Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
5. aug 2009

veru veru a ake neprakticke, zaklad, ze krasne 🙂))))
tea nie ja niesom v GB ja tam mam len rodinku maminu ocina sestru seterku ako rodinka miazgovcov 😀 😀 😀 + ich deturence

brisilda
5. aug 2009

fazulka co ty vies mozno vtedy ked to najmenej cakas to pride ako blesk z jasneho neba drzim palce

tea333
5. aug 2009

potom ked budem tehu pojdem, a snad sa niektora pridate so mnou na otocku na nakup, prip. max na jednu noc v nejaky den ked budu letenky za par centikov 🙂

tea333
5. aug 2009

bris tak ty tam mas rodinku, to je prakticke, ja mam znamych len v irsku,aj ked aj tam by sa asi zle nenakupovalo
😕

tea333
5. aug 2009

ale nemam problem ostat jednu noc sama v hoteli ja som svetobeznik nebojacny 😝
akurat sa na mna moje biele chlpate deturence nalepili,zas sa chceme mojkat 🙂

brisilda
5. aug 2009

tea podla mna budeme mat blizsie ked pojdeme len do rakuska 😉

brisilda
5. aug 2009

tea tie biele deturence znie ako keby ..................................... ale isto myslis macicky alebo hafinka ze? 😀 😀 😀 poslem ti teda aj tu moju maltezacku 😀

kkatkaa
5. aug 2009

fazulka kludne moze byt september ak prinesie dobre spravy no nie?
tea to by som sa rada pridala to by bolo super tak uvidime nech to hlavne vyde na nejaky rovnaky terminik s nami a nasimi tehu ze baby

groka
5. aug 2009

moj je risko

keby ste vedeli,ako sa ten moj laduje kolenom varenym s horcicou a chlebom,uz sme dlho take nemali,nie je to nic zdrave,ale raz neuskodi,a ten moj papkacik nie je vobec,takze mam radost velku,ze aspon toto papa

tea333
5. aug 2009

dve maltezacky, gigi (citaj džidži ) a schmoo (citaj šmú) 🙂
a mam este kocura quida a macicku puffy..ved su u mna v albume 🙂

tea333
5. aug 2009

no naj je letiet v prvom trimestri lebo sa mi mari ze v druhom uz by to nemuselo byt ok zdravotne 😕

tea333
5. aug 2009

risko vie co je dobre 🙂 len aby brusko potom nebolelo 🙂
moji bratia boli kyselinari ked boli maly a este mali papat sunary alebo vyzivy babka im dala plnenu papriku a odvtedy chcu iba maso a stale len kricali maso maso!! 🙂

brisilda
5. aug 2009

tea moja sestra letela v 7 mes. a to som myslela, ze porodi na slovensku no vydrzala a porodila az v GB 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

bris a v rakusku maju fajn vyber aj ceny?
ja sa poznam, ja draheho financne zruinujem, ved viem ako to u nas vyzera na nakupoch 😎

brisilda
5. aug 2009

ok kocky letim ja do mesta chcela som ist peso no asi nastartujem svojho tatosa 😀 usetri mi aspon cas takze sa majte vecer pridem ked muzicek zaspi 😉

tea333
5. aug 2009

bris ja by som isla do zahranicia rodit ale nechcem papierovacky..lebo slovenska uroven zdravotnictva 🙄
myslim ze na zapadnom slovensku ani nie su sukromne porodnice, kt. by stali za zmienku (nepocula som)

kkatkaa
5. aug 2009

ahoj bri urcite sa este zastav a povies nam o tom rakusku aj mna by to zaujimalo

spanihelka
5. aug 2009

ahojte kočky, konečne som tu...bola som u sestry v BA
dnes je 6DC a mám pocit akoby som mala ovulku, hlien je priesvitný a naťahujeeeeeee sa o 106, telefonovala som manželovi, nech sa ponáhľa z práce.....ten sa smial 😀 😀 😀 a nakoniec mi aj napísal, že príde o 2 hodiny skôr 😉 tak sa tešíme 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

kkatka ved mozme nakupovat vybavicku aj v rakusku spolu, nastartujeme afto a pojdeme po obchodoch, ked budeme od seba 3 mes tak sa to v pohodicke daa 😉
ved si z trnavy..to je skok 😉

spanihelka
5. aug 2009

inak aj ja dávam tiež nohy hore 😀 alebo si spolu ešte poležkáme 😀 záleží to od situácie 🙂

brisilda
5. aug 2009

tea tak dik, ze mna neberiete fnuuuuuuq 😀 😀 😀 uz utekam pa pa

kkatkaa
5. aug 2009

jasne tea tak ked bude cas dohodneme sa a bude to este ze to nie je tak daleko 😉

tea333
5. aug 2009

spanihelka vitaj spat 🙂 a ako dlho davas nohy hore? ja len par minut

kkatkaa
5. aug 2009

bri aj teba urcite berieme aby si si dokupila tych par kuskov co ti este chyba vsak 😀

groka
5. aug 2009

po sexe by sa malo vraj lezat pol hodku v klude,ja som naposledy nehala hore nohy,ale to len panvu a nejako 5 minut len,ale lezat ostanem vzdy

baby idem ja tiez,este stale robi fazulu,pojdem spravit zasmazku a potom sa uvidi,co s malym podnikneme

ja este pridem

tea333
5. aug 2009

bris jasne ze berieme🙂 alebo s tebou pojdem do polska..krakow nedaleko 😉
a miesta mam v aute 🙂 do dobrych ludi sa 4 kusy do yarisky zmesti 😀

kkatkaa
5. aug 2009

ok tea sme dohodnute tak to potom zrealizujeme ale uz nech je dovod na to 😵

tea333
5. aug 2009

groka fuuu no tak to ja ani nahodou, ja sa po 10 minutach zoberem a idem prec 😖 uz budem dosledna 🙄
hm my dnesne varene jedlo vyriesime kuracim kebabom v senci po ceste do aquaparku 🙂 ideme sa vykupat,snad tam zas nebude milion ludi
uz som zvedava na biancu ako sa tu zajtra zjavi, snad bude mat veeelmi dobre spravy 🙂

tea333
5. aug 2009

kkatka jeee fotka ale si tam malickaaa 🙂

spanihelka
5. aug 2009

tak cca 5 minut,
aj ja som to niekde čítala, že po sexe je vhodne zostať ležať v kľude 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre