Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
14. mar 2010

Maji, podprsenku som si ja kupila novu minuly tyzden, lebo uz ma tlacili. Ale ja som si kupila normalnu 😉

miskahryzka8
14. mar 2010

fazulka prstikova metoda je taka, ze po keksiku si este prstikmi zatlacis bojovnikov blizsie ku krcku 😅 a este si moyes lahnut na chrbat a bzt chvilu v sviecke 😉 a ota som nepozerala...

majka, mne sila teraz tehu gate kamoska priamo na mna, tak neviem ako s velkostou 🙂

miskahryzka8
14. mar 2010

majuska, ja mam moje podprsky v pohode, len sa zmenili na push up 😀 , co je super, normalne mam tu ciarku vo vystrihu 😀, to je dost ulet inac kojit 6 a 2 tyzdne ak mala mliecko 😕

monikapd1
14. mar 2010

majka ja mam este teraz jednu tu co som nosila aj predtym nez som bola tehu, bo co som si kupila vacsie tak mi straaasne rychlo narastli prsia, a tato sa este da, neviem ci zozeniem matersku podprsenku vo velkosti kosikov E, F 😅 a s obvodom 85 - 90. 😖

groka
14. mar 2010

Ahojte babule

dzou,akoze ja nechapem, co to u teba je,tvoj graf vyzera ako poriadne ukazkovo tehulkovsky,ked sa pozrieme aky dlhy cyklus inak mavas,ty si asi nemerala stale,takze nevieme kedy bola ovulacia,no mohla si ju mat neskorsie ako zvycajne,ak nejde o tehu,na tvoju doktorku by som dala staznost,no a ak by sa tie nieco este aj stalo nedajboze,tak doktorka ma poriadnty pruser,velka skoda,ze to nemas nahrate,hned by som s tym utekala na patricke oddelenie,ale tak prajem ti len aby si bola tehu,ta druha sa musi uz ukazat a co ti vravi napriklad lauritka alebo ine osobky ?

monika,sharmana,cheer,bris,janulka,krasne tt mate,len co je s malalady?uz ste zistili ci sabiatko porodila?

inak k tomu primeranemu pribratiu pocas tehu,odporuca sa 9 az 11 kilov bez toho ci je niekto pri sebe alebo ako lata,v prvom rade ide o fyzicku zataz aj pocas tehu,aj po porode,potom uz hraju aj ine faktoy rolu,ako stazeny porod napriklad,ten kto ma nadvahu a este aj priberie pocas tehu vela,ma to riadne komplikovane,viem o com hovorim pri prvom dietati,ale aspon si mysleli ze ja to nezvladnem za tie kila,ale mne to islo hravo,ale potom kondicka po porode bola o nicom

ja momentalne na vahu ani nestupim,lebo posledne 2 dni sa len skriabem na brusku,na bokoch,vsade rastiem nejako dost,ale ani sa necudujem

dnes som robila tak fajnovy vyvar,ze by ste sa "zadrhli"babule s nim,druhe boli kuracie rezniky v paci nalozene so zemiacikmi na masle s rascou zapekane,ja som sa isla zadrhnut,vcera som robila smotanovu tortu plnenu mandarinkami a jahodami,pol torty som zjedla uplne sama 😝

janula ako ti je?citala som ze si mala nejake tvrdnutie s bolestou tusim ze?
mna boli strasne chrbat ked dlho stojim,ale hrozne,vaha je u mna zdrvujuca+prsia ktore mam ako melony 😝 male citim ovela viac,hlavne dnes,puci nejaku cast tela ale neviem co to je,ale je to krasne 🙂

kkatkaa
14. mar 2010

ahojte babulky moje zlate
ja len na skok neviem kolko vydrzim

dzou ako? nieco nove?

xeni mrzi ma ze si v nemocke ale aspon si pod dohladom lekarov a verim ze vsetko bude ok, tak sa drzkajte 😉

kkatkaa
14. mar 2010

groka a tebe sa ako dari? zasa robis chutky s tymi tvojimi pochutkami 😉

groka
14. mar 2010

xeni drzim ti palce aj ja,nech sa druhe mimi ukaze a verim ze ta bolest bola z uhniezdovania,nech ste uz cim skor domka

katka ahoj,tak ja zijem ako sa da,byva mi stale zle,sem tam nejaka bolest ma zmohne,ale co uz narobim,musim to dobojovat do konca a ty co?

idem ja spinkat,mm pozera nejake kung fu,ja to nemusim,tak si idem lahnut,rano skolka ma caka s malym

sharmana
14. mar 2010

ahojte, tak sme boli zas v baumaxe, kúpili sme iné lišty do spálne, lenže sme zistili, že nezakryjú nedostatky na parketách, tak sme šli zas do merkury marketu a kúpili sme zas iné, farebne to vlemi neladí, ale to neva, nekričí to až tak... tak sme zas vracali tie prvé lišty do baumaxu... no blázinec 😀 no a kežde sa nám včera pokazilo to wc, tak sme sa už rozhodli kúpit si nové a zajtra príde vodár.. dúfam že nezahlási cenu, že hneď skolabujem, lebo chceme trošku aj prerobit vodu... no s tými peniazmi je to hrôza..

groka. ono sa to lahko hovorí s tými kilami, ale niekedy to ide proste samo hore na váhe, ale ja som zas čítala, že normál ne je pribrat 10 az 15 kíl, píšu to aj na niektorých stránkach, dokonca v mojom týždni píšu priemerné pribratie 9 az 13kg, pričom ja to mierne prekračujem... fakt ale je, že mám obrovské brucho a stále rastie, viem to, lebo sa mi koža natahuje, a aj to dost tahá a vyskakujú mi tielka, ktoré som pred 2 týždnami v pohode nosila...

kkatkaa
14. mar 2010

groka chudatko to ma mrzi ze ta stale nieco trapi ale to tak asi byva v tehotenstve ze maloktora zena ho ma uplne bezproblemove, ved ja som tiez mala to krvacanie,, ale odvtedy nastastie zatial ok, tak uz by to tak mohlo zostat.

v utorok idem na prvu poradnu, tak uvidim co sa tam dozviem, dufam ze sa mi bude doki viac venovat aj sa so mnou rozpravat, lebo zatial to tak nebolo

drzim palce lucke a miske ktore tusim idu v pondelok, tak baby nech vam to dobre dopadne a mate pre nas len dobre spravy

idem uz aj ja spinkat tak vsetky kockam drzim palce nech sa vam dari. dobru noc

miskahryzka8
14. mar 2010

groka, super, ze takto vyvaras, mnamky mnam 🙂 a nejake tehu cviky na chrbat nechces robit 🙂 ?

ahoj kati 😵, ty mas kedy poradnu?

xeni ozaj ako dnes ultrazvuk 🙂 ?

sharmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aj my sme dnes boli v merkury markete a vybrali sme kachlicky do kupelne a pocuvaj minala som jednu tehulku s velkym bruskom, nemohla si to byt ty 😅? tusim mala nieco cervene oblecene a take tmave vlasy dlhsie do polocopu sa mi zda 🙂
aha kati tak v utorok, tak som zvedava, ja a luci ideme v pondelok 🙂 ajj citam ze dobre pamatas 🙂 , dam hned info 🙂

janiii ja uz som aj tu popisala 😀 😉

janulka04
14. mar 2010

no, miska, ale nik tu nieje....
sharmi..mne sa kamosky smeju, ze take brucho mali, ked isli rodit... 😝 asi zavidia, len nech ma Stellinka velaaa miesta...lebo tie tlaky a stuchnce su cim dalej horsie...
mimochodom..vas mam od nej vsetky pozdravovat...asi,lebo co som sa sem prihlasila, robi premety 😀 😀
groka....ty si ina gazdinka..ja dnes spravila kuraci perkelt a dovi dopo rodina...nohy hore 😀

groka
15. mar 2010

Dobre ranko

my uz obleceni vo vetrovkach do skolky a ja ze co je maly taky horuci,tak som isla premerat este a 38,takze uz aj som mu spravila leharo v obyvke,rozpravky ficia o 106 a lezi,idem mu nieco nachysat na jedenie,aj mne a potom by som sa mala cinit

baby odpoviem na prispevky,len teraz nemozem,len avizko davam

janulka04
15. mar 2010

ahojte...
juj groka, to mi je luto..no inac, laura uz bola vcera a predvcerom celkom v pohode a dnes rano brutalny kasel davala, tak som ju nechala doma tiez...tak chudatko Linduska chodi sama do skolky....
ale uz aj dokonca opravuje mm v nemcine....sme saminule narehnili 😀

groka
15. mar 2010

janula nechapem ale,teraz pred podanim lieku som mu merala a 37,1 ale vyzera zle,cervene oci,taky unaveny je,neviem ci zle premeral teplomer
este stale mas tlaky?kedy mas dalsiu poradnu?

fazulka1512
15. mar 2010

ahojte babulky
ja mam dnes rusno, prisli nam menit okna, davam plastove do mojej a maminej spalne

janulka04
15. mar 2010

ahoj, groka....uz ani nie..obcas, vcera ma strasne krize boleli, normalne mi bolest vystrelovala az do stehennej kosti a jedno lytko som mala spuchnute na hovado..nechapem, preco iba jedno...na poradnu, ak sa vyliecim, groka, idem teraz vo stvrtok...mu to spomeniem, len sa bojim, ze budme musiet lezat a to sa nam nehodi teraz, kedze mm si hlada novu robotu, nemam kam dat male...je to na... ☹
a inac, teplotu mat mohol...mne sa to bezne s malymi stavalo, ze chvilku mali, chvilku nie, aj bez lieku im sama klesla...dobre si urobila, nechaj ho doma, mas ho pod dohladom a uvidis 😉

inac, mne dnes dorazil matrac do postielky, tak sa vytesujem 🙂

fazulka...idete za plastove menit? 😕

miskahryzka8
15. mar 2010

ahojte, tak hlasim sa od dokiny 🙂 , ale ziadne speci info 😕 , len sa pytala na vahu, ci mi nohy nepuchnu, pozrela ma zo spodu, zrejme krcok a v setko v poriadku, aha este tlak mi merala sestricka, uz nemam az taky nizky 🙂 a za dva tyzdne idem na dalsiu krv a to uz by mal byt hotovy ten biochemicky skreaning a ci co a 12.4. mam poradnu... som myslela, ze bude aspon srdiecko pocuvat a ona ze ked nie su nejake problemy, ze netreba...

Slom zvedava ako lucka pochodila 🙂

janulka aj aj som potom uz isla spinkat, tiez pozdravujem stellinku 🙂 , mnam kuraci perkelt, vidis dobry napad 🙂

groka, janulka nech sa drobci rychlo vyliecia 🙂, janulka sikovne su tie tvoje kocky 😉

janulka a postielku mas po malych 🙂 ?

fazulka1512
15. mar 2010

janulka ano plastove z dnu budu biele a z vonku tmavo hnede
miska super ze je vsetko ok
ale vam tie tyzden riadne ubiehaju, ty mas uz 14, a ako keby vcera bolo ze si sa vytesovala ze si tehu

janulka04
15. mar 2010

ahoj, miska..nie, ja som styl Cheerly, ja este postielku nemam doma 😀 a dokonca ani objednanu, chystam sa na to bud koncom mesuiaca alebo zaciatkom aprila...lebo aj tak este neni ta spalna tak hotova, ako by mala byt 😝
tak budes mat teplejsie, fazulka 😉

fazulka1512
15. mar 2010

no to dufam ze teplejsie, mne ide hlavne o hluk lebo byvam pri ceste 😉
mne ide neskutocne pomalinky net 😠

brisilda
15. mar 2010

ahojte hlasim prichod 😀 trisku oneskoreny no boli sme na vychode a samozrejem taska do porodnice zbalena a hodena v kufri auta 😀 tak az si tam teraz lezi 😀 😀 😀
inak pocasie na vychode bolo ukazkovo vianocne a prideme na stredne slovensko a tu nic 😠 iba prsi a mrzne 😒 no cakam ze maj bude teply 🙂 co sa tyka ochorenia tak moj maly posoplieva ale nic vazne ja ho uz necicikam lebo on stale beha s bosými nohami a mna ide vytocit ale mame novinku maly sa zlakomil na skrecka takze hadajte co nam pribudlo doma 😀 zarobili sme si teda 100 € po prepocitani vsetkych vydavkoch co s tym suveseli 😝 ale ked vidim tu radost v jeho ockach tak to stalo zato 😀

janulka04
15. mar 2010

aj mne, fazul, ale ja sa pripajam cez WLan, cezhornych susedov, mame s nimi dohodu a to sused sa stale niekam premiestnuje asi 😉
a urcite aj zvuk to stlmi...pamatam si ten rozdiel zo Slovenska, my sme mali na nasom dome najprv drevene, potom mm dal urobit plastove a on mal zvyk, ze na mna vzdy vyvreskoval, ked fajcil, ze podaj toto a tamto a ja som mu to podaval cez okno z kuchyne...a potom mal utrum a sa rozculoval, lebo uz som nepocula nic, tak si musel podavat a nosit sam 😀 😝

fazulka1512
15. mar 2010

zajtra idem k lekarke po dupsaston, chcela by som sa vas opytat ze ten clostyl sa predpisuje na zaklade nejakych vysetreni
a idem si aj po prihlasku do skoly

janulka04
15. mar 2010

no vidis, bris....ja sa tejto haveti branim, sice som po maturite robila v Chovatelskych a vlacila domov vsetko, co sa dalo...ale malym este nechcem kupovat...mam aj taky megabox pre zajace u nasich a mama malym kupila k narodeninam v auguste morske prasiatko a ono sa okotilo, tak ma tri a ze mame si ich zobrat sem...no to tak....tam nech si smradosia na POvazi 😀
ale raz im urcite nieco kupime, deti sa musia naucit zodpovednosti a takisto, by sa aj mali zoznamit so smrtou...akoze znie to mozno morbidne, ale je to tak...niektore veci sa nedaju opravit 😔
a s tymi cenami, to poznam, skrecok 1,5o€ a vybava zvysok, vsak? Ale zase sa oplati investovat...viem, co pisem...tak nech vam skrecik dlllllho zije 😵

brisilda
15. mar 2010

janka tak je to skrecok ktory pochadza s puste cize bez jedla a vody vydrzi dlho 😀 Ja som ho raz pohladkala inak nie mam strach aby ma nekusol teraz ked som tehotna no co som citala na nete tak vraj oni nekusu a su to vraj oblubede zvieratka pre deti 😀 taky maznackovia 😉 inak o chorobach som sa nikde nedocitala tak hadam to v tehotenstve nevadi nakolko je vela zien co ma doma macky a tie asi skor daku pliagu donesu a inak amme aj jessynku 🙂 deti si musia zvykat podla mna aj na zvieratka nas Samko ich ma osobne velmi raz cize uz len cakam co dalsie ho napadne 😀 este nemame andulku hada pavuka jasterice atd. 😀

groka
15. mar 2010

ahoj bris a kde ste boli na vychode?

jaj ako i nechutne stvrdlo brucho,az som lapala po dychu 🙄

vcera ma mierne vytocila svokra,maly ma meniny v sobotu na velku noc,a svokra ze aby som nerobila oslavu ze vsetci budu v kostole 🙄 chapete co tym chcela povedat?jasne ze budem robit oslavu a kto pride bude tu,kto nie nech sa modli

brisilda
15. mar 2010

ale uz vidim ako v buducnosti zariadujem terarrium 😀

brisilda
15. mar 2010

groka sli sme ku svokrovcom do Michaloviec 🙂 inak mne tvrdne brucho ked mam zapchu 😀 😀 😀

groka
15. mar 2010

bris ja teda zapchou netrpim ani nahodou 😅 ale vraj brusko stvrdne aj ked babo meni polohu napriklad a citila som nejake prudsie pohyby,takze mozno zmenilo polohu

baby a ake dlhe ho mam teraz?teda ked je napriklad dole hlavickou,tak kde asi mozem teraz citit nozicky?myslim okolo pupka ci uz vyssie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre