Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
7. aug 2009

teuška no to je hlavné 😀 joj konečne veekend a potom podnelooooook a pojdem znova na sono och joj ach sa teším.. no a neodpovedala si mi na otazočku,či predtým čo si mala ovulku si také divné pocity nemala 😉

minka21
7. aug 2009

malalady ja ked mam pred ms tak mam strasne bolesti ale vajecniky to necitim,skor vzdy maternicu,a nohy ma strasne bolia,mna vcera vecer strasne zabolelo v maternnici🙂 a mam take navaly tepla,neznasam toL🙂 ty sa ako citis???

malalady
7. aug 2009

minka no ja v poho 😀 okrem bolesti prs a sem tam tie krče v maternici ani neviem že som tehu 😀

minka21
7. aug 2009

nie?mne je aj celkom blbo,ma napina.a tie navaly,a sem tam ma tiez pichne🙂len neviem cim mam ist v pondelok uz k dr ci neskor?ci je to jedno?

rhodosbb
7. aug 2009

Dobré ránko, tak ja píšem ako som sľúbila, ráno som si robila test a našla som si

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby, ale zase až po 20 minútach 😅 , taká slabá čiarka sa tam zjavila, nerozumiem tomu, prečo to tak dlho trvá.... možno preto, že som len v nejakom 10 tt ??? to budem zase ako na ihlách, v sobotu si urobím ďalší test a uvidím, či bude silnejšia.

Jooooj baby taká som šťastná 🙂

rhodosbb
7. aug 2009

vidím, že som svojim príspevkom pokazila vzhľad stránky, takže prepáčte 😅

malalady
7. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tešííííííííííííííííííííííííííííííííííím rhadosbb

minka21
7. aug 2009

a este sa mi strasne pokazila plet!ale brutal,aj to mavam pred mrchou,ale nie az tak moc,ale tak uz viem z coho to je🙂) rhodosbb a v ktorom tt by si mala byt? to cakanie ubija,🙂

malalady
7. aug 2009

rhodosbb 🙂 to neva hlavne že si tehúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú.. jj može byt,že si v skorom týždni však aj mne tá čiarka vyšla až po niekolkých minutach tá prvá a tiež som bola asi len v nejakom malom týždni.. ale počuj nechod teraz hned ku gyn. bo to ti nezistí ani s krvy.. ja som bola v tedy ked mi ta čiarka taká vyšla a s krvy nič a teraz už pjekne všecko oki.. aj test hned čiarka aj sono potvrdené a aj s krvy potvrdené

rhodosbb
7. aug 2009

malalady ďakujem 🙂

minka, práve som si pozrela tvoj album, ja mám presne také isté slabé čiarky 😀
no neviem, v ktorom tt by som mala byť, poslednú mrchu som mala 19.7. (prvý deň poslednej menštruácie)...

brisilda
7. aug 2009

minka a rhodosbb blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam super kocky ako vidim cinili ste sa juchuuuuuuuuuu tak len tak dalej 🙂 🙂 🙂

kkatkaa
7. aug 2009

minka, rhodos to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer mooooooooooooooooooc gratulujem a drzim palceky 😀
teus no to je super ze sa tak citis a urcite je to dobre znamenie som aj za teba moc stastna a tesim sa s tebou 😀
baby len tak dalej nech som aj ja uz narade 😉

brisilda
7. aug 2009

katka neboj este som tu s tebou ja 🙂))))))) a zatial aj tea aj ked ona bude mat coskoro // klop klop ale zatial je aj ona s nami 😉

brisilda
7. aug 2009

juuj a este na groku som zabudla ale ta je na tom podobne ako tea cize nas coskoro opustia 😉

malalady
7. aug 2009

bris.. však pekne už aj ty do toho pusti 😉 a zachvilu aj ty budeš tehu 😉 😉 😉

rhodosbb
7. aug 2009

dievčatá ďakujem vám krásne 😀 , také mám z toho zimomriavky 😀

malalady, to sa ani nechystám k doktorovi, počkám najskôr do septembra, koncom augusta odchádzame na dovolenku (písala som, že prvý augustový ideme, ale sme to posunuli na koniec) a po návrate sa objednám k dokimu. Ináč to som prekvapená, že ani z krvi ti hneď nezistili , že si tehu ??? A to som myslela, že to je najspoľahlivejší spôsob ako zistiť tehu veľmi krátko po oplodnení...

brisilda
7. aug 2009

no malalady myslis si, ze sa nesnazim???no ked neni ovu neni plodenie a tak ani dieta 😖 nabuduci tyzden ma byt ovu tak som zvedava tyzden zaostavam za teou 🙂

groka
7. aug 2009

ahojte baby,zas ma vypol pc ked som uz skoro mala napisany prispevok,takze od zaciatku

rano som volala lekarovi,ze ma bolia prsia strane,/zobudila som sa s bolestou bradaviek/muz mi dal telefon,ze mu mam zavolat,ze ani chytit ma nemoze,lekar povedal,ze z liekov to nie je 100%takze nic

no co je,je,ze od bozieho rana,mi je zle od zaludka,chodim aj na wc,boli ma zaludok strasne,to z toho ze som jedla vcera vecer,neni som zvyknuta takto vecer hltat,

v utorok idem testnut,

najlepsie a najdivnejsie na tom,je ze ja sa citim na jednej strane byt tehotna,na druhej strane ale takto stavy som uz mala a nic z toho nebolo,no a testovat idem preto,lebo ak by som bola,potrebujem co najrychlejsie vysiu davku liekov,ktore este beriem,aby som neohrozila babatko

tea ahoj mojko,ako si na tom ty dneska?

minka gratulujem

my mame dnes na obed maslickove cestoviny a syrovo smotanovu omacku s brokolicou,kuracim maskom,kukurickou,sampinonami,doporucujem,mnam,len uvazujem,ci si ja dneska dam

groka
7. aug 2009

rhodos gratulujem,to velmi a z toho ze sa zjavila neskor,si nic nerob

pici
7. aug 2009

rhodi,
gratulujem ti. davaj na seba pozor 😀 😀 😀 😀

minka21
7. aug 2009

dakujeeeem🙂 mi sme zacali 17.7 ked mi skoncila ms,5 dc,takze teraz mam 26 DC.zivot je tak krasny 😵 a kedy mam ist teda k dr?o tyzden?ci o dva?🙂

minka21
7. aug 2009

take cestoviny robieevam aj ja,a veeela cesnaku🙂mnamky

kkatkaa
7. aug 2009

baby ja vam taaaaaaaaaaaaaaak zavidim ale aj gratulujem
bris to je fajn ze tu nie som sama netehu lebo mas pravdu tea asi uz je a groka je podla mna jasna 😉
pici ty ako? nejake predtuchy?
bris neboj aj nam sa zadari ved sa pozri ako sa to tu pekne rozbehlo 😀

groka
7. aug 2009

minka do 2 tyzdnov mozes ist,ak cches uz vidiet srdiecko,tak o dva,ale to asi nevydrzis,tak skor,ak chces,ale to este pravdepodobne nebudes nic vidiet

brisilda
7. aug 2009

katka tak len aby sa to primne nezastavilo ☹ neze ostanem sama 😢

groka
7. aug 2009

☹ ☹ ☹ ☹ nik tu nie je?tak ja idem do obchodu po kavu,vcera sme boli na velkom nakupe a zabudla som kupit nescu,potom hor sa na cestoviny a malemu sa povenovat

brisilda
7. aug 2009

groka ani ja nemam uz kavu ☹ tak teda kup aj mne 😀 😀 😀 a kup aj cukor az sa teraz rozsipe na celu cestu 😉

cheerlady
7. aug 2009

bre ranko tehulky a snazilky! 😀 teda nieze by som az teraz vstavala,ale som este vyvesala tu vcerajsiu pracku 😠 a dala prat dalsiu.
no tak mink a rhodos gratulujeeeem!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
rhodos urcite este nechod k dokimu - ja som bola v 3tt (ako zistili z krvi) a este nebolo nic vidiet,zbytocne len budes potom sklamana - radsej si 2tyzdne pockaj a potom uvidis aj drobca 😉 ja idem tiez o 2tyzdne na dalsie sono a dufam,ze uz ho uvidim 😵
malalady aj ty mas niekedy take pocity v podbrusku ako pred ms?? 😕 myslis,ze je to ok? ja sa spolieham na to,ze pokial nekrvacam,tak je to v poriadku 😒 fakt neviem,som prvy krat tehu,tak dufam,ze je to normalne 😖
bris uricite sa to pri tebe nezastavi!!! 😉 😉 😉

cheerlady
7. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

spanihelka
7. aug 2009

ahojte dievčatá, tak Vám gratulujem ale aj trošku závidííím
tehulky dávajte si veľký pozor 😀 😀 😀
neviem čo to je so mnou, ale posledné 3 mesiace mám ovulku veľmi zvláštne, teraz som ju mala hneď po menzese a to jeden deň a od včera veľkééééé sucho ☹ ☹ ☹ teda keď to ovulka bola 😢
prajem vám pekný slnečný deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre