na krv mi asi nespravi sono 😕

siska neni zac a tip na co 😕 , ja som uz tiez zabudla 😅 ahaaaa tux asi 🙂, stranka je vraj www.hintertux.at 🙂, alebo ww.hintertuxerglatcher.at 🙂

majuska muzi su na toto velomi citlivi 😒 a stres mu teda asi nepomaha, ais je z toho nestastny a tak to ventiluje...

ozaj dzou ako 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre