Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
5. aug 2009

ktore posledne myslis? 😕

groka
5. aug 2009

baby ja viem,ze mam ovu podla toho,ze ma boli podbrusko na kramy,s bolestou krizov a ked chodim,tak mam pocit,ze mi skacu co vnutry vajecniky,je to neprijemna bolest,ja to mavam velmi bolestive aj teraz ma boli,ale z coho?doprdele aj s cicikmi,by som si teraz myslela,ze ju mam ale to uz nemoze ,ze by uhniezdovanie?ale to vraj zena neciti,ja uz fantazirujem,ale nie,to len aby andzi mala srce na mieste 😀

groka
5. aug 2009

tea no maly stale na to cumi,len sa rpesuva po obyvacke,raz sedi na gauci,potom sa presunie na zem a priamo pred tv,to by som akoze kricala,tak ho napomynam,ze musi sediet dalej,lebo ho budu boliet ocka

groka
5. aug 2009

ale baby vam mozem povedat,ze ozaj som vysla z cviku,takto v noci byt hore,to je cisty zabijak,idem si spravit kafe

a keby ste vedeli,co robi v noci,speval si,rozpraval i basnicku co som ho vcera naucila,nasa macka strakata...my sme sa aj smiali s muzom,ale aj sme nadavali

michelle
5. aug 2009

cheer myslim "byt zenou je uzasne" 😎

tea333
5. aug 2009

michelle stale budes vyzerat ze si medzi mladsimi 🙂

cheer ja mam tiez nechty tak sa mi tazko smatra 😉 a ja suhlasim, byt zenou je fajn,aspon ja sa nestazujem 😅

inak ked uz katka nacrtla tych chlapov,moj tvrdi ze ten porod zeny prehanaju ked kricia, ved to NEMOZE byt take zle,lebo jeho mamca mala dobry porod tak mu povedala ze je to ok 🙂

tea333
5. aug 2009

groka, ja by som brala takeho maleho rozpravaca, u nas je ticho ☹ kazdy za svojim pocitacom, v inej izbe, a zvierata toho tiez nenakvakaju 😀

groka
5. aug 2009

tea 😀 no jednu zenu to boli,druhu nie,ale obe kricia,ale ani nie tym,ze to boli,mna to nebolelo vobec,teda to tlacenie,ale proste ja som muslea kricat,a krciala som teda zdatne,tak,ze ma bolo pocut o poschodie nizsie a na druhu stranu chodby,neviem to opisat,ale mala som pocit,ze ked sa len nadychnem ,tak nevytlacim a s tym krikom som sa tak zaprela a maly bol vonku na 3 tlacenie

groka
5. aug 2009

ale co sa tyka tych 10 hodinovych bolesti kazde 2 minuty,to bol horor 🙄

tea333
5. aug 2009

inak ja si necham doma zablokovat jetix a podobne hrozne kanaly, moje babo ked uz bude pozerat telku, tak len veeelmi obmedzene, a nieco mile a naucne, ale zas ja mam hrozne naroky na gendrovu (pohlavnu) rovnost a v telke je tolko diskriminacie, ze neviem ci to dam dietatu pozerat..

slabe a bezmocne zeny, bezradne, neschopne, potrebujuce pomoc, iba vedlajsie postavy, opisane ako krehke a nezne zienky v nudzi..
aj hracky su hrozne sexisticke

kkatkaa
5. aug 2009

cheer z toho by sme si mali urobit nase heslo (byt zenou je uzasne) a verit tomu aj v tych tazkych chvilach 😉
tea popracujem na tom mrknem nejake co mam a skusim nejaku vybrat ale taka pekna ako tato uz nebude 😉
a to o bolestivom porode (aj ked este za sebou ziadny nemam) a prehanani ma poriadne stve lebo chlapi su velke fajnovky a velmi tazko znasaju bolest i tu najmensiu ked toho mojho boli zub radsej by zjedol vsetky lieky sveta a az potom ho po pol roku dokopem k zubarovi 😠 tak nech si nedovoluju 😉
a neboj coskoro ti tam bude nieco male vonave zvatlat teda najprv iba plakat o 106 ale potom pomrnkavat a dockas sa aj toho rozpravania 😉

michelle
5. aug 2009

tea odkaz drahemu, ze to BOLI JAK SVINA, cest (alebo skor zavist) vynimkam. ja som ale napriek tomu nekricala, len som ticho trpela, som sa hanbila kricat 😔
😀

tea333
5. aug 2009

ked chcete mozem sa tu tomu povenovat a odpisat nieco z mudrych knih ak by ste mali zaujem
je to mimoriadne zaujimave, ale pohlavna nerovnost existuje od narodenia a ovplyvnuje vychovu negativnym sposobom a ovplyvnuje zivot deti, najma dievcatka su znevyhodnovane,ale vplyva to na vsetky deti

michelle
5. aug 2009

inak.... ma zaujima, ako je to u vas s ucastou octa pri porode? maju zaujem vasi drahi, alebo je to podla nich skor "zenska zalezitost"? ..a aky nazor mate na to vy?

tea333
5. aug 2009

michelle on tvrdi ze prehaname 😠 sak by som mu dopriala taky porod

michelle
5. aug 2009

ze oca.. ja som truhlik... s ucastou OTCA som samozrejme myslela 😅

michelle
5. aug 2009

tea a ako na to vlastne prisiel? pamata si vkastny porod? ...ci? 😎

tea333
5. aug 2009

michelle ked budem chciet samozrejme ze tam bude..ale neviem ako by mi tam pomohol..ked on bude traumatizovany a najradsej by som tam mala naj kamosku, ona je mi ako sestra, ale ona je neskutocna padavka a asi by odpadla za mna 🙂, minule som odpadavala u veterinara, prislo mi zle, a ked som jej povedala nech mi podrzi psa tak odmietala len preto ze sa mu mali pozerat do oka (iba pozerat) a to ona neznesie 😀 😀

tea333
5. aug 2009

no jedno lepsie nez druhe...a mama ma vytaca od zakladu..takze aj keby to dovolili, asi tam nemam koho mat 🙂
ale nie zvazujem otca,ale fakt neviem ci by ho to netraumatizovalo

michelle
5. aug 2009

tea a kamoska by sla? 😕

tea333
5. aug 2009

kamoska povedala ze ona bude na opacnom konci chodby s MP3 na usiach..ona je uplne traumatizovana z porodu, a boji sa toho ako cert kriza

tea333
5. aug 2009

same padavky..budu sa skryvat v bufete..tak je to 😀

michelle
5. aug 2009

tea tu sa asi neda "nutit" alebo vyzadovat... je to taka specificka vec... najlepsie je, ak sa obaja (matka aj otec rodiaceho sa dietata) zhodnu... obaja chcu ocovu ucast alebo obaja nechcu ocovu ocast... tam potom nie je co riesit... len ma zaujima vas nazor, len pocula som vselijake... moj muz jednoznacne chce byt pri porode, hadam ho to v hodine H neprejde 😀

michelle
5. aug 2009

tea no ved... a pritom sa len prizeraju 😉

tea333
5. aug 2009

moj by chcel,ale neni si tym isty, a ja tam nechcem dalsieho vydeseneho, chcem odvazneho povzbudzovaca..ak nebude, pojde von, vydesena mozem byt aj sama

tea333
5. aug 2009

neviem, pokial bude ten doktor tam ore mna a bude mily aj sestricka co tam bude stale bude zlata tak ho tam nepotrebujem 😅

tea333
5. aug 2009

kkatka popracuj 🙂

michelle
5. aug 2009

tea pekne 🙂 ved uvidis, ako sa to cele vyvrbi 😎

kkatkaa
5. aug 2009

baby dobry napad to si zistim este som sa ho na to nepytala on povie asi ze nema s tym problem ale co si pamatam chytil take hysaky a nervaky v den svadby a to v porovnani s porodom o nic neslo 😉 takze pridavat zdrav personalu starosti este s nim nemienim zvlast ked sa maju vsetci vtedy venovat mne 😉 ja som sama tak trochu dost padavka ked si zmyslim na porod tak najprv asi odpadnem ja a potom mm a potom neviem co sa bude diat 😀
michelle inak to si myslim aj ja ze sa budem hanbit kricat ale ked to inak nepojde tak tam asi zacnem revat ako tur 🙂

groka
5. aug 2009

tak moj nebol pri porode,nejako nechcel,ale pri druhom povedal,ze pojde a aj ho tam chcem,takze uz sa tomu nevyhne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre