Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
4. feb 2010

dzou, neboj, dockas sa..ja som ako som pisala, male sulala 11 mesiacov...a uz zdrham vazne 😝

dzou
4. feb 2010

ja viem jani ja si na teba vzdy spomeniem 😉 ked zacnem mt depky 😅 😀

xena1
4. feb 2010

no tak to skus,bude mat mm motivaciu k uzivaniu...dvom sa berie lahsie 🙂
dzou popisala by som tak ma trapi ze nevydrzim-padam unavou...pojdem buvat cez vikend tu budem viac... 🙂

dzou
4. feb 2010

jasne tak pa pa ... no sak on berie poctivo vsetko co mu dam na stolik 😀 a to teda C-cko, zinok a selenACE ... uz sa ani nepyta ze co to je 😅 😀

dzou
4. feb 2010

je aky som mala pekny pocet pridpevkov ze 34444 😀

xena1
4. feb 2010

aj moj papa co mu poviem...ideme v tom spolu... 🙂 zlati kluci...tak krasne snicky...pekny pocet prispevkov... 🙂 zajtra....

dzou
4. feb 2010

diki xeni 😀 paaaa

kkatkaa
4. feb 2010

dzou najblizsie idem v pondelok 15.2. - dufam ze to uz bude totalne uspesna vyprava so vsetkym ako ma byt a len tymi najlepsimi spravami

miska ty si nezmar. dokedy este budes zumbovat?

kkatkaa
4. feb 2010

kocky padam spat lebo uz ani nevidim
dobru nocku

dzou
4. feb 2010

teda to si este pockame.... ale teda drzim palceky 😉

dzou
4. feb 2010

ja uz za chvilu tiez idem lebo mi dojde mm 😉 kazdu chvilu

miskahryzka8
4. feb 2010

janulka a pu-erh si pila ten na chudnutie?

juuj bris, super ze pises a dufam, ze sebastianko sa nebude ponahlat, v brusku je aj tak najlepsie 😉 a inak chapem, ze nemocnicne prostredie je na depku 😒, ale aspon si pod dozorom a snad pojdes skoro domov a uz nebude stres 🙂

dzou najdem tehu modely piercingove a dam vediet 😀 ja budem tehu virusiky snad posielat po 22hom 😉

jani ta babovka vyzera dobre 😉, ty musis byt super kucharka 🙂

xeni tak tocaky mozu byt dobre znamenie 😉

jemine baby, mne to uz nemysli a nevidim, citam, ze pisete ze pes ma byt so svokrou miesto svorkou 😕 😀 😀

jani to s tymi kuciekrami 😀, teda au 😕 , ale aj tak 😀

ahojte 🙂, dlho mi trva vsetko precitat a okomentovat 😀

dzou, napodiv ma zumba vzdy vspruzi, zatial sa ani nezadycham ani nic a ako som pisala, baby mi dnes nevladali, tak ked sa budem krotit, bude to akurat 😀

a inak dnes som zistila, ze mi regulerne uz rastu vnady 😎, lebo mi pri zumbe viac hopkali v sportovej podprde a aj mm uznal, ked omakal, uz ma v ruke rozmery 😀 😀, tak uz nech mi len rastie brusko a vnady, ostatne nech je ako je, to je dobry zaklad na ich udrzanie, uz sa to nemusi zvacsovat 😀

miskahryzka8
4. feb 2010

juj vy ste este vela na dalsej strane popisali 😕 😀

no ale uz asi vsetky spinkate 😀

lucialen
5. feb 2010

Dobre ranko 🙂 Ja som taka dolamana, moj mm zase chrapal o zivot, vobec som nespala 😝 Ved on nebude moct spavat v spalni, ked budeme mat mimi 😕 Ale dnes v noci ma napadlo, ze existuju take zlte stuple do usi, tak sa pojdem opytat, ci to este predavaju 🙂 Inak vecer sem uz vobec nevladzem chodit, o 8smej si idem citat a do hodiny spim 🙄
Miska, ved aj mne konecne zacali rast prsia, mm sa vcera pytal, ze ci mi je este dobra podprda, a ja, ze konecne zacinam vyplnat tu podprdu 😀

tea333
5. feb 2010

dobre ranko,

luci ja neznasam chrapanie a nemozem pri tom spat, ked ma dag plny nos a trochu zachrape ja ho hned budim ze chraaaaaapes!!!
ja by som to riesila oddelenou spalnou, ja by som nezaspala..

nadenkaaa
5. feb 2010

ahojte kocky 🙂

tea333
5. feb 2010

jee ahoj nadi!
Ako sa mas? Ako sa ti dari v praci?

nadenkaaa
5. feb 2010

ahoj tei vcera som bola v robote 😀 dnes nocna 😅 inak clekom fajn ,inak nestiham vas citat ale vsimla som si ze uz mas vysledok a bude to chlapcek 😵 tak predsa bude do muzstva a nie do roztlieskavaciek 😀

nadenkaaa
5. feb 2010

inak nadherne vam narastaju tie tyzdne 😵 a uz je tu fakt miminum snaziliek 😕 takze uz je to fakt viac tehulkovsky chat ako snazilkovsky 🙂 ale tak to ma byt a snad do jula uz nebude ani jedna snazilka vsetkym to zo srdca zelam 😵
budem musiet zmenit tabulku 😉

lucialen
5. feb 2010

Ahoj Nadi. No konecne si sa ukazala 🙂 Az taky tehulkovsky chat to nie je. Mohla by si sa ukazat aj castejsie 🙂

tea333
5. feb 2010

nadenka ja dufam ze coskoro budeme vsetky tehu,mozno aj do leta, este nam zopar bab chyba, sisa, ty, dzou, motylek, majka,xena...no este zopar ich tam bude 😉 urcite som pozabudala..
snazilky tu su, ale viac chodia tehule a vela kecaju 😀

no u nas sa caka pipik, svokrovci su samozrejme celi bez seba, oni maju mladu dcerku a strasne vela malych bab v rodine, tak chceli vnuka, a maju ho mat 😉 Len ho uz asi nedostaeme spat ked sa tam s nim ukazeme, oni su psychopati na deti 😀 😀

sak sme uz viac krat skonstatovali ze ti praca dava zabrat, ale snad si tam spokojna 😉 to je podstatne 🙂

lucialen
5. feb 2010

Tea, ja mu asi dam nafukovaciu postel do obyvacky, nech spi tam. On vacsinou chrape len na chrbte, ale dnes aj na bokoch, hroza, som unavena aj ked sa vyspim a dnes budem asi polomrtva 😒

nadenkaaa
5. feb 2010

no uz nemam tolko casu ako predtym ono clovek musi aj varit a tak ale myslim na vas a tesim zsa z kazdej novej //
inak ja som dnes 23DC uvidime bud 13.2 -na manzelove 35 narodky ale 14.2 na valentina ci sa nam zadaril ten najkrajsi darcek v podobe// 😵
luci to ti vobec nezavidimmoj mm nechrape len ak ma nadchu 😅 nastastie 😀

tea333
5. feb 2010

nadenka tak ti posielam:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTT T TTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTT TT TTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTT TT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTT T TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tea333
5. feb 2010

sranda je ze to vacsinou pride naozaj ked to vzdas a ten mesiac to naozaj necakas 🙂
teda dufam ze nadenke vyjde narodeninovy darcek 😉 a ked nie tak aspon prvoaprilovy zartik v podobe // 😀

nadenkaaa
5. feb 2010

dakujem tei 😉 asi to tak bude ze ked to necakas tak to pride 🙂

majuska7979
5. feb 2010

dobre ranko babule 😉

petafr
5. feb 2010

ahojte kocky! Nadenka, rada ta tu znovu vidim!
Baby, v pondelok mam pohovor vo Viedni! dufam, ze z toho nieco bude... len aby ponukli aj nejaky slusny plat, aby som mohla odtialto odist cim skor...

tea333
5. feb 2010

ahoj majka 🙂

nadi podla mna je to casto tak, ale jednoducho statiskticky motyka musi vystrelit, a vacsina zien je tehotna do trebars 1,5 roka od zaciatku snazenia, takze uz len pockat

majuska7979
5. feb 2010

peta to ti budem drzat palce 😉
tea ako hovoris raz motyka vystrelit musi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre