Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
31. jan 2010

dnes ste sa moc nepretrhli..ja sa ucim, budem sa aj v noci, takze o zabavu postrarane 😖

fazulka tvoj graf sa zajtra ukaze..snad nemas taku kratku lf..

sharmana
31. jan 2010

miska. tak mne tiež velmi nestmavli, ale biele kruhy nemám... a tiež som si umývala práve vlasy 😀

ahoj tea, zas to nepreháňaj s učením a musíš sa aj dobre vyspať.. kedy máš skúšky, či štátnice?

tea333
31. jan 2010

miska nemam biely kruh 🙂
idem sa ucit, v nasej porodnej teme sa rozoberala baba co vcera predcasne porodila pol kilovu babu, v 22tt 😔
Zatial to vyzera, ze mala to prezije,..je to baba z junoviek 😒

tea333
31. jan 2010

shami zajtra skuska, to ja vzdy tak na poslednu chvilu 😠

sharmana
31. jan 2010

tea. fíha, chúda v 22tt, to je strašne skoro, čo som čítala, tak od 24tt je možné že dieťa prežije, to je vraj taký prelomový týžden, ale skôr neviem, neviem... držím palčeky... bože to ako keby som ja pred 2 týždnami porodila... to si neviem ani predstaviť... 😕

tea. držím palce na skúšku, ja som sa tiež vždy len chystala na učenie a v reále som sa učila dva dni pred skúškou 🙂

tea333
31. jan 2010

shami klasika, 2-3 dni na skusku, ale teraz som sa naozaj mala zacat skor..
a este ma caka to nestastne pracovne pravo, na to som sa uz ucila, a este sa tak tyzden musim...no bude este sranda 😝

sharmana
31. jan 2010

a čo študuješ, právo?

sharmana
31. jan 2010

babulky, tak už sa teším, ked budem mať takúto malú buchtičku s mašlou na hlave 😀 😀

http://www.lufibaby.sk/gallery/nellinka-ondrisk...

groka
31. jan 2010

Ahojte
ja som dnes jedla na obed v pohari to je 7 decovom svokra to robieva cviklu s kapustou a ja som to jedla a ja cviklu neznasam a nejedavam nikdy,dnes mi to velmo chutilo,,,ved som tehotna 😀 😀 😀 som sa z toho tesila ze mne to chuti

asi idem zehlit...aj ked sa blizi vecer a ostava mi blbie,ale musiiiiiiiiiiiim,nenavidim sa za to...ze som tak zlenivela

co som to este chcela
aha,jasne ze stale spinim s prestavkami,naposledy dnes po obede ,jaaj,no co budem pisat...

sharmana aj ja chcem velmi taku slecnu s maslickou,ja niekedy pocitujem dievcatko,len neviem ci to neni nahovaranie 😀

sharmana
31. jan 2010

groka. pokial sa to špinenie nezhoršuje, tak je to ok... 😉 no prajem ti to dievčatko, aby si mala pekný párik doma 😉

ja idem do baumaxu, musím kúpit lišty na podlahu...

groka
31. jan 2010

sharmana,poviem ti takto,raz je to spinenie spabucke len take vytokove tahave len zafarbene,na obed to som mala cely papier hnedy 🤐

tea333
31. jan 2010

shami hej pravo 🙂 teda momentalne 😠 haha 😉

janulka04
31. jan 2010

ahojte, babulky...co nove..? dnes nemate spisovatelskeho ducha velmi...

sharmana
31. jan 2010

groka. to je v poriadku, také som mala presne aj ja.. a hlavne ked som sa hýbala, tak mokré nohavičky... to sa ti čistí maternica, je prekrvená...

tea. a na ktorej škole, na UK alebo Čarnogurského Vysokej škole práva?

sharmana
31. jan 2010

ahoj janulka. dnes ani nič nové, akurát som úspešne objednala tie vecičky, dnes som opraval, uvarila a boli sme v baumaxe, kúpili sme drevené lišty do izby na parkety... a ty čo si porábala?
inak som si spomenula, ked si písala o tom 3D, tak to tam v Nemecku je príšerne predražené podla mna, ja za to platím na súkromnej klinike 63 eur...

groka
31. jan 2010

sharmana ale tak mne nejde do hlavy ze doki hovori ze spinnie je aj z uhniezdovania,ná a dokedy sa bude uhniezdovat?do konca porodu? 😀

janulka04
31. jan 2010

je...toto je ako nadstandard a tak to tu vyzera, ale inac starostlivost uplne na jednotku...tak to ozeliem, sharmi...
ako vravim, jedna babenka tu z MK by mi vedela vybavit za 50€, je to cesky lekar, ktory robieva aj v Nemecku, ale je to vyse 6 hodin cesty autom od nas...takze nakolko mam male deti, nepripada do uvahy, ved ani v skolke niesu tak dlho...a to neratam, co precestujem
ja nic, dnes plesniviem a pokukujem po nete, ze co tak objednat 😀

sharmana
31. jan 2010

groka. z uhniezdovania to určite nemáš, mimi sa uniezduje približne do 10DPO... ja si myslím, že sú to celkovo hormony, viac prekrvená maternica, praskajúce cievky...

sharmana
31. jan 2010

janulka. no škoda že ti akurat nevychádza cesta na SK, to si si mohla zaplatiť aj tu, keby si išla navštíviť rodinu..
ale samozrejme ani ja by som sa nezbláznila bez 3D, ale ked je tá možnosť, tak rada idem, hlavne chcem už vedieť na 100% či je to dievčatko... mám už totiť na pláne kúpit dalsie vecičky a sú čisto dievčenské 😀

cheerlady
31. jan 2010

ahojte babule 🙂 ta baba z junoviek,co sa jej malinka vypytala na svet je miroslava89-neviem,ci si ju niektora pamatate,ale ja si ju pamatam,bola tusim aj v nasej teme este na zaciatku.
ako sa mame? 🙂 ja zhrniem seba - ja som prave zhltla 2rozky s pastekou a este tu mam nachystaneho pribinacika 😀 a dnes som sa vazila,lebo zajtra mam poradnu a pribrala som 2kg za posledny mesiac,tak este fajn,lebo uz si pripadam jak velryba 😠 inak v albume mam kocik,ktory chceme kupit,ale najskor tak o mesiac. ozaj a zajtra sa uz chcem u dokiho vypytat na matersku,tak uvidim ako pochodim.

sharmana
31. jan 2010

ahoj cheer. ty už maš 32tt, sa ti to blízi pomaličky 😉 no tú babulku naozaj lutujem, musí teraz prežívať velký strach o svoje dieťatko.. chúďa...
a kolko si doteraz pribrala? ja priberám 2kg každý mesiac, no a dnes ked som sa odvážila, tak som ostala zhrozená.. dúfam že som len zavodnená a mám zápchy, tak snád je to menej 😀 😀 zajtra mám tiež poradnu...
no na matersku sa chodí normálne od 34tt, ale dá sa aj predčasne.. záleží na dokim, ale ved mu povedz, že máš namáhavú prácu..

cheerlady
31. jan 2010

sharmi ja mam dopoky hore 8kg,takze zatial v norme,uvidime,co bude tieto posledne 2mesiace 😅 viem,ze na matersku sa chodi 8-6tt pred TP,tak dufam,ze ked som 8tt pred,tak ma necha.ja mam ten nizky tlak,tak sa bojim,aby mi tam nedoslo zle,lebo som tam sama a mnuly tyzden mi tak doslo blbo,ze som musela utekat domov lahnt a vylozit nohy 😔 a ty sa ako citis,vsetko v pohode? 🙂 inak ja som mala minuly tyzden sono a doki mi potvrdil chalana,tak uz mam dusu na mieste 😀

brisilda
31. jan 2010

ahojte cher ale ved toto je favort nasej janulky 😀 ona ma presne ten isty vybraty 😉 inak ako sa ma babenko tej kocky??? a v akom tt sa narodilo?

brisilda
31. jan 2010

inak nerozpravajte predomnou o vahe lebo ja mam potom z toho traumu 😔 😠 🙄 ja som v pluse uz 13 kg 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ a to som estelen na zaciatku 7 mesiaca

brisilda
31. jan 2010

ale viete co je na tom najhorsie??? ze vdaka mojmu sadlu maleho poriadne necitim lebo kym sa to moje male futbalista prekope cez haldu sadla tak to je len ako posteklenie 😀 😀 😀

miskahryzka8
31. jan 2010

ahojte 🙂 , ja so teraz v meste, som bola u kamosky a zajtra idem na tu krv, tak nemusim vstavat tak skoro 🙂

kati drzim palce na zajtra, som zvedava 🙂

sharmi to je krasna bambulka na to obrazku 😵

groka aj moja "svokra" robi tu kapustocviklu, mne to chutilo aj netehotnej 😀

cheer to je ta bexa co ma aj janka, nie 🙂 ? A gratulujem k chlapcekovi 😵

lucialen
31. jan 2010

Cheer, uz som bola zvedava kolko toho pojes a ty ze dva rozky a pribinacika. 😀 Ved to ja zjem bez problemov uz teraz 😀 To ja v 32tt uz budem jest asi 5 rozkov a troch pribinacikov 😀 8kg je teda dobre, sa drzis 😉
Bris, netrap sa vahou,co uz narobis, niektorim chuti viac inym menej 😉

kkatkaa
31. jan 2010

miska diky ja budem zajtra asi aj dost nervozna aby bolo vsetko v poriadku. aj tebe drzim palce a daj potom vediet. ja idem az na 11 tak sa tu ukazem snad asi az poobede.

brisilda
31. jan 2010

cherlady ta kocka porodila v 21 +2 tt ??? 😕 😕 😕 s vahou 560 g ? to akoze aj prezilo? ja tomu akosi nechapem ved sa pisalo ze caka dvojicky a co som si precitala jeden prispevok tak vraj na vlasnu ziadost odysla z nemocnice

brisilda
31. jan 2010

juuuj kocky moje drzim vam u dokiho palce 😉 aby ste mali super vysledky 😉 a vsetko bolo OK ten stres neznasam ja mam dodnes v cakarni strach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre