Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
14. aug 2009

inak robim palacinky tak budem odbiehat ale inak som tu stale 😉

nadenkaaa
14. aug 2009

no jasne bris zo zaciatku je clovek z tych novych veci jelen 😀 ja pockam ci pride .....ak pride tak si to asi pojdem kupit a kupim aj mojmu nejake vitaminy na jeho krasavcov bicikovitych 😉
katka dakujem a uvidis ze to vase pride ani sa nenazdas strasne ten cas leti 😉

lucialen
14. aug 2009

Katka no kazdy druhy den je istotka 🙂 To sa urcite trafite 😉

nadenkaaa
14. aug 2009

katka ja robim strukovu omacku 😉 teda uz som dovarila 😉
a inak tea nam este asi buva a stanka sa tu este neobjavila dnes 😉

brisilda
14. aug 2009

nadenka ja len dufam, ze nic kupovat nebudes musiet 🙂)) jedine vitaminky pre tehotne 😀 😀 😀
katka hod mi jednu palacinku 🙂))mnam
no a prejden na tvoju otazku ano je dolezite ked chces pocat kedy mas ocu alebo ocu na nete som sa dokonca docitala ze ocu alebo ovu trva len 12 az 24 hodin vtedy je vajicko schopne oplodnenia no akosi tomu neverim 😒 ale je pravda ze ked sa budete snazit kazdy 2 den poctivo tak sa trafis ved sperma prezije v dobrom prostredi 1-2-a asi az 3 dni 😀 no musi mat na to idealne podmienky 🙂))

nadenkaaa
14. aug 2009

kati,podla mna je najdolezitejsie snazilkovat 😉 a vraj pocas ovu aj viackrat denne 😉 a trosku poznat svoje telo ale pokial date tempo ze kazdy druhy den tak by to zasa malo vyst-pripadne to este v case ovu poistite viackrat 😉

nadenkaaa
14. aug 2009

bris pokial m... nebude meskat aspon tyzden tak tomu nebudem verit 😉

brisilda
14. aug 2009

nadenka 😉 ale aspon v kutiku srdca hadam ano a tak ako som uz napisala velmi drzim palce az sa neukaze aspon 9 m. to bude stacit 🙂))))))

minka21
14. aug 2009

katka ja uz som toho tolko pozrela🙂 a ten moj ma vcera este pekne sfukol ze ho s tym uz otravujem:( a to som mu len par krat ukazala ze ako to nase teraz vyzera a ze co sa tam teraz vsetko deje,a ze aku by som chcela kupit,postielku a take veci a on hned na mna takto. 😒 tak mi je aj z toho tak smutno ze ako moc to male chcel niekedy aj viac ako ja,a teraz o nom ani slovo.alebo ja si to tak moc beriem🙂 aj to je mozne 😅

brisilda
14. aug 2009

minka neber si to k srdcu to hadam kazdy muz je taky aj ten moj 😉 aj teraz s tym snazilkovanim ked on nechcel tak som mu predviedla scenu, ze najskor ma navnadi na druhe a potom sa takto zachova 😀 tak som mu povedala, ze aj mne to moze byt jedno a ze nepohnem uz ani prstom 😀 😀 😀 podla mna nam len zavidia, ze to male rasti v nas a oni ten pocit nikdy nezaziju proste iba ziarlia 😀 😀 😀 😀 😀 ale isto tuzia rovnako ako my po malom mrnuskovi 😉 len to nevedia dat tak najavo 😉

malalady
14. aug 2009

palacinky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

groka
14. aug 2009

kkatka staci uplne v pohode ked budete snailkovat kazdy druhy den ci ze obden

malalady
14. aug 2009

minka 😀 pohoda to každý chlop.. 😀 😀 😀 😀

brisilda
14. aug 2009

malalady ty byvas v dome ci v byte????

groka
14. aug 2009

baby kedy je dobre zacat pit ten cajik co mam ja doma?bris ho ma v albume po menzesi alebo aj dnes uz mozem zacat?

minka21
14. aug 2009

to som mu tiez uz povedala ze mi zavidi,ze on tehu nie je🙂 bris a maleho samka ste sa pytali ci chce braceka alebo sestricku?ze co vam na to povedal🙂 ja asi tiez budem chciet najskor len jedno,si poriadne uzit,a druhe az dost neskor,

brisilda
14. aug 2009

groka tak ja ho pijem kazdy den zacala som teraz po mrche 😀 vraj sa neodporuca pocas mrchy tak ja neviem 😖

nadenkaaa
14. aug 2009

minka chlapi proste rozzmyslaju inak im to dlhsie trva kym sa s tym nejako vyrovnaju ze budu otcami preto ich obtazuje a nechapu co my zeny na to vyberani kocika vybavicky vidimee ale uvidis ono sa to zmeni nechaj mu cas 😉 😉

groka
14. aug 2009

bris tak oki,budem ho pit po mrche

minka mam podobny problem ale este nie som ani tehu 😢 preto tu rumazgam 😢

brisilda
14. aug 2009

minka tak on chce braceka to je pochopitelne ale ked som mu povedala, ze musi rok pockat 😀 tak mi povedal, ze chce sestrinu malu s nou stale vystraja 🙂))a mal by ju hned 😀 😀 😀 tak isto som u povedala, ze trpezlivost ruze prinasa tak odpovedal, ze on ruze nechce 😉 ale jasne ze je to maly zbojnik cize sa tesi resp. bude tesit na babenko 😉 bude mi poctivo pomahat 😉 ale az ked to bude

minka21
14. aug 2009

a kto tu vlasnte ma pred mrchou??? viem ze monikapd a ktora este?

pici
14. aug 2009

no ja som na pol ceste a dufam ze mrcha nedorazi...

a svagrina uz rodiiiiiiiiiiiii

brisilda
14. aug 2009

minka este nadenka takze jej teraz velmi drzme vsetke palceky aby ju na 9 m. opustila 😉

lucialen
14. aug 2009

Tak ja idem k zverolekarovi kupit tabletky pre nasu slecnu 🙂

brisilda
14. aug 2009

luci a coze je tvojej slecne???

groka
14. aug 2009

tak baby prave som dovolala s gynekolgom a 21 augusta zacinam s folikulometriou 😉

tea333
14. aug 2009

dobre ranko baby, zobudlia som sa pred 12 ale kym som vas docitala 😀 😀
minka vobec nebud smutna chlapi to tak naozaj nemyslia ako to zle vyzera, niekedy nevedia ze sa ta to takto dotyka ale v kazdom pripade on sam pride najblizsie s vecickami okolo babatka len mu dat trochu priestoru nehovor o tom a on dostane genialny napad kupit nieco babu alebo nieco urobit..musi to byt predsa jeho napad!!! 😀

brisilda
14. aug 2009

tea tak ja pochybujem ten moj by sa nezmohol kupit ani capacky ale zato financie by mi dal aj na kocik 😀 a tak isto schvaloval ked som kupila nieco pre babatko este pred porodom 😉 povera nepovera aj kociarik som kupovala ked som bola v 5 mesiaci 😀

nadenkaaa
14. aug 2009

baby 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😒 ☹ prisla

monikapd1
14. aug 2009

to mam rzi nada ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre