Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
5. aug 2009

no tak su aj testy pod prudom, neviem ci aj rapi taky neni, ale stoja viac podla mna, najspolahlivejsie odskusane testy su rapiclear a mamatest, ja kupujem mamatesty v ruzovej krabicke
co sa tyka typov, tie kazetove robia to co pruzkove aj ich treba mocit, rozdiel je v peknom plasttovom obale na tom pruzku 🙂 takze platite za peknu kazetu na jedno ocikanie
preto kupujem mamatesty, ale pruzkove, 2 v 1 predavaju za 3.14eur ak sa nemylim, co je na jeden test 1,57 eur..
a su to na koniku veeelmi overene testy bola som cekovat temy

kkatkaa
5. aug 2009

tea ja som asi myslela tie o ktorych pises ty. kupujes ich v lekarni vsak? lebo mne sa ten cerveny kazetovy rapi zda zbytocne predrazeny preto sa pytam

cheerlady
5. aug 2009

uz!!! 😀

tea333
5. aug 2009

ano su v lekarnach,no nie vo vsetkych maju vsetky znacky..uz sa mi stalo ze mali len baby a este jeden neznamy juj
treba sa opytat a ked si najdes lekaren kupit do zasoby, ved ked kupis dve krabicky tak je to do 6,5 necelych za 4 testy..heh 🙂 a spolahlive

kkatkaa
5. aug 2009

boze cheer gratulujeeeeeeeeeeeeeem hrozne mooooooooooooooooooooooooc je fakt kraaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
takze laskavo 😎 na nas zacni aj ty posielat tehu virusiky jasne 😉
boze to je krasa je to super musis by velmi stastna vsak?

kkatkaa
5. aug 2009

tea zacnem ich zhanat som zvedava ci sa mi podari drz palce

tea333
5. aug 2009

cheer to je paradna ciara na vecer 😉 juj az ma zimomriavky chytili ked som si pozrela tvoj test, som si tak predstavila ze budem mat ja raz taky 🙂

kkatkaa
5. aug 2009

tea jasne vsetky budeme mat raz taky uz sa tesim 😀

tea333
5. aug 2009

kkatka urcite staci vacsia lekaren a mas vyhrate 🙂

cheerlady
5. aug 2009

jasneeeee,ze som a straaaaaaaaaaaaaaaasne!!! 😀 😀 😀 ale tehu virusiky poslem az zajtra po telefonate so sestrickou od dokiho 😉 waw,je to super pocit a pritom zvlastny - este neviem,co ma vsetko caka,ale tesim sa a dufam,ze na konci bude na nas cakat maly vonavy uzlicek.. 😵 a prajem vam vsetkym,aby ste si nasli // co najskor aj vy,nech mozme vyrazit na tie nakupy veciciek pre miminka 😀

tea333
5. aug 2009

cheer inak parada ze budete mat uz od septembra byvanie v dome!! ake genialne nacasovanie, budete uz zabyvani a izbicka zariadena vymalovana a akurat dojde mimco!! 😉 nic krajsie asi uz nebude 😕

cheerlady
5. aug 2009

tea,katka aj ostatne holky,JASNE,ze aj vy budete mat take // ! 😉 tak rychlo sup na manzelov a priatelov 😀

cheerlady
5. aug 2009

no este budem musiet vymysliet co so skolou,ale akurat mi to tak vyslo,ze mimco by sa malo narodit v aprili,cize medzi skuskovymy obdobiami,tak hadam to bude ok - mala som uz take spoluziacky,co mali mimco 😉 som zabudla,ci som uz spominala - studujem externe ekonomiku a manazment v petrzke 🙂

tea333
5. aug 2009

hmm no ja sa este nestresujem cheer, este ani neviem ci vobec mam ovu hehe 😀 ale od buduceho mesiaca budem sledovat,a ked sa ani potom nepodari tak az potom by som znervoznela..teraz si mojim netehotenstvom vobec nerobim stres, praveze sa tesim ze to bude 😉

kkatkaa
5. aug 2009

cheer ten moj uz spinka ale stihla som to este 😉
pojdem uz spinkat ale zajtra som tu zas a pokracujeme
cheer cakame na spravu od teba
bianca rv sa uz asi tiez ohlasi s dobrou spravou
tak dobru nocku prajem

tea333
5. aug 2009

cheer to snad zvladnes, aj ked ja asi na rok prerusim..ved to sa da od zimneho do zimneho,alebo od letneho do letneho, mam denne tak nechcem chodit v 9. mesiaci do skoly, ved by som si nesadla za tie uzke rady stoliciek! a hlavne nechcem mat stres, chcem si mimco vychutnat..a potom pomaly nabehnem na externe alebo osobitny studijny plan

cheerlady
5. aug 2009

jasne,ved aj my sme sa snazili od zaciatku roka a prislo to teraz,takze no stress 😎
holky opustam vas,idem do perin,uz ani nevidim od unavy,dnes bol naaaarocnyy den 😀
tak bru nocku,zajtra sa tu vidime 😀

tea333
5. aug 2009

tak bru noc 😉

brisilda
5. aug 2009

cavte kocky kym som vas precitala tak aj polnoc presla 😀 😀 😀

brisilda
5. aug 2009

katka pytala si sa na ten caj takze je detailnejsie foto v albe 😉 dufam, ze toho mesiaca uz nebudem sklamana 😖

rhodosbb
6. aug 2009

Baby čaute, kde ste?

Chcem sa opýtať na jednu vec, či sa to aj vám náhodou nestalo....

Včera ráno som si robila test z ranného moču, polhodinu na to som odišla do práce, na teste nebolo nič okrem tej jednej testovacej čiarky a keď som prišla večer domov, tak som sa išla na test pozrieť, že ho zahodím (ináč robila som si ten istý ružový, čo má aj cheerlady v albume - gratulujem cheer, tá čiaročka sa krásne zviditeľňovala každým dňom 🙂 ) a na teste som videla slabulinkú, ale viditeľnú čiaročku - myslíte, že je to možné??? alebo ten test už nemôžem brať vážne po celom dni ??

brisilda
6. aug 2009

rhodosbb je dokazane, ze niektore testy ti ukazu ciarku aj po dlhsiom case ako je na navode ale aj tak ...odporucam pockat 3 dni a skus test znova mozno mas v moci HCG ale este v slabom mnozstve no zatial sa na to nespoliehaj az nesi neskor sklamana skus o 3 dni a uvidis 😉 dufam, ze sa ti to zadari 😉

pici
6. aug 2009

ahojte...
rhodi, aj kamoske sa to ukazalo az po pol dni...
moj osobny nazor je ze ak by si tehotna nebola, tak ani po troch dnoch nic nenabehne.. a to ze to ukazalo tak neskoro, znamena ze hladina hcg je zatial nizka.... ale myslim, ze JE TO TAM 😀 😀

cheery ... tebe srdcene gratulujem.. ked to dobre ratam mame zatial oficko dve tehulky? alebo sa mylim?

simib
6. aug 2009

Jejda Picinka ahoj moja.Ako?

cheerlady
6. aug 2009

ahojte babulky,tak ja som rano volala sestricke a povedala,ze hcg tam je,ale este nizke,ze to vyzera asi na cca 3tt (co som tak aj predpokladala 😉 ) a ze sa mam spravat ako tehotna ( 😀 ) a za necele 2tyzdne mam prist na sono - ze uz by to malo byt vidiet 😵 tak sa tesiiiiiiiiiiiiim 😀 ale samozrejme este ma upozornila,ze keby boli nejake problemy - spinenie,krvacanie,tak rychlo do najblizsieho spitalu 😒 ale hadam to nebude treba.. 😉

rhodos ja by som ti poradila to iste,co bris - sprav si test o 2,3dni a uvidis 😉 verim,ze // tam budu 😉

brisilda
6. aug 2009

cheerlady tak teda blahozelam 😉 super takze ziadna kava , alkohol a lieky 😉

brisilda
6. aug 2009

dufam, ze coskoro pribudne dalsia tehulka 😉 az sa nam to rozrasta ...................waaaaaaaaaaaw

cheerlady
6. aug 2009

bris - kavu nepijem,lieky tiez ziadne a viem,ze si nemozem dat ani mojho oblubeneho huberta deluxe 😒 ale nevadi,len aby bol drobcek v poriadku 😉

pici
6. aug 2009

simi ahooooooooooooj

cheer gratulujem... velmi

simib
6. aug 2009

Ako sa máš baba?Žiadne tehu ešte? 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre