Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
4. nov 2009

zajtra budem robit rajcinkovu polievocku so srtuhanym syrom,to ja milujem,maly tiez,mm zje ked je moc hladny 😝

kkatkaa
4. nov 2009

jani my mame vybornu kapustovu polievku ale tie grokine placky alebo tvoje sampinony by potesili viacej
ale musim sa priznat ze varila mama - my este byvame u nasich a my dve nemozeme byt spolu v kuchyni tak sa jej radsej do toho nemontujem ale uz sa nam blizi datum stahovania tak to este nejako vydrzime a potom sa budem realizovat

janulka04
4. nov 2009

groka, ja rajcinovu varim iba ak mm neni doma, on ju nenavidi 😀

groka
4. nov 2009

idem baby,potom pridem popisat kolko buraciek som mala 😀 😀 😀 a ci uz nie som v nemocnici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kkatkaa
4. nov 2009

a ja rajcinovu milujeeeeeeeeeeeeem ale este som neskusala tak groka potom hodis recept ok? inak ty si velka kucharka ako tak citam by som mohla prist ke tebe na kurz potom 😉

kkatkaa
4. nov 2009

groka tak sa drz a nestras a ohlas sa ked prides ze ako bolo

kkatkaa
4. nov 2009

janulka a ty si robila tie hriby nakoniec?

monikapd1
4. nov 2009

ahojte babule, uz dlllllho som tu nembola. noo je mi straaaaasne zle a kazdu chvilu zvraciam, nic sa vo mne neudrzi ci jem abo nejem je to stale rovnake ☹

sisa2
4. nov 2009

ahojte, ja dnes akosi nic nestiham ... ale to je asi tym, ze som bola tri hodky na obede 😀 stretla som sa s kamoskou, co sme spolu vyrastali - sedavali sme spolu este na serblikoch, lebo moja mama ju varovala, tak sa nam usta nevedeli zavriet 😀 este ze tu nemam sefa. len teraz zas nebudem stihat, katastrofa so mnou.

janulka04
4. nov 2009

ahoj, moni...chudatko nase... 😒 viem, ako ti je...mna to drzalo do minuleho tyzdna, nastastie uz tyzden nic, tak aj tebe prajem nech ta tie nevolnosti cim skor opustia a mozes si tehulkovanie konecne uzivat...
kati, to varim az zajtra...dnes mame kurca na smotane zo vcera 😉

monikapd1
4. nov 2009

jani dakujem, dlllho mi nic nebolo a posledne tri tyzdne mi je tak blbo a hlavne tento tyzden ☹

janulka04
4. nov 2009

siska ahoj a ako sa citis ty?

sisa2
4. nov 2009

moni - to mi je moc luto, dufam, ze tie nevolnosti rychlo prejdu!!! fu, mna to dufam tentokrat obide.

monikapd1
4. nov 2009

este raz dakujem aj ja dufam, ze ma to rychlo prejde a bude oki

janulka04
4. nov 2009

ale aspon zase vies, tym padom, ze drobcek je v poriadku....i ked to znie blbo...

sisa2
4. nov 2009

jani - no ja zatial nic, akoby som ani tehu nebola. len chodim viac na zachod a boli ma podbrusko ako pred mrchou ... dufam, ze je bublinka v poriadku. zhanam si gynekologa, lebo ku svojej starej lekvoske uz nechcem ist.

janulka04
4. nov 2009

no s tym zachodom..ja chodim celu noc, uz som z toho KO, uplne grogy sa zobudzam rano

sisa2
4. nov 2009

to som aj ja pocula, ze ked je mamine zle, aspon vie, ze babatku je dobre 😉 i ked to neznie bohvieako.
mna vzdy, ked mi bolo zle, napadlo, ze som vlastne za to vdacna. lebo v case, ked sa nedarilo, dala by som cokolvek za to, aby som bola tehu a kludne prevracala aj cely den. xixi, nasledne sa mi to doooost vyplnilo 😉

monikapd1
4. nov 2009

aj ja chodim celu noc a hej aspon viem, ye babo je v poriadku. mne tiey nic dlllho nebolo a akoby som tehu ani nebola a teraz takto

sisa2
4. nov 2009

jani si si uz odvykla pri malych, co? 😀 ja som vytrenovana, kedze danielko este stale poriadne nespi. ale v porovnani s tym, co bolo, je to uz teraz parada 😵

janulka04
4. nov 2009

veru, sisa..male od babatiek vstavali na kojenie len o 2hod. rano a potom az o 7 rano, ani pri nich som tolko nevstavala...oni su spachtosky od babatiek 😀

sisa2
4. nov 2009

boze jani, to mi ani nehovor. dado ma tri roky a este celu noc neprespi 😠 ale vsak chlap, ze ano, co sa divim 😀

janulka04
4. nov 2009

mne sa aj detska lekarka cudovala, ja som ani nevedela, ze im zuby idu....oni sa napili mlicka a spali 5-6hodin, ale zase kojenie trvalo aj 20 minut, tak asi preto.... 😀 a od 8 mesiaca spali az do rana do pol 8, 😀 ...hovorim, ze ich mam za odmenu...

janulka04
4. nov 2009

ideme baby na nakupy....bleeee, sa mi nechce, uz druhykrat dnes a mm uz je 3 hodiny doma a zajtra asi nejde do prace, tak sa mi bude montovat do varenia, kurnik...lebo on je maniak na varenie... 😠

sisa2
4. nov 2009

jani - no my sme sa kojili aj pol hodku a aj tak nic z toho. a koliky, no amen tma. dufam, ze pri druhom bude toto lepsie 😉

sisa2
4. nov 2009

jani - tak posli jeho, nech si nakupi, co bude chciet zajtra varit 😀

janulka04
4. nov 2009

jeee, siska...aka si milena na fotecke, taka usmiata, zlatunka fotka... 😉
oki, uz utekam

sisa2
4. nov 2009

jani - diiik 😵 takto dobre mi je v office, ze som taka vyskerena 😀

janulka04
4. nov 2009

ale kde, uz su sampinony v chladnicke, uz len struhanku kupit...my tu maturujeme, ze ako sa poviepo nemecky 😀 , ani mm nevie, idem to vygooglit..papapapapapa

sisa2
4. nov 2009

brosel 😀 oki tak bez.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre