Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
5. aug 2009

prajem pekne doobedie dievcata 🙂
tak ako pokracujeme? citam, ze niektorym sa zadarilo... a hadam sa nam ostatnym zadari coskoro 😎

brisilda
5. aug 2009

tea a to kde si vycitala ze je pravnicka?

andzi
5. aug 2009

tea: staraj sa o seba, dobre? Každý si môže písať, čo chce a môže prispievať do takej témy, o akej chce. Som povedala, že do tejto témy už prispievať nebudem, ale neprajem si, aby si tu o mne klebetila, ja to tiež nerobím tebe.

brisilda: ak ťa to zaujíma, môžeš sa opýtať priamo mňa.

tea333
5. aug 2009

michelle ja dufam ze tento mesiac bude mesiac M 😉

tea333
5. aug 2009

bris nechaj to tak lebo dostanes IP 🙂

tea333
5. aug 2009

nadenka katka a rhodos nam inak nejako utiekli 🙂

brisilda
5. aug 2009

veru veru asi us zaneprazdnene 😉

tea333
5. aug 2009

niekto musi aj pracovat 🙂 aj ja by som mala, ale dnes sa mi do prace nechce, odlozim na zajtra 😀

tea333
5. aug 2009

akurat premyslam co dnes budem robit 🙂 idem sa opytat vedenia co mame v plane 😀

brisilda
5. aug 2009

juuj ako ti dobre ja musim socit do mesta a nieco kupit muzickovi kedze ma narodky hm....to aby som zase premyslala 😀 😀 😀

michelle
5. aug 2009

tea alebo mesiac U (=uspechu), ci O (=otehotnenia)? 😵
inak dievcata ja termin ovulacie tiez nenechavam na nahodu... sice si nemerieam teplotu (to by sa mi nechcelo), ale kupila som si to tzv. "flusatko", ci mikroskop to aj volaju... a dobre som urobila, lebo podla neho mi ovulka padla na 8DC, nie na 14.-15. ako je bezny vypocet 😕 ...to je co? 😎

brisilda
5. aug 2009

fiifa super vecicka a kde si to kupla? kolko to stoji?

cheerlady
5. aug 2009

ajojte babule,tak ja som bola rano na krvi a zmena - nemam volat za vysledky zajtra poobede ale uz doobeda - zlata teta sestricka mi dala cislo do ich ambulancie do BA,pretoze ordinuju aj v BA aj v PK 😉 takze zajtra po deviatej uz budem vediet 🙂

k tej gravitacii - ja som to robila tusim raz este na zaciatku snazenia,potom som sa na to vykaslala,alebo som na to zabudla 😒 no ale pocula som,ze najhlavnejsie je nevstavat hned po sexe,zostat tak 20minut lezat a az potom sa ist osprchovat 😉 a mate pravdu,je to blby pocit,ked to vyteka 😖

inak ja som dnes tiez v praci a na obed mam tvarohove palacinky,mnaaaam 😀

brisilda to poznam,ja tiez nikdy neviem,co kupovat,ked on ma vsetko 😠

inak holky,neviem,ci som to spominala,ale vcera sme zaplatili zalohu za domcek,tak dufam,ze v septembri sa tam po par upravach nastahujeme 😀

cheerlady
5. aug 2009

no a k tomu boleniu brucha - ja som napr.posledne 2mesiace mala krce v bruchu asu tyzden pred planovanou MS - myslela som si,ze to sa uz hlasi mrcha,ale zistila som,ze to bola asi ovu 😉

cheerlady
5. aug 2009

este som zabudla dopisat - lebo tie krce trvali tak 1,max.2dni a potom tyzden nic - predminuly mesiac po tom tyzdni prisla mrcha,naposledy neprisla 😀

brisilda
5. aug 2009

cheerlady tak to je super ja bolesi nemavam nikdy jedine ma bolia prsia ked ma prist mrcha ☹ moze byt, ze ovu ani nemam fnuq

cheerlady
5. aug 2009

brisilda, kup si ten mikroskop na zistovanie ovu - je to fakt dobra vec,ja som si ho uz chcela kupit,ale dufam,ze uz ho nebudem potrebovat 😀 stoji okolo 400korun,ale mas ho pomaly dokonca zivota,je neznicitelny 😀
inak ja nemam ziadne tehu priznaky,akurat som pribrala 2kg a kamoska hovorila,ze sa jej zda,ze sa mi zvacsili prsia...inak nic... 😒

stanka1986ke
5. aug 2009

ahojte mozem sa pridať do fóra...my sme sa teraz od augusta tiez začali snažiť o naše druhé bábo...tak uvidíme či sa nám to podarí hned alebo nie... 🙂

michelle
5. aug 2009

bris kukni sem: http://www.tehotenske-testy.net/ovulacny-test.html
hadam moj prispevok nebude oznaceny ako nevhodny 😕
je to fajn vecicka, s muzom sa vytesujeme nad obzmi, co sa mi tam pri testovani zjavuju 😀

michelle
5. aug 2009

jaaj a stoji to 19 €

cheerlady
5. aug 2009

caff stanka,jasne,ze mozes 😉 tak vitaj a prajem co najskorsie // 😀

michelle
5. aug 2009

cheer aky je to pocit najst si II? co sa pytam, asi skvely... v case, ked som zistila, ze cakam moju dceru, este tieto veci neboli... takze to nepoznam... 😨

brisilda
5. aug 2009

michelle dakujem este dnes skocim do lekarne ci ho maju no obavam sa , ze v zapadakove ako je PB nic take nebude 😢 ved uvidim a napisem
Stanka vitaj medzi nami 🙂)))

cheerlady
5. aug 2009

michelle no ja som si tie // nenasla az take ocividne ako ine baby (kuk moj album),takza cakam na zajtrajsie vysledky krvi,ci mi to potvrdia 😒 ale pripisujem to tomu,ze som ovu mala neskor ako v polovici cyklu,takze mimco by malo teraz mat po spravnosti nejake 3,4tyzdne a nie 6ako si mysli lekar podla datumu poslednej ms...
ale v kazdom pripade super pocit,uz len pockat ako to dopadne 😉
no to ti verim,tebe to potvrdil az lekar,vsak? aky to bol pocit,robil ti vtedy aj ultrazvuk?

michelle
5. aug 2009

bris ja som si ho objednala cez internet a este v ten den som si bola prenho osobne. ak si ho objednas na dobierku, za par dni ho mas doma... 🙂

michelle
5. aug 2009

cheer no kedze som vtedy mala tesne pred 19tkou, dieta sme neplanovali... a ked mi vynechala mrcha, nesla som k doktorovi. som sa proste necitila na to, ze som tehotna 😀 ..az ked mi druhy krat meskali, sla som prvy krat v zivote na gyndu, sprevadzala ma najlepsia kamoska (vtedajsi nadejny otec bol na ZVS) a to uz som bola niekde v 2-3 mesiaci, takze mi hned po "hmatovom" vysetreni povedala (doktorka, nie kamoska 😀 ), ze som tehotna... mala som totalne zmiesane pocity. na jednej strane som bola velmi mlada a chcela som ist studovat, na druhej strane sa vo men materinsky pud nezaprel... a pocitila som taku zvalstnu tichu radost.. asi to poznas... 😵 ..aj ked vo mne vyvstaval starch z toho, co na to nasi... 😝 ...ultrazvuk mi robili az niekedy v tretom mesiaci... to uz bolo pekne vidno.. ale nepamatamsi co vsetko 😎

tea333
5. aug 2009

stanka ahooj🙂 vitaj medzi nami a cit sa ako doma 😉

baby ja neriesim ovu test ale ked to tento mesiac nevyjde tak si kupim ovu test aj jednorazove aj vselijake aby som zistila kde je moja ovu 🙂
dnes som sa snazila najst si spominany krcok maternice,ale ja ho asi nemam 🙂 haha
hlien mam uplne priezracny, dnes to prvykrat vyzera ze nejaka ta ovulka sa blizi, aj mam take divne pocity v bruchu, tak sa pokusim este dnes s mojim drahym cosi vymysliet 🙂

tea333
5. aug 2009

michelle tak to je mily pribeh, hlavne ze dobre dopadol 🙂 a mas pocit ze ti nieco uslo?

kkatkaa
5. aug 2009

ahojky som v podstate stale tu len som si na chvilu odbehla ale nebojte mm v praci takze nic nebolo 😠

tea333
5. aug 2009

kkatka nevadi vecer sa POROZPRAVATE snad 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre