Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
1. sep 2009

bris tak si sa dockla druheho mimi???

brisilda
1. sep 2009

moni este to neni iste musi mi to potvrdit aj sono kym neuvidim neuverim 😀

monikapd1
1. sep 2009

noo ale tak urcite to tak uz bude. ja sem uz nebudem chodit tak casto asi, neak nevychadza casu a mam aj celkom ine myslienky na babo a tak 😔

sharmana
1. sep 2009

ahojte, ako sa máte? no ja sa obávam, že sme to tento mesiac s mm zmeškali.. naposledy bol keksík 14DC, mala som aj nejaký ten hlienik, ale teplotka tomu nenasvedčovala, odvtedy sme nič, lebo sme sa stahovali, boli stresy, unava a malo času.. zas nechcem na draheho naliehat, to je potom také nasilu... predvčerom som mala pokles teploty a včera a dnes vystup... obávam sa že zase z toho nič nebude ☹
lenže zaujímavé je že včera bol ovu test negativny.. tak ja som z toho jelen, naozaj neviem ci vôbec nejaka ovulka bola, ale predvčerom ma pobolieval pravy vajecnik... môže byt, že teplota ma zostup a vystup oneskorene po ovulacii?

sharmana
1. sep 2009

by the way 14DC som mala 28.8., dnes som 18DC

kkatkaa
1. sep 2009

ale baby baby co to teraz som prisla a my na druhej strane - to tu uz dlho nebolo 😀 kde ste vsetky?

brisilda
1. sep 2009

katka ja som tu ale citam ine clanky na nete 🙂

kkatkaa
1. sep 2009

bris viem si ta predstavit vsetko o tehotenstve co ta caka na co si uz zabudla na co sa mas tesit a tak ze 😀 je mi to uplne jasne 😉

kkatkaa
1. sep 2009

ja este len ak sem nahodou niekto pride chcem sa spytat ze som dnes 22DC vcera som si nasla trochu vytok bielkovy a natahovaci ale predvcerom a dnes uz nic tak asi ovu bola vcera ale nie je to trochu neskoro na ovu aj ked mam dlhe cykly (najdlhsi bol 32dni)? co myslite mohla to byt ovu i ked takto pomerne neskoro? diky

brisilda
1. sep 2009

katka ano mohla si mat ovu aj tak neskoro kedze mas dlhe cykly 🙂 cize dufam ze u tebe prebehla ocu 😀 drzim palce
no a ano citam kadeco na nete ale su tu aj negativne veci ☹ no tie uz necitam 😀 😀 😀 bud. tyzden idem za dokim to by som mala byt uz 5+3 tt tak hadam tam uz bude fazulka a za tie stresi co som mala vcera tam chcem vidiet 2 fazulky 😀 😀 😀

brisilda
1. sep 2009

alebo zeby 3 😀 😀 😀

kkatkaa
1. sep 2009

neboj bris vsetko je ok a som rada ze si sa polepsila a posluchla si baby a necitas zle veci a nemyslis negativne ved to ti urcite neprospeje 😒
k tomu mojmu cyklu my sme sa ale s mm snazili od 7DC kazdy druhy (vacsinou) alebo treti den az do vcera dnes bol mm uplne unaveny - ale z prace nie zo mna teda aspon dufam 😉 😀 😉 😀 tak este chceme zajtra snazilkovat a potom asi uz len cakat na vysledok 🙂 dufam ze pozitivny ze bola ocualebo by sme mali este pokracovat? co myslis?
a co presne znamena to 5+3 to je 5 tyzdnov ci tri? som blba ze to neviem co?

tea333
1. sep 2009

ahoj baby, mne sa vcera nechcelo od kamosky tak som u nej spala, a dnes som nemala cas sa zastavit, sky europe skrachovali, takze mam o zabavu postarane, z milana sa nemam ako dostat domov 🙄 (letenka za 80eur)
a este nikdy s otcom neuvidime 200 eur za letenky na vylet s bratmi 🙄 🙄 🙄
tak sme si zarobili 😒 😅

tea333
1. sep 2009

sharmana praveze z toho moze byt 😉 ja sa do teploty nevyznam ale mari sa mi ze ti po ovulke moze stupat, a znamena to tehu..aspon tak som pochopila..ale to len v pripade ze sa teplota udrzi..
a ovu testy to ti neviem povedat, ja som tento mesiac robila asi 10 a podla nich ovulku nemam vobec asi 😀

tea333
1. sep 2009

kkatka oplati sa snazit,ja som sa snazila okolo ovulky co som si myslela,a ovulku vtedy zjavne nemavam 😒

tea333
1. sep 2009

bris pekna nova fotka 🙂 som rada ze si pozitivna konecne 🙂

sharmana
1. sep 2009

dakujem tea. no bola by som rada, ale co som si tu nacitala na strankach, tak ovu by mala byt posledny den pred vystupom teploty, mne klesla teplota 16DC, 17DC stupla o 0,1 a dnes 18DC o 0,3 stupne.. graf nemam, nejako cakam na heslo do ff a este mi nic nedoslo na mail... ale myslim ze to BT ovplyvnila aj moja unava a stres... hlien som mala posledny len ten 14 DC.. potom som si uz nevsimla... mna asi slahne 😒 uz len cakat, co bude 😉

brisilda
2. sep 2009

dobre ranko snazilky 😉
katka to 5+3 tt znamena 5 tyzden + 3 dni 😉 teraz som estelen 4+5 tt 😀 tak som zvedava co bude o tyzden vidiet na sone 😀
tea dik 🙂 inak dalo sa to cakat ze skrachuju ved sa o tom suskalo uz dost dlho moja mama tiez vahala ci kupit alebonekupit letenky a nakoniec nekupila 😉 podla mna tie peniaze uz neuvidite 😢 😖 oni dali este narokom akcie aby nahrabali cim viac penazi a kuk ako to dopadlo ☹

nadenkaaa
2. sep 2009

dobre ranko vsetkym 😉 brs aka pekna fotka usmievava 😉 tea to mi je luto s tymi letenkami 😒
baby dnes moj graf-uz mi ff oznacil aj ovu 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa

rhodosbb
2. sep 2009

Dobre ranko dievcata 🙂 , hlasim navrat z dovolenky, uz ste mi chybali 😀 😀 😀

co mame nove, kto otehotnel za tie dva tyzdne co som tu nebola??? ale ste toho popisali, to budem docitavat cely den 😀

nadenkaaa
2. sep 2009

ahoj rodos otehu nam brisilda 😉 😀 a ty si sa ako mala na dovci?dufam ze uz ste prisli 4ria🙂

andzi
2. sep 2009

ahojte baby

nadi, vidíš, vraveli sme ti to, že ov. máš 15.DC, snaženíčko bolo?

nadenkaaa
2. sep 2009

bolo aj v ten den aj nasledujuci 😉 tak uvidime 😕

nadenkaaa
2. sep 2009

inak ahoj andzi 🙂

malalady
2. sep 2009

Ahojte babiky 🙂

nadenkaaa tak TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

andzi
2. sep 2009

nadi, super, takže už len čakať! Moja ovulka je stále v nedohľadne. ☹

rhodosbb
2. sep 2009

brisilda, to je supeeer, tesim sa s tebou a gratulujem a potisku zavidim 😀 😉

ahoj nadenka, no dovca bola perfektna, cesta unavna, ale stalo to za to, more uzasne, super vlny, krasna plaz, joj ako mi je smutno, ze uz je to za nami... ☹ a ty si ako na tom, teraz mas ovu, ak som dobre pochopila??

my keksikovali sme kazdy den, niekedy aj dvakrat 😀 , tam to uplne inac chutilo 😀 mrcha ma prist 10.9., co je inac podla jonasa moj najplodnejsi den, tak neviem 😅 ale veriiiim, ze nepride...

nadenkaaa
2. sep 2009

ja som dnes 18DC a ovu bola 15DC tak uvidime ako sa zadarilo 🙂 inak to ti verim ze sa ti ani ist sem nechcelo a ze tam uplne inak chuti vsetko 😉 😀 a mrcha nepride 😉 malalady dakujem len dufam ze sa niekde uchytia tie virusiky 😉

nadenkaaa
2. sep 2009

andzi mavas dlhe cykly?

groka
2. sep 2009

ahojte

moj graf je zmeteny,nechce stale vyznacit ovulku http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

maly je v skolke a bolo to hrozne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre