Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
1. feb 2010

luci pisala som kusok hore 😉

bris to sa tesim neboj velmi, ale nabuduce srdiecko potesi este viac 😉

kkatkaa
1. feb 2010

groka aha tak ked u mna videl ze som tehu tak uz to asi nepotreboval, tak ja si teda pockam, uz som pokojna diky

lucialen
1. feb 2010

Super Katka, tak asi si fakt otehu neskor, o dva tyzdne uz urcite bude aj baby so srdieckom 🙂

kkatkaa
1. feb 2010

teuska tak zajtra ti drzim palce moc, nech sa to vydari a dozvies sa super spravicky. daj urcite hned vediet

ja som teda na rade na dalsiu kontrolu 15.2. - budem netrpezlivo vyckavat

tea333
1. feb 2010

kkatka ja som sa tesila zo srdiecka,ked bolo vidno pulz tej malej gulicky, ale ovela krajsie to bolo az potom, ked som tam bola minuly tyzden a male vyzeralo na utz ako gumimacik, malo rucicky a nozicky a mini srdiecko 😵 😵

tea333
1. feb 2010

katka vysledok budem vediet asi najskor v piatok, a zmierujem sa s tym ze aj dievca aj chlapec je super 🙂

kkatkaa
1. feb 2010

luci ved ste mi to vtedy aj hovorili ze asi preto aj doki nic nevidel ked mi hovoril ze pride ms ale trochu neskor a ja som uz bola tehu. dufam luci ze o tie dva tyzdne male miminko uz bude aj so srdieckom ako zvon. potom si aj foto vypytam.
tebe dal foto sam alebo si si vypytala a zaplatila? lebo u mojho sa tusim za to plati 10eur, ale ja si to zaplatim som sa rozhodla

a ked bude o tie dva tyzdne vsetko ok, tak dam do placu tie femi kvapky od lucky 🙂

brisilda
1. feb 2010

no tea tak sa potom tes na 4D ultrazvuk to bude hotovy zazrak 😀 to moje mi davalo punce do brucha 😀 a len tak sa tam natahoval sibal jeden

lucialen
1. feb 2010

Kati, foto som si vypytala, aj on na vypisane, ze sa plati, ale nechcel odomna nic. Aj pn som si vypytala 🙂

kkatkaa
1. feb 2010

tea ja si tiez myslim ze aj jedno aj druhe je super, hlavne ze to bude zdrave. sice ja by som viac tuzila po dievcatku, ale beriem aj aj 🙂 . mas aj nove foto do albumu z utz?

ja sa tiez budem tesit zo srdiecka urcite ako mala juj uz sa na to velmi tesim

miskahryzka8
1. feb 2010

siska 😒 , ale snad rychlo pride mrcha mrchata a hned sa zadari 😵 , no co ma ukludnuje aspon trosku, ze nespinim...

katka tak super 😵 , podla mna ta na krv objedna o tie dva tyzdne 😉

luci tak to naraz budeme mat 🙂

No snad to rychlo ubehne a male v brusku na ultrazvuku uz bude zumbovat 😀

kkatkaa
1. feb 2010

baby to verim ze kazdy dalsi utz bude nadherny sa na to tesim

a na tu pn si udala nejaky dovod? ja si foto vypytam a som ochotna aj si to zaplatit ale si myslim ze prvu by mohli dat aj gratis nie?

sisa2
1. feb 2010

kati - gratulujem! 😵

luci - nemas dovod sa obavat, zatial je vsetko ok, nemas problemy, tak si ich neprivolavaj. a dakujem.

ja si tu uz pomaly nebudem mat ani s kym pisat, kedze ste vsetky tehulky 😕 🙂

miskahryzka8
1. feb 2010

tea aj mne brali vela krvy 😕 aj preto som asi taka unavena, len sa furt neviem dostat do postele 😀 , v tom genetone asi vezmu krvy len trosku, som zvedava 🙂

kati tak vlastne si na kontrolu skor 😕, tak aj budem vediet posledna z vas 😒

lucka a lati, poslal vas aj an ekg?

lucialen
1. feb 2010

Kati, len som sa ho opytala, ci ma moze vypisat, a on ze ako chcem, moze. Tak ma vypisal, aj ked som sestricke hovorila, ze som nezamestnana. A potom povedal, ze bude lepsie ked budem doma, aby som sa vyhybala chorim ludom, hlavne chripke

tea333
1. feb 2010

Ja som si zabudla vypytat foto 😒 Taka som bola happy, hlavne ze som sa na sexik opytala, som sa ucila po nociach, tak sme ani nestihli 🙂 zajtra ked budem vyspinkana snad uz konecne 😝
ved uz ani neviem ako sa to robi 😝

lucialen
1. feb 2010

Miska na ekg ma neobjednal, to som pocula od teba prvy krat 😕
Sisa, ja sa trochu obavam tej toxoplazmozy, lebo mame kocurika a nikdy som nebola v styku s mackami az teraz, ale davam si pozor, aby som sa nedostala do styku s jeho vykalmi, ale bozkavam ho stale 😅 Mne ked tie krvne vysetrenia robili naposledy tak som bola pozitivna na rubeolu aj herpesivne vyrusy. Som skoro odpadla, som len cakala, ci mi nezistia, ci nie som aj HIV pozitivna. Sestricka ma s tym vystresovala, a nakoniec mi infektolog povedal, ze to su ok hodnoty

sisa2
1. feb 2010

tea - urcite ste na tom lepsie, ako my s mm 😉 😔

luci - davala si si ho odcervit, ci ako sa tomu hovori? potom by vraj nemali byt problemy. mam kamaratku, ktora chova macky (ale cistokrvne) a ani v jednom tehu s tym nemala problemy.
jaj, sestricky niekedy vedia byt mudre 😠
inak na EKG sa vraj teraz uz v tehu posiela - ked som bola pred kyretom a poslali ma tam, tak mi to vravela sestricka. nevedela chuda, ze som tam z ineho dovodu ☹

groka
1. feb 2010

baby na mna nemate ani jedna tu...neviem kedy sme to mali naposledy,ale odkedy spinim nie a je to par tyzdnov uz

miskahryzka8
1. feb 2010

tei tak poloviciak odkedy som tehu, sa mu chce tusim viac 😕 , lebo uz nemusi 😀

luci a co to znamena, ked mas protilatky, ze si to mala? Ale ved to je dobre, ako s osipkamia tak, nie? Teda okrem hrepesov a HIV 😅 a aj ja som bola s mackami, mozno si tu toxoplazmozu vypytam na to testy.

A na tom ekg to som mala ist ks susednej dokine, ze to robi za poplatok, ale bolo tam bilion ludi, to sa mi nechcelo cakat... a ze mozem ist aj cez obvodnu...

tea333
1. feb 2010

miska aj Dag chce, aj hovori ze som teraz taka NOVINKA, a to je sexi 😀 😀
tak sme to riesili len obchadzkami, no ale uz sa teeesssiiim kedy konecne toto 😀

baby toxoplazmoza od macicky nehrozi ak je odcervena a zaockovana, jedine riziko su jej vykaly, s tym by tehule nemali manipulovat..ale musim povedat ze macicky sa falosne obvinuju, ovela vacsie riziko ze chytite Toxo je z pody, konkretne nedostatocne umyte ovko a zelenina a mate to..

tea333
1. feb 2010

a inak sice stale nemam nevolnosti ani nic take, ale moj vykukajuci zub mudrosti sa akosi prebudil, a boli ma z toho dasno na celej jednej strane, snad tam nebudem mat zapal 😕 😝

miskahryzka8
1. feb 2010

tei aj ja som ako ina, vacsia a sirsia ☹ 😀 a ja som uz zubarovi objedana...

no idem si dat konecne obedneho slofika 😀

sisa2
1. feb 2010

jaj baby, tak ja radsej ani nepisem, odkedy u nas nic nebolo, lebo poviete, ze nie sme normalni 😅 😀

brisilda
1. feb 2010

inak to o toxoplazme je pravda macicka ktore nezerie surove maso a nechyta mysi neni nebezpecna 😉 skor by som sa bavla zle umytej zeleniny ale co sa ma stat sa stane aj keby neviem co bolo nemusite mat ani macicku v byte a toxo chytite a ani o tom nebudete vediet 😒 inak vela ludi prekona toxo a ani o tom nemusi vediet takze sa tu zbytocne navzajom nestraste ja ten strach uz mam zasebou ale listeriu som akosi nevedela prehltnut 😀

tea333
1. feb 2010

sisa myslim ze u vas je to uplne normalne, ze nic nebolo..proste bolo blbe obdobie, ale o chvilu sa date do cviku
😀

bris nase macky chytaju mysi, proste ich odcervujem, ockujem, a ked sa s nimi hram potom ked idem dnu si umyjem ruky..a hotovo 🙂

inak vramci toho ze to ja som vzdy chcela zvery som aj hovienka upratovala, po mackach aj psoch po dvore, ale teraz uz to nerobim, asi 2 krat som zbierala, v gumenych rukaviciach, sackami, v tom servitky na zbieranie 😀 😀

sisa2
1. feb 2010

tea - no asi tak. bolo to to posledne, na co som myslela. ale uz to pomaly prechadza, tak uz fakt cakam na mrchu, nech mozeme zacat snazilkovat 😵

lucialen
1. feb 2010

Kocurik je ockovany aj odcerveny, ale mal pasomnicu, ked bol malicky, teraz uz je ok, nemyslim, ze by sa nakazil toxo ked bol malicky a odkedy ho mame, tak surove maso nezerie, ani nezral a mysi este nechyta. Ale pre istotu si to dam urobit, ak mi na to nezobrali krv. Aj zverolekar mi povedal, ze skor sa nakazim zo suroveho masa alebo neumytej zeleniny. Inak predtym som si zeleninu malo kedy umyvala, a nic som nechytila.
Inak my od poslednej ovulky tiez nic, vzdy sme si dali prestavku od ovulky a potom som nasla // a nechcela som riskovat, ale doki povedal ze sex no problem, uz sa neviem dockat 😀
Inak budem musiet odfotit to moje brucho, ho mam riadne vydute, aj mama mi dnes povedala, ze ho mam dost velke, ze este by som nemala. Ale zase ona to berie tak, ze ked ona nemala, ani ja by som nemala mat 😀

janulka04
1. feb 2010

tak som tu kocky...vybavene, za dva tri tyzdne mi pridu korunky...
...inac, ten pan na urade kukal jak puk, ze uz tam robi cez 8 rokov a nikto o to neziadal, ze co to je za formular....? 😀 Ale, ze vyborny napad, ze kde sme sa o tom dozvedeli...ze aspon moze aj inym poradit 😵

janulka04
1. feb 2010

aaaa, rozoberate toxoplazmozu? Ja som pri malych robila v chovatelskych a som dievca z dediny, ale nejako som sa vtedy zabudla na to vysetrenie opytat a ked som bola asi v 6., 7: mesiaci, tak som na lekara vybalila, ze mam doma macku, ale bola vonku a bola aj ockovana....ze ci mi nespravi test....
tak na mna tak vystartoval....ze na co som doteraz myslela...a predstavte si, bola som pozitivna....tak mi to robili este raz a vysledna hodnota bola trosku nizsia, tak to vraj znamena, ze som ju volakedy prekonala...horsie by bolo, keby ta hodnota bola vyssia....
😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre