Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
3. nov 2009

akoze on porobi vsetko, ked mi bolo fest zle, ked som mala chute, nahanal po okoli palacinky, no nakoniec mi ich sam vyrabal..je skvely, ale toto je jeho priserna vlastnost...
on je proste tehotny so mnou...ale on to nesie horsie..vsetko, co mam ja, ma aj on, uz davno a horsie a zomiera, tak preco to nechapem??? 😀
OZI BABULE, MICHELLE VAS ZDRAVI Z EGYPTA. OZVE SA, AZ BUDE DOMENKA 😉 🙂

dzou
3. nov 2009

dakujeme za pozdrav od michel 😉
jani no som zvedava ci aj moj tak bude umierat so mnou ale to este bude vtipne.. on o tehu nevie nic.. ked som mu minule povedala ze si budem musiet kupit taku blbost na pas do auta a on ze naco... ja sak to ma nebude most tlacit na brucho a on .. to vadi ze to bude tlacit???? 😀 😀 proste on nema ani sajn co ho caka 😀 😀

janulka04
3. nov 2009

😀 😀 😀 , dzou, ja sa tesim az budes tehu...lebo tvoje historky budu na nezaplatenie.... 😀

dzou
3. nov 2009

hej to urcite budu 😀 😀 😀 on je uplne mimo... neviem ci som uz pisala ako sa pytal segri ked sa jej narodil syn mal asi 3 tyzdne ze ked spi a ona ide do obchodu ze ci ho necha doma sameho 😀 😀 😀 😀
ja sa uz tiez neviem dockat 😀

janulka04
3. nov 2009

to treba aj niekam zapisovat, dzou... 😀 😀

dzou
3. nov 2009

no mozno si potom spravim dennik tak budem aby som nezabudla na tie hlody 😀

janulka04
3. nov 2009

a kde su vsetky babeny??? Co dnes dava Ordinaciu alebo Superstar??? 😀

dzou
3. nov 2009

asi bude nieco v telke... mne sa vypol notas len tak sam od seba 😠 uz uplne blbne som chcela na jeziska novy ale asi nebude 😒

janulka04
3. nov 2009

notebook novy mam aj ja slubeny, stary mi mm predal cez e-bay a ze mi kupi novy, no akosi nikde niet...ale hadam jezisko donesie...ved som posluchala... 😀
este 10 minut a vsetky su tu...ja inac telku moc nemusim..tu teraz davaju simpsonovcov, serial mm, esteze neni doma 😀

janulka04
3. nov 2009

no a mna teraz mm vytocil...mu varim perkelt, teraz mu to zohrievam a on dojde k stolu a ze: nebudem, mal som kebab.... 😠

dzou
3. nov 2009

ja kukam filmy co stahujem.. teraz pozeram jak se budi princezny 🙂 sa neviem vinadivat na nase rozpravky 🙂 😵

janulka04
3. nov 2009

jeee, Vianoce....uz sa tesim aj ja tie rozpravky, ale nejake stare klasiky si musim aj ja stiahnut

dzou
3. nov 2009

jaj vidis a vy budete na vianoce v bavorsku? ja uz mam staihnute vsetky vianocne klasiky... a aj ked peciem tak si pustam 😉

kkatkaa
3. nov 2009

janulka pozerame ordinaciu vsetky xixi

dzou
3. nov 2009

nooo sak my sme vas odhalili 😀 kati... a ostatne....

janulka04
3. nov 2009

aj som si kati myslela... 😀
hej, budeme tu, mm uz nema dovolenku, tento rok sme jej vela vycerpali, na SVK pojdeme v januari niekedy

kkatkaa
3. nov 2009

ste dobre spionky 🙂

dzou
3. nov 2009

my uz budeme mat 4.vianoce tu... letenky su straaaaaaaaaaaaasne drahe na vianoce... uz som si aj zvykla... aj uz mam vsetky prkotinky nakupene na povale odlozene 😉

dzou
3. nov 2009

a teraz ste kam vsetky odisli 😒

lucialen
3. nov 2009

Caute, ja som tu mala kamosku v 7mom mesiaci, tak sme mali babsky vecer 🙂 Pozrela som si fotky malickeho z 3D, taky je zlaty a co to este bude nazivo 😵
Dnes tema zubar, brrr, nebojim sa, tiez som mala strojcek, tak som si na zubarov zvykla a teraz chodim uz pri mensej bolesti 😉
Kati a ty co tu? Uz si tu nebola aspon mesiac 🙂

dzou
3. nov 2009

ahoj luci 🙂 tak kamoska bude mat chlapca?...

lucialen
3. nov 2009

No chlapceka 😵 Sice bola pripravena na dievca ale bude to chlapec 😵 Sa tesim aj za nu 🙂
A ty ako Dzou,uz ste s mm urovnali konika? 😉

dzou
3. nov 2009

noo dnes este nie je doma 😀 😀 ale tak ono ho to zachvilu prejde 😉

sharmana
3. nov 2009

ahojte babule, dnes som bola na odber krvi a vybavila som aj EKG, v pondelok idem na ten skríning a už mám kooonečne aj 1. poradňu na ktorej mi dajú tehu preukaz 🙂
inač ked tu pisete o zubarovi v piatok som mala preventivku, len ešte nebol tehu preukaz, tak tam musím ísť znova, aby mi to tam lekár zapísal... a ešte na jednu pôjdem, to je povinné v tehu 2.krát..

dzou
3. nov 2009

ahoj sharmi a kedz mas poradnu? ja som myslela ze uz mas tehu knizku

sharmana
3. nov 2009

ahoj dzou. v pondelok idem na poradňu a s tou knižkou si dali na čas, totiž 2 týždne som čakala na termín na odber krvi a skôr asi nechceli dat...

lucialen
3. nov 2009

Sharmi, to uz nacase ze ti daju knizku, ale zase ten tvoj doki 😉 Drzim palce aby uz na poradni videl tvoje malicke 😉 🙂

janulka04
3. nov 2009

tak to mas pekne na prd, sharmi...mne ju doki chcel vystavit uz teraz ked som tam bola pred tyzdnom, no nakoniec uznal, ze co by som si poradila so slovenskou tehu knizkou v nemecku, tak mi dal len vypis z karty...

dzou
3. nov 2009

teda fakt sharmi aj ja ti drzim palce aby tam nieco videl 😀

sharmana
3. nov 2009

no už je to s ním v pohode, minule sme pozerali malinké, bolo krásne vidieť 😉 on sa len neponáhlal s tou knižkou, nejako mi to ani nevadí, len som tam mohla mat už zapísaného toho zubára a aj to ekg...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre