Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
30. jan 2010

a kolko sa toho berie denne? je to tam napisane aka je odporucana denna davka?

bris daj foto torty ak mas 😉

janulka04
30. jan 2010

no vidis, bris...na plienkovu tortu by som si zase ja netrufla...
a dik babiky....sharmi, chapem ta..ja som nikdy nenechala kocik bez dozoru a neviem si predstavit, ze male pojdu same raz zo skoly 😕
xeni...vobec nie, ked boli babatka, boli neuveritelne zlate..hovoril to kazdy, aj ked ich varovali z rodiny...ako vravim, mam ich za odmenu 😵

brisilda
30. jan 2010

katka Ok ale tie co budu v albume su uz neaktualne moje prve pokusy 😀
xena ja neviem mne sa femibion nepacil ved obsahoval iba minimum vitaminov tak som presla na sirsiu skalu ale prvy trimester som ho uzivala poctivo 😀

xena1
30. jan 2010

jani,tak keby som amla mat take dvojky tak ich chcem.... 😀
bris respektujem....hoci myslim ze obsahuje naozaj vsetko co potrebuje tehu zena...a o metafoline ani nehovorim... 😉

groka
30. jan 2010

caute baby zle sa mi pise,dnes mi naly hodil na ruku lavu nieco tazke,nechcel to je jasne,schytal to prst,bolest strasna,plakal som o dusu,ormlne sok som dostasla,neviem co s tym mam,ale asi len prasknute,krvave uz zasusene lebo som stym nic nerobila tak neviem ze co je pod krvou na nechte,ci mi to prerazlo nech alebo z coho mi to krvacalo,strasne to boli,niekedy picha jak slak,musim predychavat,opuchnute to nemam velmi,len nech trosku do modra,a tvrde brusko,horuce,citim v nom tep,no sila,co vam poviem 😢

brisilda
30. jan 2010

ja mam teraz vitaminky materna centrum 😉

xena1
30. jan 2010

materna ma velmi podobne zlozenie...jedine co neobsahuje metafolin.... 🙂

brisilda
30. jan 2010

juuj groka to mi je luto mus to byt priserna bolest ☹ ja som si raz sama privrela prst do dveri na aute 😀 ani sama neviem ako 😠 a raz mi maly tiez nieco hodil na nohu myslela som, ze mi zlomil chodidlo hlava sa mi zatocila a pred ocami zatmelo 😀 teraz sa smejem no vtedy mi nebolo do smiechu no nastastie nic zlomene 😉 podla mna aj teba to prejde 😉 ak mas nejaku masticku tak si nato daj juuj posielam pofukanie az ta to prestane cim skor boliet

kkatkaa
30. jan 2010

bris ale ved su strasne krasne, no vidis aka si aj ty sikovna - tak to si niekedy u teba objednam 😉

groka chuda, a nemas to zlomene? 😒

bris tieto vitaminy beries odkedy?

sharmana
30. jan 2010

groka. bože, tak si to aspon dezinfikuj 😕 inak už si 11tt, ale to letí, super... a cítiš sa inak dobre čo sa týka tehotenstva?
bris. materna centrum asi zmenila nejaké zloženie, lebo mali z toho volakedy ženy problémy, žalúdočné, ale teraz som už nepočula zlé na tieto vitamíny...
mne robí dobre calibrum mami, a to doslova... ja som spokojná, najskôr som brala to modré calibrum baby plan, potom som prešla na femibion, ale vrátila som sa ku calibru, kúpila som si 3 mesačné balenie....
v pondelok mám poradňu, aj sa bojím odvážiť, na mna sa to hrozne lepí 😀

brisilda
30. jan 2010

no ja mam balenia na rok 😀 co uz bola akcia tak som kupila 😉 inak zo zaciatku ma po nich bolela hlava neviem preco ☹ teraz uz je to OK 🙂
katka asi po prvom trimestri 😉 hned ako som douzivala femibion 😉
no co sa tyka tych tort tak mi nedalo a raz som musela vyskusat 😉 a toto bol vysledok tu oranzovu mam na mimiaukciach 😉

groka
30. jan 2010

baby rec je o votaminkoch.ja som maternu vysadila ale douzila,rodia sa po nich velke deti,skor vacsie hlavicky maju,takze som na pestrej strave radsej

katka neviem ci to mam zlomene

bris nenatriem si to nicim,lebo to mam obliate krvou a je zaschnuta a pod teplu vodu to nedam a krv neviem ako dam dole a nechcem sa do toho rypat,velmi to boli,inak maleho som ani neprepleskla,za 1 som nestihla,za 2 na co ho budem aj bit,nechcel,ale pokusal od rana lebo uz som s tym predmetom dostala dnes aj po hlave,no naskriekala som po nom jak diva ze sa bude hrat odteraz s hrackami s ktore su primerane jeho veku,potom plakal po chvilu aj on ked videl ze to mam krvave,sa mi stale ospravedlnoval,svokra ho dokonca chvalila,takze jak som mala nervy na dranc tak som ako sialena po nej kricala a plakal zaroven...co vam poviem,riady som doumyvala,nemozem nic robit,ani maleho prezliet,proste nic,neviem ako budem varit zajtra,nemozem sa ani osprchovat,ja neviem,pretoze vsetky prsty su funkcne len prstenik nie

groka
30. jan 2010

sharmana ako sa citim?ja ani neviem,zacinam mat depky,doma stale bordel a to ma nici

brisilda
30. jan 2010

groka na bordel si zvyknes ja som bola posadnuta upratovanim a dezinfikovanim a preslo ma to nakolko som nebola schopna nicoho a teraz sa mi nechce 😀

sharmana
30. jan 2010

groka. ja som počula, že celkovo sa po týchto tehu vitamínoch rodia trošku väčšie deti.. no kedže som si vitamíny zabudla na víkend v práci, tak snád bude mat Sabinka o niečo menšiu hlavu ked sa narodí 😀 😀 😀

sharmana
30. jan 2010

bris. som pozrela tie fotky, to si kráááásne urobila... ako ta to napadlo? a tie mašličky si sama urobila?

brisilda
30. jan 2010

sharmi ano sama 😉 ja ich robim okrem a potom ich iba prilepim 😉 a napadlo ma to tak ze som take videla na MMB a zaujali ma tak som ccela skusit 😉

groka
30. jan 2010

inak mam modre brusko na prst ale len brusko a je tvrde a tlaky a bolest citim nas druhej strane od toho bruska prsnejsie hned nad nechtom tam je to aj krvave,zohnut mozem ale len do necelej polovicky,viac to velmi boli a opuch nedovoli

sharmana
30. jan 2010

naozaj krásne, klobúk dole...
inak už som videla zas v tescu jedny šatky pre dievčatko, sú také slávnostné, ja by som jej ich dala na krst, len neviem kedy bude, tak nechcem zbytočne kúpiť...

sharmana
30. jan 2010

groka. daj si zábal z octu, aby ti to odpuchlo do rána... alebo je na to možno nejaká masť...

brisilda
30. jan 2010

no ocot by som nedavala ! je to riskantne ani nebbudes vediet kedy a este si ho aj zlomis 😀 inak ak to mas modre tak to neni dobre kedy sa to stalo? teraz pred chvilkou? ci este naobed? dufajme ze nech ti nescerna 😨

janulka04
30. jan 2010

briiiiis, tyyy vole, ved su prekrasne...
no a vedela by si aj z bavlnenych plienok? ja som dala mame za ulohu taku zohnat...kedze potrebujem par Ba plienok...ze by si mi spravila 😵

brisilda
30. jan 2010

no jasne ved to neni problem 😉 aj v kombinacii s jednorazovkami + sa tam moze dat detska kozmetika osusky a ja neviem co vsetko je to iba na fantazii co vsetko tam chces mat 😉

janulka04
30. jan 2010

fuuha, groka...do kelu...a ja som aj inac na teba myslela, ze co je s tebou 😕

janulka04
30. jan 2010

dobre, bris, tak dam ti vediet..super, ze ta mam aj po ruke...popripade to mozeme dohodnut, ze to plesknes tatovi, on jazdi Tesco busom 😉 😵
dam to teda mamine vediet...lebo naco bude u cudzich nahanat? zatial to ma este cas...dam echo..lebo na SVk planujeme ist v polke aprila 😵

brisilda
30. jan 2010

jani ok .
inak co sa deje ze tu dnes nikto neni???

janulka04
30. jan 2010

neviem, mam pocit, ze si pisem sama so sebou..asi tym, ze je sobota 😀

sharmana
30. jan 2010

ja som tu kočky, len stále pozerám oblečko na bazare a v internetovych obchodoch 😀

sharmana
30. jan 2010

a inak sme tu tušim len my tehulky 😀 snažilky už spia asi 😉

janulka04
30. jan 2010

sharmi a ja zase hracky 😀
a co si nasla pekne? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre